Navigace 2019

vše ohledně modelové řady Corolla
zabsky
Člen Týmu
Příspěvky: 37
Registrován: sob 12.01.2019, 14:19
Bydliště: Dolní Břežany
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace 2019

Příspěvek od zabsky »

Potvrzuji také, že i přes jarní update jsou mapy neaktuální. Chybí novější kruhové objezdy a to někdy i několik let staré. Údaje o rychlostní limitech jsou také často úplně mimo. Od Toyty je dost drzost chtít za tyto aktualizace peníze. Nicméně na to už jsem si zvykl, ale poslední měsíc mně odmítá poskytovat online služby. Stále vyžaduje přihlášení k účtu Moje Toyota, který sice mám a na počítači se přihlásím bez problému, ale v autě se nestane nic a navigace je offline. Mobil samozřejmě spárovaný je. Nenarazil někdo na podobné problémy?
Toyota Auris Hybrid TS 1.8 Executive
Kia CEE'D SW CRDi 85KW
ex Škoda octavia TDI 66 KW
pastika
Navigátor
Příspěvky: 130
Registrován: úte 31.12.2013, 23:28

Re: Navigace 2019

Příspěvek od pastika »

V telefonu nastavení,připojení,mobilní hotspot a zdílení připojení,sdílení připojení bluetooth zapnout a mělo by to fungovat. Protože stačí aby se telefon restartoval a musíš to znova zapnout.
zabsky
Člen Týmu
Příspěvky: 37
Registrován: sob 12.01.2019, 14:19
Bydliště: Dolní Břežany
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace 2019

Příspěvek od zabsky »

V tom to opravdu není. Při nastavení připojení se navigace připojí k serveru, takže mobil je ok, ale server chce další ověření a to mi neumožní. Dříve se nic takového nedělo. Takže nyní se nelze připojit online.
Toyota Auris Hybrid TS 1.8 Executive
Kia CEE'D SW CRDi 85KW
ex Škoda octavia TDI 66 KW
zabsky
Člen Týmu
Příspěvky: 37
Registrován: sob 12.01.2019, 14:19
Bydliště: Dolní Břežany
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace 2019

Příspěvek od zabsky »

Nakonec jsem musel založit další účet na MyToyota. S tím původním jsem se přihlásil pouze přes web, v autě do eshopu, ale do navigace ne. S novým účtem je vše ok. Jako by mi to v online službách navigace dalo nějaký ban. Přestala fungovat po použití v Bosně. Ještě je zde důležité, že pro přihlášení na portál se použije přihlašovací jméno a tedy registrační email a do online navigace portalId. To, co Toyota, člověk fakt nevymyslí :( .
Toyota Auris Hybrid TS 1.8 Executive
Kia CEE'D SW CRDi 85KW
ex Škoda octavia TDI 66 KW
dbx
Člen Týmu
Příspěvky: 73
Registrován: úte 16.04.2019, 10:42

Re: Navigace 2019 - dopravné informácie

Příspěvek od dbx »

Chcem sa vás spýtať na dopravné správy v navigácii Toyoty.
Dopravné informácie cez rádio na Slovensku nemám žiadne, v Rakúsku áno. Žeby na Slovensku rádiá nevysielali tie dáta vo formáte, ktorý Toyota podporuje?

Dopravné správy cez internet sa mi tiež nepodarilo spojazdniť. Na telefóne zapnem mobilné dáta a zdielanie cez bluetooth, telefón s autom cez bluetooth spárovaný je. Žiadne dopravné správy to neukazuje. Alebo treba ešte niečo urobiť pre aktiváciu? Napr. registrovať sa na portáli Toyota, alebo niečo iné? Skúšal som aj vytvorenie hotspotu cez mobil, ale nič sa nezmenilo (toto som len skúšal, predpokladám, že pre dopravné správy by malo byť dostačujúce zapnutie mobilných dát a zdielanie cez bluetooth).
Toyota Corolla 2.0 Hybrid Touring Sports, Comfort-Navi-Tech
zabsky
Člen Týmu
Příspěvky: 37
Registrován: sob 12.01.2019, 14:19
Bydliště: Dolní Břežany
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace 2019

Příspěvek od zabsky »

S rádiem mám podobnou zkušenost. Za celou dobu se mi u nás neozvala žádná informace. V Chorvatsku a myslím i v Rakousku šla hlášení každou chvíli. Pro aktuální informace v navigaci je potřeba nastavit Setup->Provoz->Provoz přes int. Vyžaduje účet, ke kterému připojení jsem tu řešil výše. Návod je zde: https://www.toyota.cz/world-of-toyota/n ... uch-2.json v odstavci On-line návod pro Toyota Touch® 2.
Toyota Auris Hybrid TS 1.8 Executive
Kia CEE'D SW CRDi 85KW
ex Škoda octavia TDI 66 KW
Odpovědět

Zpět na „Corolla“