Přední světla KIT

vše ohledně modelové řady MR2
Odpovědět
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

Taakže dorazila kloudná odpověd:"-II- rikala ze sleva na svetla nebude, jen usestris za postovny" ... tohle sem čekal takže si objednávám sám a kdo chce ať si též objedná, to by byla uspora tak( 1x platba což je asi 600, 1x poštovný což je asi 1000) což je každej 500 který bych pak dal za cestu k někomu zvás nebo naopak............... :D
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

furt sem nasranej za to křídlo-kdybyste ho někdo viděli někde za přijatelnou cenu-nebo, byste měli někoho ve státech-kam jde objednat z ebay-tak dejte vědět-hned ho beru, díky
Uživatelský avatar
Invader
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: ned 07.12.2008, 13:14
Bydliště: Sedlec Rules
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invader »

ty maciku zkus se domluvit s jakuzou mel by tam zase nekdy jet,tedy ma znamy na floride myslim, ten by te to mohl sehnat, :)
Auto je dar od boha ale buh urcite nepocital s tim ze bude mit clovek lepsi karu nez mel on

MR2 MKII rev 1 (Crash)
MR2 MKII rev 1 + klima (Crash)
MR2 MKII rev 2 + invader kit (in used)

Audi 80 1,8 B3 1990 (car for works)
mazda mx5 1.8NA 96kw
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

ok-už brzy by tam měl jet?díkas zkusim mu napsat-pokud bude vochotnej-budu moc rád
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

a co ta firma co to přepošle do evropy?? řešil to někdo? asi to bude dost drahý co
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

hlavně pokud by mi ho Jakuza přivezl, tak to bude daleko jednodušší, chtěl bych v létě novej lak-tak by bylo dobrý abych to křídlo už měl :D
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

Tak hoši dneska mi přišlo potvrzení o provedení platby za čočky.........sem docela rád, že už budu "snad" jen čekat balík....
Nevím jak Jamal, ovšem za mě můžu říct, že jednání s tou firmou naprosto nemožný, pomalu sem myslel, že to nikdy neveme konec...(už to řeším od té doby co tu proběhla poslední diskuze)
Poprvé sem poslal žádost jaká bude cena za tři kusy...odpověď asi za par dnu...takže změna objednávky....odpověď za asi tyden(opět jen cenová nabídka)....chci číslo účtu....dalši 4 dny.....pošle číslo účtu a vyučtování ja jeden kus.... a znova změna objednávky na dva kusy
Je tam nějaká baba(Lynn), která je docela k ničemu + telefon na kanclu neberou :lol:
(dyž ted čumim tu na datum, 1 objednávka.........1 měsíc :lol: )
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jamal »

To máš pravdu. Přes mail moc nekomunikují. Já sem jim tam taky ze začátku posílal dotaz mailem, ale jak se mi po 4 dnech nedostavila odpověď tak se volalo a dál to šlo dobře.
Toyota MR2 SW20 115kW
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

takjá tam psal taky a mě pani Lynn hned druhej den odepsala, že křídlo nemaj a mít nebudou..., objednal jsem ho nakonec z americkýho ebaye-za půlku ceny a navíc to vypadá, že to je originál toyota :D , tak sem zvědavej, co příjde-jen tak pro pobavení-můj kámoš měl objednaný lambo otevírání dveří na civica-taky za podezřelou cenu-a přišel mu pár krásnejch novejch holínek... :lol:
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

jn na to křídlo sem se taky díval, docela fajn že ho i pošlou a cenově je to jiná, jestli je to tohle...
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/NEW-91-M ... ccessories
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

mno vidíš-to máš přímo odkaz na to moje-dneska mi volal kámoš kerej to dražil, že už mu to přišlo-tak to du po práci vyzvednout-sem na to zvědavej, jestli taky nemám jen předražený holinky
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

Obrázek
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

tak se musim pochlubit-moje vysněný křídlo z pátý revize je už konečně doma a vypadá parádně-všechny závity-jak boční, tak spodní na přichycení k kapotě jsou kovový-žádný montování do plastu, nebo lepení, je připravený do laku a celý to vyšlo do čtyř tisíc, vo čem se mi předtím ani nesnilo :-)takže spokojenej parchant, teď už jen našetřit na celolak a mr2 bude v létě jako nová :D
Uživatelský avatar
Invader
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: ned 07.12.2008, 13:14
Bydliště: Sedlec Rules
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invader »

pekny holinky :D
Auto je dar od boha ale buh urcite nepocital s tim ze bude mit clovek lepsi karu nez mel on

MR2 MKII rev 1 (Crash)
MR2 MKII rev 1 + klima (Crash)
MR2 MKII rev 2 + invader kit (in used)

Audi 80 1,8 B3 1990 (car for works)
mazda mx5 1.8NA 96kw
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

no to sem si taky voddechl, když sem to vybalil, složil a vše bylo tak jak mělo být-kdyby bylo něco špatně-tak to nemožu ani poslat nazpět do Hong Kongu-jelikož ten rozsipanej čaj co byl na krabici jako adresa odesílatele, bych přepsat nedovedl... :lol:
Odpovědět

Zpět na „MR2“