Podsvícení palubní desky

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

no a kde jsi tohle našel nejde z tama objednat????na 5gen to nemaj to by potom stačily i bílí žárovky nebo ta folie byla červená že jo? ja myslím že nektery firmy tu to dělaj ale pořád bych se bál zdělat ty ručičky z tacháčů je to křehký ale bál by jsem se že to ulomím nemáte někdo na to nějaký fígl????...co poradte celicáři!!!!
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1796
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

Sundat ručičky není takový problém,...ale jak to pak nastavit na tu správnou polohu?..... :roll: Jak jsem to znovu nasadil,..tak myslím že to ukazuj trochu jinak,...tak nevím jak to poladit?...
Jinak vem kleště s tenkými konci a vsuň to pod ručičku a pak jen potáhni a je to,... :wink:

Jinak kdo poradí jak s tím doštelovaním tachoše a otáčkoměru?.. :lol: Please,.. :oops:
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1796
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

TAk ten odkaz je tady,..ale jen na Toyoty Celicy 7gen. tak kdo má zájem fakt super budíky,... :cry:
http://www.silverimageracing.com/cat_toyota.cfm
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

ArnieGT píše:No tak tohle už mám za sebou,... :lol: TAky jsem to měnil jak to šlo,...barvil žárovky,..ale je to naprd,...nakonec se tam umístily ty diody,...je sice fakt že to nic moc extra nesvítí,..ale co se dá dělat,...

Sakra kdyby jen někdo dělal tohle, sehnat tohle na 6gen. 2.0 GT je faaaak problem,... :( :(

Obrázek

ale není :wink: je jich dokoce několik :D

Obrázek

Obrázek

já osobně mám ty druhé...

Obrázek
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Malpaso: Vypadá to suprově, něco takovýho hezkýho na 5.g by tam nebylo??? :shock:
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1796
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

Malpaso bohužel to co jsi předvedl,...tak je nepoužitelné,..hlavně to je uplně jiná značka a taky když si všimneš tak jsou jen do 140mph a já mám do 280km/h tak to nesedí :-( Takže smůla no,... bohužel sylnější Celiky mají hold smůlu:twisted:
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
ja_ma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1292
Registrován: ned 29.10.2006, 12:38
Bydliště: Zlín, Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja_ma »

Tento tyden budu menit zarovecky(puvodni) za nejake LEDky, jen nevim teda jakou barvu :? Uplne ze vsech se mi nejvic libi zelena, jen kdyby vic svitila,takze tam dam zase mozna zelenou, ale ta modra vypada taky moooc hezky. Nemate nekdo foto 5g s modrym ci cervenym podsvicenim? :wink:

EDIT: Tak sem se rozhodl pro modrou, jenze ted jeste otazka jesli jdou vymenit (ne moc tezce) i ledky ve stredovem panelu, tam bych to predelal asi na cervenou, at to vypada trochu zajimave, docela se mi libi jak je to tady na te fotce 7g.
Obrázek
sold..TOYOTA CELICA turbo4wd
sold..SUBARU IMPREZA WRX
GOLF V TDI no smoke no power...
Uživatelský avatar
Marťas
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: čtv 14.09.2006, 11:50

Příspěvek od Marťas »

ja_ma píše:Tento tyden budu menit zarovecky(puvodni) za nejake LEDky, jen nevim teda jakou barvu :? Uplne ze vsech se mi nejvic libi zelena, jen kdyby vic svitila,takze tam dam zase mozna zelenou, ale ta modra vypada taky moooc hezky. Nemate nekdo foto 5g s modrym ci cervenym podsvicenim? :wink:

EDIT: Tak sem se rozhodl pro modrou, jenze ted jeste otazka jesli jdou vymenit (ne moc tezce) i ledky ve stredovem panelu, tam bych to predelal asi na cervenou, at to vypada trochu zajimave, docela se mi libi jak je to tady na te fotce 7g.
Tak mi dej vedet jak si to udelal, jsou tam puvodni zarovky a davat tam ledky?? No nevim.. Kdyz barvu tak vsude stejnou, tzn. treba modry podsvícení budiku a modry panel.. Jde o vkus.. Ale ty diody co jsou v tech obdelnickach nad tema postavickama vzduchu asi nevymenis, nejak sem to nemohl rozebrat.. Hlavne diody extra svitive..
Celica 1,6STi
Obrázek
Uživatelský avatar
ja_ma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1292
Registrován: ned 29.10.2006, 12:38
Bydliště: Zlín, Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja_ma »

