gufero převodovky 3sge

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

gufero převodovky 3sge

Příspěvek od micron »

Zdravíčko :-) hledám hledám gufero převodovky levý... a ne a ne to najít v druhovýrobě... existuhe vůbec? jak to vypadá? neni to čistě náhodou totoš? děkuji za pomoc
http://www.toyodiy.com/parts/p_E_198910 ... _3301.html

aha blbost, to je nějaký kolečko jen asi :-) že by tady totoš?
http://www.toyodiy.com/parts/p_E_198910 ... _3307.html

ježkovy zraky... tak z googlu vypadnul Thomas sk. :-) pěkná fotka
http://www.toyotateam.sk/forum/viewtopi ... &start=135
http://www.toyodiy.com/parts/p_E_200008 ... _3302.html ha sice nechápu že je to pro RAV4... ale budiž...

ale proč tady neni pro mojí celi? ten dementní těsnící kroužek
http://www.toyodiy.com/parts/p_E_198910 ... _3302.html
Tady je Seal Type T OIL.... kde jsou kurva u všech kurev kody????!!!! To si někdo dělá prdel? Tak tohle už mě začíná srát
http://www.toyodiy.com/parts/p_E_198910 ... _3609.html

Tohle je prostě příliš... takže pod tajným kodem 90311-50027 je, nebo neni gufero převodovky? A je pro 3SGE? z toho by člověk fakt zcvoknul :roll:
Naposledy upravil(a) micron dne úte 20.03.2012, 16:30, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

to gufero koupíš pouze v toyotě a připrav si mokrý hadr na zatylek až ti oznamí cenu. :) mam tušení že to bylo lehce pod 2500czk
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

děkuji pane šéf :-) prozradíš mi prosím jestli je to pod tim kodem 90311-50027 nebo sem to našel blbě? kde to kolečko safra je na toyodiy? na mě je tam moc dílů a málo kodů :lol: tohle je na mě fakt moc složitý, nepobírám

levý gufero převodovky k poloose.... where is this shit :lol:
Tak pan u emila freye dostal instrukce a hledá... má bojovej úkol přímo :lol:
gimme fuckin code right now! :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Tak Emil to musel probrat (protože to taky nepobírá) nejsem sám :lol: s mechanikem... a pořád nevim kod... prej jestli to stačí do zejtra NEEEEEE hned hned hned chci ten kod ihned! :lol: u všech ďasů tohle neni možný prej system neukazuje moje vysněný tajný gufero a je nějaká náhrada... gimme gimme to je mega akce :lol: čekám čekám :lol:
asi to bude ten divnej kod... jak jsem napsal mam ten pocit :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

bingo :lol: ale jako byl to boj... :bigups: :banana: samozřejmě je tam delikátní zajímavost... a hledal jsem blbě.

468,- http://www.toyodiy.com/parts/p_E_198910 ... _4301.html

90311-35026 má náhradu 90311-35019 (zajímavost že je gufero totožný s Automatickou převodovkou oooo :-)

V pátek přišupajdí ufff sem úplně vyřízenej :lol:
Dostane novej olej do převodovky, ten nikdy nezažila 8) a ještě někde malinko prej kape chladící kapalina... tak to vypadá že bude pod autem zase na pár měsíců čisto :wink:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

jj je to totožný s automatikou..protože se do těhle převodovek má lít Dextron 2..je to tak ,už se to tu probíralo
není to automat,ale olej tam má být do automatu..já už ho měnil 3x co ji mám:)
a já v toyotě kupoval gufero na převodovku od spojky a nebylo nějak extra drahý i na olej. čerpadle jsem ho měnil a v poho:)
tohle musíš koupit jen origo..máš jistotu že to bude pasovat:)
Avensis T22 D4D,r.v.10/01
Celica 2.0.GTi r.v.05/90
Obrázek
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

totožné s corteco 16026774B - ic ma skladem za 249kč MOC.

omlouvám se ale četl jsem to až ted..

v těch origo číslech - kor u gufer - je bordel, gufera je třeba hledat v katalozích dle rozmeru ( což bohužel ne vždy jde když auto má jezdit.... ) ne podle auta..
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

idaho> jo mechanik taky něco o corteco náhradě řikal... ale i když jsem byl na jejich online katalogu, tak sem našel prdlajs... navíc z jeho zdroje je prej doba dodání neznámá... nejrychlejší způsob je Toy origo...

