ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Tak to sem já...
Obrázek
Sem zjistil že nikdo nefotí mě... ni já sám sebe.... já fotim prostě blbosti... takže jednoho dne zgebnu a nebudu mít fotky ale kurfa žádný :-) Přitom mě ale serou ty čuráci co si dělaj všude selfie.... já sem si nikdy nikde nědělal selfie a ani tahle fotka neni selfie.... ne neni hovado :-) Takhle se selfie nedělá :-) :biggrin: Ty vole proč to tu je :-) :biggrin:
No je to takovej veselej a vážnej tón... dual...
PŘESNĚ tak to mělo bejt....

Tady vypadám zamyšleně.... tak to mělo vypadat :-) Tak co bych vám tak pověděl o životě milý drazí.... :-)
Obrázek
Nic vám nepovim protože Kurfa proto :-) A neni to pravdaaaaaa tohle neni vubec zadna praaaaavdaaaaa
Obrázek
kurfa nebudu s nikym jednat.... když se nedostanu ani do baráku :-) ps croxy sem si pučil od babičky kurfa....
Jo vypadá fain... taky bych se ho bál... i kdyžto sem já :-) stačilo by sundat ty croxy... a byl bys fakt zmrd :-) Cože ty jedna krávo.... ty croxy k tomu patřej blbko jedna blbá... bez nich by ta fotka byla na píču.... ty ktrávo jedna blbá..... AAAAAAAA no pardon.... no proto :-) A jen tak mimochodem klobouk je .byl dědy a croxy asi babičky... já je neměl nemam a nechci je mít :-) tak tak...
Chce to si počkat a budeme hrát velkou hru... no prostě velkou hru.... a nebudem se ptát, jestli se to líbí.... bude se to líbit :-)
otázka je skym kurfa spolupracovat.... Nova... Prima nebo CT..... a nebo to hovado z barrandova co zkrachuje do 3 měsíců...---- ne..... takže ty 3---_ No na to aby se to natočilo se musej snažit.... všichni 3 kurfa---- Prostě jim to vysvětli co se natáčí jak atd..... a kdo dá víc toho berem.... jo kurfa jo a nesí do toho kecat kurfa.... slyšíš mě???
dotace kolik.... ?????
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Sem si všim u rodičů šílený aparturky z let 93 95? U počítače :-) Nevim kde to fogi vyhrabal... takový bakelity :-) Hama... barák krásnej vybavení krásný, kurfa a tyhle bakelity u kompu :-)
Z toho zvuku sem dostal shock :-) Tak jako neni co kupovat k vánocům, samý kraviny jako vždy... aleeee jako tak ty Hamy pudou a sám je vyhodim, ani bezdomovec by si je nevzal :-)
By si řek... ty vole, tohle sem měl v 90 letech a bylo to na hovno :-) :-) Fogi: " Mně to stačí :-)" No ale když přijde návštěva, a uvidí co máš u kompu, tak se zděsí :-) Mně je to jedno...
No mně ne....
Nejdřív mě napadlo tohle: jenže to je doooost velkej "jezevec" 51cm*28cm--- to prostě překáží.... ale je to hezká vychytávka... přenosná... Sencor, kdysi tenhle koncept dělal Panasonic, moc dobře si ho pamatuju... slyšel sem to u kámoše dáááávno, a jako nechápal sem že to hrálo fakt krutě... No pro Fogiho zbytečný... ale zajímavý to je... za ty komický love.
https://www.electroworld.cz/sencor-spt-5280, dal by se použít ke kompu... ten ovladač hlasitosti je fain... Dá se použít všude... je fain.

No pak sem si dal oraz... a jakoooo tohle by ušlo...
https://www.electroworld.cz/nedis-gspr10021bk
To zabírá málo místa... aleeee blbě se to ovládá... když ti vyskočí alzák v reklamě, nestišíš ho... a ohluchneš...
Pak sem viděl už na krámě tohle... řikám si joooo fain, vypadá to dobře, mam Geniuse subwoofer se Sony v koupelně 5 let, a fachá to... Genius je fain...
https://www.electroworld.cz/genius-sp-hf-800a-v2
Sice to nemá subwooofer, ale tak to fogimu fakt asi vadit nebude :-)
Aleeee ještě jeden Genius tam byl...
https://www.electroworld.cz/genius-sp-hf-500a
taaaak tenhle má 3x Jacky.... oleeee :-) Jeden vlastní... do kompu, pak jeden kam si dáš třeba in bluetooth.... a má výstup na sluchátka... což ten pamrd 800a nemá....
Jak to že nemá tamten výstup na sluchátka.... co maj proti :-)
Noooo tak sem to tam tak 20 minut zkoumal, a vyhrál genius 500a jop výstup na sluchátka.... to se už nedělá jak sem zjistil ani u micro systemů :-) :-) what a fuck??? 800 trochu ojebali :-) Málem sem si toho nevšim :-) :biggrin:
Mnoooo prostě takový pěkný okej reprošky :-) 3x jack = 2x in 1x out super :-) In mu můžeš dát AptX Fiio třebas :-) Ale hlavně už to neni ostuda :-) To co tam má, tak sou repro Hama kdysi ke kompu Pentium 233MMX myslim :-) :-) to už je prostě mooooc :-)

