ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Pak byl jen problém že moje milovaná SB Audigy LS se nemá ráda s Win 10. neexistujou drivery???.... měl sem uloženou Audigy 4.... tak šup tam s ní :-) Ta jela ve win 10 ihned.... automaticky, aleeee v XP zase pro změnu zlobila... modrý smrti byly.... než člověk našel ten správnej ovladač... jojo .... ale našel se.... tak fain Audigy 4 upgrade :-) Brácha má ještě Xi*fi nebo jak se to jmenuje, vyzkoušim...
Ale jo fakt paráda, čistý perfektní XP a čistý perfektní win 10, člověk si nemůže vybrat.... rozdíl je že win 10 maj asi 50 a víc svchostů XP maj asi jen 5/8 SVCHOST.exe rulezz :-)
Win XP procesů 32------- Win10 120/140 procesů ..... what a :-)
Win XP RAM 600/700MB.... Win10 RAM 1.4GB/1.5GB .... Hmmmm
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Ale jo sem spokojenej S Win 10... sice muj oblíbenej audio program http://www.AIMP.ru Aka moderní winamp žere celkem dost procesorů.... což je fakt zajímavý, v XP nežere vůbec nic :-)
Nechtěj to předělat na 64 bit... škoda... ale stejně je to divný, proč ve win 10 žere 20-30% 2jader... když v XP ten samej program žere jen cca 5% ???

Objednal sem mini klávesnici jen na bios... ta by měla možná fachat i s PS/2.... USB klávesnice nejedou s mým Biosem :-) Až pak ve Windows.
https://www.ebay.com/itm/USB-Slim-silen ... 3549302495
Mam takovou starou ee PS/2 ... no kdyby nefachala tahle s redukcí na PS/2m vezmu HP.
https://www.exasoft.cz/hp-ps-2-slim-bus ... 67975.html
Když máš 2 systemy, je potřeba i PS/2 Bios compatible klávesnice, stačila by micro jen s ESC, delete a šipkama :-) Ale to se nevyrábí :-) Numerická zase nemá ESC :-)

Pak sem si všimnul, teda mý uši si všimly.... zajímavýho zvuku, SSD ultra vysokej tón, je to jako netopýří pískot... A je to slyšet jen někde v určitým úhlu hlavy- uší v určitých místech v místnosti---- ale je to dost intenzivní.... ultra/infra sound.
reaguje to i na pohyb myší :-) Je to ultra vysokej tón... hodně lidí by to asi ani neslyšela... já jo.... sem si řikal co to je za psycho :-)
Podobně pískaj některý televize... nebo nabíječky mobilů, když se k nim přiloží ucho...

Tak sem našel pár článků.... a ten borec co má avatara Buda Spencera, je na tom asi podobně :-) :-) Naprosto ho chápu :-) :-)
"SSD high pitch noise"
https://www.google.com/search?client=fi ... itch+noise
!!! https://pc-help.cnews.cz/viewtopic.php?f=7&t=146186 !!! Jo my slyšíme všechno :-)
https://link.springer.com/article/10.10 ... 016-2845-z

Jak se toho zbavit.... píská to když je pc bez zátěže... když má mít volno :-) OK... nastavil sem v 10tkách blokování veškerýho šetření.... všechno je nastavený na max výkon.... žádnej režim spánku a šetření... HDD prostě jedou i když nemaj co dělat na plno... a asi to zmizelo :-)
Fakt ale sranda je že ten zvuk reagoval i na pohyb myší.... psycho sound :-) Ale je to taková fakt ostrá High frekvence, že ne každej jí slyší.... to samý jako pískání televizí/ monitorů.... pištěly takhle Sharpy... :biggrin: Sem musel TV Sharp reklamovat, a vzít si SONY.... to se nedalo... ale byla spousta lidí co tu frekvenci fakt vůbec neslyšela.... To jo :-)

Tak a trochu muziky... Kdysi tam bylo slyšet u přechodů CD "zrnění bzikání" už neni.... možná maličko, ale ne tak jako kdysi :-) ok kvalitka. 320MP3
http://orion.shoutca.st:8994/stream Ambient chillout
http://orion.shoutca.st:8193/stream Ambient fantasy
http://orion.shoutca.st:8950/stream Jazz
http://orion.shoutca.st:8506/stream Funk + Electro swing