Mimochodem nevíš čistě náhodou přihlašovací údaje do toho zakomplexovanýho novýho systemu IC? Obyč jméno a heslo za normální ceny... aby to fachalo tak jednoduše jako kdysi a nemusel žádat o heslo po telefonu? Nevim jakýho trotla tohle napadlo... zaheslovat katalog... :stupid:

Petr> to už jsi ho měnil tolikrát? oooo 8) jí nějak rozmazluješ :lol: 706 si musí říct sama :lol: No těch gufer a vůbec těch dílů tam je až až... tyhle nejsou drahý origo... ale jedno tam je drahý, jak psal Libor...

Tohle gumový kolečko se jmenuje podle Emila: "Simering poloos na skříň"
a v překladu do kyborštiny: "Seal Type T Oil"
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

micron píše:idaho> jo mechanik taky něco o corteco náhradě řikal... ale i když jsem byl na jejich online katalogu, tak sem našel prdlajs... navíc z jeho zdroje je prej doba dodání neznámá... nejrychlejší způsob je Toy origo...

Mimochodem nevíš čistě náhodou přihlašovací údaje do toho zakomplexovanýho novýho systemu IC? Obyč jméno a heslo za normální ceny... aby to fachalo tak jednoduše jako kdysi a nemusel žádat o heslo po telefonu? Nevim jakýho trotla tohle napadlo... zaheslovat katalog... :stupid:

Petr> to už jsi ho měnil tolikrát? oooo 8) jí nějak rozmazluješ :lol: 706 si musí říct sama :lol: No těch gufer a vůbec těch dílů tam je až až... tyhle nejsou drahý origo... ale jedno tam je drahý, jak psal Libor...

Tohle gumový kolečko se jmenuje podle Emila: "Simering poloos na skříň"
a v překladu do kyborštiny: "Seal Type T Oil"

mel by tam být link "vstup pro neregistrované"
ale pokud není ( vím že to zlobilo a bylo nejakou dobu stoplé ) tak si stáhni jejich katalo gna komp ( je to i rychlejší a přehlednejší ) a budeš ho mít se std cenama...

Jinka to heslo je kvuli tomu že ke každému loginu jsou přiřazeny rabatrové podmínky, takže ty v podstate nelezeš do "obyč" katalogu pro smrtelníky ale do ůsoukromé sekce".
od prosince nejak zlobili aktualizace a mám pocit že jim to nejak poskodilo veřejnou část katalogu takže kvuli tomu se odstavila..
přímo mají na stránkách : "Přístup do zjednodušené on-line verze bez registrace je dočasně mimo provoz."
Uživatelský avatar
Rampa89
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2276
Registrován: ned 20.01.2008, 23:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Rampa89 »

A nebo se koukat přes poláky...
Holomek!
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Rampa89 píše:A nebo se koukat přes poláky...
najdeš sice kod a popis ale ceny jsou uplne jiné :(

..už sem se vztekal že s mými odbery mám ceny po sleve takřka stejné jako jsou MOC v kamenýnm krámu v polsku :(

Bohužel IC funguje na principu "frenčísingu" takže ceny v čr jsou uplne jiné než v pl, je to jiná firma :(
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

no asi si lidi budou muset postačit s polskou sajtkou... na ceny se už zeptáš... to je ten nejmenší problém... jestli jde o 50-200kč... hlavní problém je ta demence... IC (zablokovat online katalog... nevim co by se stalo kdyby tohle napadlo autokelly atp :-) demenceeeee. Stahovat si 3 prdele dat a pak to skládat dohromady? to si asi někdo taky dělá prdel ne? navíc to ani nefunguje... taky sem si stahoval 3 prdele souborů a vždycky to hodilo error, že je jedna část nekompatibilní... hovada. totální hovada. IC.
Vraťte původní katalog a neinovujte timhle DEGEN způsobem, danke... kokoti, nebo dejte na stránky univerzální přihlašovací jméno a heslo... DEGEN a heslo: DEBILOVÉ, děkuji :stupid: nebo něco podobnýho co napadne inovátora, pana Pokroka

No ale jiná, takže dle údajů mechanika zmizelo z převodovky 0.7l oleje, a vyteklo jen 2l... takže 0,7 si celi někde poznačkovala okolí :-) a už to šlape jak má tlapkat... ok :lol: teď by mělo bejt sucho...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“