Fogi nerad vyhazuje starý věci... nerad mění.... já mam taky rád starý věci, aleee musej bejt krásný, a musej fachat skvěle... jinak je vyhodim :-) Jako starý repro Tesla ze 70 let... fachaj... okej... zvuk maj super.... jo zachovat... basy si vezmou Sony subwoofery, takže jim nic nehrozí---- :biggrin: Původně sice měly dávat i basy, ale ty by je zničily... od toho jsou subwoofery... to dřív nebylo :-) Starouškům necháš pěkně středy a vejšky.... a jsou pak nesmrtelný.... devastační pro ně jsou basy :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Sem chtěl popřát k novýmu roku... sem si to zapsal... protože sem to zapomněl :-) Joooo... Vsechno nejlepší pro mě, a i pro vás Všechno nejlepší, ale ne lepší než mam já :-) :biggrin:
No vtipný to je hlasově, ne psací formou :-)

Nooo musim si koupit další FiiO... otázka je jestli to starší... dost dobrý, kdysi za 1500 teď za 600,- a neboooo ten novej K1... Fogi chce bluetooth do pokojíku navíc... má apple takže aptx nezájem... tomu stačí univerzální 4.0Bt. Ne neocenil by kvalitu ani kdyby ze zvuku lítaly zlatý třísky :-) Hlavně že to hraje... IBT 08 je supr mašinka... bude mít 2...
teď sem se koukal ale ibt-08 ebay nic...??? tak už to je VIP krabička.... ale povedla se.... sice nemá aptx... aleeee to applům neva.. :-) Mam 4ks a všechny fachaj... supr bluetooth--- fogi si ho dá k aiwe... "concerto" posledí aiwa než jí sežralo sony :-) Sony je dost agresivní... nevypadá, ale je, přiblíží se ke konkurenci, a ta zmizí ze světa :-) No kdysi byla takhle drsná :-) Prostě firmu koupíš, využiješ a zlikviduješ :-) :biggrin: Drsný zlobivý Sony :-) No to bylo ale dááávno.... teď to tak dělaj všichni... :biggrin:
By mě zajímalo kolik firem už otravovalo FiiO :-) a lezlo jim do prdele :-) Nenenene :-)))) No chce to mít jich víc... i do auta... tam je to přebasovaný, prcneš FiiO a OK... :-) music optimal...
otázka je koupit 2x FiiO starší nebo 1 extra :biggrin: ..... noooo ne a ne si vybrat... No a proč to dělat? no protože sluchátka Sony s Bt hrajou oproti Fiio s Yamaha RH5-ma na pikaču... v autě to hraje na pikaču.... no tak proto :-) BT v autoradiu neumí aptX.... a nechápe DAC převod... :biggrin: a já chci to nej :-)
To sem přál k novýmu roku.... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Stejně ale nechápu kdo naklikal kdo to tu naklikal.... :biggrin: :biggrin: :biggrin: :listen: WOW To nechápu---- proč to tak přitáhlo.... ty značky? Asi jo... __ :-) nebo že bych já :-) no ne vole, ty ty fakt ne :-), to až pak... nevědomky... ale asi maj rádi ty firmy---- no tak FiiO má odemě takovou malou reklamku... je boží! nedostal sem ani korunu od kohokoliv--- za A je nepotřebuju a za B nikdo nepotřebuje mě... ale někdy přijdu na to proč tu opruzuju... :biggrin: Mam dojem že mě to baví... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Ale tak prostě mam rád micro-usb :-) nemam rád usb-c :-)
https://www.ebay.com/itm/FiiO-BTR1-V1/302746572548
beru další... možná ho dám na tvrdo i do subaru XV... pro lepší poslech, pro klidnější basy... Hifi. AptX. I když sem to v autě upravil aby to basy střílelo... bude to lepší takhle :-) Víc vejšek, víc středů... fain :-) převládaly basy... finito Fiio :-) Jakmile si zvyklneš na aptX a DAC... neni co řešit :-) Jako nekombinoval sem to kdysi... ale ty basy jsou enormní... aleee vychytaný :-) dalo to práci... dokonale odizolovat interier... jo je to dobrý, fest good, aleee no přes FiiO BTR1 je to jiný kafe :-) úplně jiný :-) ne ještě sem to neslyšel, ne neudělal sem to :-) Chtěl sem vychytat normální bluetooth. SBC, což se povedlo... o to drsnější bude sound s AptX :biggrin: ještě sem nezkoušel... :-) Clarion má fain bluetooth aleee neumí AptX, DAC... takže se mu musí pomoct :-) Výsledek bude dokonalej. Tohle Clarion nepochopí :-) Naprostou dokonalost.... YES no proč si po 6 letech fakt nevychutnat muziku že :-) Jooo byla supr i předtim... aleee no prostě tohle je něco jinýho :-) FiiO

