ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od Microchiroptera »

tak sem se včera stal statistikem.... je to pavěda... a je to jen statistika... aleee sem s ní :-) copy 2.0
https://countrymeters.info/en/Czech_Republic
tady je vidět kolik čechů umře, narodí se atd.... migranti... atd.... prostě živě.... podstatný je že v průměru zemře 293,- lidí denně..... bez Covid.
pro jiný státy stačí jen změnit Czech_Republic na Spain, Italy atd.....
Dočteme se že lidi umíraj nejvíc na Infakt- srdce, pak na Mrtvici- mozek, a do třetice na infekci dolních cest dýchacých..... kam spadá i coronavir, i když z nějakýho důvodu nespadá :-) :-) ten má z nějakýho divnýho důvodu svou vlastní statistiku.... ????

Tady je "speciální" statistika pro Covid19
https://www.worldometers.info/coronavirus/
https://www.worldometers.info/coronavir ... -republic/
Tak tady se dočteme že úmrtí máme cca 3- max 20 za den :-) :-)

A díky tomu stojí ekonomika??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stejně jde srovnat Německo, Itálie, Španělsko, i USA.... zjistíš že úmrtí na Covid19 je pakatel prostě totální pakatel....
Jedinej rozdíl je v tom, že lidi v USA umírali vždycky doma..... nemaj pojištění..... ale teď je převážej do nemocnic :-) Což má nevýhodu pro nemocnice, ale výhodu pro pohřební služby---- stačí parkovat poblíž nemocnic :-) a to platí pro všechny státy... ušetřej na dopravě :-)

Rozdíl je v tom, že před Coronavirem.... bys měl jako mrtvola razítko " infekce dolních dých. cest..." a hotovo...... teď dostaneš razítko covid19....i když je to to samý :-)
Takže tak.... asi :cry: :roll:
karantena zdá se mi býti totálně absurdní.... joj
http://149.56.14.57:8050/stream

Lidi jsou mediálně zmasakrovaný.... a jsou už retardovaný.... příklad.... sem si zavolal výtah z 1 do 0 ale přitáh si mě jouda z 5 patra... já respirátor, on rouška.... řikám vy ste si mě přivolal, to nechápu... :-) ale nechtělo se mu nastoupit :-) :-) pak teda že jako že jo :-) nechal si dovézt jídlo.... pak si tak řikám, ty vole on si myslel že mam coronu.... ale co když ho měl on..... ten hajzllll :-) :-) do prdele srát na to :-) :-) :-) :biggrin: už se těšim na tu potápěčskou masku.... je to nuda.... :biggrin: to by si rozhodně nenastoupil.... nene, to by dostal strach :-) :-)
V tý vypadáš že si totálně infected :-) přitom opak je pravdou :-) no každýho to zapůsobí jinak.... že :-) lidi na to zatim nejsou zvyklý :-)
Já sem chtěl bejt kosmonautem... tak můžu bejt konečně i na Zemi :-) paráááda
Za rok____ hej on má pořád tu masku... hejjj kámo sundej jí, my všichni už coronu máme a podivej se jak jsme v pohodě---- sundej jí :-) bude ti lépe--- ne vy sick šmejdi :-) :-) :biggrin:
chci bejt poslední nezavirovanej humanoid :-) :biggrin: pak seznamka: vyberte si zavirovaní muži,vs nezavirovaní.... oh YES :_) :biggrin: top quality sperma.... :biggrin: pay my balls :-) :biggrin:
vše virtuálně.... bez kontaktně :-) :biggrin:
Dotaz: Jsi opravdu ten co přežil tu infekci???" odpověď : Jistě kotě.... mý spermíci neznaj coronavirus...." "Tim si buď jistá" :-) Tak ty chci.... ok bejby :-) :biggrin: :biggrin:
platí se předem, bez kontaktně a pak přijede auto s mrazícím boxem... a máš je :-) "Společně To dáme, za lepší časy" :biggrin: jakej pičus vymejšlí ty slogany zasraný co mě obtěžujou.... asi nějakej zasranej komanč :-)

Tak čemu věříte.... čemu..... kdo píše pravdu.... já píšu zadarmo a za nic.... kdo z vás tohle udělá? Nikdo..... takže to je infuencer Microchiroptera.... a nebo podobně.... :biggrin: a du si lehnout...
šmejdi... :-) nasrat...
Obrázek

Chtěl sem já bejt někde vidět? ne... sem nebo nejsem? Si tu.... proč sem neznámej, protože chceš bejt neznámej.... joooo máš + myslíš si že podpora z mý nebo z jiný strany má nějakej dlouhodobej efekt.... nebo je to jen házení perel sviním?????
jo je to složitá otázka.... smyslu a nesmyslu všeho nesmysl všeho spočívá v tom smyslu....aby to nebyl nesmysl..... ojjjmjj respektive jde o to aby smysl měl smysl..... tak... :biggrin: a logiku...jooo je to matoucí---- všichni jsme zmatený... celej svět je zmatenej.....
kam se ale dostáváme..... no někam... nevíme kam....

no a někdy si třeba popovídáme o vyklápěčkách.....
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od Microchiroptera »

Tak dál.... a tak dále a tak dále a tak dále....

Mnooo takže hromadný testování, no ne ani kdyby mi nabídli "milky way" tyčinku tak ne :-) aleee stejně bude lidí až mooooc.... jen co sem slyšel po ránu že prej v Ostravě to budou brát kanilou.... nooooo do prdele :-) Tak to bych se tam složil jako nemluvňátko.... :biggrin: To tam maj fakt drsný v Ostravě :-) :-) tam hledaj fakt milovníky krve.... Vampíry... :biggrin: :biggrin:
Drsný fakt drsný :-) :biggrin:
Co se stane pak? No vznikne statistika která je stejně k hovnu jako všechny statistiky.... protože nejsou reálný.
Tahle statistika chce tvrdit že je real... aleeeeeee neni :-) a nikdy nebude.... :biggrin: Proč? no protože ve statistikách je takovej bordel, že by to chtělo antivirus.... počítačovej.... páááák možná :-) že by z toho něco vylezlo....
Ale prostě podstatný je že někdo někde řekne že je to důležitý, další taky a tak to je důležitý.... i když celkově je to k hovnu... :-) Ale jde přeci o to aby populace byla spokojená že se něco dělá....nooooo a pak bude líp spinkat :-) po zprávách pěkně napuclý plný lidly alberti billy že.... :biggrin:

No nedělá se nic... podstatnýho.... jinak... číňan idál požíraj jak luskouny tak netopýry...a nosej roušky a....... takže to bude furtt dokola... jako v cirkuse...
Prostě tam chybí mezinárodní dozor.... tak.
To co je vidět je fakt hnus...
https://www.televizeseznam.cz/video/sve ... k-64055036

Jooo Jeden obrázek.... original mask.... vynikající :-) tak tohle sem ještě neviděl.... vynikající !!!! YES :biggrin:
Obrázek
aleee je to paradox k našim trhům.... to je fest :-)
Jo jiný státy tam kolem to dělaj taky.... aleeee je tu jeden mega rozdíl..... ty lidi nikam nikdy necestovali a nechtěj.... problém je CHINA.... protože ty cestujou MEGA--- ty jsou problém!

