PECM pod stanem/v kufru

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Cvok
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: sob 19.06.2010, 12:36
Bydliště: "Havířov" <-> Brno

PECM pod stanem/v kufru

Příspěvek od Cvok »

Omlouvám se, že zakládám druhé téma se stejným podnětem, ale chtěl bych, aby se o tom dověděli pokud možno všichni celicáři, kteří by mohli mít zájem jet společně a stanovat ve stejném kempu.

Udělat neoficiální skupinku, která bude okukovat bohaté cizince a nemohli si dovolit, ať finančně nebo časově, se přihlásit oficiálně na hotel. Od 11.-14.8 se to koná s tím, že 11. je den před oficiálním zahájením, další skupina se může přidat klidně v pátek 12. a přijet rovnou na dráhu se podívat.

Seznam bude tady: http://toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=18880

Bude-li dost zájemců, udělá se trasa, kde se budem napojovat. Do kempu jsem psal, ale zatím nikdo neodpověděl, tak uvidíme, kdyby chtěl někdo organizovat, nebráním se. Třeba jen najít i další kemp v okolí Kielce.

Šiřte to dále, o kom víte, napište klidně tady (nebo sz nebo mail) - na kolik %, kdy + jakékoliv připomínky, nápady atp

Děkuji!
Celica AT200 + LPG
Uživatelský avatar
Cvok
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: sob 19.06.2010, 12:36
Bydliště: "Havířov" <-> Brno

Příspěvek od Cvok »

Ale noták, co se Vám na tom nelíbí? :P Pište, ať vím, proč jsem jen já natěšený na dovolenou :) Tolik lidí se sejde na celorepublikovém a do Polska, které má být mnohem větší a velkolepější se sejde jen max 20lidí z ČR a SR?

Pište, ať se necítím tak trapně, prosím... :roll:
Celica AT200 + LPG
Uživatelský avatar
stenky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 776
Registrován: pát 15.05.2009, 19:07

Příspěvek od stenky »

ja zdielam tvoje nadsenie a dokonca rad spim v celice v kufri :D
ale fakt je ten ze si mozem ist spat do kufra akurat tak ku babke na dvor kde je moja cierna opica odstavena na dobu neurcitu :D a dovolenku na PECM som si ja blb koli tomu uz davnejsie zrusil...
Obrázek
Uživatelský avatar
Cvok
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: sob 19.06.2010, 12:36
Bydliště: "Havířov" <-> Brno

Příspěvek od Cvok »

stenky píše:ja zdielam tvoje nadsenie a dokonca rad spim v celice v kufri :D
ale fakt je ten ze si mozem ist spat do kufra akurat tak ku babke na dvor kde je moja cierna opica odstavena na dobu neurcitu :D a dovolenku na PECM som si ja blb koli tomu uz davnejsie zrusil...
Já vím no, o tom jsme se bavili, je to fakt škoda, ikdyby ne v té tvé celice, ale tak nebojím se, že bychom se někdy nepootkali a fotek bude spousta, myslím si :)

Spíš mě překvapuje, že se moc nikdo neozval, mně komorní prostředí nevadí a těch celic zahraničních tam bude spousta, ale čekal jsem větší ohlas, protože to bude opravdu velká akce!

Ani nikdo nekomentuje, komentují se tu různé blbosti a dokonce ani Micron nekritizuje (to není nic osobního) :lol:
Celica AT200 + LPG
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7652
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

ja napr. zatim mlcim, protoze nevim jak vse dopadne a ja budu moct dorazit. kazdopadne plan mam takovej, ze kdyz vsechno pujde dobre, ubytuju se v hotelu a cestu podniknu po vlastni ose, protoze nevim v jakym stadiu zajizdeni bude motor po go a budu muset jet opatrne... takze tak ;)
(do kempu se mi nechce, radsi obetuju nejakej peniz za trochu komfortu - jedu si tam uzit ne?)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

