vybrace

vše ohledně modelové řady Avensis
Odpovědět
Uživatelský avatar
smyl.flek
Člen Týmu
Příspěvky: 20
Registrován: pon 21.11.2005, 10:56
Bydliště: Karlovy Vary

vybrace

Příspěvek od smyl.flek »

Slyšel jsem, že u Avensisu vyrobeného 98-99 vybroval volant, pokud byl obutý 15ti palcovými koly. Ví o tom někdo něco?
Uživatelský avatar
Porsacek
Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: úte 04.01.2005, 22:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Porsacek »

Ano vybroval a je jedno na jakych kolech facelift uz ma komplet predelane rizeni. :lol:
C-HR Hybrid, Toyota Corolla 1.6 SDN
wong
Věčnej rejpal
Příspěvky: 545
Registrován: pon 28.02.2005, 01:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wong »

ze by volant vYbroval to nevim
crashed :'-( Toyota Carina II 1.6 GL ...prodana
Nissan Primera 1.6 LX (P10)
Uživatelský avatar
Porsacek
Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: úte 04.01.2005, 22:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Porsacek »

Volant vibroval z duvodu spatne provedeneho uchyceni ridici tyce a prevodka rizeni mela nejake nesrovnalosti.kvuly temto nedostatkum se prenasely vybrace do volantu udajne to nejak menily ale podrobnosti nevym . :lol:
Naposledy upravil(a) Porsacek dne stř 29.03.2006, 08:53, celkem upraveno 1 x.
C-HR Hybrid, Toyota Corolla 1.6 SDN
Stevens79
Člen Týmu
Příspěvky: 29
Registrován: sob 05.11.2005, 01:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od Stevens79 »

Vibrace volantu u Avensisu 01' pocituji jenom do 2minut po nastartovani nez klesnou relativne vysoko nastavene volnobezne otacky, potom neni nic citit ani slyset
Uživatelský avatar
smyl.flek
Člen Týmu
Příspěvky: 20
Registrován: pon 21.11.2005, 10:56
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od smyl.flek »

Jezdím na 16palcových kolech a ani ve vysokých otáčkách vybrace necítím. V Toyotě servisu mi ale řekli, že právě modely 98-99 byly původně obutý na 15 a vybrace se dost projevovaly, pak prý je začali obouvat 16 a vybrace přestaly. Taky se mi to zdá nějaké divné :?:
Ptám se jen kvůli tomu, že si chci pořídit zimní kola 15, tak abych s tim neměl problém.
Uživatelský avatar
smyl.flek
Člen Týmu
Příspěvky: 20
Registrován: pon 21.11.2005, 10:56
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od smyl.flek »

OPRAVA: ne otáčkách ale rychlostech
Uživatelský avatar
beerry
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: úte 28.03.2006, 21:41

Re: vybrace

Příspěvek od beerry »

smyl.flek píše:Slyšel jsem, že u Avensisu vyrobeného 98-99 vybroval volant, pokud byl obutý 15ti palcovými koly. Ví o tom někdo něco?
Měl jsem T Avensis rv. 98 a volant mi opravdu vybroval, když jsem to obul do šlupek od bridgestonu. po 2. návštěvě pneu servisu kdy mi kola vyvážily jak za střed tak za šrouby (měli u toho spoustu keců) vše v poho.
(koupil jsem ho pri 105.000 prodal při 150.000km)
Uživatelský avatar
Jirka ToyAve
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: úte 18.04.2006, 20:26
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Vibrace

Příspěvek od Jirka ToyAve »

Chlapi, mám Avensise 98 krátce, ale taky mně vibruje volant. Jednak trochu při brzdění, což si myslím, že by mohli být zvlněné kotouče. A potom při pomalé jízdě po nerovnostech, polní cestě atd. mi něco klepe ve sloupku řízení, jakoby hned pod volantem, ale možná to je z převodky řízení. Jsem z toho celej nesvůj :shock: , tak jestli někdo ví o co jde, hoďte mi echo. Předem dík a držte se na silnici.
Odpovědět

Zpět na „Avensis“