Náhradní díly

vše ohledně modelové řady MR2
Uživatelský avatar
P3T3R
Navigátor
Příspěvky: 148
Registrován: stř 25.10.2006, 12:49

Náhradní díly

Příspěvek od P3T3R »

Zdravim,
zrovna si pořizuju MR2 r.92 2.0l GTI a potřeboval bych vědět kde bych na tohle skvělí autíčko koupil náhradní díly, pokud možno levněji než když si to objednám u toyoty... :)
Uživatelský avatar
Jakuza
Věčnej rejpal
Příspěvky: 574
Registrován: úte 27.09.2005, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakuza »

ahoj.. ja mam nejaky slevy u origo toyota v plzni..
http://www.hifonics.cz/

MR2 (1993) sold
MR2 (1991) sold
VW Bora Variant (2000) sold
Volvo V50 (2005) total crash :-(
Volvo V50 (2006) sold
Lexus IS220d (2007) sold
BMW 325d (2009)
chosse
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: pát 08.06.2007, 08:06
Bydliště: Mimoň

pravé přední světlo-vyklápěčka

Příspěvek od chosse »

Ahoj všem, shánímpravou vyklápěčku na MR2 tip MK1 nebo alespoň oplechování a sklo.
Pokud někdo máte, kontaktujte mě, nebo alespoň, kde se dá sehnat.
Chosse
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

pokud bys mel zájem tak dodávám druhovýrobu i prvovýrobu - hlavnepodvozkové díly, brzdy a motorové díly. S karosařinou je to horší ale občas se neco najde.
kdyžtak SZ - navíc členové fora mají slevu 20% z cen Intercarsu.
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

no chlapi když se o tomhle zrovna bavíme,už jsem kontaktoval Jakuzu,mám problém emerku už mám na celolaku,ale stala se mi malá nehoda,moje drahá polovička mi schodila a rozšlápla pravej růžek zadního světla,ten vycvakávací trojuhelníček,potřeboval bych ho sehnat,nechce se mi kvůli tomu kupovat celá lampa,tak jestli někdo náhodou kupoval tuningový a zbyly mu doma náhradní světla tak bych klído odkoupil,nebo jestli by někdo nevěděl o faceliftových zadních světlech ty bych klído koupil obě ale špatně se scháněj :roll:
jerry.s
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: pon 02.01.2006, 22:04
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jerry.s »

TommyD píše:no chlapi když se o tomhle zrovna bavíme,už jsem kontaktoval Jakuzu,mám problém emerku už mám na celolaku,ale stala se mi malá nehoda,moje drahá polovička mi schodila a rozšlápla pravej růžek zadního světla,ten vycvakávací trojuhelníček,potřeboval bych ho sehnat,nechce se mi kvůli tomu kupovat celá lampa,tak jestli někdo náhodou kupoval tuningový a zbyly mu doma náhradní světla tak bych klído odkoupil,nebo jestli by někdo nevěděl o faceliftových zadních světlech ty bych klído koupil obě ale špatně se scháněj :roll:
nedavno jsem menil svetla na cire ale ty puvodni uz jsou bohuzel prodane, zkus kontaktovat DarkLogice, ma po bouracce zadku tak treba mu to s tech rozbitych svetel zbylo
chosse
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: pát 08.06.2007, 08:06
Bydliště: Mimoň

Vyklápěcí světla

Příspěvek od chosse »

Nemáte někdo vyklápěcí světla na MR2 r.v.1988 (MK1)?
Naboural mě kamion, debil neumí couvat.
Když někdo budete mít, nebo budete vědět, kde sehnat a zakolik, dejte mi vědět.
Dík Chosse
DarkLogic
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: sob 13.05.2006, 22:46
Bydliště: Brno

