Svetelny senzor a svetla denniho sviceni

nová modelová řada - nástupce Corolly
Odpovědět
Milan007
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: úte 17.03.2009, 18:21

Svetelny senzor a svetla denniho sviceni

Příspěvek od Milan007 »

mam AURIS 1.6 Dual VVT-i 5M/T vybava LUX ; vuz ma svetlny / desdovy senzor, alarm VSS 1, smart key

je mozne prepojit elektriku nebo preprogramovat ridici jednotku, tak aby
v poloze spinace svetel AUTO fugnovali svetla pro denni sviceni - nastartujem auto a sviti jenom predne potkavaci svetla. Kdyz snimac svetla zosnima nedostatek svetla/noc,vjezd do tunela/,zapne zbytek osvetleni/potkavaci svetla, pristrojovku, spz vzadu a zadne svetla.

V Toyote Dajbych Plzen kde jsem vuz pred 4 mesici kupoval mi rekli ze u nich se dela jenom pridavny modul se spinacem na palubovce jako pro vsechny vozy, co nechci a prijde mi divne ze by se to nedalo resit jinak u vozu se svetelnym senzorem. Ze prej kdyz donesu schemu zapojeni tak mi to udelaji, ale ja bych oceklaval nejake reseni od prodejce.Jak ja mam rikat servisu Toyoty jak predelavat elektriku nebo programovat ridici jednotku:o((

Rad by vedel zda neni nejake jine reseni jako doplneni rele a nejake prepojeni , nebo preprogramovani polohy AUTO.

U Forda Focuse II je reseni na foru nize:
http://forum.ford-focus.cz/viewtopic.ph ... &sk=t&sd=a
Milan - AURIS 1.6 Dual VVT-i 5M/T LUX
Uživatelský avatar
Max8888
Navigátor
Příspěvky: 100
Registrován: úte 09.01.2007, 17:08
Bydliště: Uh. Hradiště

Příspěvek od Max8888 »

V CK Brno, kdyz jsem tam jezdil s predvadeckou, tak to meli vyresene tak ze v rezimu AUTO - po nastartovani se rosvitili svetla automaticky (ale svitili vsechny a podle me to bylo reseno tim ze svet. cidlo bylo nejak deaktyvovano)
Ale vic by se mi libilo mit led - denni svetla, ktery by se zapinali v rezimu auto, ale bohuzel nevim kam bych je namontoval.
VOLVO S80 2,4 D5
AURIS 1,6 MM LUX EX
Odpovědět

Zpět na „Auris“