Pomoc ! AURIS - skrkani..co to je????

nová modelová řada - nástupce Corolly
Pavko
Člen Týmu
Příspěvky: 37
Registrován: ned 15.04.2007, 22:15
Bydliště: Zubří

Příspěvek od Pavko »

No tak tohle se mi nějak nepozdává, soudní znalec Ti nedá vyjádření za měsíc, natož za týden, Ty budeš asi nějaký provokatér a připomínáš mi jednoho podobného z jiného fóra, jak vyjadřováním, tak slovníkem.
academic
Člen Týmu
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 07.06.2007, 23:32

ako sorry???????

Příspěvek od academic »

...
Naposledy upravil(a) academic dne ned 17.06.2007, 09:58, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
T.Y.N.G.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 537
Registrován: čtv 19.10.2006, 08:03
Bydliště: Jablonec Nad Nisou

Re: ako sorry???????

Příspěvek od T.Y.N.G. »

academic píše:T.Z.N.G. - nie som ziadny diler ani sales manager ani ziadny zmrd .......chcem len auto, za ktore som si zaplatil a bude jazdit tak ako ma!!!! Chcem vidiet tvoju asertivitu, keby sa to stalo na tvojom "mesacnom" aute!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mno, já nedokázal z novým Yarisem odjet od první benzínky, protože nešel nastartovat, když jsem to po 14-ti dnech s nima řešil, taky nevěděli co to je. Potom vypátrali, že je problém v nedostatečném sešlápnutí spojky.
Takže. Byla to absolutní prkotina, o spojce v tu chvíli ještě nevěděli, že toto čidlo má (byl to jeden z prvních prodaných Yarisů v ČR). A protože to nebylo vyběhaný, tak se spojkový pedál zarazil právě na tom čidle.

Tímto chci jenom naznačit, aby jsi měl trpělivost a v klidu to s nima řešil a né se hned rozčiloval jak je auto k ničemu.

Ještě jedna poznámka.
Je to hodně o servisu a jeho přístupu a zrovna Toyota má dle mé zkušenosti velice dobrý přístup. Samozřejmě, že i zde jsou vyjímky. Jezdím do servisu 140 km vzdáleného, protože má perfektní přístup k zákazníkovi. Servis, který mám 11 km od bydliště, po zkušenosti s výměnou předního skla již (doufám) nikdy nebudu muset navštívit.

Zkus popátrat po SK fóru a najdi nejlepší autorizovaný servis u Vás.

Ještě dodám z vlastní zkušenosti, již mnohokrát ověřené. Například jednání na úřadech: Baba nepříjemná, že by jí jeden nejraději zašlapal do země. Ale když na ní půjdeš slušně, s úsměvem a nenecháš se od ní rozhodit, tak ona po nějaký době na 99% taky vychledne a začne se chovat jinak a nakonec se s tebou slušně a příjemně rozloučí.
Ford Focus 1.0 Trend 2015
Toyota Yaris NG 5dv 1.0 Base Cool (Made in Japan) r.v. 2006. Prodáno 06/2015.
academic
Člen Týmu
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 07.06.2007, 23:32

T.Y.N.G

Příspěvek od academic »

...
Naposledy upravil(a) academic dne ned 17.06.2007, 09:58, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
RasťoSK
Manager Týmu
Příspěvky: 454
Registrován: pát 25.05.2007, 07:00
Bydliště: Slovensko RK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RasťoSK »

Zbehni s tým do Hornej Stredy - ten servis vypadá ako jeden z najlepších na SK... Nejako ale nechápem ako môže servisák "kukať ako puk" a nič neurobiť - Kde si s tým bol a kde si to auto vlastne kupoval? Ak ho máš na lízing, tak to hádam nemôže byť problém - Ti s tým predsa musí helpnúť lízingovka...
MR-2 W3
Corolla AE92
Celica RA61
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: jo plextore

