Brát či nebrat Carmy 2.0 GLI (r.v.90)?

vše ohledně modelové řady Camry
Odpovědět
Materx
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: ned 31.10.2010, 19:05

Brát či nebrat Carmy 2.0 GLI (r.v.90)?

Příspěvek od Materx »

Zdravím,

chtěl bych požádat o takovou zvláštní formu rady. Můj příbuzný mi chce darovat Toyotu Camry. Já osobně jsem vždy toto auto hrozně chtěl :) Auto bylo vždy naprosto bezproblémové a spolehlivé, ale taky se o něj moc nestaral, přesto vypadá stále docela dobře. Já sice dělám do historických motorek, ale v autech se zatím absolutně nevyznám (chtěl bych to časem napravit :-) ).. Proto bych se chtěl zeptat, zda by popř. nějaký zkušený majitel Camry v Praze a okolí byl ochotný auto prohlédnout zda do toho jít nebo ne.. plánuju, že pro začátek budou potřeba nějaké investice.. ale je pro mě rozhodující jak moc vysoké, což člověk jako já těžko odhadne :-(

ještě taková malá otázka? Nevíte do jaké kategorie EURA patří tyto camry? Katalyzátor má, což by mělo splňovat min. euro 1 ne?

Díky za jakoukoliv reakci.
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Brát či nebrat Carmy 2.0 GLI (r.v.90)?

Příspěvek od Toro »

Materx píše:ještě taková malá otázka? Nevíte do jaké kategorie EURA patří tyto camry?
EHK č. 83.02-B

Jinak výše investic záleží co vše by se na ní mělo dělat... Může to bejt minimální částka a i drastická... (např. i 60tis může zahučet jak nic)... Je to hodně o stavu vozu a peněženky...
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Odpovědět

Zpět na „Camry“