bouchlá pneumatika

Tlachání o všem - bez zaměření!
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7640
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: bouchlá pneumatika

Příspěvek od biscuit »

myfune, ty jsi zacal menstruovat?
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: bouchlá pneumatika

Příspěvek od Jimmi »

Myfun má krámy, jéje :mrgreen:
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Re: bouchlá pneumatika

Příspěvek od Luke_Luke »

Kluci s tim ESP, pochybuju, ze by to zpusobilo smyk samo o sobe vlivem tohoto systemu.

Ale mam vlastni zkusenost, kdyz jsem jel v nejakem starsim mladoboleslavskem kousku, tusim, ze to byla Fabia mk1 RS, jel jsem cca 100kmh po okreskach a bylo tam spadane, mokre listi.
Prispusobil jsem trajektorii prujezdu zatackou tak, ze by to mohlo uklouznout, v okamziku, kdyz jsem pribrzdil, zasahlo ESP a malem mne to poslalo do skarpy, byla to absolutne nepredvidatelna blbost a vybral jsem to jen proto, ze jsem byl maximalne pripraven na reakci kvuli tomu listi. Jet si normalni pohodovou jizdou, nemel bych sanci zareagovat.
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: bouchlá pneumatika

Příspěvek od Myfune »

Kucí já krámy vážně nemám. Od té doby co mám přítelkyni je to pohoda klídek. :-D

Srandisto ty jsi vůbec nepochopil, že ta informace je hozená do ringu jako "informace z doslechu" a jako téma k rozvinutí další diskuse. Mohl jsi nám tu klidně vysvětlit jak že to ESP vlastně funguje a říct proč si myslíš, že se to naprosto stát nemohlo. Určitě by to bylo užitečnější než to co jsi napsal. Opravdu nepovažuju to co jsi psal za diskusi. Moje odpovědi tobě byly naprosto adekvátní tomu jak jsi začal komunikovat. Takže fakt nebreč a přemejšlej trochu o svém budoucím vyjadřování.

Luke je klidně možné, že ten můj kolega na brzdu hrábl taky, ale nemusel si na to prostě vzpomenout když o tom mluvil.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: bouchlá pneumatika

Příspěvek od gramo »

Taky mi přijde blbost, že by ESP uvedlo auto do smyku (když jeho cílem je přesný opak), takže bych sem takovouto kolegovu historku raději nepsal vůbec a rozhodně ne jako informaci, že se to stalo. A už vůbec bych se nepodivoval tomu, když se tomu někdo vysměje anebo použije nějaký piktogram -- v tom není nic osobního, jen názor na tu danou situaci. Narozdíl od adresného nadávání do kokotů -- to sem prostě nepatří, zvlášť takhle bezdůvodně a za adekvátní to nepovažuju.

A chtít, aby tu někdo každou blbost vyvracel a vysvětloval, jak je to správně? Můžeš jít příkladem, přeju ti hodně štěstí :)

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“