Co takhle v létě uspořádat výlet na Nordschleife?

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Příspěvek od Luke_Luke »

Pro sebe...na okruhu v Ceske Lipe(Sosnova)...neni to nic moc je kratky...cely ho s tou Fiestou das za 50s...a prumerna rychlost bude okolo 90-100kmh...ale mas ho na hodinu vyhradne pro sebe... :P
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

celicaGT2 píše:mas moznost si na volny jizdy v mostu nebo v brne zarezervovat pujceni z toho jiz jmenovanyho impexcaru 911 S,nebo jestli se cejtis tak i klidne F430 s F1 razenim ,(budes jak schumacher :) ), verzi na celej den,ale je to lichvarna,tam se plati i za pocty ujetych km,benzin te vyjde na okruhu na sileny mnozstvi penez (a ke vsemu musis vratit s plnou nadrzi,spotreba se bude drzet nad 30 litru/100 u F) a to nemluvim o tom ze za hodinu jses schopen donicit gumy na aute a ty podle me taky budes muset zaplatit,takze na ten den investice vice jak 100 000kc. napr.u adropu,kde se kupujou ty adrenalinovy darky pujceni modeny F1 na celej den te vyjde na 46000,ale tam se myslim neplati najety km.
Tak, impexcar to nepůjčuje pro ježdění na okruhu, to zcela jistě... spíš pro někoho, kdo s tím potřebuje zamachrovat před kámošema :lol: No, zajímal by mě typickej zákazník půjčovny impexcaru :)

Jinak spotřeba nad 30 litrů je dost optimistickej pohled, viděl bych to dost tragičtějš - 30 litrů na okruhu dáš s dvouapůllitrovým šestihrnkem, natož tyhle monstra...
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Uživatelský avatar
rodriguez
Řidič
Příspěvky: 208
Registrován: pát 13.10.2006, 18:51

Příspěvek od rodriguez »

Taková akce je vynikající nápad,se mnou můžeš určitě počítat,jen to potřebuju vědět alespoň 2 měsíce dopředu.Možná by stálo za uvahu tam vyrazit přes týden kdy tam bude daleko méně aut a o víkendu si zajet k tomu mooři,myslím že ten týden tomu objetovat stojí za to.
Corolla 1.6 G6 již prodaná , Supra MKIV TT Targa, Avensis T22 1.6, Avensis T22 2,0 D4D, BMW E60 530d, Land Cruiser HZJ78
celicaGT2

Příspěvek od celicaGT2 »

Zatím tady žádné návrhy ohledně datumu nepadly,tak začnu první-první týden v květnu (4-10.5.2009). Můj nápad je takový že nejideálnější je čtvrtek,tam si to odjet odpoledne a pak se na pátek přesunout k moři na jeden den a v sobotu vyrazit zpátky na ring kde hlavně odpoledne jsou skutečný extra kousky (taky musí bejt štěstí,no) a buď ještě v navečer odjet domu nebo v neděli ráno. Ale největší problém bude nocování podle mě,hotely tam budou asi pěkně drahý (na nás),tak buď spát v autech nebo někam se schovat do stanů :) . Tady jsou volný termíny na ringu,začátkem května se tam nic netestuje: http://www.nuerburgring.de/events.10.0.html

Noc vyjde na osobu u ringu na cca 70 e což je docela dost,to by se muselo zamluvit a zařídit. Nejlepší hotel je přimo u ringu tento, http://www.nuerburgring-hotel.de/uk/ ,ale nejde mi tam zjistit přesný datumy atd.chtělo by tam zavolat. Ale tak snad by se to nějak vyřešilo mimo hotel :)
Uživatelský avatar
rodriguez
Řidič
Příspěvky: 208
Registrován: pát 13.10.2006, 18:51

Příspěvek od rodriguez »

A co to spíš směrovat víc k létu někdy koncem června až konec srpna, v květnu občas bývá ještě zima a když bychom jeli až k moři atk at se taky vykoupeme :wink:
Corolla 1.6 G6 již prodaná , Supra MKIV TT Targa, Avensis T22 1.6, Avensis T22 2,0 D4D, BMW E60 530d, Land Cruiser HZJ78
cipis
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: pon 17.07.2006, 19:41
Bydliště: Tišnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cipis »