Pak mě zaujaly zase, no teď se dobře nakupuje, je takovej klid... 20ks led Amber do poziček a spz... za 60kč :-) Yes... To by mohlo vydržet :-) 20ks ujde :-) člověk může obdarovávat...
https://www.ebay.com/itm/20x-Amber-T10- ... 3996121823

https://www.ebay.com/itm/Universal-Dual ... 3162000922
Tuhle nabíječku mam už doooost dlouho... 2 roky? nevim ale je hustá, ukazuje voltáž, ampery... hustá... to se povedlo... člověk vidí přesně kolik jakej usb kabel propouští... a nebo nepropouští... good. SUPER, jo neni kabel jako kabel... :biggrin: Výborná, beru znova...

Allle tahle je drsná...
https://www.ebay.com/itm/2-USB-Port-5V- ... 3490337112
Quaick charge... 3.0 ty dávaj fest power.... poprvý sem se s quick charge setkal tak že sem koupil v electroworldu nabíječku do auta... QC 3.0 a neeee jakooo za 5 minutovou jízdu mi do dobilo Sony Z5 compact novej ze 40 za 54%.... to sem teda čuměl.... :-) :-) Taaakže by to chtělo to samý i jako do bytu že :-) Tahle by mohla fachat... moooc pěkná :-) speedster...
Ono se toho moc o QC 3.0 nepíše.... je to takový tajný :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Mno Sony udělalo teslu... ksakru kde to najdu .... :biggrin: No najdu to, aleeeee možná by pro Sony bylo lepší pochopit AptX a dělat soundbary k tv s AptX chipem..... aby se ty AAC sračky daly poslouchat.... AC3 umí jen CT.... to je jinej sound.... výbornej, No chce to tomu AAC pomoct :-) Zní fakt strašně mono a zdechle basově... :wink: televizní AAC... takovej mono šajze sound.... jinak jinde hudební celkem ujde aac.
No tady to máme... no taková trošku hezčí tesla... nevim co říct...
https://www.auto.cz/sony-predstavilo-ko ... n-s-132738
No spíš bych se věnoval těm soundbarům.... musej mít subwoofer, a musej mít AptX.... vychytanej na aac... ac3 je jasný :-) No tak tohle by bylo fain. :wink: 3000- 4000,- max :wink:
AC3 aka dolby digital je supr.... to si soundbar lebedí... a já.... aleeee dostat lepší sound z AAC se podle mě dá díky AptX qualcomm.... a je potřeba.... zní to hrozně.... člověk si někdy připadá že i blbě slyší.... AAC z TV nebo staršího sound baru.... :roll: No dá se z toho dunivýho mišmaše vytřískat víc korekce.... tak tak.... nemusí to bejt přímo ta uším lahodící krása dolby digital AC3... aleeee podobná....
No a Yamaha + Onkyo by se taky mohly něčemu věnovat.... žeeeeee

člověka skoro napadá že ten upgrade na H265 AAC je zvukově víc v prdeli než to bylo.... jo je to v prdeli... :biggrin: Tak třeba je to naschvál.... aby se něco prodávalo :-) :-) :biggrin: Ale ono se to neprodává... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Fiio dneska přiletělo... z německa to lítá... v pátek večer objednáš, v úterý máš :-) 3x emaily bombard, 2x sms asi... no fachá to... chudinka fiooo ještě nebyl nabitej :-) no joooo musí se prohnat...

Ta já se prohnal dneska.... nevim proš, ale napadlo mě vyřadit Eset za AVG... udělal sem... řikaal sem si to je hezkýýý.... a pak sem kliknul na update... a Svět se zastavil... doslova...
:-( ticho klid.... a modrá smrt..... nooooooo do prdele že já sem se v tom šťoural :-) Total v prdeli.... nenaběhlo to ani do nouzáku.... tam sem byl bloklej admin? No to nevim kdo je :-) Asi já.... a pak sem tam byl já.... ale ani mě to to nepustilo.... tyyyyykundo :-) Jako přemejšlel sem dlouho.... fest, mam Win 10 pro code, ale takhle sem ho použít nechtěl.... tohle byl útok AVG...
To si tak nemáš co dělat a testuješ.... a narazíš na AVG- tu mrdku z krtků.... vypadá hezky a klik a konec blue death... tyyyyyy kundooooo :biggrin: Co to jako bylo tohle....

