Laďák na MR2 - atmosf.

vše ohledně modelové řady MR2
Odpovědět
Uživatelský avatar
monty_mr2
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: pon 05.09.2011, 12:43
Bydliště: Tábor

Laďák na MR2 - atmosf.

Příspěvek od monty_mr2 »

Čau, scháním nejakej laděnej tlumič na MR2 MKII. Nechce se mi za něj ale dávat 10000 nebo tak, takže by mi nevadilo, kdyby měl někdo nějaký starší ;-) popř. můžu vyměnit za můj origoš ;-)
Toyota Celica T23 1.8 VVT-i (actual)
Toyota MR2 SW20 2.0 3S-GE rev.1 (actual)
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

jojo každej ho určitě vymění za tvůj origo :lol: to sem se trochu zasmál protože ten komu stálo za to vytáhnout desítku z kapsy za laďák tak se toho určitě asi nebude zbavovat. Holt sis koupil auto, který nevylepšíš za pár švestek...kupní cena je směšná ale pokud si to chceš "vytunit" k obrazu svému tak nakonec tě to bude stát i s údržbou třeba dvojnásobek kupní ceny

ale někteří zde doporučovali svařit koncák s tlumičů Duplex na zakázku, který jdou sehnat myslím na ebay za docela dobrý peníze, pokud umíš svařovat je to jasná volba
Uživatelský avatar
monty_mr2
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: pon 05.09.2011, 12:43
Bydliště: Tábor

Příspěvek od monty_mr2 »

No jasný, mě šlo spíš o to, jestli někomu třeba nezbyl nebo si pak nekoupil jinej... Nebo právě také znám lidi, co si ho koupili nebo ho na autě už měli a pak se zase rozhodli pro klasickej, tak se ptám ;-)
Toyota Celica T23 1.8 VVT-i (actual)
Toyota MR2 SW20 2.0 3S-GE rev.1 (actual)
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

jako jasný no, chápu...ale je to asi to samý jako když tady kdosi sháněl to přední lízátko s druhé revize
Uživatelský avatar
safirus
Člen Týmu
Příspěvky: 74
Registrován: úte 13.11.2007, 17:20
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od safirus »

Měl jsem na autě při koupi původně Fujitsubo FGK 1S1E, ovšem nějak mi nevyhovovala hladina hluku (osobně jsem spíš pro zvuk jdoucí od motoru a ne od výfuku). Sériový zadní tlumič v Toyotě nacenili napřed na 16500, pak prý že 19000. Tak to opravdu nehodlám investoval 20k jen za výfuk :-o Proto jsem zvolil dočasně levnou náhradu Klarius s tím, že zvuk bude decent - ale není, je takový ostrý, není to ono. Popravdě ani nevím, jak zní sériový tlumič, neměl jsem tu čest...

Takže teď mám na autě Klarius a v dílně u servisáka onen Fujitsubo čekající asi na znovuvycpání. Kdyby ten tvůj výfuk byl v rozumným stavu (což nečekám, že po těch letech bude), docela bych uvažoval o tom si to s tebou vyměnit...
TOYOTA MR2 SW20 1993
TOYOTA Avensis T22 D4 2002
Uživatelský avatar
monty_mr2
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: pon 05.09.2011, 12:43
Bydliště: Tábor

Příspěvek od monty_mr2 »

No hele je akorát v jednom místě malinká dirka, ale to stačí bodnout svářečkou a je to...to bych klidně udělal :-) a že by byl nějakej zrezlej se říct nedá :-) stačilo by ho akorát přetřít nějakou stříbrnou a je skoro jak novej :-) dyštak můžu poslat foto :-)
Toyota Celica T23 1.8 VVT-i (actual)
Toyota MR2 SW20 2.0 3S-GE rev.1 (actual)
Uživatelský avatar
safirus
Člen Týmu
Příspěvky: 74
Registrován: úte 13.11.2007, 17:20
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od safirus »

Hmm, ty já nevím - mám špatné zkušenosti s takovým bodáním. Ještě počkám co ten můj Fujitsubo a pak se až rozhodnu co dál. Během podzimu bych to chtěl pořešit, tak se případně ozvu. Pokud se zařídíš mezitím jinak, samo nevadí.
TOYOTA MR2 SW20 1993
TOYOTA Avensis T22 D4 2002
Uživatelský avatar
monty_mr2
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: pon 05.09.2011, 12:43
Bydliště: Tábor

Příspěvek od monty_mr2 »

Tam je jen v tom plášti v místě kde se spojujou malinká dirka... na zvuku to ani nepoznáš, jen když si ten vejfuk pečlivě prohlížíš :-) dyštak se pak teda ozvy ;-)
Toyota Celica T23 1.8 VVT-i (actual)
Toyota MR2 SW20 2.0 3S-GE rev.1 (actual)
Odpovědět

Zpět na „MR2“