Takže bych prostě zakázal cestovat chinanům kamkoliv.... do tý doby než budou všechny tržiště pod přísnou hygienickou mezinárodní striktní kontrolou..... tak asi. tečka.
jo to se dáááá..... zajistit... pak m§žou Chiňánci cestovat.... jinak striktní zákaz.... globální... hotovo. kde to mam podepsat :-) :biggrin: joooo taady jooo fain.... :angry:

Viděl sem pár příspěvků jako že ten vir vyvinuly USA nebo China.... a maj tam tajný ultra pracoviště jak v chině tak v usa, kde to někde uniklo.... neeeee tohle fakt neeee :-)
Já mam rád Sci-Fi... alee tohle je blbost.... to je prostě blbost... aleee zajímavý a srandovní ty teorie jsou to joooo :-) :biggrin: tohle mě fascinuje--- :biggrin: :bigups:

Prostě některý lidi už se nechaj nahlodat těma blbinama tak... že jsou z nich slepice... a snášej ty nesmysly dál :-) :-) boží :-) No ne nemam rád hloupý lidi... ne fakt ne :-) :-)

No a něco si taky pustíme žeeee
http://andromeda.shoutca.st:8031/stream
Aleeee že se bránil.... jára cimrman ležící spící :-) už toho máme dost všichni.... čeče chááápu.... naprosto cháááápu..... "všichni už konečně mi polibte prtel"..... tak by měl znít název fotky.... jo přesně tak.... :bigups: Tak je tu pravděpodobnost že usneš, lidi pochcípaj... a pak se probudíš.... rááááj ty vole :-) :-) tyhle sny mam rád.... plný bankomaty, plný prodejny všeho... fakt super, jen žena chybí.... nebo nechybí???? :-) :-) tak robotky už taky uměj že když ženy zemřely... :biggrin: :biggrin:
Obrázek
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od Microchiroptera »

Jo furt si stojim za tim že Covid 19 defakto nic neudělal ASII, EU, a joooo udělal USA.... aleeee to co udělá s Afrikou.... toooo bude hustý :roll: :bomb: :blush: No prostě to tak bude.... to bude masakrozní.... tohle bude PRDA----- Prostě přijdou na řadu až na konec... a lidi už to nebaví... tam to bude drsný.... ješššš
Lidi už corona nebude bavit.... nebude je to zajímat... a v tu chvíli bude zgebávat afrika.... jo je to tak.... a bude to tak.... :angry: takovej je život.... sorry.... Nooooo tak bude asi volnej kontinent pak... původní... jo i to se stává..... :blush:
Hej a co něco pozitivního magore.... microne? :-) Nooooo dneska sem měl fakt doooost blbou náladu.... nevim... nic neni tak jak by mělo bejt a všechno co jede a neni stoplý tak si hraje na to že se nic neděje.... aleeeee děje se... to že se to zdá bejt "zaseklý" to se jen zdá.... neni.... jen lidi poletěj------ :!: proč? protože tu nejsme zaseklí s tvrdým Y.... zaseklý zaseklá zaseklé.... Y pičo :biggrin:
protože tu nikdy nejsem a nebudu zaseklej... "Y".... tak
Jooooo tak prostě všechno se zaseklo.... jsme zasekaný.... a všichni všude jsou zasekaný.... kdo neni zasekanej je BOSS.... tak to prostě je....
Zasekaný jsou nemovitosti, zasekaný jsou nájmy, zasekaný jsou "skoro" veškerý práce---- tohle je premiera....

Neee trh už byl drzej v březnu..... pizza + 20 kc..... auta hohohoho :-) chce to klid.... všechno se zdražovalo mega... takže STOP... a zpátky jako rak... já sem rak zpátky.... už se nám totiž všichni moc rozjeli.... takže to prostě chce určitou likvidaci..... :mrgreen: Už se prostě měli lidi až moc dobře.... je to prostě taaaaak....
A neni možný mít se podobně.... neni---- takže restart... svět se zdál jednoduchej a hloupej.... takže STOP.....
nic nejde do nekonečna.... blahobyt a pohoda..... neeeeee finito. Nikdo ovšem nečekal že se to stopne takovým fofrem..... tohle byla prda... málokdo to přežije.... my jo :-) ale je to drsný..... to jooooo. no mě taky nezastavíš nijak.... mam rád chobotnice :-)

Otázka je mam dělat jako že se nic neděje.... nebo že se něco děje....????? :biggrin: většina hraje hru že se nic neděje..... aleeeee děje :-) :biggrin:
Tak o co si zahrajem???? :biggrin: Na co na koho si budeme hrát???? Blbá hra co si zahrát hru Toyota pobočka/ servis... ojjjjj :_) aleeee nikomu se nechce hrát tahle hra....
tak a kdy si jí chcete zahrát..... pozdějc asi.... :-) kde a kdy??? :biggrin: a nějaký jiný hry asi neee coooo :-)
No prostě je to tak že většina firem konečně "Dohrála"..... tuhle hru.... takže tak.... :
biggrin: No maj ještě možnost jí dohrát tzv. totálně.... to maj.... GAME ****OVER ***** INSERT COINS*****0 coins Sorry GAME OVER! position LOST.... NEXT GAME.... insert coins.... DEMO ...... :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Covid 19 je stejná rychlost jako prohrát na automatech herních.... :-) :biggrin:
Ale tahle hra Covid 19 byla jen DEMO??????!!!!!! byla tu asi od istopadu 19 cca a paří se.... :biggrin: :biggrin: Jo je ale kurfa možný že je z tý tajný Emerický základny, nebo čínský a byla ta hra pod totálním utajením.... to byla tak hustá hra že jí nikdo nesměl hrát.... "Generál povídal" :-) :biggrin: :biggrin:
Hele my jsme tu hru normálně hráli a pařili v číně..... supr gamesa ty vole....nevim a nechápu proč se v tom vrtáte???? Nooooo protože vy byste se v ní vrtat právě neměli.... to byla taktická hra.... a vy jste nám jí sebrali z google play.... šmejdi :-) :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Hejjj tak to pozor my smesi tu hru legálně... igrajky.... :biggrin: :biggrin: Taaak dneska už si nerozumíme.... prostě to chce kliiid :-) :biggrin: :biggrin:
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od Microchiroptera »

Mkey.... tak sem tak dneska přemejšlel.... a je to tak.... takže jo jak sem psal je rozdíl mezi tim kdo umře na covid a kdo kdo s Covidem.... cca to už je všude... statistickej bordel :-) o tom se píše ok...

Aleeee tak sedim na balkoně doutníčky a řezaný bakaláře 10 ... jop... a napadlo mě taaak no nejde o to chránit důchodce.... nene... to je omyl..... musí se to říct natvrdo: musíme chránit hlavně obezní tlustý matrony a prasátka.... prostě kurfa Špekouny.... TY jediný totiž corona vraždí.... špekouny.... no on to nikdo nechtěl asi napsat... i když to špekouni tušej.... protože pak by se jich mohli lidi bát ještě víc... smát se... atd.... aleeee ne nemusíme chránit důchodce, ale musíme chránit prostě lidi co jsou tlustý.... je jakoby normální tlustost.... a pak je enormní.... no a ty by se měli chránit a my chránit je.... a to si nedělám prdel.

