Celica 6G - přestavba z pravostranného řízení

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

:D Chces resit verejne jak ochcat prihlaseni pravostranky na levostranku. Napsal jsem v uvodu kdyztak sz. Zadna neprysla tak co si chces vykladat. :D Jsi stejnej naivni trouba jako on. O cem se chces bavit s nekym kdo ma zmatek jak v penezich tak v takovych zakladnich vecech jako je prihlaseni auta.a tomuhle ja dam radu nad zlato a jeste verejne. Priblble naivni otazku jsem rozvinul do konstruktivnich dotazu a odpovedi mi je stupidne naivni cosi co se neblizi ani z casti tomu o co vlastne jde. Navic odpoved je prece uz davno napsana.

Jde to je to jednoduchy a kazdej prumernej elektrikar a mechanik to dokaze predelat, neni tam nic co by projekt prestavby zastavilo. dokonce je i mozne prihlaseni atd.

Hura do toho ...

To tu myslim uz je. Co chces resit dal? Neco konstruktivniho? Jako ze k prestavbe na levostranku bude nejlepsi presunout volant na levou stranu? Ajo to prihlaseni. Njn uz me presla chut i po sz asi tak.

V urcitem okamziku se to samo odsoudilo k zahube, najdi ten bod a chvilku se mu venuj. V poslednich par tydnech mame na uradech trosku rusno takze tohle je verejny misto kde bych s prominutim napsal uz jen totalni picovinu k zasmani a nebo naivne debilni dotaz k placi. Kdo chce muze si to prohodit.

A proc ten co jezdi jak kokot se tu vytahuje na naproste kokoty? :D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Kenny
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 11.10.2007, 11:57
Bydliště: Zlinsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kenny »

neni nic jednodusiho poprosit o kopii uk tech a s nim zajit na stk jestli udela nebo nee a za jakych podminek :wink:
TeLe 1000R - rpm11200 :)


nejedno 3S-GE 4g vcetne cabria vlastne toho co z nej zbylo :)
1UZ-FE
H.-C32
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

A pak sem napsat vsechny mozny mista kde byl a kde mu co rekli za jakych podminek.Pak spolecne vsichni vybereme toho nejlepsiho a spolecne se tam dostavime z dalsima prestavbama :twisted: Mohli by jsme s tim TP obehnout v kazdym meste stk a udelat si takovej seznam do budoucna kdo kde a za kolik :D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
PigNick
Člen Týmu
Příspěvky: 62
Registrován: pon 14.03.2011, 17:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od PigNick »

Uz ani nevim jak mam na tuhle diskuzi reagovat. To jste tady vsici uplni magori nebo co? A Kubrte, to ze nekdo nevi vsechno to co ty z neho jeste nadela naivniho troubu. Se teda omlouvam, ze jsem se tady zeptal na neco co je vsem jasny. Ja uz fakt nevim jak to mam napsat aby se mi tady dostalo normalni srozumitelne odpovedi a ne jenom "ano jde to".
Uživatelský avatar
PerryCZ
Věčnej rejpal
Příspěvky: 678
Registrován: pon 12.05.2008, 11:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PerryCZ »

PigNick píše: Ja uz fakt nevim jak to mam napsat aby se mi tady dostalo normalni srozumitelne odpovedi a ne jenom "ano jde to".
Fakt nevim co vic chces slyset :)
Kubrt jediny tady napsal co to obnasi a zaroven mozne problemy, konkretne s prihlasenim, to je velkej problem pokud nemas velky TP ST205 s levostranym rizenim, pred rokem se to tu prodavalo za 25 tis. Pokud je mas, tak se do toho pust pokud ne, tak pouzi hlavu, kouknu po foru kdo by asi tak mohl mit velke zkusenosti s touto problematikou a PRIMO soukrome se ho zeptej co to obnasi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To tlachani tady v tom TOPicku by ti v ledascem melo uz davno napovedet!
Toyota Celica 2.0 GT
Toyota Celica 2.0 GT na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=33639
Toyota Corolla 1.3 16V na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=35106
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

