N.M.T. Engineering

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Odpovědět
Uživatelský avatar
Leňulka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 978
Registrován: úte 09.11.2004, 15:17
Bydliště: Uherské Hradiště

N.M.T. Engineering

Příspěvek od Leňulka »

Nissan.Mazda.Toyota. Enginnering

Tak uz je to tady, konecne jsme s pritelem rozjeli to o co jsem dlouho usilovali, a to servis a prodej nahradnich dilu na ty nase japonske mazliky. Urcite se vrhneme i na evropany, ale chceme se specializovat na sikmookou kvalitu. Taaakze, kdo by neco cokoliv potreboval, jak pomoc, dily, atd. at se mi ozve, radi pomuzeme ;-)

Kontakt na me

lenulka@dicompracing.com
+420 777 871 259
ICQ 333 464 438
..::Toyota Celica 2.0Turbo 4WD 89' 150kW ::..
..::Toyota 4Runner 2.4i 4WD 89' 84kW ::..
..::N.M.T. Engineering::..
Thomas CZ
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: ned 15.06.2008, 23:51

Příspěvek od Thomas CZ »

Hoj,sháníme pár věcí na mazdu 323 r.v.97,je bouchlá na předek šlo by o přední nárazník,levej blatník,levý světlo a chladič.Je možný to u vás sehnat???
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

ahoj Leni, chtel jsem se zeptat jestli mas i jine dodavatele nez Idaho, nebo jste se jen "rozdelili" na dodavatele pro cechy a moravu :?: :D
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Pavo.B. píše:ahoj Leni, chtel jsem se zeptat jestli mas i jine dodavatele nez Idaho, nebo jste se jen "rozdelili" na dodavatele pro cechy a moravu :?: :D
Pavo - tato zpráva je pro mne stejnou novinkou jako pro tebe :D takže už sem Lene psal a uvidíme, byl bych nerad abychom si jakkoliv konkurovali :) kor když předpokládám že hlavní dodavatelé budou i nadále stejní :)
Uživatelský avatar
Leňulka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 978
Registrován: úte 09.11.2004, 15:17
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Leňulka »

tak ja uz s Idahem nespolupracuju vic jak rok, jsem samostatna jednotka, ale pratele jsme porad, teda si myslim :wink: ted to rozjizdim s pritelem a spolupraci se nebranime, rozhodne nehodlam konkurovat Idahovi, on nekdo chodil za nim, nekdo za mnou a tak to asi i zustane :wink:
..::Toyota Celica 2.0Turbo 4WD 89' 150kW ::..
..::Toyota 4Runner 2.4i 4WD 89' 84kW ::..
..::N.M.T. Engineering::..
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

ja vim, jen jsem chtel vedet jestli nabidka bude vice mene stejna nebo jestli planujete nejake odlisnosti od "standartni" nabidky dilu abych vedel jestli az neco budu schanet tak mam otravovat tebe i Idaha nebo budu vedet ze oba nabizite skoro to same

jinak preji hodne stesti a verim ze jak Vam tak Idahovi bude darit dobre a nevznikne konkurencni boj, ala slevy o desetikacky :)
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Leňulka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 978
Registrován: úte 09.11.2004, 15:17
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Leňulka »

dekuju za podporu :wink: konecne je nam prace konickem, ikdyz zatim oba mame zavazne i druhou praci, je to narocne, ale jinak to ted momentalne nejde :(
..::Toyota Celica 2.0Turbo 4WD 89' 150kW ::..
..::Toyota 4Runner 2.4i 4WD 89' 84kW ::..
..::N.M.T. Engineering::..
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“