Celica 6G - přestavba z pravostranného řízení

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Kenny
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 11.10.2007, 11:57
Bydliště: Zlinsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kenny »

dobry moje blbost sem si myslel ze uk neni v eu:) ale ted sem se dival ze je... no takze pokud vynecham variantu ze si primo zjisti ze bylo vyrobene jako rhd coz na stk jde zjistit... tak pri dovozu nedelas jen evi ale i dovoz stk cca2500kc a oni si urcite vsimnou toho rizeni ale zkus si to zjistit protoze de i o schvalovacky pro evropu treba octavku Ig sli legalne protoze se jen presroubavalo par dilu a auto ma prave nejake ty schvalovacky..
TeLe 1000R - rpm11200 :)


nejedno 3S-GE 4g vcetne cabria vlastne toho co z nej zbylo :)
1UZ-FE
H.-C32
Uživatelský avatar
Kenny
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 11.10.2007, 11:57
Bydliště: Zlinsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kenny »

Kubrt píše:v palirne chteji v 8) det odkud mam hrusky a uchylak na dopravce prehlidne L za R?

TAK URCITE :lol: :lol:
TeLe 1000R - rpm11200 :)


nejedno 3S-GE 4g vcetne cabria vlastne toho co z nej zbylo :)
1UZ-FE
H.-C32
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Neajk si nejsu jistej jetli oponujes puvodnimu planu nebo sympatizujes s tim ze je to cool?
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

:D vim ze jsi slusny kluk.I| presto. "Hajzle" :D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Kenny
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 11.10.2007, 11:57
Bydliště: Zlinsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kenny »

stenky píše:
PigNick píše:To jako ze na tom urade pri prihlasovani si podle VINka zjistujou jaky to ma rizeni jo? Ja bych teda rekl ze to je spis tak ze to maji zjistit na te evidencce ale kdyz uz od tam mas papir ze to proslo tak to uz na urade neresej. No a co se tyce tech osmi let, to jsem nak nepochopil, vzdyt to nevadi kdyz je to v ramci EU jak pises.

A pokud se teda pletu a poznaj to, tak je nejakej zpusob jak to po predelani prihlasit.
prvy clovek co prijde do kontaktu s tym RHD VINkom zisti po natukani do kompjutra ze je to RHD auto a posle ta s tym prec.
u aut novejsich let napr x5 x6 se vi i podle cisel treba v sedacce ze ty sedacky patri k vin nevim presne jak ale rikal mi to clovek ktery se zivil timto dokazovanim jestli je to(rekneme pujcene bez klicu) takze vin je cim dal vic vec ktera rekne fakt vse...
TeLe 1000R - rpm11200 :)


nejedno 3S-GE 4g vcetne cabria vlastne toho co z nej zbylo :)
1UZ-FE
H.-C32
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

:D jem v prdeli jsme to neprectl , vyhrlas :D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Kenny
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 11.10.2007, 11:57
Bydliště: Zlinsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kenny »

Kubrt píše::D vim ze jsi slusny kluk.I| presto. "Hajzle" :D
:lol: :lol: no za me je to nemozne i me neprojde jen tak neco a sedim tam kde mam :lol: proste je to horsi a horsi malokdo se necha vyhodit

ps dyt uz na to ani nevis
TeLe 1000R - rpm11200 :)


nejedno 3S-GE 4g vcetne cabria vlastne toho co z nej zbylo :)
1UZ-FE
H.-C32
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

ja si muset koupit gt4 protoze ja nerozumet tvoji reci ...

http://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Kenny
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 11.10.2007, 11:57
Bydliště: Zlinsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kenny »

jedna je na prodej ma lhd noty 18"alu keramickou spojku mrtve turbo :oops: a nemel bys to daleko :lol: :lol: majitel ale uz asi spi protoze jinak se divim ze zrovna on sem jeste nepsal

pozdravuju H.S.

supr stazene a mam to jako melodii na kubajza :lol: :lol:
TeLe 1000R - rpm11200 :)


nejedno 3S-GE 4g vcetne cabria vlastne toho co z nej zbylo :)
1UZ-FE
H.-C32
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Jsem jednou volal kolegovi jednomu a on stal na chodbe a ja slysel jak to zvoni.

Halo halooo to jsem ja, picus picus pipipipi piiiicus picus picus.... Zdaar Jakube, kamarade co potrebujes.

No a protoze se nenecham zahanbit mam na nej jako zvoneni jeho pani v orgasmu. Abych rekl pravdu moc si uz nevolame. Nikdy nevis jak muze dopadnou firemni vecirek a jeste kdyz se na tebe hned ze startu nekdo cilene zameri :D

Abych nebyl uplne OT tak GT4 zere tak 13 litru a me by zrala misty i 30. Ale da se vpohode jezdit i za tech 16. Chce se to naucit vyuzivat kroutak a onen vykon tak aby nebylo treba to honit a jen lechtat. :D ted me tak napada a kdo by to delal?
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

stenky píše:
Kubrt píše:Stenky ty kokot dreveny ty nectes?
rad by som ti napisal ze kokot dreveny mas v trenkach ale to by som ti asi lichotil :D citat viem.

teda ten ocakany kompjuter by som este pochopil.
Heh tam chybi jeste tak 5 vet a nechapu kde se vzal ten kokot dreveny kdyz jsem psal : Stenky kamarade nemam uz silu psat mohl bys to za me dotahnout? vzadnem pripade jsem nechtel urazit ani tvoji jesitnost ani narodni trenkohrdost a uz vubec ne tvoji gramotnost. Ja mel zato ze kokot dreveny je uplne neco jineho. Hold jinej jazyk. To jsem ale cely ja, protoze naposled kdyz jsem se snazil mluvit jinym jazykem jsem malem dostal macetou.

