3SGTE AKUTNÍ !!!!

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Keeek píše:2 Libor-já myslel spíš setrvák
ty jsou v osazení na kliku i starter stejné. Mají však jinak ty usazovaci koliky a jinak díry pro šrouby na přitlak. Mám je oba tak jsem je mohl porovnat.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Jinak díly od rock auto jsou stejně kvalitní jako origo. Najdeš tam spoustu kitu levnějších ale to jsou neznačkové vyrobené kdoví kde. Pokud chceš můžu Ti ho i objednat. Vzhledem ke kurzu dolaru je cena hodně příznivá. I s daní to je necelých 14000 a v tom kitu je vše co k go potřebuješ.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Keeek
Věčnej rejpal
Příspěvky: 640
Registrován: úte 18.09.2007, 21:41
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Keeek »

Já je mám taky oba a setrvák 3SGTE 2.gen na kliku 3SGE 1.gen mi teda přišroubovat nejde.
TA40,1UZF(G)E
ST185,3SGTE
LS400,1UZFE
LS400,1UZFE
Ducati Monster S4R
Ducati 900 SS
Spondon Yamaha 1200 turbo
"Nejsem už tak malý,abych si kupoval obyčejná auta..."
Uživatelský avatar
kandry
Řidič
Příspěvky: 235
Registrován: sob 29.01.2011, 22:33
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kandry »

libor12 píše:Jinak díly od rock auto jsou stejně kvalitní jako origo. Najdeš tam spoustu kitu levnějších ale to jsou neznačkové vyrobené kdoví kde. Pokud chceš můžu Ti ho i objednat. Vzhledem ke kurzu dolaru je cena hodně příznivá. I s daní to je necelých 14000 a v tom kitu je vše co k go potřebuješ.
No motor bude snad do konce týdne venku a rozebraný a potom dám vědět,zatím dík za pomoc,vážím si toho :-)
Mitsubishi Galant 1.8 GLSi 85 Kw SOLD
Mitsubishi Galant 2.5 4WS 4WD 125Kw SOLD
Toyota Celica GT4 ST165 136 Kw NOW:-)
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.
Uživatelský avatar
kandry
Řidič
Příspěvky: 235
Registrován: sob 29.01.2011, 22:33
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kandry »

Přináším dobré zprávy o Čeldě :-) Koupil jsem motor za 20k,záruka 3 měsíce na hlavu a blok.Chci se zeptat jaké vybrat mazání,motor by měl mít najeto 140k.Tlaky naprosto v normě.A přichází i otázka co se starým motorem?Měl by o něj někdo zájem nebo si ho mám nechat a časem až budou penízky navíc tak ho postavit z performance dílů a přifouknout??
Mitsubishi Galant 1.8 GLSi 85 Kw SOLD
Mitsubishi Galant 2.5 4WS 4WD 125Kw SOLD
Toyota Celica GT4 ST165 136 Kw NOW:-)
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.
Uživatelský avatar
Cvok
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: sob 19.06.2010, 12:36
Bydliště: "Havířov" <-> Brno

Příspěvek od Cvok »

kandry píše:Přináším dobré zprávy o Čeldě :-) Koupil jsem motor za 20k,záruka 3 měsíce na hlavu a blok.Chci se zeptat jaké vybrat mazání,motor by měl mít najeto 140k.Tlaky naprosto v normě.A přichází i otázka co se starým motorem?Měl by o něj někdo zájem nebo si ho mám nechat a časem až budou penízky navíc tak ho postavit z performance dílů a přifouknout??
Nikdo nenapsal, tak napíšu já, o motoru vím prd, ale gratuluji, že se našel!
Auto je úžasné, tak ať pěkně slouží a někdy se musíš pochlubit, snad i já budu kapánek tišší! 8)
Celica AT200 + LPG
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

kandry> motor si nech... a nech všechno tak, jak to mělo bejt.... no performance... muj názor... LET IT BE, čim míň vrtání a změn tim líp pro auto a peněženku, proč komplikovat...
jinak taky gratuluju k motoru... snad to bude dobrej kousek. :wink:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
kandry
Řidič
Příspěvky: 235
Registrován: sob 29.01.2011, 22:33
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kandry »

