Alu kola a středící kroužek na 5G

vše ohledně modelové řady Celica
RawIron
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 22.09.2011, 19:02
Kontaktovat uživatele:

Alu kola a středící kroužek na 5G

Příspěvek od RawIron »

Chci se zeptat,mám zájem o tyto kola na moji celdu 5g (T18)

http://www.aluapneu.cz/?240,alu-kola-advan-racing-rz

A problém je v tom že jsou potřeba prý středící kroužky o Vně.P 57,1 x Vni.P 54,1

5x100 Sedí ,ET35 taky...jen je problém s tímto....dodavatel má dodat kroužky ke kolům ale prý se tyto nedělají..Tak jsem obepsal firmu co se přímo zabývá dodáváním středících kroužků a i tam mi řekl že jedině nechat udělat na zakazku nebo vysoustružit....dělají se od 60,1 x 54,1....

Tak mě zajimá váš nazor,řešení...nebo zkušenost s podobným problémem...předem díky za rady... díky
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Chytni prvniho soustruznika a nech si je udelat z nejakyho hliniku, nilonu cehokoli co bude trosku tvrdy a bude mit borec po ruce. Nic slozityho bych v tom nehledal. Kazdopadne je tam ale dej.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7651
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

a je ti jasny, ze se jedna na 99% o repliku? teda spis fake..
http://www.advanwheels.com.au/wheels/wheel.aspx?id=6

docela mi vadi, ze si tohle vubec nekdo dovoli. podle me je to regulerni podvod a nic jinyho nez čoi by si nezaslouzil!
http://www.zerotohundred.com/newforums/ ... t-rim.html

kazdopadne bych ti za ty penize doporucil koupit jina kola. tyhle za ten peniz podle me nestojej ani nahodou. je to jen metoda, jak z lidi dostat vic penez. kola v hodnote 1500 (mozna sotva) se prodaj za 2500, kdyz se na ne vyrazi logo renomovanyho vyrobce.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
RawIron
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 22.09.2011, 19:02
Kontaktovat uživatele:

Advan

Příspěvek od RawIron »

Vim že to jsou repliky...to by nebyl problém...kvalita zpracování co jsem četl neni zase tak hrozná,sám to otestované nemám nemužu posoudit....ale líbí se mi... :-) Rozhodně dobře by to vypadalo...a v týhle cenový relaci jsem nic hezčího nenašel...kvalitativně by se určitě něco našlo ale asi ne to co by mi padlo do oka....

jinak co se týče předešlého příspěvku...hliník bych nechtěl protože by to časem zoxidovalo...soustružníka o tom bych věděl...udělat to z nějakýho materiálu podobnýmu těm kroužkům...ale to už se ztrácim v přehledu
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7651
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

kazdopadne to cerny s cervenou linkou mi osobne prijde docela poutovka..

nic nevnucuju ;)
http://www.mzb.cz/alu-kola/vyrobce/kosei/list-3/

Obrázek
Obrázek

v cerny treba tyhle:
http://www.kola-na-auto.cz/cs/alu-disky ... 43899.html
Naposledy upravil(a) biscuit dne pon 28.11.2011, 16:48, celkem upraveno 2 x.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
RawIron
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 22.09.2011, 19:02
Kontaktovat uživatele:

v pohodě

Příspěvek od RawIron »

V pohodě toleruju každej má jinej vkus a nikdy se všem nezavděčíš...ty koseie jsou pěkný ale dle mýho vkusu to neni .... jedna věc tisíc nazorů....

Ale diky za tip
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7651
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

v pohode ;) ja jsem v tomhle spis zamerenej na prvnim miste na to, aby to kolo bylo precizne udelany a pokud mozno lehky a samozrejme pevny. ale nechci ti kazit radost z tech kol, ktery sis vyhlidnul., treba nebudou uplne zly, ja je netestoval ani netezkal ;)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Rampa89
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2276
Registrován: ned 20.01.2008, 23:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Rampa89 »

No ono když jsou ty kola z hliníkových slitin, tak ono ty hliníkový kroužky nejsou z nějakýho extra oxidačního hliníku :D , v drtivé většině se dělají právě z hliníku, protože je dost tuhej ale přitom lehkej a dobře opracovatelnej, faktem je, že to nikdo ničím nenatře/nenamaže a pak se nemůže divit, že to může "srůst" s nábojem, to samý ti ale udělá dosedací plocha toho disku.

Já si nechával dělat podle disků u firmy, co renovuje ráfky, a jeden mě vyšel jestli na 50 kč.
Holomek!
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Re: Advan

Příspěvek od Kubrt »

RawIron píše:
jinak co se týče předešlého příspěvku...hliník bych nechtěl protože by to časem zoxidovalo...soustružníka o tom bych věděl...udělat to z nějakýho materiálu podobnýmu těm kroužkům...ale to už se ztrácim v přehledu
mam jedny z hliniku a jedny z nylonu/silonu na jiny kola

a mam je na tehle poutovkach :D bez problemu.

Obrázek

Jedno kolo ma do 8 kilo bez pneu, v lete jsem s tim vymetl hromadu der a jednu hodne hnusnou na 225/45/16 a na vyvazovacce dobry ba uplne stejny jako predtim ...

U me Yakuza DRFT za 8 tycek dobry :wink: No mozna by to chtelo neco novyho 8)
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Příspěvek od Joey »

Ta helma vzadu na lavičce patří k autu ? :D
RawIron
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 22.09.2011, 19:02
Kontaktovat uživatele:

advan

Příspěvek od RawIron »

Mě to jako poutovka nepřijde...přijde mi to hodně solidně vypadající kola.....jinak kroužky už mam zařízený :-) jedině toto hliníku ale prej to neni zas tak hrozný :-) yakuza drift black bude skoro to samý jako ty advany akorát jiny logo a s třed tipuju co? :-)
RawIron
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 22.09.2011, 19:02
Kontaktovat uživatele:

advan

Příspěvek od RawIron »

http://alu-kola.shop-y.cz/alu-kola-raci ... tice).html

Tyhle taky nejsou špatný ale těžko říct jak by vypadaly na 5G
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Zkus prohledat obrazky na googlu treba podobny na 5g nekde jsou. Kola se musi libit hlavne tobe. Me by treba sralo to sesroubeni, ale libil se limec.

Ja bych taky rekl ze si kola jsou hooodne podobna :wink:

Joey: ta helma je od kamosky, taham ji za autem na skejtu tak kdyby nahodou spadla at si nenabije kokos.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

Kubrt píše:Joey: ta helma je od kamosky, taham ji za autem na skejtu tak kdyby nahodou spadla at si nenabije kokos.
To si děláš prdel :woot: :woot:
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
RawIron
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 22.09.2011, 19:02
Kontaktovat uživatele:

advan

Příspěvek od RawIron »

kubrt : Jo jo ty límce jsou pěkný
a ta helma taky bomba :D
Odpovědět

Zpět na „Celica“