Faktem je že ty lidi trpěj mnoha jinýma nemocema.... bavil sem se o tom s máti, ta řikala joooo maj cukrovku... já jí řikám, to nemusí souviset s cukrovkou.... ona že jo.... noooo
Faktem prostě je že lidi na JIP s Covid jsou vždycky ultra tlustý.... já sem si toho všim ihned.... no aby ne... takovej člověk 140- 180KG kolik asi tak vdechne vzduchu???? noooo asi tak mnooohem víc než hubeňour.... a ten tlustík vdechuje hlavně i pusou, nefiltrovaně.... vyběhne pár schodů a tlačí to do sebe pusou.... takže je pak logický že viru má v sobě mnoooohem víc něž hubenej človíček houžvíček.... JEJJJJ 8) :!: :listen:
Stačí se podivat na dokument Nemocnice v 1. linii na CT a vidíš to---- taxikář mega tlustej, jeho syn taky.... sestřička mega tlustá....atd... v americe to vymírá.... jo protože tam jsou mega tlustý skoro všichni... ps: viděl někdo z vás tlustýho číňana???? ne...... no já taky ne... možná maj ty statistiky totiž ok :-) Jojjjjj
Podle mě virus Covid zabíjí prostě enormě tlustý humanoidy.... po hubených nejde.... ty získaj imunitu... jako ve hře Reality Show.... tohle je ale total REALITY GAME.... tohle neni fake :listen:
Ale stejně jako v těch idiotských hrách, tak jde o "imunitu".... Tu ale ultra tlustý jedinci mít nemůžou.... takže bysme je měli chránit.... jsou mnoooohem víc na ráně než důchodci.... a tim sem si jistej. Je úplně jedno kolik let je tlustíkům.... 10/20/30/40/50..... stejně maj nejvyšší pravděpodobnost že Corona s nima "zamáva".... Každej takle tlustej člověk se léčí na 2-7 nemocí..... Covid to zjistí a ukončí to.... protože jejich organismus se neumí bránit.... a proto bysme je měli chránit.... a sami by se měli chránit.... tak to prostě je.

Pak sem přišel na mnoooohem lepší ochranu než jsou Roušky a Respirátory.... ne fakt hustou :-) To si ale nechám pro sebe..... dá se říct že by to zničilo firmy co vyráběj respirátory... a musíme udělat prototyp... :biggrin: "Top Secret project" :biggrin:
Mělo by to fungovat... a byl by to nářez..... :biggrin: Chtěl by to každej.... musíme udělat "demo prototyp" bylo by to fakt hustýýýý :-) :-)
Ještě před tejdnem sem si řikal, tak ty vole ty už na nic nikdy nepřijdeš.... ne si v prdeli.... aleeeeeee joooooo :-) mělo by to fachat a je to ukrutný :-) :-) Na tohle by nepřišli ani na CVUT :-) nene
Inspirace přišla z chiny... řikal sem si k čemu to jeeee :-) aleee když to dovychytáš.... perfekt... perfekt :-) :biggrin: Je to tak hustýýýý že bych se o to rád podělil.... aleeee to nende :-) cejtim v tom prachy... fakt mega prachů.... :biggrin: a já mam dobrej čmuch.... a je fain že číňana to nenapadne... :-) nemá tak dobrý inspirační pívo :-) Bakalář řezaná 10 :-) velmi inspirativní..... YES
Ale jde o podobnou vychytávku jako zkombinovat potápěčskou masku a vojenskej taktickej filtr... :-) :-) stejně absurdní ale funkční... :biggrin: :biggrin:
Ne já všechno vyžvatlám... aleeee ne tohle ne.... :-) fakt ne... ani kdybyste mě lechtali :-) :-) neeeeeeee....
Každopádně by se to muselo vyrábět u nás.... CZ... to jo.
http://chromaradio.com:8036
Žižkovan... v pytli
Obrázek
good super :-) Ne nemyslela to vážně jen si dělala prTEL.... a to je fain.... PrTEL musí bejt.... ---- ne to si nevzala vážně.... neeeee ty vole.... žižkov :-) :-)
Aleee jako je to zajímavý takovej showcase..... člověk se rozhodne jen tak úplně normální že se najednou zblázní.... a jde mezi lidi s šílenýma maskama... nooo protože máš dost kááámo :-)
Hovno děláme to jen pro radost.... my nemáme dost... ostatní maj toho dost... :-) A sranda musí bejt.... kurfaaaa
Takže kdo to je je to za A: komediant alkoholik srandista.... a nebo za B: Zmagořelej senior z CT24 co si jde pro pár neinfikovaných rohlíků a pro máslo??? :-) :-) :-) a neni to on ale ona... to je jasný.... jeeeejjjj :biggrin: ale v pytli se to nepozná... ale joooo je dobrej.... :biggrin: :bigups: Má pohled jako A vy máte sklep???? A mohla bych ho viděěět???? :_) Tak tak vypadá ten ksicht :-) Nooo muj sklep je taaak dalekoooo a je takovej malinkej, tohle je sklep :-) :-) :-)pááánečku....
Ty vole to je ženská to je jasný... to triko by si chlap nevzal :-) aaale hustej matroš.... to jo ... :bigups: :bigups:
No na žižkově je to občas jako v thajsku... nevíš... :-) :-)
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od Microchiroptera »

http://163.172.98.143:8010
hele je mi to vesměs jedno všechno... takže tak... buďto budeš makat ty, nebo ne tak někdo jinej a i když ten ne tak bude makat někdo další.... takže tak.... :twisted:
Co si kurfa o mě myslíte????.... co si kurfa myslíte?????

Tak o kom se tu budeme bavit????? o čem se tu budeme bavit proč????? :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
uzavřeme to tu.... definitině... ten hnus----- ten absurdní hnus!!!!!!!!!!!!!!
http://163.172.98.143:8010 - sound of HNUS!!!!!!
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od Microchiroptera »