To u nas u hrbitova stali Japonci a jdouce kolem jim plynule japonsky rikam. Dobry den mili japonci prijeli jse se podivat na moje Celica? Nikdo nereagoval tak jsme prisel blize a soubezne volajice domu stim at si moja veme kimono s vrtuli na ledvinach ze mame hosty rikam. DOBRY DEN MILI JAPONCI MOHU VAS VE SVE GARAZI POHOSTIT VYBORNYM TEEE A POROZPRAVET O CELICA? A v tom ten jeden vytahl macetu zacal cosi kecat o tom ze kuniciva je japonsky a ze to vietnamce urazi a rozsipajice pytlik asi s cukrem s ename vrhnul s tou macetou. Ja jsme myslel ze je to prdel a pamatujice z dopoledniho hlaseni ze v obci je ochotnicke divadlo jsem mu rikal. Ajo vy jste ti ochotnici, herci. Ja jsme myslel ze jste japonci a prijeli jste se podivat na moje Celica. V tom on se zarazil zjistice ze jsem vesnicky buran mirne mimo se zacal rechtat a plinulou cestinou mi rika. Ja jsem vasek z brna ...

Jo a Kubrtovka neni nic tajneho. Je to vlastne mix bylin v pomeru od kazdyho trochu. Recept mam vocad. Poziti tohoto napoje svadi mirne ke konzumaci feferonek. A uz vim jak to ti kluzi maj kdyz to nenamazaj.

http://www.youtube.com/watch?v=1aDivjdU6rQ
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
ondrik
Řidič
Příspěvky: 265
Registrován: ned 15.05.2005, 13:11
Bydliště: Povazska Bystrica, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ondrik »

hosi, pozor, nie vzdy VIN hovori o tom ci je to LHD ci RHD, sam som sa stretol s jednou Cell (st202), po ktorej som poskuloval, podotykam ze bola legalna, ziadne preklepy vo VIN, ziadne pozmenovane papiere, a to VINko bolo:
JT164STL200027225
ja neviem teda, ake dekodery pouzivaju trebars u nas na KO, ale ja som ju vtedy preveroval kadetade a nikde neboli konkretnejsi ako ToyoDIY. Aj ked teda priamo v rozpisanych dieloch sa ukazuje ako RHD Japan, bola to LHD od narodenia... :D
Inak, aj u nas na SK jazdi LEGALNE minimalne jedna prestavana RHD GT4
:wink:
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F
Uživatelský avatar
stenky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 776
Registrován: pát 15.05.2009, 19:07

Příspěvek od stenky »

ja mam legalne na MR2 v TP predny nahon a prihlasil som ju bez maleho technicaku. na taketo veci sa clovek nemoze spoliehat ked ide investovat do stareho auta. ked bude mat smolu tak si moze odpisat 120k
Naposledy upravil(a) stenky dne čtv 27.09.2012, 10:39, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

Nevím proč ti co by tu mohli napsat něco kloudného tu ze sebe dělají naprosté kokoty, ale trochu se těm jejich příspěvkům musím taky smát. Nicméně by to teď zdá se chtělo objasnit to papírování na registru, potažmo na STK, že? Respektive jak tedy ano, aby to bylo legální.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

:D Chces resit verejne jak ochcat prihlaseni pravostranky na levostranku. Napsal jsem v uvodu kdyztak sz. Zadna neprysla tak co si chces vykladat. :D Jsi stejnej naivni trouba jako on. O cem se chces bavit s nekym kdo ma zmatek jak v penezich tak v takovych zakladnich vecech jako je prihlaseni auta.a tomuhle ja dam radu nad zlato a jeste verejne. Priblble naivni otazku jsem rozvinul do konstruktivnich dotazu a odpovedi mi je stupidne naivni cosi co se neblizi ani z casti tomu o co vlastne jde. Navic odpoved je prece uz davno napsana.

Jde to je to jednoduchy a kazdej prumernej elektrikar a mechanik to dokaze predelat, neni tam nic co by projekt prestavby zastavilo. dokonce je i mozne prihlaseni atd.

Hura do toho ...

To tu myslim uz je. Co chces resit dal? Neco konstruktivniho? Jako ze k prestavbe na levostranku bude nejlepsi presunout volant na levou stranu? Ajo to prihlaseni. Njn uz me presla chut i po sz asi tak.

V urcitem okamziku se to samo odsoudilo k zahube, najdi ten bod a chvilku se mu venuj. V poslednich par tydnech mame na uradech trosku rusno takze tohle je verejny misto kde bych s prominutim napsal uz jen totalni picovinu k zasmani a nebo naivne debilni dotaz k placi. Kdo chce muze si to prohodit.

A proc ten co jezdi jak kokot se tu vytahuje na naproste kokoty? :D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Odpovědět

Zpět na „Celica“