Tak po Hodince sem si řek že nej řešení je zapojit mus starej Hdd kde mam XP SP3 skoro jako nový a podivám se na to...
Do původního systemu mě to nepustilo... a nebo hemzovalo kecy že chybí tohle a tamto.... to sem tam nakopčil.... až tak sem se s tim sral :-) Ze záložního disku... noooo pak mě po 3 hodinách pustil do windows, pustil AVG :-) Bez klávesnic.... měl sem 2 klávesnice, ps2 a usb---- nejsem amatér :-) Ale ani jedna nefachala ani kdybch nevim co... ne prostě ne.... jen myš a bez klávesnic....
Mnoooo to se daleko nedostanu asi... jakooo to je solidní K.O. vypnout obě klávesnice.... :-) Ani hovno jak to opravit--- 2 hodiny... ne ani hovno... Vymazal sem toho asi víc než sem měl :-)
Tak pak STOP.... kurfa co teď .... To je ale škoda system fachal výborně do včerejška.... to je škoda.... co dááál.... ...... noooo nevim kurfa----
Jo doprdele, mam staej system XP v dokonalým stavu na Hdd... tak ho vemu a nakopčim ho clonem... na tenhle disk.... z původního vylovim co je třeba... YES!!!!
No dostal sem se do roku 2014.... Opera 20 Eset 7.0 kurfa ale všechno fachalo.... tak sem vymazal 500Gb a naklonoval sem starouše 300Gb... :-)
Vítej zpět.... Jak je to rychlý všechno... jako nový :-) Ojojojojoj všechno vyupgradovat, zabydlet se... a fain... :biggrin: AVG nikdy NIKDY nechci vidět nikde.... šmejdi zkurvený, jak sem prolejzal system, všim sem si že ten sráč normálně třeba sebral fotky a dal je na 1 místo.... jako aby to technik neměl tak těžký až k němu někdo přijde s posraným počítačem... no tak to si děláš kurva PRDEL!!!! Ne jen tohle AVG sebral data ze všeho... a uložil si je, než dal modrou smrt.... taková čůůůůůůůůůza zasraná...... FUCK YOU.... AVG. AVG je pěšáček microsoftu co dostává plat za to kolik sejme lidí.... s XPčkama :-) Konexe tam je.... jinak by AVG nezablokoval i nouzovej režim.... AVG je takovej microsoftí sráč.... bonzáček, práskač a ničitel.... a to neodvolám.... :mrgreen:
Jenže ty blbečku, nechápeš že je dobrý klonování.... :biggrin: Takže mi polib---- AVG mojí prDEL
Ne uvidim někde AVG a budu fak zuřivej :-) kdo tohle používá je prostě sráč...
https://www.eff.org/privacybadger tohle je lepší s blokingem reklam :-) čmuchal :biggrin: jezevec miluje cookies :-)
Já nikde nenechávám cookies... nejsem prase :-) :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Vždycky sem si řikal o čem kurfa j tohle téma...... je to o lidech..... žádný téma sem nedělal pro sebe.... kurfa :-) A KDE JE TEN MAGOR

.:-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
elMuerte
Manager Týmu
Příspěvky: 307
Registrován: sob 10.02.2018, 21:24

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od elMuerte »

co si dáváš za matroš ?
Avensis T27 2o1o 2,0 D-4D
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

el muerte> matroš Fiio BTR1 dual :-) AMP+ AptX + piva a doutníčky

Dneska sem se musel stavit u babičky, prej nova nefachá.... no aby jo když v tom je takovej bordel, sem to studoval celkem dost.... pro radost.
Takže Škoda je, že momentálně bude nova cinema rozmazaná jako primy---- přes CRA. Digital Broadcasting nemá na novu cinema práva...????!!!! takže asi oslepnem...

No ve čtvrtek zmizel přechod mux 13 tim pádem ostrej obraz novy a novy cinema.
Nově je mux 24 na kanálu 42 DB... ale bez cinemy. Nova je ale ostrá... "zaostřená". oproti CRA.

Takže babča má ostrou novu, ale neostrou novu cinemu z mux 23 / kanál 23 jo je to složitý :-) :-)

Podstatný je ale to že z neznámýho důvodu cinema neni v mux DB 24 / kanál 42 ???????!!!!!! aby měla stejně okej obraz jako nova přes DB. ????!!
Mux 22 aka přechod mux 12 tam maj prostě problém... obraz je mázlej, rozostřenej.... kdežto u Digital Broadcast neni. Mux 24 kanál 42, mělo by to bejt totožný, neni... CRA maj pořád obraz prostě "rozostřenej".... kreteni a už si řikám že to snad dělaj naschvál????

