Matky na kola?

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Matky na kola?

Příspěvek od Hug0 »

Mám (pro někoho asi hodně blbej) dotaz. Jaké patří originálně matky na kola na celicu 1.6 sti rok 91? já mám polovinu 19 a druhou pulku 17 (bohužel už od koupě, do teď jsem to neřešil dokud jsem nepřijel a na kole nechyběli dvě matky, před jízdou jsem to kolo utahoval) :( rád bych tam dal stejný proto se ptám. a ještě může mít nějaký negativní vliv špatná matka?
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Re: Matky na kola?

Příspěvek od Kubrt »

Hug0 píše:Mám (pro někoho asi hodně blbej) dotaz. Jaké patří originálně matky na kola na celicu 1.6 sti rok 91? já mám polovinu 19 a druhou pulku 17 (bohužel už od koupě, do teď jsem to neřešil dokud jsem nepřijel a na kole nechyběli dvě matky, před jízdou jsem to kolo utahoval) :( rád bych tam dal stejný proto se ptám. a ještě může mít nějaký negativní vliv špatná matka?
Tipnul bych si ze tam maji byt 19, ale to je v podstate jedno. Musis mit hlavne velikost a stoupani zavitu. Na jakej to davas klic je mozna tak pro oko a podle toho jaky mas kolo, nekam 19 nevlezou tak se daji 17. Pak jeste na plechace a na litaky jsou jiny matky. Tak jestli ti nechybi proto. Co myslis tim spatna matka negativni vliv? Jako jestli je 17 nebo 19 klic? To je spis o konkretnim kole.

Muj soused na svyho forda koupil novy litaky a pekne je tam dal no a nechal stary matky, jenze kdyz se rozjel spadl na cunu, pac ty jeho stary matky byli mensi :D tak se kolecka zebula :D kurna spominam si jak jsem s tama utekl a rezal se za rohem jak malej kluk. Pac se snema strasne chlubil.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

matky si většinou kupuješ podle velikosti děr v kole, já mám tak malý otvory, že mi je málem jednou ani nezezuly, neměly nářadí frajeři :D
a pak taky na mě hledí s pohrdáním, když musí na zadním kole používat dva ořechy, holt není čas řešit matky no :lol:
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Matky na kola?

Příspěvek od Hug0 »

Kubrt píše:
Hug0 píše:Mám (pro někoho asi hodně blbej) dotaz. Jaké patří originálně matky na kola na celicu 1.6 sti rok 91? já mám polovinu 19 a druhou pulku 17 (bohužel už od koupě, do teď jsem to neřešil dokud jsem nepřijel a na kole nechyběli dvě matky, před jízdou jsem to kolo utahoval) :( rád bych tam dal stejný proto se ptám. a ještě může mít nějaký negativní vliv špatná matka?
Co myslis tim spatna matka negativni vliv? Jako jestli je 17 nebo 19 klic? To je spis o konkretnim kole.
no negativní vliv myslim jestli neni třeba 17 matka moc slaba na to konkretni auto, ptz na srouby pasuji obe a jestli neni treba jinak sesikmena (nevim jak to lepe popsat myslim tim jak je na jedny strane sfrezovana do kuzelu aby lepe sedela) jinak do litaku mi na 19 kriz nevleze a na 17 jen tak tak takze to musim sundavat racnou :(
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Re: Matky na kola?

Příspěvek od Kubrt »

Jde hlavne o tu diru na tom kole jak tam pasne ta matka do toho skoseni. Jak to doseda na tu plochu. POkud tam mas velkou diru a je tam 17, ktera to kolo drzi za par milimetru tak bych se asi bal.. Ja mam na litakach 19 a mam tenkostenej klic, jinak to nesundam. V tvojem pripade bych to doplnil na 19 a podival se po jinym klici nebo krizi. Nektery maji moc silny steny. Zkus se kouknout jak to na sebe doseda matka a kolo u obou verzi matky.

:twisted:
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Matky na kola?

Příspěvek od Hug0 »

Kubrt píše:Jde hlavne o tu diru na tom kole jak tam pasne ta matka do toho skoseni. Jak to doseda na tu plochu. POkud tam mas velkou diru a je tam 17, ktera to kolo drzi za par milimetru tak bych se asi bal.. Ja mam na litakach 19 a mam tenkostenej klic, jinak to nesundam. V tvojem pripade bych to doplnil na 19 a podival se po jinym klici nebo krizi. Nektery maji moc silny steny. Zkus se kouknout jak to na sebe doseda matka a kolo u obou verzi matky.

:twisted:
ok kouknu a nejspíš dokoupím ty 19tky. Děkuju za rady :)
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
stenky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 776
Registrován: pát 15.05.2009, 19:07

Příspěvek od stenky »

kde sa daju zohnat take matky 19ky aj s podlozkou na toyota disky? maju to v pneuserisoch?
Obrázek
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

stenky píše:kde sa daju zohnat take matky 19ky aj s podlozkou na toyota disky? maju to v pneuserisoch?
to nevim, zitra je jdu shanet tk sem pak napisu jak sem pochodil ;)
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
stenky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 776
Registrován: pát 15.05.2009, 19:07

Příspěvek od stenky »

jo parada. lebo ja mam 19 kusov 19ky a 1 kus 17 a strasne ma to serie :D
Obrázek
Celi-johnny
Manager Týmu
Příspěvky: 445
Registrován: čtv 14.08.2008, 22:44
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Celi-johnny »

vetsinou se daji pekne sehnat pokud mate ve meste nejakeho dealera litych kolo ja to kupoval tady u nas u dealera a on vam i poradi podle katalogu jake matky/srouby tam patri...
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

ja byl dneska kupovat jeden sroub na kolo na moji 6g, stal me v toyote 144kc, cumel jsem na neho jak tele, ze chce po me tolik penez. No co vzal jsem ho co mi zbylo, ale je to zlodejina :evil:
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

U Elitu za 25 korun. Pozink.
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

takže original toyota matku skladem neměli, údajně tam patří 21 matka :shock: já do liťáků nenarvu pomalu ani 19 klíč. koupil jsem obyč matky (nejspíš z nějaký škodovky) jenda za 8 Kč. o víkendu jedu na chalupu kde mám ustájenou toyotku tak potom napíšu jak pasují na závit (měl by být stejnej) a do kol :)
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Hug0 píše:takže original toyota matku skladem neměli, údajně tam patří 21 matka :shock: já do liťáků nenarvu pomalu ani 19 klíč. koupil jsem obyč matky (nejspíš z nějaký škodovky) jenda za 8 Kč. o víkendu jedu na chalupu kde mám ustájenou toyotku tak potom napíšu jak pasují na závit (měl by být stejnej) a do kol :)
Kdyz pominem zavit tak je dulezita ta plocha dotekova mezi matkou a kolem. A mel by jsi pokryt to skoseni matkou co nejvic. 21? mozna na nejaky origo kola co tam byli predtim. nevim nevim. Matky vzdy podle kol.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Celi-johnny
Manager Týmu
Příspěvky: 445
Registrován: čtv 14.08.2008, 22:44
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Celi-johnny »

ja mam takove matky... koupil jsem je u vojkaru myslim ze jsem dal za 12 neco kolem 500... ale vypadaji rozhodne lip nez ty na skodovkach...;)

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“