serepetičky toyota, celica, yamaha

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

serepetičky toyota, celica, yamaha

Příspěvek od micron »

najdeš li serepetičku, dej odkaz :lol:
http://viewitem.eim.ebay.cz/24K-PURE-GO ... 71470/item
24karát gold... yamaha hmmm :-)
http://viewitem.eim.ebay.cz/Classic-Toy ... 47499/item
oldschool
http://www.ebay.com/itm/Motor-Car-Auto- ... 27be9d6015
classico

já jsem objednal totoš amigos:
http://www.ebay.com/itm/Leather-TOYOTA- ... 1c247757ae
Obrázek
na první pohled to vypadá jak hřbitovní poznámka na hrobu... jako ale na druhej a třetí pohled je to libózní, tak jak to vypadá v reálu... už se těšim... :lol: jakou radost umí marketing za necelých 5 doláčků že :-) to je fain... no prostě tohle na benzince nekoupíš... a votode :lol: original china :lol: ale zároveň ten samej produkt je dost možná v prodejní síti toyoty... za 1000,- :-) funny commerce I fuckin love you assholes :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
jay-jay
Řidič
Příspěvky: 256
Registrován: sob 12.09.2009, 09:55
Bydliště: Brumovice u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jay-jay »

snad ti to dojde :D Já objednávám z ebay poměrně často a stálo se mi párkrát, že nekteré ty prkontinky nedorazily :D
TOYOTA CELICA GT
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

jay-jay píše:snad ti to dojde :D Já objednávám z ebay poměrně často a stálo se mi párkrát, že nekteré ty prkontinky nedorazily :D
vždycky sem dostal peníze zpět narozdíl od obchodů zde v republice :)
olik
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: ned 26.11.2006, 00:06
Bydliště: Ruzne

Příspěvek od olik »

Uživatelský avatar
stenky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 776
Registrován: pát 15.05.2009, 19:07

Příspěvek od stenky »

nedal by som ti to na ruku ani pod hrozbou smrti :shock:
Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

už jsem objednával hodně blbin z ebay... thailand, china. taiwan. japan. uk. usa a další. a vždy balíček dorazil dřív než kdybych si ho nechával posílat u nás z kocourkova do kocourkova... a v perfektním stavu... světe div se... a ani na českou poštu si stěžovat nemůžu. okej, alles gute, ČP jsou rychlejší u zahraničních zásilek, než u domácích, to vim, nechápu a neřešim :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
jay-jay
Řidič
Příspěvky: 256
Registrován: sob 12.09.2009, 09:55
Bydliště: Brumovice u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jay-jay »

to musím potvrdit. Jednou se stalo že jsem si objednaval spojovací hadice v neděli a v uterý byly doma :D Nestačil jsem se divit. A ostatně.. téměr všechny věci z eBay mi přišly dřív, než tady po ČR.
TOYOTA CELICA GT
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

taky pěkná blbinka: http://jdem.cz/t7j32
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

Krasne serepeticky :)
Ja taky objednaval hafo blbin odkdekoho na ebay a zatim doslo uplne vsechno :)
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

zatim furt čekám netrpělivě... už sem 3 dny vybíral schránku s debilníma prospektama... už už už ? :lol: nějak to trvá ale asi sem jen nedočkavej :lol:
TRD zapík neni špatnej, ale nějak mě začalo asi už před pár lety cokoliv TRD trdla nudit, Trdelníky nechči... :lol: toyota racing development u mě zdechlo po rally 5/6g celicas k.o. pro mě mrtvá značka, asi jako toyota team europe
když tak přemejšlim, tak trdelník sem nikdy ani neochutnal... asi psi(y)chologickej block--- nebo co, a pražný kaštany taky ne :oops: ale o kaštany sem se zajímal... ty prej i když tady máme kaštanovníky všude kolem, tak tyhle jsou jiný, takže naše kaštanovníky jsou nepoužitelný, což je mi teda divný? Takže odkud jsou ty jedlý kaštany? Bych si třeba koupil sazeničku no ne? :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