Příspěvek od DarkLogic »

jerry.s píše:
TommyD píše:no chlapi když se o tomhle zrovna bavíme,už jsem kontaktoval Jakuzu,mám problém emerku už mám na celolaku,ale stala se mi malá nehoda,moje drahá polovička mi schodila a rozšlápla pravej růžek zadního světla,ten vycvakávací trojuhelníček,potřeboval bych ho sehnat,nechce se mi kvůli tomu kupovat celá lampa,tak jestli někdo náhodou kupoval tuningový a zbyly mu doma náhradní světla tak bych klído odkoupil,nebo jestli by někdo nevěděl o faceliftových zadních světlech ty bych klído koupil obě ale špatně se scháněj :roll:
nedavno jsem menil svetla na cire ale ty puvodni uz jsou bohuzel prodane, zkus kontaktovat DarkLogice, ma po bouracce zadku tak treba mu to s tech rozbitych svetel zbylo
Nene, nezbylo v podstatě nic. Maximalně tak nějaké části levého světla, ale trojúhelníček teda zrovna nevydržel.
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

no jak to vypadá tak asi budu muset sehnat celou lampu,ale když už tak by se mi líbili faceliftový,kolik asi tak vyjdou z Hamburku třeba?
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

nejlevnějc sem je viděl na ebayi asi za 250 ojro-i s tím středovým plastem, čirá optika se dá koupit už asi za tři litry-ale na mr2 se mi nelíbí
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

mě taky ne ale jsem zblázněnej do těch faceliftovejch,ty jsou nádherný
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

to Darklogic: chci se tě zeptat ty máš ještě nějaké věci s mr?nebo jses toho všeho už zbavil? potřebuju totiž sehnat takové drobnosti které bych snad ani v toyotě nekoupil, potřebuji přední podběhové plasty,a přední levou lištu kterou máš zasazenou v nárazníku,ještě se mi nepodařilo sehnat originální pozičky,měl jsem tam čiré ale zjistil jsem že k červené barvě se mi víc líbí originály,no a ty jsem neměl v pohodě už od majitele a ted se mi blbě scháněj,kdybys měl nějaké díly rád od tebe něco odkoupím,nebo od kohokoliv,třeba hlava řadičky,tu bych taky vyměnil už na ní mám popraskanou tu kůži,ale to bude asi častej problém
DarkLogic
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: sob 13.05.2006, 22:46
Bydliště: Brno

Příspěvek od DarkLogic »

TommyD píše:to Darklogic: chci se tě zeptat ty máš ještě nějaké věci s mr?nebo jses toho všeho už zbavil? potřebuju totiž sehnat takové drobnosti které bych snad ani v toyotě nekoupil, potřebuji přední podběhové plasty,a přední levou lištu kterou máš zasazenou v nárazníku,ještě se mi nepodařilo sehnat originální pozičky,měl jsem tam čiré ale zjistil jsem že k červené barvě se mi víc líbí originály,no a ty jsem neměl v pohodě už od majitele a ted se mi blbě scháněj,kdybys měl nějaké díly rád od tebe něco odkoupím,nebo od kohokoliv,třeba hlava řadičky,tu bych taky vyměnil už na ní mám popraskanou tu kůži,ale to bude asi častej problém

No asi tě zklamu, ale já na MR2 nezanevřel a již se opravuje. Tedy žádný díl navíc nemám. Spíše naopak - stále marně sháním zadní křídlo.
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

škoda že jsme se tenkrát nedohodli,a nekoupily tu emeru na náhradní díly,koukám že by se pořád hodila,no jsem zvědavej jak to seženu,v toyotě na mě budou asi koukat:)
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

to TommyD-pozičky originály mám, ale rači si je nechám, kdyby náhodou musely někdy nazátky-třeba kvůli technický, ale origo hlavici řadičky mám v dobrým stavu-tak kolik za to chceš vysolit? :) , jinak já zas potřebuju takový pikačoviny, jako je taková tyčka na pérku pod volantem, přes kerou se přenáší proud do klaksonu-nemůžu nikoho ani vytroubit :D pak západku do zadního kufru, aby držel vodevřenej a největší pikačovina je taková málá půlkulatá část interierový větrací mřížky za kerou je to uchycený v kloubu-při nasazovaní sem ji někde potratil a teď mi to tam vyklá
Odpovědět

Zpět na „MR2“