A ještě si dáme 2... 320
http://air2.radiorecord.ru:9003/liquidfunk_320
http://air2.radiorecord.ru:9003/ibiza_320
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Ale jo stejně je to prdel... 2 systemy na 1 pc systemu, kdysi fakt dááávno jo Dos+ windows.... tak znova XP + Win 10 :-)
Vlastně se to nedá zničit ani napadnout :-) teoreticky s tim že máš 2 systemy žádnej vir nepočítá :-) :-) Jakej magor by měl 2 systemy :-) 99% lidí má jeden... :biggrin:
A i kdyby někdo napadnul XP, jejich klon je mimo síť vždy připraven... :-) I když o Win XP by se měly "nenápadně" starat Win 10 samy defragmentovaly disky D E... Xpéček... hodný :-)
Podle mě ty blokační viry nepočítaj s tim, že máš 2 systemy :-) a zablokuje jen ten C: co běží :-) možná ale ne :-)
Ale zablokuješ li 2, tak 3. je v záloze :-)
No XP jsou v cajku, ty by zajímaly max sběratele veteránů :-) nebo magora.... Win 10 taky... ty jsou chráněný ultra..... nejnebezpečnější je mít win 7... :biggrin: Dřív se řikalo že nejnebezpečnější jsou XP.... to už ale dáááávno neplatí... maj je jen fanoušci... ty se o ně staraj.... a jen fakt chudák by napadal tohle... win 7 to je jiná....
XP jsou vlastně veteránský systemy... jako u aut... jestliže chtěj win 7 bojovat o to aby byly veteránskej system... tak se budou muset snažit bránit.... :biggrin:
já bejt jima tak bych klonoval co nejdřív :-) :biggrin: Nic lepšího než klonování neexistuje.... je to obrana dokonalá.
Sice tě to stojí SSD.... ale ty už nic nestojej.... takže... ok... no a takhle se prodávaj Disky... SSD... :biggrin:
Já mam fakt dost disků.... nikdy nebudou asi použitý... ale byly jako clony.... nikdy nevíš.... a data máš... 2x copy no problem.... :biggrin:
Htůza musí bejt přijít o data... bez klonování... to musí bejt peklo.....
Záohování je na hovno... máš jen programy... nemáš všechno... prostě to chce klonovat... prcneš jinej disk a frčíš---- :biggrin:
Respektive ti chybí fakt málo... a to co chybí ti pak "otrok" ukáže než ho zformátuješ aby byl na další klon :-)

Mam novej system nechám ho 3 měsíce makat... ok, klonuju.... :biggrin: fakt ale je že z normal uživatelů by tohle udělalo tak 10% a i to je moc :-)
your problem.... každej počítá s tim, že se ho to netýká... a je v pohodě... až jednoho dne... modrá smrt a si v piči :-) :biggrin:
Ne nevrátíš se zpátky díky zálohám obnovení systemu... system je v píči.... potřebuješ klona... :-) a přemejšlet co se stalo.... si v cajku.... chtělo to zničit system, nasrat tě... netušilo to že máš klona :-) :biggrin: Napadenej disk se dá vyzobat a pak zformátovat... aby z něj byl další klon :-) Takhle ale normální USER neuvažuje.... No já nejsem normální, je to tak.... ale zase nejsem paranoidní tak abych surfoval s VPN :-) "Chce to bejt tak akorát"... chápat to ale nežrat to tak moc :-) :-) protože 90% článku z IT je jen a jen marketing... to samý auta... a jediný o co tomu jde je konzumování... :biggrin: Já nekonzumim tak moc, protože bych ztloustnul a nebyl bych tak sexy.... :biggrin:
Resp. prostě když sem viděl kdysi lidi z gymplu jak se zakulatili... tak sem se rozhod že já ne :-) No ono to ani jinak nejde když ráno žerou, dopoledne přemejšlej na prdeli co si daj k obědu, a odpoledne na prdeli přemejšlej co si daj náročnýho :-) k večeři.... no takže takhle fakt ne.... to bych byl taky tlouštíček :-) Tohle NE. sotva to pak dejchá :-) má to kozy jako ženská, tuk všude.... jak se to má dobře :-) A pak se máš až tak dobře, teda nedobře že jídlo i vyhazuješ... což je pro mě teda vrchol...

Jako fakt by mě zajímalo jestli jsou některý lidi schopný prostě nežrat... třeba 2 dny.... mně to problém nedělá.... člověk hospodaří s energií... totiž když ti vytrhnou 8mu... tak 2 dny min nic jíst no nemáš potřebu... a žiješ.... někdo by možná zgebnul protože prostě musí žrát :-) :-) Ale tupotřebu nemá fyzickou, ale je psychickou.... musí žrát... :biggrin: Připomíná to zvířátka.... ten zvířecí pud... nno je to ubohý.... krmit se jako základ... nic jinýho neni podstatný.
Ale je to tak i mně se doktorka ptala, jste najedenej... pak nebudete moct... řikám to je jedno... to mě nezajímá.... člověk dokáže bez jídla žít měsíc--- co mi to řiká???? No jsou lidi co to nedaj ani po 12h... asi jo...
No faktem je že uplynul tejden a teprve po tejdnu jakš takš mi chutná a jim ok... a co.... nezhubnul sem a nestloustnul sem....
No něco na tý hlášce je: Pít do polopyta a jíst do polosyta.... s tim polopytem mam někdy problém :-) člověk neví akorát... a ono se to mění... někdy je potřeba víc někdy málo... :biggrin:
Kurfa ale nechci bejt takový prasátko jako co sem viděl.... lidi... tučňáčci... spokojený.... ne to chci bejt radši nespokojenej ohnespeckoun.... :biggrin:
Má to svoje výhody... protáhnu se všude... auto má malou spotřebu a hlavně kdyby nás napadli ufoni, tak mě nesežerou... řeknou ty vole... toho musíte vykrmit :-) Takže sežerou všechny, a já pak zachránim planetu :-) jako nepoživatelnej :-) :biggrin:
Ty vypasený na pravo... ty nevykrmený nalevo.... :biggrin: Prosimvás ale já sem vynalez ještě sponku na tv antenu.... :-) Noooo Hele víš co papej :-) :-) :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Já vim o co vám jde dostat ze mě data... ale já žádný nemam :-)Jak ne... má data.... :-) Kecá.... dej nám je a bude ti líp :-)
No nemam... jak jako že nemáš? a kde je máš? No nemam je.... maj je kloni.... :bigups: A ty kloni co chtěj za ty data???
Hele to já nevim, to si vyřiďte s klonama... já vim kulový :-) Co ještě víš... ty víš víc... :-) Nevim skoro nic... :biggrin:
X256879 sleduj ho a jakmile něco dáš mi vědět... já du zkoumat ty klony... :twisted:
Nechápu že je to klonování furt možný, zakázali jsme to před 10 lety... a oni se furt klonujou a klonujou... šmejdi :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Zdar.... co je za problém jsem klon 00156765X je nějakej problém s mým číslem? Můžu ho okamžitě regenerovat... :biggrin: jen nevim jestli nahodile nebo totáně nahodile :-)
No udělám si lepší číslo... 001110002324X ok? Líp se to pamatuje...
Takže je někde nějakej problém? Moment probíhá klonování.... .... .... ... ... .. . verze 2.0

