Nemocnice na kraji Dobříše

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Toro píše:I - nezapomeň zejtra na mě :) Ráno cinknu...

Jéé alespoň vim co hledat :-)
sakra zapomnel jsem , zítra jedeme k Dokymu s Petrem takže budeme mimo. Je to takové dost na rychlo akce, vzhledm k vývoji událostí musíme podniknout dnes teprve naplánovanou cestu do chrudimi takže se omlouvám ale na dílne bdueme až v nedeli..

Btw Tequillo - a fotečky jak Petr skládá Lucky celdu tam nemáš?? :D
Uživatelský avatar
Tequilla
Věčnej rejpal
Příspěvky: 646
Registrován: pát 16.09.2005, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tequilla »

Idaho píše:Btw Tequillo - a fotečky jak Petr skládá Lucky celdu tam nemáš?? :D
Jsem se mu tam nechtěl moc motat, když už takhle jsem tam dělal víc škody jak užitku :D :D :D ... Ale přístě zase nafotím další materiál. Dneska to byla jen taková rychlovka.
No a to přístě bude asi brzo, protože jsem já v*l hodil šrouby k uchycení toho plechu pod baterku a SAE terminály do krabice s mým nářadím, kterou jsem si odvezl v Yarisovi (zatímco foťák jsem tam zase pro změnu skoro nechal v MRce). No, zabít mě je málo :roll: :lol:.
Toyota Yaris 1.0, 1. gen. alias Pracant...prodáno do Jižních Čech, RIP :(
Toyota MR2 Mark III alias Mrcha
Toyota FJ Cruiser alias Můj sen :)
http://mr2.tequilla.cz
Peugeot 307 SW alias Pracovní realita ze žabožroutova
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

Idaho píše:
Toro píše:I - nezapomeň zejtra na mě :) Ráno cinknu...

Jéé alespoň vim co hledat :-)
sakra zapomnel jsem , zítra jedeme k Dokymu s Petrem takže budeme mimo. Je to takové dost na rychlo akce, vzhledm k vývoji událostí musíme podniknout dnes teprve naplánovanou cestu do chrudimi takže se omlouvám ale na dílne bdueme až v nedeli..

Tak jindy... takhle to byla taková haló akce... Nic se neděje :wink: Stejně by nebylo moc času..
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

tak zase pár foteček.. resp začnu videem :

Lucka chtela "nafotit tu ovalitu" tak sme ji vyšli trošku vstříc a tu "ovalitu" jsme jí natočili - resp. její dusledek :
http://www.edisk.cz/stahni/60182/MVI_03 ... .24MB.html

EDIT: tak jo, omlouvám se , tohel tam být nemělo :D jdu hledat tu pravou "ovalitu" a třeba sem ješte Lucince něco přihodím :D

pár foteček Lucky nového moturku:
ObrázekObrázek Obrázek

Jak už jsme zminoval jinde podařilo se sehnat nikoliv repasovaný, ale komplet nový za cenu repase :) ....



takový všeobecný mix...
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Idaho dne pon 30.03.2009, 21:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
ja_ma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1292
Registrován: ned 29.10.2006, 12:38
Bydliště: Zlín, Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja_ma »

:lol: stahni si to video a podivej se co jsi tam uploadoval :lol: jinak docela pekna nalepka :wink:
Obrázek
sold..TOYOTA CELICA turbo4wd
sold..SUBARU IMPREZA WRX
GOLF V TDI no smoke no power...
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

To jo, já mu zavolám že by to měl změnit když chce aby tam byla vidět ovalita a ne ,,Boban" :lol:
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
czmk5
Manager Týmu
Příspěvky: 334
Registrován: čtv 08.11.2007, 00:30
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od czmk5 »

Pokud chceš tak bych nalepku s hrdosti vozil na svem autě. :wink:
Toyota Celica 2.0 GT, T20, 1994
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

czmk5 píše:Pokud chceš tak bych nalepku s hrdosti vozil na svem autě. :wink:
no chystáme menší akci na srazu v dlouhé lhote takže jich deláme pár do zásoby, takže když s etam k nám budete hlásit ( veřím že nás poznáte ) a jeste nejaké zbydou tak jsou vaše ( možná i s nalepením :D ) ale je třeba hlásit že jste z tohoto fora..

jinak pro "významnější" zakákazníky budeme mít trička zdarma, jinak kdo bude mít zájem bude si ho moct zakoupit :)

dnes sem videl prototyp a málem sem ho z té modelky serval :D ( .. a modelku zahodil :D )
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

nejdřív par fotek pro Lucinku...
Obrázek Obrázek Obrázek


tak a tady v tom dnešním paklu je už i slíbená Lucky ovalita ( neplect s ovulací jako já dnes :D ) + jarní vyhánění pavouků aneb malé nahlédnutí co chystáme na velikonoční sraz na Dlouhé Lhote ( asi bude i pár překvapení :D ).

