Streva klicku T23 (nefunkční dálka - opraveno)

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Streva klicku T23 (nefunkční dálka - opraveno)

Příspěvek od Vazli »

Tak včera večer mi přestal fundovat zamykací čudlík na klícku takže bych potřeboval asi novou elektroniku do kličku a je mi jasný ze bez na kódování to nepůjde ale to by nemel být problém spíš by mě zajímalo kde to sehnat neví někdo? Do Toyoty se mi nechce
EDIT:
http://www.toyodiy.com/parts/p_E_200009 ... l?hl=89786 koukam ze to nevedou jako samostatnej dil ale asi jako celej klicek
Naposledy upravil(a) Vazli dne pon 02.05.2011, 18:27, celkem upraveno 2 x.
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

Ještě bych nic neobjednával, zkus to lépe nafotit nejlépe digitálem - dá se to dál rozebrat ?
Po 5ti letech jsem obnovil web s Celicama - schemata, linky, navody, fotodokumentace - http://www.t18.wz.cz
Uživatelský avatar
Hanisek
Řidič
Příspěvky: 211
Registrován: sob 23.06.2007, 16:02
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Hanisek »

Novy klicek v Toy stoji i s kodovanim 3500 Kc :?
Toyota Celica 1,8VVT-i
7.gen
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

MichalS píše:Ještě bych nic neobjednával, zkus to lépe nafotit nejlépe digitálem - dá se to dál rozebrat ?
tak sem to nafotil digitalem http://vazli.rajce.idnes.cz/klicek_digitalem/ ale rozebrat se to asi uz neda je tam nalepena takova guma to cerny a nechce to jit sundat
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Petan-7g
Navigátor
Příspěvky: 105
Registrován: ned 26.09.2010, 21:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petan-7g »

Měl jsem stejnou závadu :)

Guma, která je po celém povrchu na fotce P1010765 jde sundat tim, ze ji po stranach odriznes mazi gumou a plastem. Je prilepena. Dostanes se k samemu tišťáku. Bude nejspíše upadlý jeden ze 4 pájených spojů. Pak stačí jen mikropájka a je to. Já neměl mikropájku, tak jsem to vyřešil prasácky vteřinovým lepidlem a přilepením spínače k tišťáku, kontakty fungovaly, ale je to jen dočasné řešení, pokdu se to neposere znovu.
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

mel si pravdu byli uklepany tri packy ze ctyr tak sem vzal mikro pajku a heftnul je tam vsechno mam nafoceny http://vazli.rajce.net/klicek_digitalem jo a tu gumu si nak lepil z5? ja ji tam jen polozil takze uz to nebude vodotesny ale jinak funkční
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

streva klícku t23

Příspěvek od Pavel Liška »

nemám or.klíč s dálkou a v toyotě mě řekli,že není možné vyrobit nový,jedině s novou ecu a to asi za 25 000,je jiné řešení?
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Re: streva klícku t23

Příspěvek od Kubrt »

Pavel Liška píše:nemám or.klíč s dálkou a v toyotě mě řekli,že není možné vyrobit nový,jedině s novou ecu a to asi za 25 000,je jiné řešení?
Co zkusit neoriginalni dalkac s centralem a ke klicku si pridat ovladac. Instalaci a moznosti se najde urco dost.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: streva klícku t23

Příspěvek od Vazli »

Pavel Liška píše:nemám or.klíč s dálkou a v toyotě mě řekli,že není možné vyrobit nový,jedině s novou ecu a to asi za 25 000,je jiné řešení?
ciste teoreticky podle moji uvahy nevim jestli je to teda mozny ale musi jit pomoci diagnostiky priradit k centralu novy ovladac a mozna by nemusel bejt ani origo mozna by stacilo aby pracoval na stejne frekvenci jako original ale at k tomu rekne neco nekdo kdo se v tom vyzna vic ja sem jen vyucenej autoelektrikar...
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

OT:
Podle fotky kdyby někdo měl tlačítko vycvakané tak se dá v obchdě koupit např. GME Brno.
---------------------
Myslle jsem že se klíče dají pohodově nakódovat tak jako u Nissanů - pro porovnani je tam sekvence ukonu (zapnuti zpalovani 6x, 2x zamknuto odemknuti dveri atd...) ktere kdyz stihnete v urcitem case prepne se jednotka centralu do programovaciho rezimu a uz si vesele naprogramujete az 4 klice.
Postup je popsany v manualech, nema nahodou nekdo manual jestli tam k tomu neni neco napsane ???
Po 5ti letech jsem obnovil web s Celicama - schemata, linky, navody, fotodokumentace - http://www.t18.wz.cz
Uživatelský avatar
Hanisek
Řidič
Příspěvky: 211
Registrován: sob 23.06.2007, 16:02
Bydliště: Krnov

Re: streva klícku t23

Příspěvek od Hanisek »

Pavel Liška píše:nemám or.klíč s dálkou a v toyotě mě řekli,že není možné vyrobit nový,jedině s novou ecu a to asi za 25 000,je jiné řešení?
Dá se koupit origo, V Toy ti kecali, chtel jsem náhradní klíč v Toy v Ostravě a nebyl problém.
Toyota Celica 1,8VVT-i
7.gen
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

streva klícku t23

Příspěvek od Pavel Liška »

no ve zlíně a v novém jičíně v toyotě mě řekli co jsem napsal,ale to je už víc jak tři roky
Uživatelský avatar
Dacan
Manager Týmu
Příspěvky: 405
Registrován: stř 30.07.2008, 02:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dacan »

řešim teď problém s klíčkem u corolly e11,upadlo mi kompletně celej zamykací čudlík,až po tišták,takže můžu zamykat jen ručně?napadlo mě,že by to mohlo bejt podobný,dík za rady
ex 1,6 sti 1992
corolla e11 1,6 gt (81kw)
Uživatelský avatar
MungoR
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: úte 11.08.2009, 10:07
Bydliště: Liberec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MungoR »

Mam stejnej problém, odemykání na dálku v poho, zamykání vůbec. Podle toy servisu vadnej mirosenzor, ale diagnostikovali to akorát rentgenovym pohledem :D Za 5000 mi nabízeli novej klíč, tak sem povidal že si nějak poradim a zamykám ručně. Bál sem se rozpitvávat ten strojek v klíčku, ale když to tady čtu tak ho zkusim rozebrat co to pude a uvidim :)
Celica VVT-I, 2001
Status: pomalu dojíždíme
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

MungoR píše:Mam stejnej problém, odemykání na dálku v poho, zamykání vůbec. Podle toy servisu vadnej mirosenzor, ale diagnostikovali to akorát rentgenovym pohledem :D Za 5000 mi nabízeli novej klíč, tak sem povidal že si nějak poradim a zamykám ručně. Bál sem se rozpitvávat ten strojek v klíčku, ale když to tady čtu tak ho zkusim rozebrat co to pude a uvidim :)
vic uz to nezkurvis :D budes mit beztak stejnou pricinu jak ja :D
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Odpovědět

Zpět na „Celica“