Ok tak vo co go? S čim máte problém?
No máme problém s tim klonováním... nevíme kdo je kdo... a tak... ahaaaaa :-) Lidi jsou parchanti a nedávaj platný emaily ani svý data... a pak navíc všechno blokujou... nevim proč :-) My jim dáváme ten system zdarma a oni nás zablokovali----- :-)
No to plyne z historie.... vy jste blokovali je kdysi... tak teď blokujou oni vás.... a blokujou vás proto abyste je neblokovali.... :-) Je to paradox ale je to tak.... nevěřej Vám ani slovo.....

Z mýho příkladu.... kdyi jsme měli origo instalaci XP ale pc zmizlo.... po použití kodu byly jen problemy.... tak warez XP SP3 v klidu--- žádnej kod... a system fachá furt....
Dlooooouho.... fachaly XP.... a fachaj.... ale dostal sem k vánocům kod win 10pro a sral se s instalací.... 2-3 dny.... Legal official... ok.... taky sem starší, ale problémy byly při instalaci... až sem si řikal vemu warez jako kdysi... jestli mě to ještě nasere....
Tim bych ale znehodnotil licenci w10 pro jako dárek k vánocům.... což by byla škoda... Jo nikdy sem nebyl system legal... ale licence zaplacená byla.... takže XP bylo jednodušší vzít warez sp3 a jebat na to.... Licence se ztratila... No a o tuhle upgradovanou warez verzi se starám.... celou dobu... XP SP3 a fachá skvěle.... Tak to byla je jedna etapa života....
A přichází druhá.... co win 7? NE..... mam XP supr.... ne jako :-) Chtělo to udatovat Flash player každej tejden :-) A Eset bránil.... + další program...
Tak dplulo hodně vody... a win 10... vánoční provkace :-) 2019 Brácha řikal: tak jo dokázal si to... už to fakt nikdo nemá... skoro fakt jen ty... magore.... tady máš win 10 :-)

To jsme ale netušii že USB je boot nonfunction.... atd :-) a online instalace nejde na XP.... :twisted: Pěkně se mnou chtěli vyjebat.... parchanti však se uvidí....
Jako když to začneš řešit v tuhle chvíli s vytrženým zubem moudrosti... a si v prdeli... tak chápeš najednou system win 10 i XP :-) Win 10 nesnášej XP... :biggrin: XP ignorujou Win 10--- ideání by bylo kdyby win 10 ignrovaly XP---- :biggrin:
Ignorujte se... magoři :-) Winn 10 pro a xp pro maj svoje disky... a jedna pasáž je pro oba.... pěkně se poděíte :-) jste experiment ale bude to tak.... :biggrin:
bude to tak.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Staroušek Abit computer corporation XP + Win10
Obrázek
dostal kromě Win 10 i Sound Blaster X-Fi.... Je to nehoráznej rozdíl oproti Sound Blaster Audigy 4 value, ta se fakt nepovedla.
Měl sem rád Sound Blaster Audigy LS.... ta hrála velmi dobře, jenže se jí nechtělo šlapat s Win 10, Tak sem našel Audigy 4 value, která měla hrát podobně, no hrála fakt děsně...
Nudně, nezajímavě, skoro až mono-tónně.... Brácha měl schovanou ještě taky X-fi Extreme audio PCI express... tak sem jí dneska testoval, to je hustej rozdíl!!!!!