Kód: Vybrat vše

http://www.edisk.cz/stahni/05114/video.exe_69.84MB.html
Uživatelský avatar
PerryCZ
Věčnej rejpal
Příspěvky: 678
Registrován: pon 12.05.2008, 11:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PerryCZ »

Idaho píše:
czmk5 píše:Pokud chceš tak bych nalepku s hrdosti vozil na svem autě. :wink:
no chystáme menší akci na srazu v dlouhé lhote takže jich deláme pár do zásoby, takže když s etam k nám budete hlásit ( veřím že nás poznáte ) a jeste nejaké zbydou tak jsou vaše ( možná i s nalepením :D ) ale je třeba hlásit že jste z tohoto fora..

jinak pro "významnější" zakákazníky budeme mít trička zdarma, jinak kdo bude mít zájem bude si ho moct zakoupit :)

dnes sem videl prototyp a málem sem ho z té modelky serval :D ( .. a modelku zahodil :D )
Ta dlouha lhota je 10-11.4 vid? Jinak tu modelku nezahazuj daleko :twisted: ....
Toyota Celica 2.0 GT
Toyota Celica 2.0 GT na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=33639
Toyota Corolla 1.3 16V na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=35106
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

No když to půjde Idaho tak jak to vše vypadá na těch foto tak budete ve firmě mít za sebou a před sebou hezké opravy.Já budu opět v práci a nyní jsem ani neplánoval nikam jít.No a Celica tenhle rok urazila asi jen 250 km :( - nejprve lakýrník, nyní motor....Přeji Vám všem hezkou Dlohou Lhotu a kopec příjemné zábavy.Mně jěždění na Celice čeká ani nevím za jak dlouho :alian:.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Lucinka
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: pát 30.01.2009, 16:40
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Lucinka »

Idaho píše:Jak už jsme zminoval jinde podařilo se sehnat nikoliv repasovaný, ale komplet nový za cenu repase :) ....
Tak jsem se sem konečně po dlouhé době dostala. Musím moc poděkovat Honzovi, vskutku odvážný čin :D Tomu motoru nerozumím, ale vypadá hezky, jak se leskne. To se bude mimi určitě líbit :lol: a mě pak taky až budu zase s ní :D Jinak ovalitu jsem chtěla vidět, protože jsem zvídavá holka... :wink: Ovulaci znám celkem dobře, ovalitu na motoru tolik ne :lol:
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Jsem zvědavej jak dojdou díly z USA na 3S-GE a na foto.Budoucí týden by se měl začít čistit postupně motor a jednotlivé části by měli podle slov Idaha a Libora začít absolvovat postupně výhledově různé kolečka čistění,repasování, leštění, brusína, spasování, další objednání dílů další spasování.No alespoň se rozhodlo že se zrepasuje i celá SS náprava včetně brzd takže bude nějakej posun i v jiné oblasti ohledně jízdných vlastností auta.Budu kontaktovat Martina-Malpassa kvůli některým věcem co mi může pomoci on protože na nete jsem to nějak nenašel a rešení které má on v interiéri musím akceptovat jako nejlepší , přibudli mi nějak budíky oproti plánovaným 2 :lol: jich bude více-,,TURBO ".Honza vypadá že se rozhodl což ještě bude optimalisovat pro turbo Garrett GT28RS což vypadá velice slušně na moje požadavky.Domluvili jsem se předběžně že když se něco nepředvídatelného nestane tak v půli července že by mělo auto být ,,naleštěné" a hotové no a já donesu na převzetí i kola ať mám z auta dokonalej pocit.P.S. Být tak dlouho bez auta jsem v zimě ani nesnil.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Včera ( 18.4.09 ) byla Lucince předána hotová celica.
Shrnu co vše se s ní dělalo :

1) Motor :
Komplet nový polomotor ( nikoliv repasovaný jak se dává běžně )- novější model s rozšířenými kanálky ( avensis 1.8 2006 ), který byl samozřejmě při montáži osazen veškerými novými gufery a tesněními a hlavovými šrouby. V dusledku drobných odlišností bylo nutno vytvořit znovu nekteré závity a dokoupit pár pojistných čepů bloku.

Další nové komponenty dle mého názoru přímo související s životností takovto "opravy" ( byl jsem celkem v šoku když jsem se to dozveděl - ale při záruční výměně, nebo placené výměně polomotoru nepočítá autorizovaný servis výmenou následujících komponent, pokud není překročena kilometráž nebo nejsou viditelně poškozené ):
- olejové čerpadlo vč. reg. tlaku oleje
- kompletní rozvody - řetez, vedení, napínání
- vodní pumpa
- drážkovaný řemen ( pohon klimy, serva atd.. )
- VVTi ventil ( testem byla zjištěna nefunkčnost )


2) Vzhledem k rozsáhlosti práce byla opraveny i další věci, které jsme považovali za nutné - ale byly nad rámec plánovaných oprav :
- kompletní set stabilizačních tyčí ( kostí )
- kompletne nová spojka
- převodový olej ( v převodovce bylo necelého 0,5L oleje )
- svařen prasklý přední nárazník
- vyměněno prasklé uložení př. nárazníku ( v bocích za svetly - nové )
- byly vyměněny nebo doplněny všechny zničené nebo chybející platsové příchytky na podbězích, krytech motoru i krytech pod motorem.


Jako malý bonus od nás Lucka dostala firemní tričko ( nový model - kdo byl na srazu ve lhote mel možnost videt / získat ) KN vložku do airboxu zdarma ;)

Auto od nás vyjelo po absolvování 3. výměny oleje a s najetými prvním 300km. Další výměna oleje a diagnostika probehne po cca 1500km na naší dílně.

Přejeme Lucince hodně štatsných kilometrů s jejím miláčkem :wink:
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

Doky píše:Jsem zvědavej jak dojdou díly z USA na 3S-GE a na foto.Budoucí týden by se měl začít čistit postupně motor a jednotlivé části by měli podle slov Idaha a Libora začít absolvovat postupně výhledově různé kolečka čistění,repasování, leštění, brusína, spasování...
Tak panove vetsina z nas uz je urcite zvedava na prestavbu toho 3S-GE, takze prosim za vsechny o dalsi dily z teto proslule ''Nemocnice'' a verim ze krom stalych priznivcu pritahnou vase upoutavky i dalsi divaky... :wink: skvela prace, jen tak dal... :twisted:
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“