Okej novu má babča Mux 24 DB... další novinka je mux 23 kde je rozmazaná nova cinema, nova rozmazaná, ale naopak ostrá verze Seznam HD a Barrandov HD.
Seznam HD je super, je to super! :inlove: :listen: Barrandov.... noooo tak bud spencer a Hill v HD proč ne :-) :-) Ale je to fain rozlišení 1440x1080 nedá se poznat rozdíl oproti fullHD... rozdíl oproti mazanicím CRA prima kanálům a novy cinemy je drastickej.
Noooo tak třeba to CRA maže záměrně, aby přinutila novu a primu vysílat 1440x1080 ...... to je taky možný.... problém ale je že se na to nedá dívat. Člověk se rozmazluje velmi velmi rychle.... Zajímavý je ale že Digaital broadcasting "nerozmazávaj".... jak to dělaj? :-) Kdyby nebyli... asi by ty mazanice CRA připadaly lidem okej :-) Ale člověk co normálně dobře vidí vidí ten rozdíl ihned... po 10 sekundách.... i logo stanice je rozostřený/ nebo ostrý

No tak babi dostala ještě Seznam HD, kontrolovali jsme kvalitu a fakt super.... jediný 2 reklamy byly na Subaru :-) :-) Dlouhý a babička řikala... Tuberu.... coto je... si řikal ty... ne babi já řikal subaru... no to mam :-) Ale já vim, znám subaru :-) 85 let :-) Já vim že máš subaru... :-) Pěkná reklama mimochodem... vůbec nevadila, dlouhá ale jediná.... subaru a nic :-) :-)
Ale jo tenhle pořad ta reklama nenarušila :-) jen ho okořenila...
https://v11-a.sdn.cz/~SEC1~expire-15787 ... ,7,VOD,,,1
https://www.televizeseznam.cz/video/dok ... y-64018596

Kráááásný potvůrky.... a když si to člověk pustí jen s muzikou.... oleeeeeee...... krása to je prostě krása... best :choon: :oha: :onfire: Ve VLC bez reklam, online bez reklam UblockOrigin, a nebo v TV HD s jedinou reklamou na Subaru :-) okej.... :banana: Ta reklama je neobvyklá... babča sledovala... dobrej zásek :-) i 85 letá babička zná subaru.... :biggrin: a reklama jí zaujala... taková klidná... v pohodě :-) Reklamy řvou, jsou rychlý, otravný.... tahle reklama na eboxer je v klidu... cajk. Je bez keců... do pohody.
Babi pak sama od sebe: " já sem četla, že ty auta na elektriku ujedou jen 300km asi... to se nedostaneš ani na slovensko... joooo "ojjjjj coooože babi ví hustě dost :-)" Coooože.... No víš co, jsou auta co to maj i dohromady, normální motor a baterky.... no a trochu to šetří.... " Babi a tak proč nejsou na všech benzinkách nabíječky?" Noooo tak to je drsnej dostaz Babi :-) Noooo tak je to proto, že jsou to benzinky a jsou financovaný z benzinu, ty nechtěj elektrický auta.... :-) :-) Ahaaaaa to mě nenapadlo :-) Ale jo babča je hustá :-) pořád jí krutě dobře fachá palice... až se divim :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Nooo zpět k audiu... skenoval sem stránky http://www.aptx.com 980 produktů cca včera :-) vzal sem je všechny :-)
Noooo něco zajímavýho se našlo... Edifier e10bt
https://www.edifier.com/int/en/speakers ... r-speakers
fest zajímavej design, supr... ale asi to neumí dolby digital.... hodily by se i k tv... jako provokace na sound bary :-) :-) škoda... ten design je hustě zajímavej....

https://www.edifier.com/int/en/speakers ... -subwoofer
tohle ja taky super... má to THX certifikaci... aleee nemá asi zase Dolby Digital??? nevim... aleee je to zajímavý... místo sound baru.... elegance

Nebo classica
https://www.edifier.com/int/en/speakers/s350db

No mam radši značky co jsou v nadpisu :-) Edifier ale umí zaujmout....

No jo bylo to 980 produktů... cekem zásek :-) tohle je jediný zajímavý... kromě Fiio to tam je taky :-) Jo sem prostě vybíravej... :wink: Fiio má tu výhodu, že dokáže okořenit muziku všude :-)
Auto, doma... sound system, sluchátka... je to fuck :-)

......................
Teď bych chtěl mašinku co by se píchla přes optickej kabel vstup >>>> mashinka/ /AAC/2dolby digital decoder>>>>>optickej výstup.... pro TV se soundbarama dolby digital AC3 atd.... Aby všechno znělo jako AC3-podobně.... i AAC :-) A to chci.... nemusí to znít úplně stejně dobře.... aleeee dost dobře... jo sem s tim.... prostě DAC na AAC z TV.... co fakt zlepší kvalitu zvuku, prostorovost, čistotu. Zároveň ale musí umět propustit top signál AC3 bezezměny-bypass... musí jen makat na AAC... :choon: to bych koupil... ihned---
Rozdíl mezi AAC a AC3 je propastnej... když máš dekodér Dolby digital... z AAC se dá vytřískat víc.... ale byla by potřeba ta "mashinka".
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