Tak tomu řikám dokonale čistá muzika.... i bez Crystalizeru je to jako nebe a dudy.... s Crystalizerem je to 1* Absolutní dokonalost. Když se to prožene Onkyem a na Yamahách RH5-ma.
Neskutečnej rozdíl. Tak tomu řikám požitek....
Audigy LS zněla dobře až chvalitebně. 2/3 :inlove:
Audigy 4 value zněla hrozně, nedostatečná za 5. :angry:
X-fi Extreme audio PCI EX zní famozně, 1* genialissimo :listen: :inlove: Tak tohle jako že joooo :-)

chip Audigy LS... velmi dobrej zvuk "SB 0310"
Obrázek

chip Audigy 4 value ... tragickej zvuk, naprostá nuda "SB 0610"
Obrázek

chip X-fi Xtreme Audio PCIex.... lahodnej famozní sound "SB 1040"
Obrázek

Obrázek
Zlatíčkoooo :-) Lahodnej sound.... u Bráchy sis moc nezahrála... tady u mě si to užiješ... since 2007 :-) stará, ale výýýýborná jako nová :-)
Crystal clear sound 24bit 96000Hz optical, už nemá digital coax jack... ten lidi nechápali :-)
No je to prostě concerto.... numero UNO.... skoro až neobvykle krystalickej zvuk.... člověk si musí zvyknout :-) Famozní kartička Creative.
Je ale nepochopitelný proč Audigy 4 zní tak shitově oproti tomuhle... absurdní.
X-fi Xtreme Audio PCIex = totální zvuková koupel... čvachtanda :-)

člověk zase slyší dokonalost... takže ne Digital impulse radia stojej za hovno :-) je tam slyšet digital šum svistu... to je dobře že je to slyšet... tak se pozná kvalitní zvukovka...
Digital impulse radia jsou na hovno :-) Audigy 4 je maskovala, jako že jsou okej, ne nejsou.... :-)
https://www.di-radio.com je to vadnej poslech :-) když je zvukovka perfekt a sluch perfekt, je to na pikaču :-) Ale je možný že lidi neslyšej... buďto špatně slyšej, nebo maj napiču zvukovku. Sem rád že ty chyby zase slyšim... rád se nechávám rozmazlovat zvukem. A chyby netoleruju.... :biggrin:
Audigy LS byla podobně drsná.... citlivá... u audigy 4 si neslyšel chyby, protože hrála jakoby špinavě---- X-fi je zase čistá, a je ještě čistší než LS.... člověk pozná ihned chyby ve zdrojový muzice... díky tý čistotě....
Naposledy upravil(a) micron dne čtv 06.02.2020, 00:06, celkem upraveno 5 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Dokonalá kvalita, tak tim myslim tohle:
https://graalradio.com:8128/space192
https://graalradio.com:8128/highway160
https://graalradio.com:8128/sensual160
https://graalradio.com:8128/melt160
nebo třeba
http://178.32.62.163:8096
http://streaming.martiproduccions.com:8000/indianahd
X-fi si lebedí, onkyo taky, yamahy taky, uši mý taky :-) tomu řikám paráda... hitparáda :-) :biggrin:
No tohle bude znít všude dobře... aleeeee z kompu ještě líp přes X-fi... tomu věřte :-) :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Hraje to krááásně.... božsky prostě.... nikdy sem nic nereklamoval.... to brácha jo, měl jednu drsnou reklamaci no den před tim než vyprchala reklamace.... tak reklamoval notebook kde Beng-olufsen nebo jak se jmenuje :-) se posraly... reproše... den před koncem reklamační lhůty na notebooku.... bez prdele... tak to dal do czc... chtěli přístupy k hdd hesla atd... no ne nedal...
no je to prdel... já bráchovi řikám ty vole to si o tobě myslej, že si to zničil asi naschvál.... den před koncem..... jo já vim ale ne, prostě se to fakto posralo... a hesla jim nedám.... hle je to fakt nezajímá co tam máš... je jim to u prdele... to je mi jedno hesla jim nedám... :biggrin:
Co sem já reklamoval naposled? Nic... nikdy nic... asi mam buďto všechno starý funkční, a nebo prostě vim co je dobrý :-) fain... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

micron píše:Hraje to krááásně.... božsky prostě.... nikdy sem nic nereklamoval.... to brácha jo, měl jednu drsnou reklamaci no den před tim než vyprchala reklamace.... tak reklamoval notebook kde Beng-olufsen nebo jak se jmenuje :-) se posraly... reproše... den před koncem reklamační lhůty na notebooku.... bez prdele... tak to dal do czc... chtěli přístupy k hdd hesla atd... no ne nedal...
no je to prdel... já bráchovi řikám ty vole to si o tobě myslej, že si to zničil asi naschvál.... den před koncem..... jo já vim ale ne, prostě se to fakto posralo... a hesla jim nedám.... hle je to fakt nezajímá co tam máš... je jim to u prdele... to je mi jedno hesla jim nedám... :biggrin:
Co sem já reklamoval naposled? Nic... nikdy nic... asi mam buďto všechno starý funkční, a nebo prostě vim co je dobrý :-) fain... :biggrin:
Tak brácha si vzal na chvíli sony notebook co nechal rodičům... joooo kámo tenhle notebook nepotřebuje záruku... je to kvalitka... asi si ho časem přivlastnim :-) :-) Mam rád kvalitní výrobky, starší ale kvalitní... :biggrin: rodiče ho stejně nepoužívaj... no u mě se bude mít jako v peřince :-) sony notebook... už se nevyráběj... neboj... :biggrin: si ho zdědim :-) kdysi měl mladší brácha všechno po mně... spoďáry, fusekle, trika, kalhoty.... tak teď si naopak já beru od něj :-) jako starší... pc výbava, tablety, atd... jo brácha potřebuje max výkon, to já ne :-) Já preferuju kvalitu před výkonem....
Vim prostě že když je něco Sony... cokoliv.... nepotřebuje to záruku... :bigups: proto mam rád Sony. Kdysi jsme si se sony nerozuměli u subwooferů--- ale tak ty už nedělá od tý doby...
a ty pasivní k soundbarům jsou okej... mam a fain. supr... :biggrin: mnoooogo let.... fachá to božsky.
Fakt je že si s bráchou na Sony nemůžem stěžovat... ať je to cokoliv... no problemo... kvalitka...
Jo jsou výrobky co fakt držej 2 roky a pak chvíli před nebo po... zgebnou... ty ale namam :-) naopak spíš se divim jak je možný že ty věci furt fachaj??? No tak asi si umim vybírat, já sem vůbec celkem dost vybíravej.... to jooo :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