No ne muj nápad je mnooohem zajímavější než tohle... i když tohle je taky hustý to jooo....
maska s větrákem 3 fáze max 6500 rpm pro lepší dejchání... a daj se tam dát případně i "nano filtry CZech".... zajííímavý.... číňánci uměj .... to joooo :-)
Respirator s klimatizací :-) joj geniální....super ty vole! 800,- to lidi daj... :-) Zajííímavýýýý
https://www.ebay.com/itm/PM-2-5-Anti-Fo ... 3062887270
Mam ale ještě něco lepšího.... ale ne nebudu o tom mluvit :-) Ne prostě ne :-) :biggrin: svuj system si otestuju sám a nenápadně.... :wink:
Jo ale uznávám, tenhle system je fest zajímavej.... muj system je ale totálně jinej... :biggrin: ale mnohem praktičtější... a bez baterek :-)
Jen potřebuju koupit nanovlákna... pár... prej jich vyrábíme dost... tak prostě pár... :biggrin: 5- 10ks stačí na test... :biggrin: číňánci uměj uměj vynalézat.... aleee ne nemaj nano vlákna maj PM 2.5.... takžeee :-) i když muj system je naprosto jinej, tak prostě ty nano filtry chci.... :biggrin:
I když kdo ví tak ví co je to PM 2.5.... že :-) nebo ne to ví málokdo.... :biggrin: lidi vědi ffp2 = N95.... ffp3, pak P3R vojenskej army filter.... aleee PM 2.5? ne neví se o tom... PM 2.5 je proti virům a bakteriím.... takže tak :-) :-) Prostě o PM 2.5 se nepsalo a nepíše a psát se nebude.... protože se to nikomu nehodí.... :biggrin:
http://178.32.62.163:8096
No chce to znova tu fotku... na pochopení PM 2-5 a všeho... ne nemá smysl se tim zabejvat...nemá---- :biggrin: no nemá.... nech to bejt a neřeš to.... :biggrin: Nemá smysl to řešit.... nemá prostě... :-) jsou jiný zajímavější věci... tohle je a byla jen prdel....
Problém je že neni hra jako hra.... :biggrin: neřikám že si chci hrát... nechci.... :wink: Nepotřebuju si s nikym hrát.... Tu jeden pivovar, tu druhej... tu třetí.... ne nezajímaj mě.... :biggrin:
Ten by chtěl reklamu sem tamten tááámhle a tenhle taaam..... heleeee..... tak tak to nefachá :-) buďto budete nenápadně se snažit... což nikam nevede..... a nebooooo mi zavoláte 608 354_666 a nějak se dohodneme.... jinak to nemá smysl no nemá.... :biggrin:
Hele jo když někdo něco chce... a něco mi nabídne... domluvíme se.... jinak ani hovno takže tak :-)
Ne na to aby se mnou někdo kdokoliv vyjebával tak sem tu už fakt dloooouho..... takže tak asi.... kapišto??? Já nic nechci.... nikdy sem nic nechtěl... aleee když někdo něco chce.... po mně.... okej....:-) Ne neni dobrý po mně něco chtít...nevíš jakou hru hraješ...
Vždyť vy jste takový hodný na ty lidi.... tak proč na mě tak drsně???? Prostě tak....
Tak hrajem dál.... kdo si???? proč tu seš???? :angry: tady nemáš co dělat čeče.... si tu asi omylem.... sbal se a vypadni... okeejjj?????
Všude samej sráč.... dávejte si na ty šmejdy bacha--- :bigups:
Nevim kdo sem nevim co sem, nevim proč tu sem... a proč by tohle měl někdo číst... já nejsem.... a lidi taky nejsou.... no aleeee něco tu je furt a fachá to.... :biggrin: :biggrin: Tak pak jooooo :-) :-) alee nebylo to špatnýýý??? neee ty voleeee :-) okej.... :biggrin: :biggrin:
Nech to bejt... nech to bejt.... di si lehnout ty voleeee.... :biggrin: Asi jooooo už mam toho dost... ok... ale teď nás budou buzkovat.... buzikovat... všechny ty voleeee :angry: šéfa jsme zachránili ale teď pudou po nás.... ty šmejdi....
No přesrali to.... nechápou nic ani to jak se budeme bránit... nech je bejt zatim... je to banda kretenů....

Nojooooo :-) nechte je bejt :-) :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Jak jako banda kretenú ty krávo jedna debilní!!!!! To si trochu přesrala???? Možná tu jsme pro srandu králíkům... ale spíš ne.... :-¨) :-) :-) Věřim že ne... a děkuji.... fain...
ne nemá smysl se zabejvat ničim podobným... nemá... Nechci to vidět !!! a neexistuje to..... je to kurfa jasný???????? Nebylo a neni to tu.... ok???
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od Microchiroptera »

No já nevim co říct.... aleeee je tu člověk co nemoh nic říct...a tomu bych dal možnost....
stačí to někam napsat a já to zkopčim.... :biggrin: Ne nejsem normální a nejsem nenormální :-) :-)
A nevim kdo sem... a proč tu sem :-)
zní to fain ne??? :-¨) Koho hledáte... hledáte sami sebe....
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od Microchiroptera »

No tak Corona virus mě už nebaví, ale brzo mě začne asi bavit klimatizace.... každej rock je vedro vždycky o měsíc dřív.... jakoooo seděl sem v dubnu na balkoně a měl sem žhavej mobil, že mě pálil na noze v kalhotech.... sesle černý byly žhavý, všechno černý rozžhavený.... to minulej rok to bylo až v květnu.... drsný, takže se musim bránit, obejvák na západ, s balkonem pěknýýýý, ale jo vydržel sem to 3 roky... tenhle rok už se trápit ale nebudu :-) vzdávám se---- :biggrin:

Chce to klimu.... tak človíček co to namontuje by byl... jen si vybrat.... noooo zásek asi na 5 hodin.... Tak prostě Japan.... co jinýho :-) Toshiba moc nejede u nás, Hitachi taky ne, Panasonic jede, ale ne nemam rád Panasonic.... Mitsubishi joooo to je klasika.... to člověk vídal na balkonech u moře všude... to je jistota, neboooo DAIKIN.... neznámá Japan firma co má fabriku v Plzni....a klimy fakt umí, nic jinýho nedělala.... v bohatý historii... jo ještě ledničky :-)
Takže MITSUBISHI nebo DAIKIN.... nic jinýho nechči :-)

https://en.wikipedia.org/wiki/Mitsubishi_Electric
Obrázek
http://www.klimatizovat.cz/vmchk/Nasten ... R35VF.html
Mitsubishi MSZ-HR35VF + MUZ-HR35VF
.....................................
https://en.wikipedia.org/wiki/Daikin
Obrázek
http://www.klimatizovat.cz/Nastenne-kli ... XF35A.html
Daikin Sensira FTXF35A + RXF35A

No prostě už nechci mít doma permanentní horečku v létě :-) Faktem je sousedi klimu maj taky od minulýho roku.... no kdysi jako student sme byli v itálii se školou.... a divil sem se proč tam maj všichni ty klimatizace.... noooo už to chápu :-) :-) Ne save the Planet..... nene Save yourself !!!! :biggrin: Tak tak.... tohle naše klima už dáááávno neni "mírný klima".... to bejvávalo.... klima ČR je drsný klima.... :evil: No značek co dělaj klimy je 3 prdele.... já sázim na tyhle... 2.... bylo by to fakt nahovno v tom pekle v srpnu čekat na opravy :-) :-) :biggrin:

Tady stačí 1x z rok/ 2 roky vyměnit filtr.... a cajk.... doufám :-) :-) předpokládám...
PS: proč maj jak mitsubishi tak Daikin na těch ovladačích seklou teplotu 27/28???? to je hrozný vedroooooo..... 21 22 23 je akorát :-) :-) 25 je horkoooo 20 je zimaaaa :-) :-)
Ne já mam zimu rád... radší -15 než +30 v bytě... to jooooo :-))))

