T23-elektrická anténa?

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Peter32
Člen Týmu
Příspěvky: 29
Registrován: úte 21.12.2010, 19:24

T23-elektrická anténa?

Příspěvek od Peter32 »

Čau,je možné nějákým způsobem nainstalovat elektrickou,vysouvací anténu,na místo té evropské sřoubovací antény?Americké T23 ji mají v elektrice...
Uživatelský avatar
stenky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 776
Registrován: pát 15.05.2009, 19:07

Příspěvek od stenky »

ak tam mas konektor na elektricku antenu tak nieje problem. pozri k svojej terajsiej antene ci tam necaka daky nevyuzity konektor. len netusim kde maju T23 anteny. T18/T20 to ma vsetko v kufri a je to navzajom kompatibilne.

zrovna tento vikend som kamaratovi na T20 daval dole zlomenu manualnu antenu a montoval elektricku. vsetko pekne sedi, kabelaz bola pripravena a funguje to excelentne.
Obrázek
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

Ale americké,neboli gt a gts maj anténu vpravo vzadu ne??Nevím jak bys to chtěl udělat na evropské verzi,která má anténu na střeše vepředu normálně?...
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

ja jsem taky uvazoval ze bych tam dal vysuvnou jako byla origo (ted mam pokazenou) ale spis jako jestli se ty vysuvne anteny vic nekazi ze ? precejen je tam neco navic oproti te na pevno
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Peter32
Člen Týmu
Příspěvky: 29
Registrován: úte 21.12.2010, 19:24

Příspěvek od Peter32 »

HBOSS-no to právě vím,že jí mají vzadu,jde o to jestli existuje nějáké řešení výsuvné antény pro evropské celiky,tedy s vývodem na střeše?Jde hodně věcí,vyděl jsem na netu aji borce který si do americké celiky namontovali elektrický sklopný zrcátka z japonské verze-taky bych bral :D ,ale víc bych uvítal tu výsuvnou anténu
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

Sorry za OT ale takto jsem dodělal el. anténu na T18 přesně do míst kde měla být origo. Elektrika tam k tomu natažená byla, anténí kabel ne.

http://www.t18.wz.cz/index.php?page=ST1 ... _gtikridlo
Po 5ti letech jsem obnovil web s Celicama - schemata, linky, navody, fotodokumentace - http://www.t18.wz.cz
RED5ive
Navigátor
Příspěvky: 105
Registrován: úte 02.12.2008, 13:08

Příspěvek od RED5ive »

Jelikož američanku mám, můžu případně poskytnout aspoň nějakou tu fotku/popis...
Odpovědět

Zpět na „Celica“