micron píše:
micron píše:Hraje to krááásně.... božsky prostě.... nikdy sem nic nereklamoval.... to brácha jo, měl jednu drsnou reklamaci no den před tim než vyprchala reklamace.... tak reklamoval notebook kde Beng-olufsen nebo jak se jmenuje :-) se posraly... reproše... den před koncem reklamační lhůty na notebooku.... bez prdele... tak to dal do czc... chtěli přístupy k hdd hesla atd... no ne nedal...
no je to prdel... já bráchovi řikám ty vole to si o tobě myslej, že si to zničil asi naschvál.... den před koncem..... jo já vim ale ne, prostě se to fakto posralo... a hesla jim nedám.... hle je to fakt nezajímá co tam máš... je jim to u prdele... to je mi jedno hesla jim nedám... :biggrin:
Co sem já reklamoval naposled? Nic... nikdy nic... asi mam buďto všechno starý funkční, a nebo prostě vim co je dobrý :-) fain... :biggrin:
Tak brácha si vzal na chvíli sony notebook co nechal rodičům... joooo kámo tenhle notebook nepotřebuje záruku... je to kvalitka... asi si ho časem přivlastnim :-) :-) Mam rád kvalitní výrobky, starší ale kvalitní... :biggrin: rodiče ho stejně nepoužívaj... no u mě se bude mít jako v peřince :-) sony notebook... už se nevyráběj... neboj... :biggrin: si ho zdědim :-) kdysi měl mladší brácha všechno po mně... spoďáry, fusekle, trika, kalhoty.... tak teď si naopak já beru od něj :-) jako starší... pc výbava, tablety, atd... jo brácha potřebuje max výkon, to já ne :-) Já preferuju kvalitu před výkonem....
Vim prostě že když je něco Sony... cokoliv.... nepotřebuje to záruku... :bigups: proto mam rád Sony. Kdysi jsme si se sony nerozuměli u subwooferů--- ale tak ty už nedělá od tý doby...
a ty pasivní k soundbarům jsou okej... mam a fain. supr... :biggrin: mnoooogo let.... fachá to božsky.
Fakt je že si s bráchou na Sony nemůžem stěžovat... ať je to cokoliv... no problemo... kvalitka...
Jo jsou výrobky co fakt držej 2 roky a pak chvíli před nebo po... zgebnou... ty ale namam :-) naopak spíš se divim jak je možný že ty věci furt fachaj??? No tak asi si umim vybírat, já sem vůbec celkem dost vybíravej.... to jooo :-)
No kdybych nebyl vybíravej.... tak mam ochcávku VRS možná, ale protože sem vybíravej, byl sem a budu... mam celicu GTi 2.0 GTi 1989 a Subaru XV 2.0 2014 AWD protože to vybírání má smysl :-)
celicu GTi 5g nemá skoro nikdo.... a subaru XV 2.0 benzínek s 3ma diferenciálama... 6mt nemá taky nikdo.... a proto to mam rád :-) rád si prostě vybírám.... :biggrin: Problém je že teď neni z čeho vybírat.... :angry:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