No to video s těma rybama atd sem si s nedovolením grabnul v top quality... je to prostě hustý :-) :twisted: :choon: :onfire: neuvěřitelný záběry, s muzikou je to dokonalý.... je to jak vesmír... underworld cosmos----
je jedno jáká muzika se použije... protože tyhle záběry nemaj prostě chybu :-) spíš by měly bejt zpomalený....
nechávám si pro sebe :-) no deal :-) sorry
Já si všechno nechávám pro sebe... do určitý doby :-) Určitá doba pro mě bude až tu nebudu :-) jinak je ve všem zcela absolutně neurčitá :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Prdej je ještě s wifi sítěma... když člověk využije supr program wifi analyzer... tak chápe....
Nademnou bydlí family co má fakany... a já sem se kdysi dostal do jejich wifi... a i mam to heslo... aleee tak 2 roky to maj nějaký pojebaný :-) vypnul sem se z náhodných návštěv, ale upc wi free maj bloklý normálně.... když se k nim připojíš nedostaneš se nikam... aleee hudba hraje :-) Asi to zablokovali pro děti :-) No prdel je v tom že já UPC Wi free pouštim gratis... takže jestli nejsou děti blbý :-) tak s family vyjebali :-) Soused odspoda je free... :biggrin:
Blbě se zjišťuje kdo je na upc wi free :-) nikdo :-) Proto tam jsou 2 tablety, 1 2.4GHz a druhej 5GHz.... líbí se jim tam :-) jako by mi vůbec nepatřily :-) Jen mobil jede na síti jak komp... takže v případě problemů je jasný o co jde :-)
U Wi -free.... máš sousedy Benu networks :-) aka O prostě i když jsou tak se neznaj... a nikdo o ničem a o nikom neví :-) 2x tablety ale jsou na mý síti...
U domáácí sítě mam svuj Sony mobil a pc Abit computer corporation... Twin Cloned system... XP SP3.0 perfect system.... co nejde dát na Win 10 nedrasticky :-) :-)
Bylo víc pokusů ho zničit... aleeee nende to :-) Tohle je totiž nejdokonalejší Win XP SP 3.0 system co se dá klonovat do nekonečna :-) :-)
Nkoho nezajímá... neměl by... má to prostě jeden magor... :biggrin:
Ne ty vole vy to nechápete.... je to radost s tim pracovat... a když máš "klon" bez chyb... je to super... vyřadíš přítomnost, vrátiš se do minulosti 2014.... cca a upgraduješ :-) :-) Podstatný ale je to že nikoho nezajímáš... takže viry a sračky pudou na win 7 :-) huráááá :-) klídek :-)
No a proč to dělám, proč mam asi jako jeden z mála lidí na planetě win XP... protože je to cool free a in... no a jinak no protože si prostě vážim svých dat... který si radši klonuju... :biggrin: Mam rád svý data.... a neexistuje prostě je vymazat...
Je určitej čas kdysi kdy sem pochopil 2014 že je dobrý si udělat kopii... nelíbil se mi zvuk HDD.... a paradoxně ten HDD mě teď zachránil znova :-) 2020
Drsný byla tam kopie clon disku v perfektním stavu 2014/15 kterej sem si kdysi udělal pro jistotu.... Jistota je to co mam rád... Takže clone na zformátovanej disk 2015-2020 no nic podstatnýho nezmizlo... ono se totiž ani nic nestalo.... 5 let nic je to divný... ale já sem po dřívějším problému se systemem pochopil že si data uchovám jinak a jinde... takže šlo jen o detaily--- 2014-2020
Pak je otázka kdo by chtěl mý data.... :-) no asi nikdo... no někdo jo... no z mých dat se nedozvíš nic..... tak to je :-)
Brácha má ze mě prdel že mam jedinej system XP co fachá... dělá v IT... jo kurfa fachá to :-)
Je to starej aleeee dobrej system.... jako celica...., ta je taky zazálohovaná :-)
Je to podobný... mam rád jak tenhle starej system kterej se dá kontrolovat... jako celicu, ta se dá taky kontrolovat... ale musíš dobře slyšet, fest dobře...
XP se kontrolujou jasně... správce úloh systemu... grafy... normal je 0 využití cpu a 400-700mb ram... XP.... jakmile se nic neděje a kolísá graf... máš problém :-) U Celicy je místo grafu sluch... :biggrin: ticho a vytočenej 3SGE.... supr- a i ten musí znít... musí tam bejt frekvence.... :biggrin: concerto :-) economy se přepne na neeconomy 5/6000rpm.... yes concerto :-) vychutnání si ACIS... pak klídek vystoupit pro pívo... a zpátky do hajan zlatíčko :-) za 10 let už nebdou umět lidi ani řadit... :biggrin:
No asi to vy padá tak že někdy asi budu muset mít porsche 911 4x4 s mt.... protože bez mt mě to nebaví...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Dneska se u mě stavil brácha IT aby se pokusil mi dát na muj milovanej komp i Win 10 pro :-) Ty vole je to prdel jako nehorázná.... ne nejde to normálně to nejde :-)
XP jsou čistý a jedou jak z praku :-) takže potřeba byl novej hdd... spíš SSD... https://www.alza.cz/seagate-barracuda-s ... 631095.htm
Na firmu.... to mam nejradši :-) gratis... pak sem se mrdal asi 5 hodin s tim udělat si na XP boot disk na win 10.... nemožný :-) prakticky je to nemožný :-)
Takže brácha dodal i original usb flash win 10... zkoušeli jsme naládovat Bios... nene... ani hovnooooo ani prd....
Jako zasmáli jsme se... je to absurdní.... ne nende to přes USB :-)
Takže pokračování s DVD.... jen to vypálit někde :-)
Neni easy dát win 10 do systemu kde fachaj XP, a fachaly by 7 atd.... je to drsnýýýý :-) :biggrin:

Bylo to prostě nastavený tak, aby to nešlo.... novej komp... aleeeee já sem magor a mam rád svuj komp, a chci tam mít jak Win 10 tak Win XP.... nezávisle.... XP jsou fain... :biggrin: O XP se člověk musí starat.... klonovat.... 1x za rok nebo 2 roky... a to samý s Win 10.... klonovat, klonovat, klonovat :-) Tohle bude naposled co řešim usb boot, nebo cd/dvd boot :-) Clone
Bude to prostě po mým.... je to jasnéééé :-) XP neodstoupěj.... jen budou asistovat :-) Nende prostě udělat za XP tečku.... pořád žijou a žít budou :-) Ale jen ty nejlepší z nejlepších.... většina odpadne a vzdá to... 95%--- já NE.... :biggrin:
No je to to samý jako u aut... většina odpadne.... proto mam ten starej system rád... když se o něj staráš, fachá bravurně.... :wink: I když těm co maj nový auta se to může zdát divný, starat se o tak starej system jako jsou XP, nebo jako je celica.... :-) :biggrin:
No tak máš i novější auto, a máš i win 10.... teda snad se to povede :-) :-) je to boj---- Hybridní system XP/Win 10 :biggrin:
A neměly by mít tušení o Win XP _ _ _ :-) Pak to propojíme... kdyžtak.... :biggrin:
Win 10 se ale fakt bojej mam pocit, bojej se XP.... nechtěj s nima mít nic společnýho... aleeeeeee budete :-) :-) Nakonec se zamilujete :-) :biggrin: :biggrin: co se škádlívá, to se rádo mívá :-) :biggrin:
Jde o to start comp, a vybrat si.... XP nebo Win10.... tak tak.... :biggrin: Prej to nende... aleeee lidi toho nakecaj :-) Pude to, neni možný aby win 10 manipuloval s jiným diskem... bude ho muset tolerovat... :biggrin: Neměl by se vůbec zajímat o nic... jen o sebe.... aby se taky naklonoval :-)

Fotka z Alzy.... když tam byl brácha pro Seagate SSD...
Obrázek
Hustá náááhoda :-) Celica se tam takhle promenáduje :-) :biggrin: člověk si myslel že se na ní zapomnělo :-) pomalu.... no neeeeeee :biggrin: Happy :-) :biggrin:
Faktem je že Toyota Celica si udržuje sebe sama i díky SONY.... sooooo thanx :-) :choon: :inlove:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Tak supr, mam Win XP + Win 10 na 1 kompu.... paráda... :-) Bylo to laborování, ale je to vynikající kombinace, pěkně zapnu pc a můžu si vybrat Win 10 pro 64bit / win XP pro 32bit

USB instalace nebyla možná, DVD se mi nechtělo řešit.... tak mě napadlo, že vytáhnu starej ultra starej disk WD Caviar 10GB, takovej bzučák :-) a použiju ho jako boot disk Win 10 ATA
Nečet sem že by to někdo zkoušel :-) ale stálo to za to....
Od Bráchy sem dostal usb flash disk win 10, pak sem programem EaseUS v XP naklonoval USB disk na HDD Caviar 1/1 a reboot... YES YES..... :biggrin:
Instalace okej, na SSD Seagate dostal sem se do win 10, ok---- pak sem chtěl vyndat ten bzučící disk Caviar.... jakmile ho vyndáš, nenabootujou Win 10 ????!!!!! What a fuck?????
Zajímavý..... Bzučák zpátky Caviar 10GB.... a boot ok.... prostě ho to pořád používá ???? Nechápu proč????

Ok taaaaakže znova..... druhej pokus.... format SSD.... a usb flash boot win 10 clone na SSD přímo.... EaseUS. automaticky nechal program tu boot část ve FAT32... a zbytek disku nechal nezformátovanou??? šikulka.... fakt chytrej program.
reboot... SSD start instalace.... našla zbytek nezformátovanýho disku SSD a win 10 se instalovaly automaticky v NTFS. Cool.

A jsme tam, takže teď je to tak, že část toho disku je pořád s instalací W10 fat 32, neni vidět jako mechanika normálně, ale nenormálně existuje :-) Zajíííímavý :-)
Po startu jede fat 32 část, boootuje a během boootu přejde na NTFS...