PS: všimli jste si že Japonsko mělo, má cca co se coranaviru podobný statistiky jako máme my.....???? Je tu ale jeden kurfa velkej rozdíl..... tam se totiž ekonomika nezasekla ani o jedinej DEN!!!! :listen: :choon: :oha: furt šlapeeeeee....... ejjjjj :bigups: No neni to divný???? je to divný :-) :-) a to je to co je absurdní na tom všem..... :bigups: ta mediální komedie kolem.... ten stop ekonomiky.... to je horší než celej přiblblej vir. Je sice hezký vidět pár heavy infected jak děkujou..... aleeeee stejně díky tomu že přežil 1 zemře pak v budoucnu 20- 100 dalších, ne na virus, ale na deprese a z hladu, chladu, nebo z horka.... o těch už ale nikdo pořad nenatočí.... takže tak.... :cry: :roll: fucking comedy central....
v lednu 2021 tady přibude fest bezdomovců..... mraky... ty co se nesměli vyhodit.... atd..... to bude statisticky možná zajímavější než Covid.... a bude pěkná zima....
No a tohle v Japonsku řešit pak nemusej.... okej... Mkay
Noooo je prostě lepší mít fungující ekonomiku a lidi obětovat, než naopak.... protože pak stejně zabiješ, zničíš život mnohem víc lidem..... drsný ale je to tak... je to prostě tak. U nás budou mít lidi smrt pomalou.... rychlá smrt se označila za nevhodnou....ok.... Tak ten kolabs organismu z přehřátí to bude jistit... ale to nikdo nebude počítat :-) :-)
jen by mě pak zajímalo jestli umřeli na covid, s covidem nebo na dehydrataci.... mnoooo :-) :-) :mrgreen: Hej někam ho zapiš.... mě to už nebaví... covid ano ne... už mě to nebaví.... napiš tam co chceš... :biggrin: píšu úpal aka úžeh.... šéfe :-) a covid měl nebo neeee šéfe? Nevim a je mi to u prdele..... :biggrin: :bigups: napiš tam že neměl... stejně je to všem u prdele... :biggrin: Pičovina zasraná celej Covid... du si dát panáka nazdar....
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od Microchiroptera »

Klima už se řeší paráda... jen fogi neposlal data že chci jen Mitsubishi nebo Daikin... a přišla celková cena s nějakou korea LG.... Tak volám fogimu, heeej já sem objednával ale mitsubishi nebo Daikin, ne LG :-) co to jeeee.... tys mu to neposlal že jooo??? ne... nooo jinak je stejná, takže jsme našli ty samý expert a já, to mi imponuje :-)
.... já ale fakt chci jen mitsubishi nebo DAIKIN.... taaak jo já mu to napíšu, muj syn je prostě magor a chce jen japonský klimatizace... a jen Mitsubishi nebo DAIKIN joooo :-) No joooo :-) Dííííky :biggrin:

Ne jakoooo LG a Samsung jedou jako staropramen a gambrinus, nebo jako škoda a Hyundai... jenže já mam prostě radši řezanýho Bakaláře 10 a pak Toyoty, Subaru atd....
Sem si jistej že klimy LG budou do 5 let potřebovat servis.... jako Hyundaie, škodky.... to takhle Subaru 6 let nic nepotřebovalo... tak proto chci i klimu Japan. :twisted:
Jednou za 2 roky vyměnim filtr, a 1x za 5 let a víc se vymění náplň.... tim končí japan service :-) :-) proto prostě.... :biggrin:
Navíc kdyby všichni měli LG a Samsung... tak co ty ostatní značky???? kdo by to kupoval... já ty vole! ...... no prostě nemam rád main stream.... v ničem.

Sem se v tom nehrabal asi 4 hodiny na to abych dostal LG :-) Neeeee Bude to Mitsubishi nebo Daikin... odborník vybral tu samou nezávisle na mně.... ale jen LG.... neneeeee :biggrin: Prostě se podivám na balkon a nechci vidět LG.... chci vidět mitsubishi nebo Daikin :-) ne nejsem magor :-) :-) :biggrin:

No rád vidim v tv kim čong una.... je to fakt mega srandovní postavička.... a jako jedinej naboural marketingově corona kampaň ve všech mediích.... jen byl na dovolený a celej svět se o tlustínka bál :-) To je muj komickej hrdina, a taky by si neobjednal jihokorejskou klimatizaci, ale japonskou.... to je jasný :-) :-) :biggrin:
Jo konička je hezčí než klisna... koničky bych zaved do češtiny.... :biggrin:


3 oříšky pro popelku :-)
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... nicni_chtl
To je borec ne fakt je :-) :-) To je komik a marketer jako hovado :biggrin:
Náááhodou jako proč si nesbalit snowboard a nevyrazit do KLDR na prkno? Mohla by to bejt celkem prdel :-) chtělo by to přímou linku... Praha... a tam někam _:-)

Jooo je to pěknej hajzlík Kim, aleee je srandovní.... Trump je větší hňup.... a neni tak srandovní... a má marketing nahovno :-)
Neeee ale fakt by mě zajímaly ty Kimovy hory... ty nejsou špatnýýýý :-) :-) jako upravený sjezdovky a cca 50 lidí max... to by bylo dost good Kime :-)
Škoda že Kim nejezdí na lyžích nebo snowboardu... jen na krásných koních- koničkách :-) tn bílej kůň nebo konička je ale fakt sexy..... to joooo :biggrin:
Jo konička je hezčí než klisna... koničky bych zaved do češtiny.... :biggrin: spisovně je kůň a konička :biggrin: kdo do prtele vymyslel klisnu??? :biggrin:
no a mladý jsou "koňaťata"! :biggrin: woooooow sexy... :biggrin: hříbátka... blbost... koňaťata.... to jsou .... :biggrin:
Ne jako by mě zajímalo kdo a jak jako může změnit češtinu--- to nechápu :-)

no chce to muzikuuuu http://111.gr:8084

Ksakru sem hledal potmonku nadrobný.... furt jí mam u sebe... platim na benzince a nemam... kde jeeee????
já nikdy nic neztrácim... to by mě zabilo... nesnášim to... kde kurfa je??? :-) v bytě neni.... po kapsách neni... u kompu neni... cooože... tak znova do garáže a prohledat auto.... neee neni tam... no doprdeleeee :-) jej já jí nevytáh z batohu od odpoledne.... jeeeee tam :-) noooo joooo tak už je věechno okej... ty voleeee nesnášim když něco nemůžu najít.... to kurfa nesnášim.... to fakt nemam rád :-) :-) :biggrin: rád mam všechno pod kontrolou... a budu mít.... jakmile uvidim že někde mizej prachy.... tak zjistim kde... :-) to nende totoo :-)
některý lidi uměj "vysávat" love tam kde budu to ale radši nezkoušejte :-) hlídám korunka sem korunka tam.... :biggrin: žádný korunky ale mizet nebudou :-) musíme hromadit, jak řikal strýček "skrblík" hromadit a hromadit... a hlídat.... :biggrin:
http://111.gr:8006
Jo dneska mě překvapili jedni sousedi co si koupili novou RAVku kravku... dokonce ve vínový metle.... zajíííímavý... ne já nezávidim, to je fain, aleee stejně je to drsný v týhle době :-) bez značek jakoby nic.... :-) ty na to auto museli čekat asi fakt dlouhooooooooo..... ale zajímavý to vidět... jako by nic... :-) no ono se tady taky skoro nic nestalo... až na stopku ekonomiky.... a na to že máme náhubky... což nechápou ani psi a kočky... :-) ty z toho musej mít dobrou prdel :-) :-) pes: ty vole viděls to maj to na ksichtech furt... vypadaj jak idioti :-) dřív dávali náhubek mně, ale maj ho oni no týýýýý voleee :-) hele já si myslim že je to nějaká hromadná člověčí hra.... to si myslim ty voleeee :-) Hej a co když se něčeho bojej ty humanoidi??? Nooooo tak by se báli i o nás ty vole.... no tak to máš pravdu... takže o nás se nebojej.... serou nanás.... ty voleeee :-) Hele ty vole přece bys nechtěl nosit ty hnusy na ksichtu jako lidi.... no ne.... tak je nech ať si hrajou :-) tak jo šéfe :-)
Hele a jako nás nebudou testovat??? no asi ne... asi jsme jen jako domácí hračky.... megainfected :biggrin: kočka: no já sem měla kašlík aleeee už to je fain, PES: nooo já taky 3 dny sem kašlal... a okej... :biggrin: pes: no to si děláš prdel že ty lidi to necejtěj ten humus.... :-) kočka: noooo nevim nevim :biggrin: ty vole.... ale fakt je že lidi smrděj nějak divně poslední dobou... to bude asi tim jak jedou ty desinfekce.... hnus ti povim... :biggrin:
Pes:já miluju čověčí smrad..... fakt jooooo .... kočka: já mam rád-a člověčí vůni.... tu pravou :-) smradlavou....
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od Microchiroptera »

