KTmotorsport-servis nejen toyot :-)

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

KTmotorsport-servis nejen toyot :-)

Příspěvek od krosmen »

Chtěl bych trošičku touto cestou si přihřát polívčičku a zmínit se o Naší firmě,sídlíme na staré známé adrese na dobříši,někteří mě známe od krátkého leč velice poučného působení u DIcompRacingu.
Čím se zabýváme?Tak hlavně běžným servisem plechových miláčků po všech stránkách od výměny oleje po lakování.Samozřejmostí jsou větší rozsáhlé přestavby a úpravy včetně renovace veteránů....
něco je již vidět na stránkách www.ktmotorsport.wz.cz stránky jsou rozpracované průběžně se na nich dělá :-)
Co se týká technického zázemí spolupracujeme se zde myslím velice známím Liborem12 a neméně známím doktorem DOKYM :-)
oběma děkuji za podporu a pomoc :-)
Prvořadě naším cílem není prodej dílů,ale servis spojený s jejich montáží,ale rád zde odpovím na dotazy ohledně cen dílů které montujeme na vozidla :-)
to jest asi tak vše,za drobné chyby pravopisu se omlouvám :-(
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

Hned bych chtěl pozvat všechny majitele plechových miláčků kteří budou mít zájem o svém miláčkovi něco se dozvědět-o jeho stavu, na chystanou jarní akci!
Prohlídku všech hlavních skupin za 50.- :-)
Termín zahájení akce 1.3.2010 v nově zrekonstruhovaném servisu :-) a aby jste od nás neodjížděli hladoví tak,každý den jeden z vás po sdělení hesla toyota fórum obdrží poukázku na oběd v místní restauraci mimo to ještě pokud objem práce přesáhne 5000kč bude poukázka při přebírání či čekání na opravu.
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

nabízímetaké individuální výroby výfukových systémů na zakázku z nerezové oceli.
Zajišťujeme dovoz dílů z Ebay a jiných individuelních komponent. Generální opravy motoru,hlav. Projekce v solid works,proengineer,autocad specielních součástek dle vašich požadavků. Grafické návrhy úprav karosérie a zpracování. Montáž a ladění podvozků na míru. Na pur silentbloky které montujeme dáváme záruku 80000km!! Diagnostika obd2,eobd,k-k line bus zdarma. Autoelektrika,montáž rádií běžné elektro opravy až po opravy alternatoru,starteru.
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Tak abych něco napsal i já :lol: když už se v podstatě provalila kompletně má vize.

Po ukončení větších prací v Dicompu /který se vyprofiloval nyní jako hlavně specializovaný prodejce dílů /jsem stál před rozhodnutím stáhnout 2 velké další projekty do okolí Pardubic protože je to trochu jiné kafe jak stavba príšery kterou měl na starosti Libor 12 nebo současně servisovat u Libora12 príšeru který začal ve větší míře spolupracovat s http://www.ktmotorsport.wz.cz/ a nechat v Dobríši oba projekty a něco s prominutím ušetřit na dopravě:-).

Po několika návštěvách a předložení možností servisu vedeným Krosmenem a posouzení jeho zázemí s tím že jsem požadoval kompletní servisní práce v zmyslu i pískování,klempířiny, zinkování karoserie, zabezpečení chromování , dále specielní klavírní lak na veterány s tím že Libor zaručil generálkovat motory na obě veterány s mírným navýšením výkonu při zachování původního smyslu projektů t.j. veterán a ne přestavba s jiným motorem atd. no a za další že další mechanické díly bude realizovat/nápravy, diferenciál, převodoku atd./Krosmen.Následně jsem uzavřel smlouvy na rekonstrukci TA22 a TA28 :-)ano je to tak a nové vlákno co něvidět vznikne v kterém budu informovat o mých plánech i v tomto ohledu.