micron píše:
micron píše:
micron píše:Hraje to krááásně.... božsky prostě.... nikdy sem nic nereklamoval.... to brácha jo, měl jednu drsnou reklamaci no den před tim než vyprchala reklamace.... tak reklamoval notebook kde Beng-olufsen nebo jak se jmenuje :-) se posraly... reproše... den před koncem reklamační lhůty na notebooku.... bez prdele... tak to dal do czc... chtěli přístupy k hdd hesla atd... no ne nedal...
no je to prdel... já bráchovi řikám ty vole to si o tobě myslej, že si to zničil asi naschvál.... den před koncem..... jo já vim ale ne, prostě se to fakto posralo... a hesla jim nedám.... hle je to fakt nezajímá co tam máš... je jim to u prdele... to je mi jedno hesla jim nedám... :biggrin:
Co sem já reklamoval naposled? Nic... nikdy nic... asi mam buďto všechno starý funkční, a nebo prostě vim co je dobrý :-) fain... :biggrin:
Tak brácha si vzal na chvíli sony notebook co nechal rodičům... joooo kámo tenhle notebook nepotřebuje záruku... je to kvalitka... asi si ho časem přivlastnim :-) :-) Mam rád kvalitní výrobky, starší ale kvalitní... :biggrin: rodiče ho stejně nepoužívaj... no u mě se bude mít jako v peřince :-) sony notebook... už se nevyráběj... neboj... :biggrin: si ho zdědim :-) kdysi měl mladší brácha všechno po mně... spoďáry, fusekle, trika, kalhoty.... tak teď si naopak já beru od něj :-) jako starší... pc výbava, tablety, atd... jo brácha potřebuje max výkon, to já ne :-) Já preferuju kvalitu před výkonem....
Vim prostě že když je něco Sony... cokoliv.... nepotřebuje to záruku... :bigups: proto mam rád Sony. Kdysi jsme si se sony nerozuměli u subwooferů--- ale tak ty už nedělá od tý doby...
a ty pasivní k soundbarům jsou okej... mam a fain. supr... :biggrin: mnoooogo let.... fachá to božsky.
Fakt je že si s bráchou na Sony nemůžem stěžovat... ať je to cokoliv... no problemo... kvalitka...
Jo jsou výrobky co fakt držej 2 roky a pak chvíli před nebo po... zgebnou... ty ale namam :-) naopak spíš se divim jak je možný že ty věci furt fachaj??? No tak asi si umim vybírat, já sem vůbec celkem dost vybíravej.... to jooo :-)
No kdybych nebyl vybíravej.... tak mam ochcávku VRS možná, ale protože sem vybíravej, byl sem a budu... mam celicu GTi 2.0 GTi 1989 a Subaru XV 2.0 2014 AWD protože to vybírání má smysl :-)
celicu GTi 5g nemá skoro nikdo.... a subaru XV 2.0 benzínek s 3ma diferenciálama... 6mt nemá taky nikdo.... a proto to mam rád :-) rád si prostě vybírám.... :biggrin: Problém je že teď neni z čeho vybírat.... :angry:
A někdy se stane no jistěěěě i ve win 10 taková pěkná modrá smrtka... :-) se smajlíkem
Obrázek
unexcepted store... je excepted store.... ty blbe :-) hovado :-) je to exception... a bude :-) Micron aka "pc k pivu" je exception.... kretene--- :biggrin:
XP system byl "pc v pivnici" XP SP3 a tohle je pro změnu "pc k pivu" win 10 pro :-) Neserte mě kurfa :-) čemu nerozumíte? je jedno pc v pivnici a to samý je pc k pivu kurfa :-) :biggrin:
Jo dat je málo jak z pc z pivnice tak z pc k pivu.... kdo to má no já ten hňup micron :-) Jak to že máš 2 systemy...? to se nedělá... to se nesmí.... heleeee fuck you.... a neser mě.... :-)
Zvykneš si na to a nebo ne... tvuj problém :-) :biggrin: Já chci mít i XP jako zálohu... a tak to prostě bude...
Je to skvělý.... kdo to má??? no nikdo.... oleeeee :biggrin: ale jo podle mě má smysl zachovávat dokonale funkční system XP.... jo má to smysl... :biggrin: kurfa musej bejt ale XP SP3 dokonalý.... jako že jsou.... můžou kdekoliv chytit chřipku nebo co... aleee nechytěj nic :-) a i kdyby jo... tak si jí podáme :-)
Prostě nejde zničit XP... jsou zálohovaný jako Win 10 a navíc chráněný.... win 10 defenderem.... to neni blbec... ví co a jak....
XP se musej zachovat proto- protože na nich mam spoustu her.... nevim jestli se k nim vrátim... ale rád bych.... proto neexistuje tenhle system zničit.... Ne vole :-) Ani náhodou.... tenhle system je v bezpečí.... a dokonce ho chráněj i win 10... fain....
Prostě ne jako to dělá většina lidí... zapomene... a smaže všechno... to neeeeee ty voleeeee ani nááááhodou.... jak to vůbec můžou udělat???? To je šílený... zbavit se celý historie... proč?

Já prostě radši podržim ESC.... při bootu a vyberu si system XP SP3 nebo Win 10 pro 1909.....a to je hustýýý :-)
No tak já sem se snažil XP udržovat... v dokonalosti... a jsou takový :-) To se ale málo komu podařilo... takže z toho mam radost... ten system se musí zachovat...
lidi nadávaj na XP nadávaj na win 10... fuck off.... já si to přepnu když chci parchanti :-) nespokojený... :biggrin: 99% lidí nemá kam přepnout.... supr :-) výýýýborný :-)
Někdo udělá virus na win 10 že nenabootujou... aleeeee XP nabootujou... :-) Nikdo nepočítá že máš 2 systemy, to má jen magor :-) a to je fain.... :biggrin:
V případě útoku restart... esc... boot druhej disk... a pak se na ten bordel můžem podivat..... recovery... Win 10 se chrání sám... tojo... aleeee dá se ochránit i z XP.... nikdo netuší že XP system je tu taky.... :-) :-) Win 10 maj chránit XP a XP dokážou chránit win 10.... dokážou to... ale nesmí se o nich vědět... :biggrin:
je to taková hra...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