Kubrte nic ve zlém, ale ty jsi taky nějak začínal. Samozřejmě ti nikdno nemá za zlé, když to nechceš roztrubovat veřejně. Pomoc jsi nabídl způsobem který je pro tebe přijatelný i když mě by to třeba taky zajímalo, ale je pravda, že já žádnou přestavbu neplánuji, takže bych tu informaci nevyužil. Jinak termín "ochcat" je nesmysl. Jestli máš alespoň trochu byrokratické myšlení, tak ti musí být jasné, že když splníš administrativní úkony které je potřeba, tak bude věc vyřízena. Otázka tedy zní jaké jsou ty administrativní úkony, existují-li vůbec a co by to mohlo stát. A na rovinu ty si se přeci setkal taky se spoustou překážek u svého projektu. To v tobě není ani kousek ješitnosti toho úředníka porazit? Pokud bude auto přestavěné rozumně, tak přeci nemůže být na silnici o nic víc nebezpečné než kterékoliv jiné levostranné auto.

No vlastně koukám, že sem se pasoval nechtěně do role někoho, kdo se snaží tady tomu dát nějakou věcnou podobu. Nicméně tvoje urážky, nebo pokus o ně Kubrte neberu. Je mi jasné že ti ležím ještě pořád v žaludku, ale to je tvůj problém né můj. Každopádně pokud se tu k tomu tématu nechceš už vyjadřovat, tak se nevyjadřuj.

PigNicku myslím, že to tu bude žít svým vlastním životem. Pokud ti můžu doporučit zkus napsat Zemimu soukromou zprávu jestli ti něco odpoví. Ale ještě se tu koukni v historii příspěvků jestli něco objevíš relevantního. Někdy je to sice na dlouhé hledání, ale zdá se že ti s tím nikdo moc nepomůže. Já osobně téhle problematice nerozumím, ale kdybych to řešil, tak bych takhle postupoval. Prostě máš smůlu na to, že ti do vlákna přispívají kokoti. ale všichni takový nejsou je potřeba poznat lidi.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
PerryCZ
Věčnej rejpal
Příspěvky: 678
Registrován: pon 12.05.2008, 11:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PerryCZ »

Zajec na DEKRU kde das 300tis :) a oni ti ho tam MOZNA zchvali! Takoveto "administrativní úkony" bys mel podstoupit, nebo moznost B: sehnat a koupit papiry z ST205 ktera mela volant v levo
Toyota Celica 2.0 GT
Toyota Celica 2.0 GT na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=33639
Toyota Corolla 1.3 16V na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=35106
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

Náhodou supr debata :D Že si tu někdo dělá srandu není třeba hned brát osobně -- stačí se zamyslet, z čeho si kdo dělá srandu.

Když se chce, všechno jde, taky vím o světoznámé GT4 přestavěné na LHD, ale detaily neznám, rady po SZ nenabízím. Ale prostě stojí za úvahu, jestli ke splnění snu nevede i jiná, schudnější cesta. Existují jiné 4x4, někdo si vystačí s jedním poháněným kolem...

Ale po tom byrokratickém myšlení taky budu potřebovat vyčistit klávesnici.
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Myfune píše:Kubrte nic ve zlém
prvni odstavec jsi napsal velmi pekne a souhlasim stebou. Moc pekne se to cte a ja svoje uredniky porazim skoro kazdy den. Zrovna prihlasuji novy vyletni vuz a ver mi ze i kdyz ma volant na sprvne strane je to nezkutecnej boj a dokonce se musi vyslat i krasne manzelky v uplych trikotech aby byl urednik porazen.

Pristoupim tedy dale. Urcite mi nelezis v zaludku, v zaludku mi lezi zednik co mi predevcirem zkurvyl zed. Ty jsi mi nic neudelal a to ze jsme si nesedli a mame na nektere veci jiny nazor neznamena ze vuci tobe chovam nejakou zast nebo ze bych na tebe utocil umyslne. Jsem mirumilovny clovek co ma doma cernou kocku a kdyz pominu ze ma umely ocelovy drabky a ke snidani zere uz od kotete anabola jsem i mirumilovny chovatel zvirat a pestitel ovoce. V zadnem pripade jsem se nikoho nechtel dotknout tim ze jsem prohlasil to ze je nekdo naivni trouba nebo jak to bylo a ty ze jsi kokot. Pokud si ale kokoti mezi sebou kokoti a nekdo kdo si mysli ze neni kokot vleze kokotum do kokoteni a snazi se snema kokotit musi pochopit ze je treba byti taky kokotem aby se dalo kokotit pekne po kupe. Budu rad kdyz zapomenes na minulost a zacneme znovu. Abych ukazal ze mam modrou krev a nejsem zas takovy burat pak tedy