Moje požadavky se o hodně po přestavbě ,,príšery" ohledně zázemí firmy zvýšili i já jsme se něco naučil za ten rok když jsem ,,stavěl" auto a i ohledně toho v jakých podmínkách a jak má vypadat servis v kterém se finančně dost nákladné renovace budou dělat.

Upozorňuju že pokuď se firma odkloní od nastavených parametrů kvalitativních tak oba projekty stáhnu, znalí věci vědí že jakékoliv pochybení netoleruju.

P.S.To platí i pro mně ta jarní kontrola :lol: ?
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

Jasně vem forda a kouknem na něj taky :-)
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

Mám vás trochu z ruky (ale ne zas tolik jako Doky), ale na větší práce bych se k vám přijel mrknout. Tuším, že mě něco bude letos čekat, takže bychom se dohodli.

Pokud budu s prací spokojen, třeba se zas dokopu k nějakému tomu poladění na míru. Po akci "převodovka" u sousedů mě to nějak odradilo :-( (nic ve zlém kluci, to je jen můj problém).
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

No Marty tebe vždycky rád uvidím a určitě prijed budeš překvapen změnami i ten oběd na tebe čeká :) a budeš odjíždět spokojený s plným břichem. :) vaří tu výtečnou svíčkovou a pro labužníky zvěřinu.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Leňulka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 978
Registrován: úte 09.11.2004, 15:17
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Leňulka »

Tak gratuluju hosi, a preju jen same prijemne opravy a upravy, ikdyz i tem horsim se taky nevyhnete, ale i tak at je to bez problemu a at vam to slape :wink:
..::Toyota Celica 2.0Turbo 4WD 89' 150kW ::..
..::Toyota 4Runner 2.4i 4WD 89' 84kW ::..
..::N.M.T. Engineering::..
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

Děkujeme za podporu :-)
jakmile bude dílna dokončena,hodíme fotky na webové stránky a sem upozornění na ně.
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Pak hoď fotky ať vidím kde bude spát TA 28.Jsem zvědavej, nyní nestíhám přijet jdu ze služby do služby.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

Nově přidávám do nabídky podvozky výškově a tuhostě stavitelné a brzdové sety od firmy XYZ
Naposledy upravil(a) krosmen dne čtv 14.10.2010, 17:21, celkem upraveno 1 x.
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

Po dohodě nabízím možnost drobných servisních prací i ve večerních hodinách - pro lidi co přes den pracují a po dohodě i víkend.Tato činnost není pravidlem ani standartem,přeci jen i moje žena by mě někdy ráda viděla doma :-)
A podotýkám jde o menší práce,např oleje,brzdy a podobné menší úkony....Cenová sazba se nemění stále se snažíme udržet 300kč/hodina ale hlavně "jiný" přístup než autorizovaný servis....
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

dlooooouho sem sem nic nepřidal a přitom se mnohé změnilo a dotáhlo do nějaké podoby...
něco nového v nabídcve:
XYZ podvozky a brzdy od renomovaného výrobce -20% proti katalogové ceně.
Renovace veteránů-KOMPLETNÍ na jednom místě-pouze lakovna je eterní...
Standartně se zabýváme kompletím servisem včetně diagnostiky-Libor12
Specializujeme se na výrobu nerezových výfukových systémů se startovní cenou 8000.- (cenu určuje počet tlumičů a provedení koncového tlumiče)
Dále specializace na motory 1ZZ-GO vložkováním-jediná rozumná volba GO problémového motoru
2ZZ-opravy,výměny,kontroly vaček a jejich nadměrné opotřebení

Dále jsme schopni zrealizovat jakoukoliv úpravu automobilu po technické stránce ale i po vzhledové-máme vlastního designéra na individuální úpravy včetně realizace.

Kompletní lakýrnický a klempířský servis samozřejmotí....
postupně dodám nějaké fotky videjka....
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

ještě bych uvedl ve spolupráci s Liborem svíčky pulstar,mezinárodní obchod-dodání dílů z "ýbeje" včetně montáží....
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“