No prdel je, že sem si naklonoval win 10 jak 32bit tak 64bit... usb stick... takže mam na C bloklej space 13GB :-) místo 1/2
No tak ale seru na to :-) 13GB je nic.... i když to sere :-) je to nic... šlo o to nabootovat z SSD disku :-) Win 10 :-) a vysrat se na USB a na dvd....
teď nabootuje system ale vždycky se mě zeptá jestli spustit win 10 nebo setup win 10 64 bit setup nebo win 10 32bit setup :-)
to sem nastavil na 5 sekund... :biggrin: výhoda je že po jakýmkoliv startu můžeš měnit cokoliv... :biggrin:
5sec je akorát... to nezdrží... třeba někdy budu chtít setup 64bit 10 z nějakýho důvodu... a mam to automaticky :biggrin:

No je to zajímavý... prostě system startuje z fat 32 jakoby z flash disku, aleee startuje z SSD... kterej má klon usb flash disku :-) Protože system nehodlá nikdy a nijak startovat z usb, na usb system prostě jebe :-) Jakmile je instalačka/naklonovaná na ssd.... fain.... spustí se instalace win 10... máš prostě win 10 SSD ne usb, ne cd/dvd atd.... vysereš se na to.... máš instalačku přímo na tom SSD :_) Nikde se to nepíše a asi se to nesmí :-) Aleee funguje to...

Jinak řečeno disk je disk...
Problém je že starší desky pc nepodporujou usb instalaci.... ani omylem--- a i ne tak starý :-)
Prostě přes USB klíč to nedáš..... si v prdeli :-)
Pak můžeš zkusit vytáhnout od někaď DVD vypalovačku.... atd... aleeee to je taky na hovno... :-)
Ale jo spouštim.....

Takže máš od někoho USB win 10 flash disk... nainstaluješ si Ease US program.... u mě fahcala verze 6.5----- a klonuješ usb flash disk win10 na SSD....
ok hotovo... vypnu pc.... a pohraju si s biosem... ale neni třeba... měl by chytit win 10 SSD ihned....
šup šup kam nainstalovat system no sem taky... :-) výýýborně chlapče.....
Ale víš že si pěknej gauner? Neexistuje USB medium... a ani DVD medium.... to je divný kámo :-)
ale jo spouštim to... neni USB flash neni DVD..... aleeeeeee co je no je SSD aleee o tom mi nikdo neřikal? Jo je to divný ale je to tak :-)
Je to tak děvčátko... prostě to namrdáš přímo na SSD... komplet a tak prostě kurfa :-) No a na tohle na tenhle trick přišel micron... po tom co mu vytrhli zub moudrosti... kretenovi :-)
Nikoho předtim nenapadlo ten disk naklonovat přímo na SSD... :biggrin: ale je to tak :-)
Já sem se probudil... bez zubu moudrosti... a najednou mě prostě napadlo ty data namrdat na SSD... nebo jinej ide disk.... :-) na zkoušku... vysrat se na USB a vysrat se na dvd atd.... logicky system to nemůže poznat když je přímo na ssd.... :biggrin: pc má problém s usb... ale nemá problém se sata..... ide atd.... :biggrin:
a jak sem byl v prdeli bez toho zubu.... tak sem si řek ten sráč.... nechce usb, a dvd mu nedám protože ne... dám mu SSD start disc.... nejdřív sem vyzkoušel teda Ide disk a fachalo to :-) jako smál sem se dost.... nikde sem nečet že by tohle někdo dělal :-) Problém byl že se nedal disk vyndat pak... system s nim spoluprcoval win 10 :-) bootoval z něj...
To hovado :-)
Takže pak to šlo na SSD znova... kopie boot usb disku win 10 je na SSD... má svuj partition fat32... pak je C NTFS.... tohle mi dalo zabrat.... tohle by normální uživatel asi nedělal....
Ale co by dělal? :biggrin: chtěli mě dostat... usb problem... SSD install :-) já vim že to neni normální ale fachá to :-) Na takový hacky přijdeš ihned když seš bez zubu moudrosti :-) ihned....
já mam už posledního... moudrýho zuba.... bluetootha.... prej je maličko pokaženej... aleee vydrží.... jako nebyla to fakt prdel... 14 dní v prdeli .... paraleny, brufeny,,,, 14 dní se to hojilo.....
pak si člověk uvědomí jak je šťastnej vlastně..... vychytává... tu muziku... na max... :biggrin: člověk si řikal.... má to a tamto smysl?.... ale jooo dokonalej poslech má smysl.... to má smysl....