S generálkovaným motorem si užiješ tak trošku stresu se zajížděním auta :lol: při tom jak se dostaneš k závodní atmosféře a nabuzení budeš muset mírnit :lol: Biscuite.Hezkej sraz kluci :lol:
P.S. Stan bych už nezvládl 8)
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7652
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

nastesti s 1.6 nemam nutkani zavodit ;) jsem spis naruzivej fotograf a tu krasu chci zdokumentovat a vychutnat si to na vlastni oci..
tak mne tak napada, ze bych snad jel i mazdou, kdyby bylo vsechno spatne :oops:
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Cvok
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: sob 19.06.2010, 12:36
Bydliště: "Havířov" <-> Brno

Příspěvek od Cvok »

Děkuji Doky, sraz bude super :) Přesně i tohle rád uslyším. Nenutím nikoho jet, jen že to bylo, jakoby to tady umřelo :D Komfort Vám přeji, já si užiju ještě své studijní finanční nepohody.

Tak kdybys chtěl jen společně jet, myslím, že hodně lidí nebude chtít hnát, včetně mě.. stačí říct :wink: .. jinak hlavně ať Ti to všechno vyjde!
Celica AT200 + LPG
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7652
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

no prima, ozvu se az bude jasno ;) a dekuju za prani.. ani za modlitby se nezlobim :twisted:
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Cvok
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: sob 19.06.2010, 12:36
Bydliště: "Havířov" <-> Brno

Příspěvek od Cvok »

biscuit píše:no prima, ozvu se az bude jasno ;) a dekuju za prani.. ani za modlitby se nezlobim :twisted:


Každý večer před spaním :twisted:
Celica AT200 + LPG
Uživatelský avatar
sroubek
Navigátor
Příspěvky: 85
Registrován: stř 30.06.2010, 18:07

Příspěvek od sroubek »

Já asi dorazim v patek, takze take sebou beru stan..:)
Uživatelský avatar
Cvok
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: sob 19.06.2010, 12:36
Bydliště: "Havířov" <-> Brno

Příspěvek od Cvok »

sroubek píše:Já asi dorazim v patek, takze take sebou beru stan..:)
Joey volal do kempu, neberou, mě neodepisují, tak to zatím vypadá, že budeme doufat a pojedem na slepo, kdyžtak se můžem nějak spojit v pátek někde nebo dáme vědět kde jsme :) Jestli budeš chtít se připojit.
Celica AT200 + LPG
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

cvok> ne já nekritizuju, a ani se nějak nenapojuju... celi vrže zadnice a na polských silnicích, i když nejvíc to vrže na retardérech by mě to už uzemnilo :lol: navíc chci investovat do dalších věcí, např blatník + dalších pár serepetiček a sem spíš takovej homie... takže na to aby na mě po xx kilometrech čekala squadra policajtů co mi budou jakoby hlídat kočárek,ale vlastně budou mít chuť ukořistit nějaký love... ne, nejedu, podivám se rád na fotky, videa, a třeba příště... takže tak... :lol: pak nemam rád plánování, takže tahle akce je moc přeplánovaná na muj vkus... ale těšim se na fotky a reference. Mam prostě takovej pocit, že bych se musel moc přizpůsobit, tedy, že kdybych si přispal, že bych to pěkně schytal od polish polish :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Cvok
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: sob 19.06.2010, 12:36
Bydliště: "Havířov" <-> Brno

Příspěvek od Cvok »

micron píše:... vlastně budou mít chuť ukořistit nějaký love... ne, nejedu, podivám se rád na fotky, videa, a třeba příště... takže tak... :lol: pak nemam rád plánování, takže tahle akce je moc přeplánovaná na muj vkus... ale těšim se na fotky a reference. Mam prostě takovej pocit, že bych se musel moc přizpůsobit, tedy, že kdybych si přispal, že bych to pěkně schytal od polish polish :lol:
Jo tak to chápu :) Mojí vrže nejen zadnice, ale chci to vidět, taková jediná dovolená momentálně :) Detaily.. tak se měj ;)
Celica AT200 + LPG
Uživatelský avatar
sroubek
Navigátor
Příspěvky: 85
Registrován: stř 30.06.2010, 18:07

Příspěvek od sroubek »

A v kolik máš v plánu zhruba vyrazit.? Mohli bychom se někde po cestě sejít..
Odpovědět

Zpět na „Celica“