O nics neprisel, trdelnik je sladkej jak cecek a kastany... jak kdyz zuzlas mrtvymu palec. Ty co rostou okolo jsou konsky, na pápo musis mit specialni jedly :)
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

destabi> no ale já mam chuť na ty jedlý po 7 svijanech, už mi zbejvá jen 1 svijan :-) odkud se beue? ten jedlej kaštan? že jich je tak mnogo na vánoce a pak prd... teď bych ho rád ochutnal :-) to se dá to se musí dát někde jako koupit že bych si vypěstoval pár kaštánků a dal si je na pánev? nebo jako že ne? :lol: to někdo nebo něco cenzuruje kaštany? já chci mít svý vlastní :-)
fenomenální pěnivost... fennomenální chuť, svijany 11 perfecto prefero... k dokonalosti chybí už jen aby měli vlastní ! vlastní design flašek... jako bernard nebo teď staropramen... vlastní design... ne ten euro! vlastní protože tohle je originál! ta pěnivost je naprosto fascinující... delikátní pivko. 10/10 s lepší flaškou :lol: my se známe se svijanama... na šumavě v borový ladě v borůvce známe... výborný, v hlubočepích S5 bar vynikající a konečně jsou i v megařetězci bille... jeďte ale hezčí flašky to chce, jinak nejlepší pivko co existuje... WOW

no tak jinak... dělat si vlastní flašky by bylo fakt asi v současný comedy době blbý... tak hlavně ale už nepoužívat ty obouchaný, odřený starý flašky a dát (nevim jak to udělal ale u lidlu (platan) argus má všechny flašky nový)...a hlavně hlavně hlavně jiný logo, jiný etikety... je to o ničem... jiný etikety, mnohem mnohem lepší... ale jinak fakt pivko nej nej... doladit design... je to hustý fakt hustý pivko s hodně hustou pěnou.... a to se nevidí :shock: :inlove: svijany nikam nepospíchaj... jdou si klidně... ale něco málo by to chtělo změnit po cestě.... cesta je ale správná. to pivko má totiž jednu zásadní vychytávku... má chuť! a pěnu fantasmagorickou, jen ty flašky kdyby byly krásnaje joj...
fakt nechápu... že to nechává čepici pěny, po hodně hodně dlouhý době... neuvěřitelný špičkový pivko. celá sklenice je omatlaná od pěny a na dně čepice... to se prostě nevidí tak často u těch sraček co se čepujou.... 10/10 a co co se čepujou... konečně vidim stejnou kvalitu i u flaškovýho pivka... fakt kvalitku... totální ta pěna no to fakt kouzlo... chuť kouzlo... máz je muj NO1. total fakt už chybí jen ta krásná flaška s krásným logem... a chmátnu po tom....... ta původní je hnus, kdybych nevěděl jak je to pivko dobý, nechmátnul bych po něm, protože prostě etiketa je šajze...!!!!
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
sliv
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: úte 03.05.2011, 12:50

Příspěvek od sliv »

podsvicene hlavice radici paky,N338 http://rekete.galerie.cz/3671040-toyota ... -mozne#%20
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

ten pojebanej přívěšek mi furt nedorazil.... 4.5 dolaru, tak o takovou mega částku se budu bitkařit :lol: co toto jako první problém, jakoby ho tady někdo přivolal... já vzal schválně jen 1 kus s tim, že jich vezmu víc a předám je na srazu 2012 CZ celica a jaksi to nevyšlo... 4.5 dolaru takový prachy :-) škoda... někdy to nejde tak v cajku... error někde mi někdo ukrad přívěšek, jestli byl vůbec odeslanej teda... comedy :lol: tohle je poprvý co mi balík, dopis nedorazil... fakt nechápu :?

Dear m1cron,

it is so sorry that you haven't received your item yet?yours item was shipped on Mar-8.Usually ,you will receive those item within 15-30 days.But sometimes, the international package that a few maybe some delay coz some accident on its way or maybe detain by local custom. Hope you can understand our position and be more patient to wait for several more days. Also It will be very thankful if you can check in your local post or customs.if item still can't be received , Please be free to keep in touch with me. We will try best to resolve for you till you are satisfactory. thanks for you understanding!have a nice day!

Thanks & happy 2012

nemam happy 2012 bez přiblblýho přívěšku :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Včera konečně doputoval 8) pěknej, fakt pěknej... razítko na dopisu bylo 26.3. z Hong-Kong post, tak nevim co posílal 8.3 kecka. No ale je fakt supr, asi jich vezmu víc :wink:
Obrázek
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“