a znova...
https://graalradio.com:8128/space192
https://graalradio.com:8128/highway160
https://graalradio.com:8128/sensual160
https://graalradio.com:8128/melt160
nebo třeba
http://178.32.62.163:8096
http://streaming.martiproduccions.com:8000/indianahd
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Prdel prostě je, že ti všichni budou tvrdit... usb flash disk s instalací.... a nebo DVD s instalací... aleeee co se na to vysrat??????
No jooooo ty vole vysrat se na to :-) Ne nedokážou pochopit že ten falsh disk je na píču.... :biggrin:
Takže sem v XP nebo win 7... Ease us.... software... mam usb instlační klíč win 10... v Ease us ho vemu a naklonuju z usb na novej disk SSD...
clone ready.... vytáhnu šmejda usb.... a restartuju.....
Nesmim mít ale jiný disky zapojený... joudové.... prostě je vypoj.... aby tam byl jen ten hlavní a ideálně aby byl SATA 1 nebo 2
Disk SSD má klon info z instalačního disku usb... je jako usb.... system deska ho nepozná.... bere ho jako partnera :-) :biggrin:
Stává se prostě že USB disky ty desky nežerou... a srát se s DVD nene....
prostě nakolnuješ data z tý flešky.... na SSD.... odpojíš další disky... a jo system Bios bere ten disk jako main C disk... :-)a bude instalovat win 10
Jde prostě o to... že tě nezajímá ,,,, no tak ne... jinak.... :-)
No tak je to složitější.... je to prostě složitější kurfa :-) crystal clear ujde....
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Ksakru fakt mam z tý kartičky Creative Xtreme audio radost... to je prostě parááááda... člověk ví že je to podobnej chip, jako kdysi Audigy LS.... jen má něco navíc :-) Crystalizer
Na videa atd mam VLC asi jako každej, a pak ale ještě Potplayer.... se sb audigy 4 oem nechtěla ta potvora karta pustit DTS/ nebo Dolby Digital.... pass spdif.... nechtěla mrcha....
s X-fi Xtreme audio už zase jo... jako kdysi se SB Audigy LS.... pěkně dáš pass... AC3 /DTS a Onkyo ukáže a jede v Dolby digital / DTS... wow perfekt :-) :listen:
Audigy 4 asi vyhodim do kontejneru... na tvrdo bez recyklace... šmejd jeden... :-) Ne jen že sound byl nuda, ale nedal ani DTS/ AC3 parchant....
Program co umí DTS / Dolby Digital AC3 je tenhle: sice nemá napsáno podporu na win 10... aleeee umí DTS a AC3.... v základu, což VLC neumí... ten dává jen PCM 96. pass... AC3 a DTS přes Onkyo je prostě lepšíííí :-) :choon: :choon:
https://potplayer.daum.net/ Win 10 perfect compatible....AC3 DTS :biggrin: Njoy... gratis.... ale jako snažej se prodávat kodeky DTS a Dolby AC3 za prachy šmejdi :-) Microsoft store :-)
Microsoft nemá rád Potplayer... já jo :-) :biggrin: No jako VLC přehraje všechno, potplayer jen něco.... aleeee ten sound za to stojí pak :-) :biggrin:
resp. potplayer nerad streamuje.... ale jinak přehraje všechno AC3/ DTS.... pass výbornej prográmek, akcelerace Nvidia Cuda atd... atd...

Zlatíčko... dokonalost prostě... lahoda i když má takovýho malýho chipíčka :-) je to famozní sound... DACy AKM výtečný. nemam co dodat... geniální sound... wow.
Obrázek
Zajímalo by mě kdyby se našel člověk co bude mít kecy na tuhle zvukovku... s tim bych si popovídal :-) :-) ručně :-) Nemůžeš mít nic proti.... :biggrin:

Teď se prodává jen jedna zvukovka Creative.... asi bude dobrá, a pak jedna co je fakt mrdka z krtka... FX :-) https://cs.creative.com/p/sound-blaster ... -audigy-fx
šajze ty voleeee.... :-) https://cs.creative.com/p/sound-blaster ... -audigy-rx no vidim EMU CHCE SE MI BLEJT..... :-) EMU NEEE .... to stačilo u audigy 4 OEM :-).... :angry: Rx nebude hrát tak dobře jako tahle... nene... EMU je problém... :angry: Otázka je proč tam ty debilní chipy EMU furt strkaj.... noooo protože jim jich kurva hodně zbylo :-) :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Tak co si pustit něco z latin ameriky... ideálně přes SB Xtreme Music... ale i jinak :-)
http://5.135.183.124:8425/stream
http://5.135.183.124:8431/stream
z daleka... ale hustýýýý :biggrin: na tom se dá testovat kvalita...

Na X-fi Xtreme audio + Onkyo HT-R558 + Yamaha RH5-ma.... kurfa kurfa kurfa :-) :-) KurfA :-) :biggrin: nO NEMÁ TO CHYBU... OLEEEEEE :biggrin: tomu řikám kvalitka... až z jižní ameriky... kvalitka ojojojojoj :-) this is sick :-)
To je prostě paráda.... :biggrin: ne to kurfa nemá chybu :-) :biggrin: no někdy nehrajout tak dobře... aleeee snažej se a většinou hrajou ultra dobře :-) takže bacha... :biggrin:

No je to hustý, audio signál letí z jižní ameriky kabelem pod mrožem... až na barrandov tady ho drapne X-fi... vyčistí Crystalizerem a pošle ho opticky do ONKYO HT-R558 a ten to pošle do studio monitor sluchátek Yamaha RH5.ma... je to hustý a nechápu to--- :biggrin: je to neuvěřitelný... tohle jako že joooo :-) je to hustý :-) to je dálka kurfa :-) fascinující....
live streamy z jižní ameriky live i tady... hustý :-)
Jak jako ty kabely tahali? dooobrý den... tak tady máte kabel z jižní ameriky... what a fuck? :-) No máte ho tu joudové prostě jsme ho protáhli celým mrožem... cooo že??? :biggrin:
Takže jako ten váš inntefernet pojede jako náš? jo... no to mě poser :-) šéfe fachá to... normálně to fachá... tak jo.... dejte jim najíst :-) :-) a děleje že se radujete.... idioti :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“