Zrovna do sezóny? Kdy je nejvíc lidí a největší ceny?
rodriguez píše:A co to spíš směrovat víc k létu někdy koncem června až konec srpna, v květnu občas bývá ještě zima a když bychom jeli až k moři atk at se taky vykoupeme :wink:
Toyota Starlet 1,3l EP82 (r.v. 92) 55kW 2E-E šedá (moje)
Toyota Starlet 1,3l EP82 (r.v. 93) 55kW 2E-E červená (ségra)
IFA Multicar M25 sklopka (r.v. 84) 33kW, 2l diesel (moje)
Uživatelský avatar
ja_ma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1292
Registrován: ned 29.10.2006, 12:38
Bydliště: Zlín, Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja_ma »

taky bych jel, pokud by mi to casove vychazelo, s kamaradem co ma MR2 turbo, sme se tam uz chystali... V nemecku se da zajet treba i do nejakeho muzea aut... :wink:
No ale docela mazec, mam to nejakych 1000km :shock:
Obrázek
sold..TOYOTA CELICA turbo4wd
sold..SUBARU IMPREZA WRX
GOLF V TDI no smoke no power...
celicaGT2

Příspěvek od celicaGT2 »

no právě,v srpnu podle mě to nemá vůbec cenu a v červenci taky ne,tak jedině tak v půlce června 15-21.06.2009,že by se 18 mohlo vyrazit. Ale s tím provozem a sezonou nevím jak to je.Bude to už na hraně. Co se muzeí týče,tak je toho samozřejmě moc,Mercedes Benz,nebo si zajet do Maranella nebo Saint Agaty :) ne to už by lezlo na mooc penízků,ale v Německu bychom se někde podívat mohli. Chce to jen někoho schopného :)
Uživatelský avatar
rodriguez
Řidič
Příspěvky: 208
Registrován: pát 13.10.2006, 18:51

Příspěvek od rodriguez »

Ok, já chtěl preferovat letní termín z důvodu toho že skorožena chodí ještě do školy a nejsem si jistý jestli by jela jindy,ale to není problém zjistit.
Corolla 1.6 G6 již prodaná , Supra MKIV TT Targa, Avensis T22 1.6, Avensis T22 2,0 D4D, BMW E60 530d, Land Cruiser HZJ78
celicaGT2

Příspěvek od celicaGT2 »

aktualizuji tema,jel by nekdo tak za mesic na ten ring? pouze tam,tak na dva dny,vikend,opakuji je to cca 700km tam a 700km zpet,jestli si nekdo troufa,letos tam chci totiz urcite jet,at sam ci s nekym a ne cervenec se mi cekat nechce
celicaGT2

Příspěvek od celicaGT2 »

jel by někdo 02.05.09? do 3.05.09 ? nebo klidně i déle,mám dovolenou další tejden
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

Tak Passo dello Stelvio by byl mazec projizdet jako kolona :twisted:
to se mi mooooooc libi :lol:
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

určitě bych taky chtěl jet, ale spíš se bojim jestli by to auto vydrželo, myslim že mi letos bude muset stačit jen Most, přecejen Ring je hodně velkej záhul na kompletně celý auto a ted ho(myslim) nemám v takovym stavu abych si to troufnul
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
celicaGT2

Příspěvek od celicaGT2 »

tak na zkoušku,abys věděl co to auto dokáže,taková výzva jak pro tebe tak pro auto. Jak sem byl vloni na Slovensku tak si říkám že by auto 2000km mělo zvládnout,ale samotnýmu se mi tam nechce,no.
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

Pro ty kdo nevidel, doporucuji...
Cesta do Passo dello Stelvio v podani mistru z Top Gear ve vozech Lambo, Porche a Aston :twisted:

http://videos.streetfire.net/videos/sea ... ing%20road

P.S. : okruh je za chvili nuda... 8)
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“