Jaký podvozek MR2 Mk2?

vše ohledně modelové řady MR2
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Jaký podvozek MR2 Mk2?

Příspěvek od Yokohama »

čau rozhoduji se zatím jen mezi pružinami bo sou tlumiče v cajku a na novy ještě není :? zajímalo by mě jestli máte zkušenosti s fimou Tein nabízí pro mě idealní snížení 37 a 38 což sem tak nějak chtěl-jezdím street denně a chci 16 kola. 8) četl jsem tu o firmě weitec někdo říkal že po 60 t/km to zrezne apod. a je to na vyhození to mi připadne vcelku dobré nečekal bych více za ty prachy že ...no a Tein je cenově jinde tak mě zajímalo jestli za to opravdu stojí a nejsou moc tvrdý... :shock:
Uživatelský avatar
petrmr2
Člen Týmu
Příspěvky: 67
Registrován: sob 12.05.2007, 14:05

Příspěvek od petrmr2 »

urcite tein..weitec moc nedoporucuju..
Toyota MR2 3S-GTE
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

jasne ze Tein - to je pan znacka , tvrdy bys zjistil podle spring rate jestli je uvedeny
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

Tein je pan značka, ale zase Waitec není sračka jsou to jen pružiny kompletní podvozek, to nevím, ale já použil tlumiče Sachs sport a pružiny Weitec a s podvozkem jsem byl spokojenej víc než dost, nebylo to ani měkké ani extra tvrdé ideální, nastavení pro normální jízdu, ale co si budem povídat Tein je best, taky jsem ho chtěl, ale tenkrát jsem neměl zbytečných 24 000kč:)
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

jasně tein-na to že to je tein, mi ta cena nepříjde tak hrozná

http://toyota.autodoplnky.cz/toyota-mr2 ... w-s3027596
na japonce japonsko, weitecy tak možná na golfa :D , dělám si legraci-né že se toho zas hnedka někdo chytne
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

no auto ted mam nove koupeny a jako vždy mě čeka vela vela investic tak sem si říkal že bych ušetřil s weitecem ale ony to ty tři litry nespasí stejne :lol:
Uživatelský avatar
Elvis
Řidič
Příspěvky: 233
Registrován: stř 14.07.2004, 13:33
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis »

ja som mal kombinaciu kayaba + eibach a uplne super. urcite ale NIKDY nekupuj lacne neznackove sracky a ebayu...
Obrázek
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv
Uživatelský avatar
petrmr2
Člen Týmu
Příspěvky: 67
Registrován: sob 12.05.2007, 14:05

Příspěvek od petrmr2 »

Elvis píše:ja som mal kombinaciu kayaba + eibach a uplne super. urcite ale NIKDY nekupuj lacne neznackove sracky a ebayu...
k tomu eibachu bych se priklanel minimalne stejne jako k teinu neli vice..ja mel kdysi weitec podvozek(kompletni)-ne na mr2 a bylo to na muj vkus blato...proste u podvozku za malo penez je bohuzel i malo muziky..
Toyota MR2 3S-GTE
M.a.R.i
Řidič
Příspěvky: 259
Registrován: stř 13.08.2008, 14:39
Bydliště: Českobudějovicko

Příspěvek od M.a.R.i »

Já mám origo tlumiče a kratší pružiny od HR, myslím snížení 40mm a jsem spokojenej. Tvrdý to je akorát a to to mám na denní ježdění akorat vyjimečně si zadní kola škrtnou o vnitřní podběh. Pneu 205/50/15 vzadu
Toyota MR2 SW20, rv91, rev.2, 2.0 16V 115kW - SOLD
Lexus LS400, rv98, UCF20, 4.0 V8 223kW
Uživatelský avatar
Invader
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: ned 07.12.2008, 13:14
Bydliště: Sedlec Rules
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invader »

ty jo ja bych asi ani nesnizoval :( uz takhle mam problemy
Auto je dar od boha ale buh urcite nepocital s tim ze bude mit clovek lepsi karu nez mel on

MR2 MKII rev 1 (Crash)
MR2 MKII rev 1 + klima (Crash)
MR2 MKII rev 2 + invader kit (in used)

Audi 80 1,8 B3 1990 (car for works)
mazda mx5 1.8NA 96kw
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

Invader píše:ty jo ja bych asi ani nesnizoval :( uz takhle mam problemy
No to ja zas jo protože mám rád placky a věřím v lepší jízdní vlastnosti :twisted: vybral sem si už dávno mezi bodykitem a snížením protože taky budu jezdit denně přes léto a ty cesty sou snad každej rok horší, samozřejmě kupuju hlavně kvůli větší tvrdosti což je asi aji tak nutnost při nízkým profilu a velkych gumach
Uživatelský avatar
Invader
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: ned 07.12.2008, 13:14
Bydliště: Sedlec Rules
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invader »

osobne preferuju bodi kit je lepsi to posadit na plasty nez na bricho vim hned o nekolika retarderech ktery by jsi v plzni neprejel 8)
Auto je dar od boha ale buh urcite nepocital s tim ze bude mit clovek lepsi karu nez mel on

MR2 MKII rev 1 (Crash)
MR2 MKII rev 1 + klima (Crash)
MR2 MKII rev 2 + invader kit (in used)

Audi 80 1,8 B3 1990 (car for works)
mazda mx5 1.8NA 96kw
Uživatelský avatar
mikue
Navigátor
Příspěvky: 103
Registrován: stř 28.01.2009, 12:21
Bydliště: Cham, Bavaria, Germany

Příspěvek od mikue »

Zdravím, sice je tohle podtéma už delší dobu trochu mrtvý, ale co se týče podvozku.... uvažuju o pořízení podvozku od firmy K.A.W.. Nemáte s nima někdo nějaký zkušenosti? Díky
V autě se vyspíš vždycky, ale barák řídit nemůžeš
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

No všechno je otazka peněz ale nebal bych se do něčeho takovýho asi jít, i když si myslím,že je to tak na dvě pořádný sezóny ale to už auto dávno mít nemusíš taky... já sem nakonec volil pružiny Weitec(když přišli křičel sem "bláto" :lol: ) a tlumiče sportovní Kayaba Agx což jsou tuhostně stavitelný... vyšlo mě to na 18 tisíc a maximální spokojenost, i když musím říct že je to prostě "sport" i na jedničku je to docela tuhý a stupně jsou 4(nejtužší), a co sem se tak díval na ebay tak ty tlumiče tam jdou sehnat do 10 táců, jo a sem zvědav kolik mi ten podvozek vydrží, bo sem ho kupoval prvně :)
(když se tak dívám na ty ceny toho tvýho podvozku volil bych něco jinýho :wink: )
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

kamarád si koupil na nissan 300 zx ty pružiny od teinu a je s tím spokojenej
Odpovědět

Zpět na „MR2“