Co si dát CNN prima news + CT 24 all in one???
Dual corona info? :-)
mě to tak napadlo ze srandy si to pustit oboje najednou :-)
jak na pc tak na tabletu
Obrázek
no nedá se to moc stíhat... tak je dobrý vypínat sound u jednoho z vysílání :-)
aleee jsou si podobný žee :-) :-)
co k tomu potřebujete:
https://potplayer.daum.net/ je lepší než VLC... umí i dolby digital AC3 DTS atd....
pak potřebujete program do prohlížeče... jako doplněk "video download helper" kterej vám ukáže "stream" jehož odkaz se dá do Pot Playeru nebo do VLC
ten kod se ukáže na doméně https://cnn.iprima.cz/vysilani
a je to.
To samý jde i u tabletu..... starýho android 4.4.2 kde nefachá aplikace prima play???!!! tak proto ---
kód z prim televizí fachá asi 24h... pak musíš chytit kód znova... apka sledovanitv.cz fachá i na starých androidech CT24... ok
insert VLC... aleeee pozor musíte mít verzi VLC 3.2.10 ne verzi 3.2.11 nebo 3.2.12 tam se vám obraz sekne po 30 sekundách... a konec :-) takže 3.2.10
3.2.10 fachá skvěle.... novější verze seknou přenos po 20sec.... :listen: :oha:
Obrázek
co je starý to je dobrý jen se to musí pochopit.... :biggrin:
no dalo by se to narvat i do mobilu... aleee ne tablet 2in1 okej mobil už neeeee :-)
otevřeš apku sledovanitv a pustíš do ní z VLC vysílání CNN "mimo" :-) :biggrin: :biggrin: a máš to.... nebo obráceně... je lepší nejdřív VLC CNN pop up play a pak pustit sledovanitv.cz CT24 :-)
jooo taky sem se divil že to jde... noo jde to prostě :-)
I když android 442 umí 2 streamy a dal by si i 3.... tak ho lidi nesnášej.... fuck you!!!! :biggrin: tenhle tablet sem dostal zadarmo... a vychytávám si ho :-) díky němu se dá pochopit a obejít spousty blbostí....
třeba to to jde... to už nikdo nebude řešit... každej řeší jen nový kraviny... :-)
starý snad zůstanou.... :biggrin:
http://radio.kuums.lv:5555
to to chceeee :wink:
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od Microchiroptera »

http://jazz-wr09.ice.infomaniak.ch/jazz-wr09-128

ne prostě čekám a čekám na moje modrý zlatíčko.... proto sem tu a pro nic jinýho... jsem tu pro tuhle krásu....
Obrázek
bejby... blue..... so sexy!!!! ne díky tomuhle nepotřebuju porsche :-) :-) do porsche se totiž nevejdou 2 snowboardy s výbavou... :-)
http://jazz-wr09.ice.infomaniak.ch/jazz-wr09-128
porsche je až moooc tohodle je tuze mááálo... :biggrin:

No řekněmeš že tohle auto nejde koupit... protože majitel je magor :-) nepotřebuje prachy a ani je potřebovat nebude... to ale nejde něco nabízet co neni na prodej..... no kde to :-) mexičani jde to
:-) my mexičani ti pomůžeme rádi s tvým autem.... ty pičo :-) s jakým? s tamtim???? No s tim ne na takovou kárku e ti každej pěkně vysere.....tak to rád slyšim... velmi rád... :biggrin: Tak děkuju blbečci :-) :biggrin:
No potřebuje do garáže a občas vyjet pro pívo.... zlatíčko... a moc má ráda celica hlazení.... je taková perverzní :-)
já jí neschovával a nebudu... jo lidi jsou psychopati---- ale celica je mnohem psychopatičtější než lidi.... je to protě tak..... je nemocná a já se o ní rád starám :-) Lidi by se o ní neměli vůbec zajímat.....

Proč tu je to auto vůbec.... ne jen proto aby bylo vidět..... blbá odpoved.....ale je to tak....
Je tu proto že to auto je v klidu.... a přemejšlí.... aleeeeeee je v kliduuuuuu...... kreteni.....

chce to jinou muziku
http://jazz-wr09.ice.infomaniak.ch/jazz-wr09-128
do pohody...
no chránit celicu neni easy.... :cry: to mojí netrápí.... ne fakt ne :-)
Ne lidi jsou magoři straraj se o třeba 500 aut... co z toho... já se chci starat o celicu... ale totálně :-) jo jsou lepší, hezčí, kvalitnější.... a coooo ty vole pičo chci tu modrou českou celicu kurfa!!! :-)
kdyby to byla realita... bylo by to hustýýýý :biggrin:
prostě modrou ceicu neprodávám a nikdy nebudu.... kurfa chápete to!!!! NIKDY tak.... jedině magor by prodával modrou celicu.... ne tohle neexistuje....
ani kdyby byla válka ne celica by zmizela... rozhodně by nebyla na prodej... :-)
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od Microchiroptera »