No tak zajímavej postup, nikde sem o podobným nečet :-) Výhodu to má, že máš boot instalaci Win 10 vždycky skrytou a pevnou součástí SSD. člověk nemusí nikdy hledat USB flash disk :-)
:bigups: program EaseUS je ale výýýýbornej.... starej 6.5 verze z XP.... klonuje všechno a perfektně :-) :bigups: bez něj ani prd.

Obrázek

Výhodu to má, že startnu XP a mam otroka win 10 nebo obráceně.... a jsou propojený, takže spousta místa a win 10 můžou XP ochraňovat.... čistit :-) :-) :biggrin:
Někjakej problém na XP? reboot.... win 10 a clean slave win XP.... reboot XP fixed.... :bigups:

Takže takhle se daj krásně zachovat win XP pro další generace :-).... když zlobí USB boot flash win 10 a bez pálení DVD. 2 super systemy. 2IN ONE :biggrin: Instalační SSD disk Win 10 navždy :-)

No bylo to laborování a těch restartů...... tak 2 dny sem se s tim jebal.... ale kdybych to dělal znova, tak sem hotovej do hodiny a 1/2 :-) Je to Svéráznej postup.... ale sem rád, že sem na to přišel sám :-) To člověka nakopne... žvatlalové na netu psali že neeee, že to nende to nende totoooo :-) :-) kecálkové..... No to víš že jooooo.... :biggrin: :biggrin: Moje XP budou žít navždy! :-)

Jakoooo ale chvílema sem si řikal, že sem v prdeli.... ta bios hláška: "System bootdisk ERROR"..... ta mi dala psychicky dost zabrat.... :mrgreen: člověk to vzdal, nasranej total... ale pak musel ultra přemejšlet, jak to celý USB a Microsoft vojebat.
Ani bráchu Ajťáka tenhle postup nenapadnul.... celkem nechápal :-) .... už měl pro mě i DVD win 10.... tak sem mu volal, že mě napadlo tohle a že DVD nepotřebuju :-) :-)

Ještě si zaslouží fotku testovací WD Caviar.... ty bláááho jak je starej????? 10GB.... to zapojíš a bzučí jako 3D tiskárna 3x víc nahlas :-) drsnej sound :-) Ale prostě fachá....
Je to průkopník :-) :-) modernizace
Chvilka slávy.... pro tenhle testovací starožitný exemplář/ testovací králík :-) byly tam nějaký fakt old mý data.... ale tak Format.... a první win 10 boot IDE disk byl na světě :-) :-) Já vám dám USB :-) parchanti
Kdyby ten disk našli ufoni, tak si řeknou aaaahaaaaa takže takhle kdysi distribuovali humanoidi Win 10 no tak to mě poser :-) :-) :biggrin:
Náááhodou posloužil nehorázně! Respect :listen: distribuční anti-USB/anti-DVD prototyp :-) Zachránce XP pro přechod na win 10
Obrázek

Obrázek

XP jsou jako KITT knight rider.... dobrá funkční nostalgie
Obrázek

Jo uvidíme ale budou kamarádi XP kde neni nic legal.... všechno i system je warez..... ale dokonale funkční :-) a vedle jsou Win 10 pro zcela legální.... ofiko. Ne že budete prudit XP Warez, to by bylo zle :-) Budete se tolerovat a pomáhat si.... třeba sem potřeboval program na focení obrazovky... ten má disk XP warez :-) copy na win 10 install.... okej.... noooo takže v klidu :-) Pěkně si budete pomáhat :-) je to jako mít 2 auta.... ok? :biggrin: zlobivý XP a vzorný 10 zlobivá celicka a vzorný subaru.... njn :biggrin:
Ale je lepší mít 2 auta a mít 2 systemy.... je to sichr.... přijde mega útok na win 10???? restart XP a jsi v pohodě :-) :-) :biggrin: Na XP by útočil jen blázen :-)

A obráceně... ne že budou XP žárlit na Win 10.... hele stály asi 300,- 2 krabičky doutníčků.... takže klídek :-) ale jo stálo to hodně času.... to jooooo ten ale mam. :wink: Nebudete nikdo na nikoho žárlit kurfa :-) Mam rád vás oba systemy stejně... :-) Faktem ale je že na win 10 sem musel 3prdele 3prdele věcí zablokovat... a všude dát NE... nemam zájem.... to taky sebralo dost času... :-) To se u XP dělat nemuselo.... :biggrin: a i když dáš všude ne... tak stejně máš 30 a víc svchost.exe :-) Já nevim proč ale nikdy sem se nedíval co to je svchost.... asi se na to podivám :-) To je nejzajímavější program co je.... se rád množí :-) :biggrin:
Náhodou je to supr porovnávat win XP a win 10..... teď maj problém win 7 :-) ty sem přeskočil :-) resp. sem je zaspal :-) 7 nezájem :-)
Naposledy upravil(a) micron dne pon 20.01.2020, 15:40, celkem upraveno 48 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“