Mrtvola :(

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvola :(

Příspěvek od Idaho »

POkud ta klika zaklepala, tak vyndat, připravit novou ( max 15 tis funglovka, 7-10 jetá ), pro jistotu zmeřit natažení ojničních ok a pokud se nic spatného nestalo dál tak je to v pohode..
Uživatelský avatar
PerryCZ
Věčnej rejpal
Příspěvky: 678
Registrován: pon 12.05.2008, 11:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvola :(

Příspěvek od PerryCZ »

jo kdyz je clovek blbej tak je blbej. Me tohle fascinuje, prijde napise ze ma problem, lidi mu tu poradi a on stejne to da nejakymu GURU joudouvi z vedle vesnice co uz par motoru poskladal. Tomuhle se nerika smula ale blbost. Par joudu co se snazili usetrit znam, stejne doslo na me slova. Pokud nekdo chce radu, dostane radu a on pak jde a udela si to podle sveho, si asi nic jineho nezaslouzi.... Promin, tohle je typický čecháček, myslet si jak ze vsema vychcije...
Toyota Celica 2.0 GT
Toyota Celica 2.0 GT na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=33639
Toyota Corolla 1.3 16V na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=35106
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Re: Mrtvola :(

Příspěvek od kamen »

az na to ze je ten borec z nejjiznejsi moravy.. :D nerekl bych ze jde nutne jen o to usetrit a ochcavat... kde mam zaruku ze mi to nekdo z fora nedosere jako jouda z garaze za barakem? nic ve zlem.... jsem si jisty ze se tu pohybuji opravdu sikovni mechanici ale staci pricist par topicu kde krosmen pomaha a nabizi sve sluzby a pak topic kde ho rozebirate jinak a hned si rozmyslim jestli budu naslepo verit nekomu dalsimu koho jsem nikdy nevidel nebo to dam nekomu koho znam...
naopak typicky ceske mi prijde nekoho zdupat za jeho chybu misto poradne rady.... cest vyjimkam...
celica 7g 1.8VVTL-i
Uživatelský avatar
PerryCZ
Věčnej rejpal
Příspěvky: 678
Registrován: pon 12.05.2008, 11:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvola :(

Příspěvek od PerryCZ »

:-))
Radili mu....
Toyota Celica 2.0 GT
Toyota Celica 2.0 GT na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=33639
Toyota Corolla 1.3 16V na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=35106
Uživatelský avatar
TomAss
Člen Týmu
Příspěvky: 34
Registrován: úte 29.05.2007, 19:03
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvola :(

Příspěvek od TomAss »

tak zajímalo mě co tak s tím a jaké sou možnosti.....nešlo mi ani tak o ušetření,ale...byl sem prostě pohodlný.Nechtělo se mi to tahat někde přes půl republiky.Znám ho dlůho,má zasebou spoustu motorů.....no bohužel jenom němce,tak se nezadařio.Neříkám že je to smůla,byla to chyba.Z rad sem si něco odnesl,ale bohužel,myslel sem že to zvládne....nezvládl.Tak sem aspoň ponaučený pro příště.Na všechno je třeba odborníků.
Prostě sem si nasr*l do bot a pěkně se v nich prošel.Druhý pokus už proběhne pod dohledem zkušenějších...
Toyota Celica 1.8 VVTi
Uživatelský avatar
TomAss
Člen Týmu
Příspěvky: 34
Registrován: úte 29.05.2007, 19:03
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvola :(

Příspěvek od TomAss »

chvilku to trvalo,ale číča zase jezdí a přede,jak kotě.Nakonec bylo potřeba i mnohem víc,než jen klika,ale když už,tak už.Veliké poděkování patří Liborovi,který na tom má veloký podíl.
teď už se můžu chystat na fázi dvě-podvozek a brzdy a nakonec exteriér :)
Toyota Celica 1.8 VVTi
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7647
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Mrtvola :(

Příspěvek od biscuit »

tak hodne stastnejch kilometru :bigups:
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Re: Mrtvola :(

Příspěvek od kamen »

tak to je parada ze jsi to nevzdal.. treba se i nekde potkame :) btw nestal jsi nekdy v posledni dobe v hodonine u pizzerie? mi pak rikali znami jak videli moje auto a pritom jsem to urcite ja nebyl :D
celica 7g 1.8VVTL-i
Uživatelský avatar
TomAss
Člen Týmu
Příspěvky: 34
Registrován: úte 29.05.2007, 19:03
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvola :(

Příspěvek od TomAss »

díky,díky...teď se o ni budu starat líp,než o přítelkyni :D
kámen : tam jsem nestál,ale je dost možné,že to bylo moje auto :) každopádně na konci srpna jedu k našim,tak se tam budu motat :)
Toyota Celica 1.8 VVTi
Odpovědět

Zpět na „Celica“