Zadní hlavové opěrky

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
knuba
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: pon 10.10.2011, 19:40
Kontaktovat uživatele:

Zadní hlavové opěrky

Příspěvek od knuba »

Zdravím, nikde jsem o tom nic nenašel-má někdo u 6.gen zadní hlavové opěrky? Popř. dají se nějak sehnat, dodělat? Moje Celica je nemá a ani jsem žádnou s opěrkami neviděl, ale záleží mi na bezpečnosti, tak to řeším. Díky
knuba
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: pon 10.10.2011, 19:40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od knuba »

nikdo nic? :D
Uživatelský avatar
Maci
Navigátor
Příspěvky: 95
Registrován: ned 19.10.2008, 17:57
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maci »

No taky nemam dokonce to mam ve velkym TP...viz foto

http://www.zshare.net/image/94828234f4ad8f89/

a kvuli bezpecnosti to ja neresim protoze nekoho na zadnich sedadlech vozim jednou za uhersky rok...
Uživatelský avatar
Hoj@n
Navigátor
Příspěvky: 94
Registrován: sob 02.07.2011, 20:02
Bydliště: Zábřeh na Moravě / Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hoj@n »

Copak i taková "maličkost" jako jsou opěrky, se musí psát do TP?

Mám zkušenosti akorát z Peugeotu, kde jsem si je musel dodělávat sám, byla tam však v sedačkách příprava na to, takže jsem jen sehnal opěrky z předních sedaček, upravil jsem si trochu čalounění sedaček a opěrky jsem si jednoduše dodělal...

Jak je to u Celici nevím, ale rád bych je tam taky měl, v autě jezdíme ve čtyřech každý týden do školy...
Toyota Celica 6G, 1.8 7A-FE - "NATÁLKA"
Uživatelský avatar
Praetorian
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: stř 10.10.2007, 00:07
Bydliště: Brno(hlavně)

Příspěvek od Praetorian »

hledte rekl bych ze se nepocita s tim ze by vzadu jezdili buh vi jak vysoci lidi takze by teoreticky tu operku ani nemeli potrebovat. moc prostoru tam na ne ani neni. Rozvrtavat kvuli tomu sedacku je asi hloupost-bo bych nerekl ze na to neni prpravena- a to provedeni by taky asi muselo byt odborne. Jo a v prvni celde jsem docela neprijemne boural(predobocni naraz+pak celni...) a vzadu jeli dva lidi-cca 170-175cm a vubec nic se nikomu nestalo(nikomu ze vsech ctyrech). pry je pasy ani sedacky nepustili. krky apod vpoho. tak snad to tak maj nejak vymysleny...
Naposledy upravil(a) Praetorian dne čtv 13.10.2011, 16:22, celkem upraveno 1 x.
Čelda 98'' GT (SS)
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

ja bych rekl ze nekomu by vzadu mohla i ta operka vadit , nicmene dodelat se da vsechno, staci kuchnout nejake sedacky , ja tu treba mam pekne operatka z camry ktere by se tam hodily
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Kk
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 12.06.2010, 10:24

Příspěvek od Kk »

Než kuchat sedačky, tak bych se raděj podíval po nasazovacích - nasune se na opěradlo. Ty co jsou na tomhle odkazu http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?p=328729 nejsou nic moc, ale já měl kdysi tvarově hezčí. Jestli se to dá ještě někde koupit nové, nevím, ale určitě by šly někde sehnat staré a přečalounit.
Celica 7g TS
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

V pripade zadnich sedacek u Celdy je muzes taky prisroubovat ke stropu/pricucnout ke sklu, vzdalenostne to vyjde na stejno :lol:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

knuba> kup si polštářky. jinak nejzajímavější řešení má dědův mitsubishi galant 1992 GLS... ten má zadní opěrky "zastřelovací" tlačítkem do sedačky, velmi měkké, velmi hustej vynález... výhled z auta libovej, a když si někdo hoví v zadu, tak si jí vyklopí. Ale pak od toho mitsubishi odstoupili, v rámci spoření a non-inovací.

paradoxní je, že ty zadní otočný jsou táááák pohodlný že jsou jak polštářek... ale přední jsou oproti nim fest natvrdlý, ale zase ne až tak extremně natvrdlý -debilní jako byly v mitsubishi space wagonu, to měl člověk pocit že má hlavu opřenou o zeď :-)

názorný obrázek
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“