Ahoj Myfune ja jsem Jakub mam stejny auto jako ty a kdyby jsi mel nejaky rady budu ti za ne vdecny.

Miluju vsechny lidi bez rozdilu pleti a pohlavi. Verim ze az prileti na konci roku lod tak se treba potkame a ruku vruce se vydame do svetla zitrku.

Jestli po nas ale amici nebudou strilet.

------------------------

Co se tyce one snove prestavby tak nemyslim ze jsem neodpovedel a dokonce si dovolim tvrdit ze az do ted jsem chtel a mohl pomoct.

Jak tedy zni otazka? Na kterou zde neni odpoved?

------------------------

Kdyz piju nemel bych prizpivat takze dalsi prizpevek ocekavejte az v nedelu a pak opet az za tyden. naivni kokoti.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

PigNick píše:Uz ani nevim jak mam na tuhle diskuzi reagovat.
V cem porad nemas jasno? Co vlastne chces?

Predelanou GT4 na levostrane rizeni na papirech pravostranyho auta?

Neni problem jak s prestavbou tak prihlasenim a provozem.

Tak a ted mi napis ze mas na prestavbu 40 tisic na ZemiFour si musis pujcit.

Tim te neurazim jen ti naznacuju ze az budes mit vsech 5 po kupe od auta a penez po predstavu co vlastne chces a predelany auto tak te nekdo zacne na "anonymnim" foru brat vazne a zacne ti davat perly zatim je to jinde. Za coz ja nemohu.

Sem asi mimo uplne ...

Naposled predelat a prihlasit to jde. Co tam mas dal?

Toho naivniho troubu jsem myslel tebe a Myfuna tim ze nelegalni veci budem resit verejne. Nic vic nic min.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Kenny
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 11.10.2007, 11:57
Bydliště: Zlinsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kenny »

[quote="PigNick"]Uz ani nevim jak mam na tuhle diskuzi reagovat.

ted odpoved uplne presna koupit lhd za 200-300 se divim ze jeste nepsal sahy
TeLe 1000R - rpm11200 :)


nejedno 3S-GE 4g vcetne cabria vlastne toho co z nej zbylo :)
1UZ-FE
H.-C32
Uživatelský avatar
Kenny
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 11.10.2007, 11:57
Bydliště: Zlinsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kenny »

TeLe 1000R - rpm11200 :)


nejedno 3S-GE 4g vcetne cabria vlastne toho co z nej zbylo :)
1UZ-FE
H.-C32
Uživatelský avatar
ondrik
Řidič
Příspěvky: 265
Registrován: ned 15.05.2005, 13:11
Bydliště: Povazska Bystrica, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ondrik »

to je tiez prestavana RHD, kukni na rucnu brzdu :wink:
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F
Uživatelský avatar
kracken
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: sob 12.09.2009, 20:09
Bydliště: SK - Bratislava

Příspěvek od kracken »

ondrik píše: to je tiez prestavana RHD, kukni na rucnu brzdu :wink:
aj soferova sedacka je vlastne povodna spolujazdcova... :)
Uživatelský avatar
Kenny
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 11.10.2007, 11:57
Bydliště: Zlinsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kenny »

jejda no ja na to necumel mrkl sem kde je volant:) na male fotce :lol: at je to jak chce ale bez prace a starosti kdyz uz by to melo ok doklady byt v jine zemi. ale ne zemi jako zemi ale zemi jako zemi :twisted:
TeLe 1000R - rpm11200 :)


nejedno 3S-GE 4g vcetne cabria vlastne toho co z nej zbylo :)
1UZ-FE
H.-C32
Odpovědět

Zpět na „Celica“