Nooo už se těšim na klímu.... nakonec volim DAIKIN, jen si nejsem jistej verzí.... mitsubishi ne, protože na stránkách mitsubishi electric je totální chaozzz... neni tam to co hledám :-)
Daikin nedělaj nic jinýho celou dobu než klimy a možná i lednice.... to je jistota, navíc podpořim CZ ekonomiku, měli by je vyrábět někde u Plzně... Jo definitivně Daikin.
dostal sem nabídku na
Daikin Perfera FTXM35N + RXM35N9, trochu dražší.... než moje původní vybraná Daikin.... ale zajímá mě v čem je lepší??? kromě jinýho dálkáče :-)
Firma nevěděla že sem hledal taky asi 3 hodiny... a když něco řešim, tak do mrťe.... ale vybrali jinou, možná si mysleli noooo tak on pohrdá LG :-) chce něco dražšího.... neeeee, neeeee to jsme se nepochopili :-) :-) No musim to tomu človíčkovi vysvětlit až na místě :-) Ne jako fakt by mě zajímalo v čem se ty 2 lyšej... a kecy stranou :-)
No buďto tamtu Daikin Sensira nebo tuhle Daikin Perfera tak tak.
konec hledání.... ta a nebo ta.
Obrázek
Proč by si měl někdo kupovat Daikin, když všichni kupujou LG :-) No protože právě proto. :biggrin: viděl někdo někdy někde reklamu na Daikin? ne...... takže proč jí neudělat reklamu i když jí nepotřebuje... jop. kdo zná značku Daikin? Nikdo.... to mě právě baví. Já sem si o ní přečet všechno a jako proč neeee.... DAIKIN? :biggrin: dobrej název, dobře se pamatuje... jen jí nikdo nezná... v EU, v Japonsku jí zná každej. Fascinuje mě že tahle firma fakt nedělá žádnou jinou elektroniku, jen od začátku do teď klimy.... fascinující.... sázka na cool až přijde pekelná sezóna... :twisted:

Co mě dostalo jeden dokument z Rumunska, byla tam Bukurešť, za komančů jsme tam byli.... a byly tam záběry na ty paneláky a každej, každej bejvák tam měl za oknem klimu..... ojjjj :-)
To tady se zatim bráníme.... neeee neni potřeba... to vydržíme :-) :-) no mít obejvák s balkonem na západ je peklo.... takže já se vzdávám :-) Ale nevzdává se tolik lidí u nás, v Rumunsku ten boj vzdali už všichni, když sem viděl ty záběry... každej tam má klimu :-) zajímavý :-) tam je to standard... tady zatim furt luxus. divný :-) Ne Rumuni to pochopili... zachraň se kdo můžeš :-) :-) bez klimy ten boj nevyhraješ... :-) ne minulej rok sem se naposled doma "pek zaživa".... toooo už neeee :-) už nechci bejt retarded.... přehřátej.... :biggrin: pěkně 23/22/24 optimal.
Ne jako minulej rok se člověk doma udil za živa od června do září :-) jen auto se mělo dole v garáži fain :-) tam byla teplota max 20st. v těch tropech :-) potvora celica :-) občas sem přemejšlel že se ubytuju pod zemí v garáži taky... prostě si tam vezmu gauč a lehnu si tam... :biggrin: v obejváku sem měl 33 stupňů :-) celica měla 20 :-) potvora :-) jooo když máš v bytě nad 30 tak se ti nechce ani moc grilovat :-) :-) kýbl se studenou vodou, tam dát nohy.... zmrzlinu, nebo pivo z mrazáku... a stejně máš mozek přeteplenej.... ne fakt nesnášim to.... to radši pořádnej mráz... kde jsou ty časy -25 na šumavě to bylo taky drsný :-) ale lepší než +30 to nedávám....
Stejně je to divný že Rumuni maj všichni klimy a my ne.... asi jde jen o to to rozject.... noooo rozjedeš to jednoduše.... vidiš u sousedů na balkoně klimu.... a pak se to rozjede.... já sem si všim že minulej rok maj sousedi klimu.... v duchu sem si řikal jak sem se udil, ty parchanti :-) to dáš to vydržíš :-) ty vole :-) neeee..... je to utrpení :-) Ty parchanti sousedi si tam lebeděj a já sem v píči :-) kurfa.... kurfa :-) aleee když se podiváš na barák, ne každej má klimu... ale je jich víc a víc... u nás je to totiž nenápadný.... protože se daj skrejt na balkonech....
Ne jako v sauně sem byl 1x a nikdy to znova opakovat nebudu.... jenže člověk měl saunu v obejváku :-) nechutný :-) Ty parchanti sousedi tam maj pohodičku... a já se tu griluju za živa.... ne nezávidim, neeeee :-) zkusim bejt drsoň a vydržet to.... :-) :biggrin:
No a pak si řekneš že už ne-e a bude o další klimu víc.... a tak to uviděj nakonec všichni a klimu bude mít každej.... jako v Rumunsku :-) Rumuni se asi "neradi mučej za živa" :-) To češi joooo snažej se to vydržet.... já sem se snažil 2-3 roky ale vzdávám to _ neeee nejde to :-) :biggrin: když máš obejvák a balkon na západ.... K.O. :biggrin:
http://soma.fm/suburbsofgoa130.pls
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od Microchiroptera »

Tak zpátky k audiu.... zjistil sem že máme koš na elektroniku na Barrandově... nenápadnej... tak sem dostal amok a vyhíázel sem svoje krámy, krámy bráchy a táty... no bylo toho dost...
Ale jak sem tak prohledával původní byt bráchy, nalez sem zajímavý kabely :-) u rodičů v původním bytě sem projel všechny skříně... nooo zajímavý věci tam zůstaly.... hooodně electro bordelu :-)
Ale mezi tim se našly i poklady.... třeba muj původní první walkman SONY.... a asi furt fachá, pak walkman CASIO??? to sem ani netušil že ho fogi měl zasyslenej :-)
Ale muj walkman... Sony.... joj tak toho si zabírám.... ten fachá, mam ještě jeden nejmodernější... fachá, pak minidisc Sony fachá.... no chyběl by ve sbírce staroušek.
Díky tomuhle walkmanu mě začala bavit muzika.... the Prodigy.... atd.... to byly roky 94-96???? Další walkman byl lepší, hezčí a jen na 1 tužkovku.... spořínek.
Ten byl drahej jako svině :-) CD ty mě minuly..... pak sem šel rovnou do minidisků, těch mam 3 prdele.
Obrázek

Obrázek
Je pořád skoro jako novej.... starouš walkman.... taky sem byl na něj pyšnej :-) nemá jedinou odřeninku.... :-)

Pak sem našel v krabicích od starých iphounů 2x zapomenutý sluchátka, nikdy nebyly použitý.... jedny jsou neotevřený. Tak sem je poprvý testoval.... huuuustýýý :-) Sice nechtěj spolupracovat se Sony Z5 compact... aleee stačí je prcnout do Bluetooth Fiio BTR1 a fachaj :-) potvory... i se Sony Z5c... vyjebat se mnou chtěli... prdlajs :-) Fiio má Apple jacka a i Androidího zároveň hihihi.... :biggrin:
No hrajou ale fakt super ty Apply... dřív sem je nikdy nezkoušel- srala mě ta bílá barva.... ale joooo ten zvuk nemá chybu v kombinaci s Fiio BTR1.... a Sony Z5compact. Yamahy RH5-ma jsou lepšííí to jooo ale tohle je velmi slušný! Chvalitebný až výborný.... a hlavně ten komfort v uších???!!! nevídaný.... žádný šprcky, a drží to přesně, vejšky, středy, basy perfekt..... jooooo smekám, tyhle sluchátka nevymyslel idiot, to fakt ne.... :alian: :lol: Nemam rád Apple... a bílou barvu.... aleeee tak udělám vyjímku, ty sluchátka jsou výtečný, držej perfektně, netlačej a basy středy vejšky tam jsou.... supr matroš....
Teď budu takovej falešnej applák.... budu mít Sony Z5 compact a Fiio BTR1 + noooo ty děsně bíííílý sluchátka.... Yamahy si nechám na doma....
Ne ten sound je fakt okej... a komfort taky.... ideální. :listen:
Normální pecky mi vždycky tlačily uši, až to fakt bolelo.... a MDR-W08 speciální Sony sluchátka s mostem co jsou na fotce byly super, ale něměli dobrý basy, téměř žádný, taky trochu dřely-bodaly uši, resp. trošku vyklouzávali.... a když je člověk přitačil... tak to byla taková penetrace trochu :-) Tyhle sluchátka jsou taky ceněný.... a málokdo je má v novým stavu.... mam je.

