Někdy nechce chytnout

vše ohledně modelové řady Camry
Odpovědět
Slovan
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 10.07.2009, 11:04
Bydliště: Brno

Někdy nechce chytnout

Příspěvek od Slovan »

Stává se mi,neni to pravidelně,že někdy mě Camry prostě nechce nastartovat.Odbliknu imobilízér,otočím a jen cvakne někde relátko a nic,zpět na nulu a znova a porád to stejné.Necham imobolizér znovu naskocit až odpípe,tak ho deaktivuju a pořád to stejný,někdy zběsile pořád startuji a pak to někdy chytne.Stavá se to nepravidelně, ale Camry jsem dal sestře a ta mi dnes volá,že ji to udělalo.Pomuže odstavit imobilizér?nebo je někde chyba jinde?díky za info..SURNé :!:
Slovan
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 10.07.2009, 11:04
Bydliště: Brno

Re: Někdy nechce chytnout

Příspěvek od Slovan »

Slovan píše:Stává se mi,neni to pravidelně,že někdy mě Camry prostě nechce nastartovat.Odbliknu imobilízér,otočím a jen cvakne někde relátko a nic,zpět na nulu a znova a porád to stejné.Necham imobolizér znovu naskocit až odpípe,tak ho deaktivuju a pořád to stejný,někdy zběsile pořád startuji a pak to někdy chytne.Stavá se to nepravidelně, ale Camry jsem dal sestře a ta mi dnes volá,že ji to udělalo.Pomuže odstavit imobilizér?nebo je někde chyba jinde?díky za info..SURNé :!:
Vyřešeno,vytažena spínací skřínka,oprava u PANA mechanika 400kč...jěště se najdou lidi,co Vám neřeknou to nejde,nová spínačka...pán buh za ně :!:
Floki
Věčnej rejpal
Příspěvky: 761
Registrován: pon 26.06.2006, 17:27
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Floki »

Jak jsi opravil tu spínačku? Mám stejný problém :(
Toyota Carina E 2.0 GLI
camry97
Řidič
Příspěvky: 238
Registrován: pát 17.10.2008, 21:19
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od camry97 »

Gratuluji k vyřešení problému je vidět že šikovné ručičky pořád jsou.
Prostějov->Olomouc->Kroměříž->Vyškov->Šternberk
camry mr.97 2.2 5s-fe 96kW 155000km
Slovan
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 10.07.2009, 11:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Slovan »

Floki píše:Jak jsi opravil tu spínačku? Mám stejný problém :(
Bylo to ve spínačce,kontakty....jak se to opravilo nevím,kdybys bydlel někde poblíž Brna,pošlu tě ...
Odpovědět

Zpět na „Camry“