Příspěvek od Jimmi »

academic píše:...okrem toho to nie je vrzanie...ale zvuk ako ked do vrtule ventilatora nieco vlozis...
Zatím to tedy přesně odpovídá tomu, co jsem psal výše :wink:
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
academic
Člen Týmu
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 07.06.2007, 23:32

to: JImmi

Příspěvek od academic »

to odpovida....ibaze ked idem s ventilatorom na "0" tak ten zvuk je tiez :shock:
vsak hovorim, ze v dvoch servisoch so mnou jazdili a nechapali odkial to vychadza..
Uživatelský avatar
T.Y.N.G.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 537
Registrován: čtv 19.10.2006, 08:03
Bydliště: Jablonec Nad Nisou

Re: to: JImmi

Příspěvek od T.Y.N.G. »

academic píše:to odpovida....ibaze ked idem s ventilatorom na "0" tak ten zvuk je tiez :shock:
vsak hovorim, ze v dvoch servisoch so mnou jazdili a nechapali odkial to vychadza..
No jo, ale to proudí narázový vítr. Co takhle zkusit nastavit foukání na výdechy, který jdou zavřít a ty právě uzavřít, potom se proudění omezí na minimum a uvidíš.
Ford Focus 1.0 Trend 2015
Toyota Yaris NG 5dv 1.0 Base Cool (Made in Japan) r.v. 2006. Prodáno 06/2015.
academic
Člen Týmu
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 07.06.2007, 23:32

Příspěvek od academic »

---
Naposledy upravil(a) academic dne ned 17.06.2007, 09:58, celkem upraveno 1 x.
academic
Člen Týmu
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 07.06.2007, 23:32

serté na to!!!!!

Příspěvek od academic »

Prosim vas, kaslite na to! Potrebujem skutocne niekoho, kto ma Auris. Potrebujem to riesit a nie citat rozne uvahy. Si to uvedomte.....kazdy den musim sadat do toho auta ........
academic
Člen Týmu
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 07.06.2007, 23:32

Příspěvek od academic »

...
Naposledy upravil(a) academic dne ned 17.06.2007, 09:58, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
T.Y.N.G.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 537
Registrován: čtv 19.10.2006, 08:03
Bydliště: Jablonec Nad Nisou

Příspěvek od T.Y.N.G. »

Sorry, že se někdo snažil poradit.
Ford Focus 1.0 Trend 2015
Toyota Yaris NG 5dv 1.0 Base Cool (Made in Japan) r.v. 2006. Prodáno 06/2015.
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Tak priste si kup Fabii z Ukrajiny, nebo Yarise z francie, Camry z jihoafricke republiky, jedno lepsi nez druhe, cistokrevnej Japonec snad uz ani neexistuje. trosku jsem se namichnul 8)
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
T.Y.N.G.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 537
Registrován: čtv 19.10.2006, 08:03
Bydliště: Jablonec Nad Nisou

Příspěvek od T.Y.N.G. »

academic: By mě ještě zajímalo kolik času a peněz tě stáli znalci, kolik chceš vrazit do právníků, atd?

Možná potom, nechat auto v servisu tejden, ať se v tom pohrabou, tě bude stát mnohem méně nervů a peněz! Je to reklamace, takže by ti měli půjčit náhradní auto. Já osobně bych se opravdu tak nevzrušoval. Maj přesný manuály, jak co rozebrat, takže si buť jistej, že ti to nepokur**j.
Ford Focus 1.0 Trend 2015
Toyota Yaris NG 5dv 1.0 Base Cool (Made in Japan) r.v. 2006. Prodáno 06/2015.
Pavko
Člen Týmu
Příspěvky: 37
Registrován: ned 15.04.2007, 22:15
Bydliště: Zubří

Příspěvek od Pavko »

Přesně to samé udělal tento člověk na jiném fóru, pod jinýn nickem, založil téma, kde popisoval ůdajnou závadu, asi aby naštval lidi a po diskuzi se odhlásil a zmizel, jako tady. Asi se tím baví, jak pohanil Aurise. Takže to berte s rezervou, lidé jsou různé, zvlášť některé, jak by řekl klasik.
Odpovědět

Zpět na „Auris“