Druhý sraz CELICA (Meeting) 18.9. - 20.9.2009 Kemp Hluboký

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět

Mam zájem o akci

ANO
38
76%
NE
0
Žádná hlasování
NEMAM ČAS
12
24%
 
Celkem hlasů: 50

Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Co máš proti udění? Schválně jsem nenapsal uzení ale udění. Prostě mi to tak přišlo dobré (zajímavé) taky se používá http://search.seznam.cz/?q=ud%C4%9Bn%C3 ... source=sug. (Slovo udění se předeším používá ve spojení s grilováním což je v našem případě:-) ) . Taky tam máme obchoďák místo obchodní dům.Nehodlám se dohadovat jsou tu důležitější věci k řešení. :lol:
Stačí ti, že maš pravdu. Nehodlám se v tom tady pořád hrabat a čas trávit tím, že to tu budeme řešit. :lol: Nejdůležitější je aby nás bylo co nejvíc a aby si každý akci užil. To je to co mě zajímá. :lol: :lol:

Ukončíme dohadování a užijeme si srazík o to jde :lol: :lol:
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7649
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

http://www.pravidla.cz/hledej.php?qr=udit
taky se nehodlam dohadovat o cestine... to, ze nekdo nezna materskej jazyk, a ze paskvily povazuje za normalni, je smutny, nicmene to na tohle forum to nepatri a nechci, aby se z toho mojeho malyho rejpnuti stal nejakej flame.. nemel to bejt v zadnym pripade utok, spis duvod k zamysleni, ale ne rozpitvavanej v tyhle diskuzi. snad to beres v pohode, protoze i tak to bylo mineno... peace
honza
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Jojo beru to v pohodě. Jen jsem to chtěl taky vysvětlit. Bereš? :lol: . Vycházel jsem ze slova udírna. Uzenírna nevím. Beru to. Chápu jak si to myslel a souhlasím. Ukončíme to. Opravdu to jsem nepatří. Raději se na srazu nad tím zasmějeme u pivíčka :lol: :lol: :lol: a hlavě se bude mluvit o autech :twisted: dorazíš ? Čau Zdeněk 8)
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7649
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

bohuzel jeste nevim, jinak bych se uz prihlasil ofiko. laka me to, ale nevim jak na tom budu s casem. ale alespon na otocku bych to rad zvladnul.. uvidime
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
BaraS
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: sob 11.04.2009, 15:32
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BaraS »

:D :D :D nereste blbosti to si fakt reste u toho piva nasracku :D spis at se u toho piva sejdem a je me jedno jestli budu udit bo uzit jen ze sem jeste neuzil klobasu spis sem si ji teda užil :D
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Všem kdo dostanou více než jednu pozvánku na tento meeting se omluovám. Ztrácím přehled :-) . Je lepší raději víc než žádná není problém to pak smazat :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Ahoj nemohl by někdo z Vás kdo je i přihlášen na Slovenském Toyota clubu hodit tam info + text + program a odkaz na hlavní forum na tento Celica meeting. Nejde mi se tam zaregistrovat. Pošlete mi pak posím přímí odkaz kam jste to vložili. DĚKUJI.


Text k vložení
Ahoj Všem zasílám podrobnější informace k velkému srazu (meetingu) Toyota Celica dne 18.9. až 20.9.2009 v kempu Hluboký u Pardubic.
Program akce naleznete zde: http://foost.galerie.cz/#50345417 . Více o srazu a hlavní forum najdete zde:

http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=11733

Akce se pomalu blíží a tak je zapotřebí dát vědět
ještě některým Celicářům o akci. Poprosím Vás tedy přepošlete tento program
dalším Vaším známím majitelům vozů Celica. Popřípadě novým majitelům vozů (pokuď
jste auto prodali). Děkuji Vám. A pro některé z Vás co prodávají auto je to poslední šance
udělat si poslední cestu a příjemný víkend s těmito krasavicemi. Tak proč ne
naposledy.

hlavně si v čas rezervujte chatky ať na Vás vyjdou nebo nic pokuď budete chtít stan. Ale prosím potvrďte nebo vyplňujte ve foru také zájem o akci. Nebo mi napište na email. Doufám že se sejdeme v co největším počtu. Smile

Všechny Vás zdraví Zdneněk ( FOOST)
email: celica@email.cz :lol:
tomy
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: pát 24.07.2009, 20:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomy »

Uvidim podle prace,ale chtel bych dorazit...okouknou nejaky vychytavky:-)
tomy
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: pát 24.07.2009, 20:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomy »

tak v praci mi to vychazi ze bych mel mit volno,takze 100% prijedu
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattyno »

Pojede někdo z OL kraje?
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

Mattyno: ja nad tim porad premyslim ... ale rozhodnuti je daleko ... vidim to ne driv, nez 14 dni pred terminem :-)

Edit: Jo .. a taky zalezi, jestli treba nebude Becva .. v tom pripade 100% pojedu na Becvu :-)
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

X_Mave píše:Mattyno: ja nad tim porad premyslim ... ale rozhodnuti je daleko ... vidim to ne driv, nez 14 dni pred terminem :-)

Edit: Jo .. a taky zalezi, jestli treba nebude Becva .. v tom pripade 100% pojedu na Becvu :-)
Ta Bečva už byla (PROBĚHLA). Jo a 14dní před už pak jen max. do stanu. Chatky budou rozebrané. Začíná se plnit :lol: Jen hlašte při rezervaci že patříte k Toyota clubu dost z Vás co se jíž ubytovalo je jen pod jménem a tak se drží místa pro nás a k tomu jim zaplnujeme další a pak není takový přehled kolik nás už je. :wink:
Naposledy upravil(a) Foost dne pát 31.07.2009, 10:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattyno »

X_Mave : já to budu vědět až tak začátkem září. Jel bych na otočku jen v sobotu, takže ubytování neřeším. Ale když se to bude krýt s Bečvou, tak raději pojedu tam, je to přeci jen blíž a s mojí spotřebou...
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Ahoj Všem dnes odjíždím na dovolenou do Italie a tak budu mimo net a spojení. Vracím se 9.8. v době co tu nebudu se mužete v případě nějakých informací obrátit na RED5ive
petr.jirouschek@seznam.cz
732930661
Tak zatím :lol: :lol:
Uživatelský avatar
aznoh24
Navigátor
Příspěvky: 89
Registrován: ned 15.03.2009, 16:58
Bydliště: Přerov

Příspěvek od aznoh24 »

Take uvazuji ze bych jel z olomouckeho kraje,ale stejne jako vy nevim co bude,nebo nebude v tom terminu,bud bych jel na otocku,nebo bych spal ve stanu,takze take neresim ubytovani..
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“