micron píše:kandry> motor si nech... a nech všechno tak, jak to mělo bejt.... no performance... muj názor... LET IT BE, čim míň vrtání a změn tim líp pro auto a peněženku, proč komplikovat...
jinak taky gratuluju k motoru... snad to bude dobrej kousek. :wink:
Dík moc microne,mimochodem motor mi přivezou z Holandska,kupoval jsem ho přes Ebay a stránky na ně jsou www.jdm-parts.eu Jednání s nima je na solidní úrovni,rádi odpoví na všechny otázky a mají na skladech spoustu JDM motorů od Beam přes 4G63T z Evolutionu až po Blacktop :-) Doufám,že je budu chválit i po nahození motoru do čeldy :-)
Mitsubishi Galant 1.8 GLSi 85 Kw SOLD
Mitsubishi Galant 2.5 4WS 4WD 125Kw SOLD
Toyota Celica GT4 ST165 136 Kw NOW:-)
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

kandry píše:
micron píše:kandry> motor si nech... a nech všechno tak, jak to mělo bejt.... no performance... muj názor... LET IT BE, čim míň vrtání a změn tim líp pro auto a peněženku, proč komplikovat...
jinak taky gratuluju k motoru... snad to bude dobrej kousek. :wink:
Dík moc microne,mimochodem motor mi přivezou z Holandska,kupoval jsem ho přes Ebay a stránky na ně jsou www.jdm-parts.eu Jednání s nima je na solidní úrovni,rádi odpoví na všechny otázky a mají na skladech spoustu JDM motorů od Beam přes 4G63T z Evolutionu až po Blacktop :-) Doufám,že je budu chválit i po nahození motoru do čeldy :-)
Jednání této firmy je sice dobré ale jen do chvíle než přijde problém, já sem na věc od nich čekal snad měsíc :D pak balík přišel vykradenej, tak sem nepřevzal. Dále nastal kolotoč emailů kde mi nebyly schopni sdělit podací číslo balíku které je u TNT nutné k dohledání balíku pro reklamaci. Nakonec mi lidi s pošty řekli že reklamaci musí stejně provést nejdřív oni asi proto že jim balík přijde zpět. A Bastian nebyl schopen ani tohodle i když sem mu to říkal mnohokrát. Nakonec sem ten litr radši oželel, byla to hold výhodná koupě :D Takže ti držím palce :wink:
Uživatelský avatar
kandry
Řidič
Příspěvky: 235
Registrován: sob 29.01.2011, 22:33
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kandry »

snad tohle bude jiný případ a motor dorazí v pořádku
Mitsubishi Galant 1.8 GLSi 85 Kw SOLD
Mitsubishi Galant 2.5 4WS 4WD 125Kw SOLD
Toyota Celica GT4 ST165 136 Kw NOW:-)
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.
Uživatelský avatar
elviiis
Manager Týmu
Příspěvky: 397
Registrován: čtv 07.06.2007, 09:02
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

tak kupovat zajice v pytly kdyz muzes bezprolemu podstupit og? je to tve rozhodnuti nereknu kdyz chces jinej typ motor ale kdyz chces delat go na stavajicim motoru to bych asi neryskl.. snad bude vse ok...
Carlos Sainz limited 2468/5000
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

kandry - pokud dopadneš jak Yokohama, tak bych možná měl volnej motor...
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Motor i s dopravou za 20? A jakou generaci jsi koupil? První? A to věříš tomu že po 23letech má najeto 140k?
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
kandry
Řidič
Příspěvky: 235
Registrován: sob 29.01.2011, 22:33
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kandry »

nevěřím,ale jde o to,že ten motor co jsme vytáhli byl zadřený kompletně,tak mi nic jiného nezbývalo.Jen za vačky bych vypláznul balík
Mitsubishi Galant 1.8 GLSi 85 Kw SOLD
Mitsubishi Galant 2.5 4WS 4WD 125Kw SOLD
Toyota Celica GT4 ST165 136 Kw NOW:-)
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Moc Ti přeju aby ten koupený fungoval. Já jsem v tomhle pesimista,protože jsem pár motorů od těchto firem viděl a 99% z nich šlo rovnou na GO. Reklamace totiž nepřipadá v úvahu. Motor přijde,je KO,ty zaplatís všechny poplatky atd a oni ti řeknou tak nám ho pošli zpět. Vzhledem k ceně dopravy pak radši každý jde do go. Jinak vačky origo toyota set 9500,vačky třeba od BC 14000.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Odpovědět

Zpět na „Celica“