T23 toyota CELICA 7g - MOTOR

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
aldacz
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: sob 04.09.2010, 12:47

T23 toyota CELICA 7g - MOTOR

Příspěvek od aldacz »

kuci mam problem s motorem zda se to ze sou krouzky v prdeli.... nan 1zzfe ten vadnej motor :D zere mi olej docela hodne a ma kdyz ji za studena nastartu tendence chcipnout motor kdyz radim tak mi jako kdyby spadnou otacky o 0,5 a pak zacne zabirat

1. chtel bych bych vedet jestli se nekde da sehnat motor za slusnou cenu
2. byly tady stranky s motorama novejma tak by me zajimalo kolik by to stalo kdybych to chtel koupit ale bez prace
3. kdyz mam tyto problemy asi to musim nechat vyvlozkovat ze jo ???
4. mno a jeste mi bylo navrzeno ze by me udelaly vybrus na dvoulitra bylo by to v poho vydrzel by to motor???
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

Příspěvek od Srandista »

Najlepsie bude asi kontaktovat krosmena a dohodnut sa s nim na vyvlozkovanim motora... Pravdepodobne najlacnejsie a najspolahlivesjie riesenie...

http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=17123
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

a kontroloval jsi kompresi valcu? treba to nebude tak spatny scenar jak se zda :roll:
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

Příspěvek od Srandista »

No ked zerie olej, tak neviem neviem...
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Dej udělat motor a hlavně někomu kdo má za sebou více těchto motorů a generálkovaných různým způsobem ať neděláš opět za pár tisíc opět GO a žádnej program optifit to je můj názor.Vložky ano ale zas tak mnoho lidí s tím skutečnou zkušenost nemá ale napr. Tequilla má udělanej motor tímto způsobem a myslím i se zvýšeným objemem.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Tequilla
Věčnej rejpal
Příspěvky: 646
Registrován: pát 16.09.2005, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: T23 toyota CELICA 7g - MOTOR

Příspěvek od Tequilla »

aldacz píše:kuci mam problem s motorem zda se to ze sou krouzky v prdeli.... nan 1zzfe ten vadnej motor :D zere mi olej docela hodne a ma kdyz ji za studena nastartu tendence chcipnout motor kdyz radim tak mi jako kdyby spadnou otacky o 0,5 a pak zacne zabirat

1. chtel bych bych vedet jestli se nekde da sehnat motor za slusnou cenu
2. byly tady stranky s motorama novejma tak by me zajimalo kolik by to stalo kdybych to chtel koupit ale bez prace
3. kdyz mam tyto problemy asi to musim nechat vyvlozkovat ze jo ???
4. mno a jeste mi bylo navrzeno ze by me udelaly vybrus na dvoulitra bylo by to v poho vydrzel by to motor???
1. Co je pro tebe slušná cena? Dá se sehnat postavený motor z UK nebo US, ale je pochopitelně dražší než motor repasovej od Toyoty z programu Optifit.
2. Odhadem kolem 60 tis.
3. Kontaktuj krosmena z fóra. Zabývá se tím pořádně a jeho repase není jen o výměně pístních kroužků jako u ostatních "odborníků"
4. Pokud splníš několik základních podmínek, tak to motor vydrží. Musí být kvalitní vložky (ne obyč ocel) a blok vyrobenej cca do roku 2002. Přeci jen je to na dvoulitr vyvrtání o 3 mm v průměru válce a není to sranda. Jo a 82mm písty pak seženeš asi jen u jednoho jedinýho prodejce. Jen za ty písty, vložky a těsnění pod hlavu si pak nachystej 25-30 tisíc.
Toyota Yaris 1.0, 1. gen. alias Pracant...prodáno do Jižních Čech, RIP :(
Toyota MR2 Mark III alias Mrcha
Toyota FJ Cruiser alias Můj sen :)
http://mr2.tequilla.cz
Peugeot 307 SW alias Pracovní realita ze žabožroutova
Uživatelský avatar
Hanisek
Řidič
Příspěvky: 211
Registrován: sob 23.06.2007, 16:02
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Hanisek »

tady se muzes podivat na repas motoru z US.
http://www.monkeywrenchracing.com/index ... 0unsfqm6r6
Toyota Celica 1,8VVT-i
7.gen
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

GO u mě vyjde na 62000 se vším všudy , zajetí a nové náplně oleje před předáním auta,na motor dávám dva roky a nebo 100000 km záruku!!!!
Jediné co ještě může cenu zvednout je spojková sada-stav po rozebrání....
V ceně je i oprava hlavy-viz zvýrazněný příspěvek z vrchu fora....
Máme zasebou několik takto udělaných motorů a zatím všechny fungujou be problémů :-)
v případě dotazů email nebo tel v podpisu :-)
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Odpovědět

Zpět na „Celica“