Jasne ze extra svitive :wink: Libi se mi to jak je to na te fotce vyse, tak uvidim, treba to bude vypadat hezky... osobne se mi taky libi zelena, ale to neni problem to vratit naz5... Rikas ze ses tam nemohl dostat? Snad se mi to povede, to nejak musi jit, jak by se to jinak resilo, kdyz by nejaka prdla..
Mozna se do toho pustim uz dnes, zalezi jak to bude s casem...
Obrázek
sold..TOYOTA CELICA turbo4wd
sold..SUBARU IMPREZA WRX
GOLF V TDI no smoke no power...
Uživatelský avatar
Marťas
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: čtv 14.09.2006, 11:50

Příspěvek od Marťas »

ja_ma píše:Jasne ze extra svitive :wink: Libi se mi to jak je to na te fotce vyse, tak uvidim, treba to bude vypadat hezky... osobne se mi taky libi zelena, ale to neni problem to vratit naz5... Rikas ze ses tam nemohl dostat? Snad se mi to povede, to nejak musi jit, jak by se to jinak resilo, kdyz by nejaka prdla..
Mozna se do toho pustim uz dnes, zalezi jak to bude s casem...
Jo ty obdelnicky jsou na h.. je to jeden plast a nasilim jsem do toho vrtat nechtel, aby sem to neznicil... Dej pak vedet jak ti to vypada a funguje.. Preji Ti uspech... :D
Celica 1,6STi
Obrázek
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1796
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

No já tam mám zatím jen tyy modré a oranžovou na otáčkoměru a moc mne to nebaví,...tak jsem chtěl ty komplet nové budíky,...ale nějak nejsou :-(

Tady foto jak vypydyjí ty ledky,....
http://www.toyotaklub.cz/forum/album_pic.php?pic_id=780
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
ja_ma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1292
Registrován: ned 29.10.2006, 12:38
Bydliště: Zlín, Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja_ma »

ArnieGT píše:No já tam mám zatím jen tyy modré a oranžovou na otáčkoměru a moc mne to nebaví,...tak jsem chtěl ty komplet nové budíky,...ale nějak nejsou :-(

Tady foto jak vypydyjí ty ledky,....
http://www.toyotaklub.cz/forum/album_pic.php?pic_id=780
No sviti to teda docela malo, snad to bude svitit vic :roll:
Obrázek
sold..TOYOTA CELICA turbo4wd
sold..SUBARU IMPREZA WRX
GOLF V TDI no smoke no power...
Uživatelský avatar
BRunner
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1036
Registrován: čtv 01.07.2004, 12:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRunner »

Já jsem dal ledky čiré. Svítí to dostatečně a vypadá to velice Lexusně :mrgreen:
Uživatelský avatar
Marťas
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: čtv 14.09.2006, 11:50

Příspěvek od Marťas »

BRunner píše:Já jsem dal ledky čiré. Svítí to dostatečně a vypadá to velice Lexusně :mrgreen:
pošli foto :lol:
Celica 1,6STi
Obrázek
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

já bych chtěl předělat podsvícení na modré, tak pokud to někdo provedete, dejte foto a použitý osvětlovací materiály, ať vím co kde sehnat... vysocesvítívé LED diody jsou asi zbytečný když nemají velký rozptyl,co? ale asi by to chtělo vyzkoušet...
fakt škoda že na 5gen se nedělají takový pěkný budíky jak tu ukazoval Malpasso :mad:

jinak teda to podsviceni pod postavičkami na topení musí jít vyměnit, stačí se podívat na první stránku v této diskuzi, tam to několik lidí popisovalo :P
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Odpovědět

Zpět na „Celica“