No a proč mam rád androidy a ne apply??? noooo jednoduše proto, protože android poslouchá mě... zakážu mu cokoliv chci... a šéfuju mu já, respektuje uživatele jako admina..... já prostě rozhoduju jaký bude mít práva... apple se nedá "zkrotit".... stejně si bude dělat co chce- on je admin.... nedá se ovládat... to nesnášim.... prostě si myslí že je chytřejší než ty... a tim mě prostě sere.... :-) :biggrin:
To samý si myslí i brácha Ajťák.... na Florenci zůstaly nějaký Apply zablokovaný---- 2 odblokoval a zprovoznil- což neni easy prdel--- asi po 3 letech :-) nikomu nechyběly :-) chvíli si s nima hrál a pak řek že ho to nebaví, a má radši svuj Sony XZ1 compact... tak je někde pak asi střelil :-) apple si totiž dělá sám co chce.... a to je fakt otravný... je to drzý.... resp. apple počítá s tim že uživatel je prostě blbec... :biggrin:
Ale tak joooo ty sluchátka se jim povedly.... i když si je chtěli nechat jen pro apply.... Fiio ti na to jebe :-) Apple :-)

Ale mam tu ještě jednu věcičku.... a to je prostě kráááása..... Japan....
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od Microchiroptera »

Tenhle mini dalekohled made in Japan.... mě vždycky fascinoval.... asi i díky němu sem musel mít auto s vyklápěčkama.... ten mechanismus je prostě boží!!!!!
Tohle je náááádhera.... vyklápěcí, vystřelovací dalekohled.... Japan fuckin hardcore!!!!
jen to budu muset vyčistit.... :inlove:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

To je kráááása dokonalost.... špička! design... zmačkneš tlačítko a okuláry vystřelej---- boží!!!! to zpracování.... materiály... zoom kolečkem.... všechno poctivý.... no náááádhera :biggrin:
Nevim jak je to starý ani kdo to vyráběl v Japan.... aleeeee je to prostě krásná a funkční Japan vychytávka...
musim to vyleštit.... původně to sloužilo asi jako do divadla.... když člověk seděl daleko.... i když to nikdo nikdy nečistil, je přes to vidět velmi dobře- díky tomu že jsou čočky pořád chráněný a sklopený :-) YES... zoom :biggrin:
Ne je to stejně hezký jako vyklápěčky... zavřený a vyklopený.... je to vychytávka....
Musim se Fogiho zeptat kde to vzal.... on o tom nerad mluví.... je to takový tajemství :-) podle mě to je po Dědovi, a musel to dostat od nějakýho japončíka, jako dárek.... ale kdy??? 1970? 1980? noooo jako celkem by mě to zajímalo, babička možná bude vědět.... kde se to tu vzalo :-) :biggrin:
Je ale možný že se to tu prodávalo v tuzexu???? noooo spíš ne.... ale i to by bylo možný... :-)
Vtipný ale na tom je že tam fakt neni značka... ale prostě v tý době stačilo mít tam "made in Japan" nebyla potřeba značka :-) další... :bomb: :choon: :oha:
A taky to bylo asi jako na sport když je to tam napsaný.... seš na tribuně vidíš prdlačky.... ale vytasíš tohle a vidíš kurfa víc :-) :-) :biggrin: ejjjj než všichni blbečci kolem tebe....
no to bych se pak dostal járovi cimrmanovi.---- debil blbeček debil blbeček jen támhle vzadu seděj dva blbečči vedle sebe :-) a ten jeden blbeček má i dalekohled.... no to si snad dělá doprtele prtel????!!! :-)
Ne já sem vždycky rád seděl vzadu.... abych měl přehled :-) :biggrin: a výhled... akorát na vejšce sem byl blíž.... no někde u středu, protože vzadu sem hovno slyšel :-) You Hear Shit! :biggrin:
https://graalradio.com:8128/highway160
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od Microchiroptera »

+ Dneska se po návštěvě u babčy bez roušky... no to už neřešíme tak 3 tejdny... sem pospíchal na nákup do Alberta, tak parkuju razim dovnitř, hlídač mě zdaví : Dobrý den, coooo??? si řikám tak řikám dobrý den :-) .... a nakupuju.... pár kravin.... sem na konci prodejny u rohliků, tam děvčata rozsypaly omylem asi 50 rohlíků na zem a nevěděly co s nima :-) si řikám.... noooo děvčátka tak to máte problém :-) dát to zpátky nebo neee :-) vduchu si řikám a beru si 5 rohlíků.... pak si du pro zmrzlinu a najednou mě poleje pot... dooooo prdele... já nemam roušku ani espirátor do piči.... :-) :-)
no nic jako zpotil sem se dost.... beru zmrzky, kapesníky, pifa, buráky a duse zařadit do fronty... no ostatní měli odstup :-) :-) :biggrin:
řikám pani na pokladně prosimvás já se omlouvám ale nechal sem si roušku v autě.... až sem se z toho zpotil.... ona... nevadí já si nemyslim že jste infikovanej, to spíš já :-) :-)
Děkujuuuu nashledanou :-) :-) :biggrin:
Ne příště tam jdu s tou potápěčskou maskou.... s vojenským filtrem :-) pro tu prdel.... :biggrin: :biggrin: sranda musí bejt....
Hlídač je ale taky cool jako mě pozdravil... a asi si toho že nemam nic na ksichtu si ani nevšim :-) kdyby mi to řek tak se vráti do auta :-) nic :biggrin: Už je čas to fakt stopnout, jinak se lidi zblázněj... :biggrin:
viz ten naháč rouškou .... v metru :-) si zapomeneš roušku.... se stane a i oblečení???? no a coooo roušku má... :biggrin: :biggrin:
https://tv.idnes.cz/krimi/nahy-muz-v-me ... dnestv_jda
Jako třeba to vzal doslova.... tak jako nemáš nařízeno vládou že musíš mít kalhoty a bombarďáky, triko... aleeee musíš mít roušku a je vhodný si chránit oči :-) :-)
takže nic neudělal.... defakto... zákon neřiká jak maj bejt lidi oblečený... si myslim :-) :-) Jeee hustej :biggrin: :biggrin: a asi má apple.... v prdeli... :biggrin:
že by moh způsobit veřejné pohoršení to asi neeee.... spíš veřejný smííích :-) pašík... :biggrin: :biggrin:
podle mě ho z bohnic pustili ihned... a připravuje si další akci... :biggrin: :biggrin:
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“