Náhradní díly

vše ohledně modelové řady MR2
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

tak chlapi dneksa jsem se byl podívat k lakýrníkovy,jelikož má hodně práce a mě dělá tak trošku bokem,tak do týdne/dvou budu mít hotovej slibovanej a vysněnej novej celolak,byl sje se podívat na tu práci a je to prostě nádhera,jakmile vyjede tak hned pošlu fotky,a jinak jak už jsme načali rozhovor,tak se doufám sejdeme v hojném počtu na mimoňských válkách,jakuza jede stopro a já taky tak at nás je tam co nejvíc
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

to TommyD-já jedu taky stopro-tak doufám že to nedopadne jako s mr2 srazem... :D
to DarkLogic-mno vidiš-já bych ti levnějc prodal celý křídlo ze 4.revize, kerý jen tak někdo nemá-než v toyotě bočnici na 1-3revizi :D
DarkLogic
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: sob 13.05.2006, 22:46
Bydliště: Brno

Příspěvek od DarkLogic »

marcelus píše:to DarkLogic-mno vidiš-já bych ti levnějc prodal celý křídlo ze 4.revize, kerý jen tak někdo nemá-než v toyotě bočnici na 1-3revizi :D
nj, já měl inzerát asi měsíc tady na foru, že mám zájem o křídlo, ale nikdo se neozval. Btw. ja to křídlo vypadá - vůbec nemám tušení, co si představit.
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

no to já taky doufám snad to bude good :twisted: dáme race
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

to DarkLogic-mrkni na inzerát tý žlutý mr2-ta má stejný, nebo ti to pošlu mailem

http://www.cars.cz/xchanger/autobazar/i ... 47202.html
DarkLogic
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: sob 13.05.2006, 22:46
Bydliště: Brno

Příspěvek od DarkLogic »

marcelus píše:to DarkLogic-mrkni na inzerát tý žlutý mr2-ta má stejný, nebo ti to pošlu mailem

http://www.cars.cz/xchanger/autobazar/i ... 47202.html
Hmm, zajímavý. A hlavně nepotřebuje ty bočnice. Škoda, že si mi to navrhl den po tom, co jsem koupil jiný na eBay. Na druhou stranu aspoň bude mít moje MR2 něco extra. Snad to bude vypadat dobře.
Odpovědět

Zpět na „MR2“