nákup 5.té generace

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: nákup 5.té generace

Příspěvek od micron »

120T bych ti věřil kdybych se válel 3 dny pod barem... a držel bys vodu, čerstvou vodu s ledem, jinak je to celkem komedie... :roll: pardon... 120 eheheheheheh tohle bych nesežral comedy... komedie mam rád ale nesměj bejt trapný... nic trapnějšího sem neviděl... ale chtěl bych vidět kopii prodejky... :biggrin: abych se zasmál
WTF! chtěl bych vidět účtenku, abych se zasmál já, ostatní, mechanik, lakýrník, klempíř a vlastně abysme se zasmáli všichni tady... :biggrin: :biggrin:
mno celý je to komedie... kdo bude investovat do auta na prodej 120t? buďto komik nebo někdo kdo vyhrál v loterii... to asi ale těžko :-) ten by nebyl tak blbej...Ne je to z lásky a kde je na prodej?
no dobře je to sranda... ale proč? taková divná ne? fakt nechápu... ??!!! někdy ale nic nemá logiku, někdy taky ale něco má nelogiku... logicky ne-logicky že??? :biggrin: logicky převzato...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: nákup 5.té generace

Příspěvek od Hug0 »

Microne co je na té cifře tak divného? Troufal bych si tvrdit, že to bude jedna z nejhezčích 5G v republice :)

Nakonec je to tak, že můžeš koupit auto ve stavu jako má např. Laser Beam, troufám si tvrdit, že i pan sušenka ale za taková auta se nevejdeš do 100k.
Nebo můžeš koupit vrak za 15 tis, půlku ho vyvařit, udělat generálku úplně všeho a nevejdeš se do 200k.
ve výsledku skoro nic mezi tím nemá moc smysl, protože tam budou vždy investice a né malé.

Schválně, kolik částí auta jsi už nechal přelakovat ty? :)
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Laser Beam
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 26.02.2009, 14:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nákup 5.té generace

Příspěvek od Laser Beam »

Huq0 mně ta cifra taky nepřijde nějaká závratná,nebo divná,prostě cokoliv se dělalo,tak se dělalo pořádně a se vším všudy.A navíc nejsem dement,abych lakoval auto po částech :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7634
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: nákup 5.té generace

Příspěvek od biscuit »

ze to vubec reflektujete, vzdyt byl zas v rausi :-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Laser Beam
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 26.02.2009, 14:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nákup 5.té generace

Příspěvek od Laser Beam »

biscuit,aha já zapoměl :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: nákup 5.té generace

Příspěvek od libor12 »

Laser Beam píše:Huq0 mně ta cifra taky nepřijde nějaká závratná,nebo divná,prostě cokoliv se dělalo,tak se dělalo pořádně a se vším všudy.A navíc nejsem dement,abych lakoval auto po částech :wink:
O to větší důvod si ji nechat. Všechno do posledního šroubku hotovo a pak ji pustit nějakému týpkovi co dostal cash od fogiho a pak tady prudil. Jeden stačí. :)) Jako doplněk v tvém obýváku bude zcela originální. :)
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Laser Beam
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 26.02.2009, 14:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nákup 5.té generace

Příspěvek od Laser Beam »

Libore máš pravdu,stejně jsem to s tím prodejem nemyslel vážně,nikde jsem to ani nenabízel,ale při představě,že by to koupil takový kokot jak říkáš,tak bych to dal radši do šrotu :P
Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: nákup 5.té generace

Příspěvek od micron »

Hugo> co se laku týče... zbejvá zadní víko kufru a spoiler. pak se bude lakovat kapota, která se dědovi moc nepovedla... jinak je v laku celý auto. 8J1+
Chápal bych že někdo celi prodává za 120.000 mimochodem je to částka za kterou sem celi v dezolátním stavu kupoval kdysi já. Ale co nechápu je "investice" 120t jaká byla tedy hodnota auta před investicí :-) :-) je to blbost... lak celýho auta stojí neřeknu ti přesně... u metly je to víc. Tohle neni ani metla... 120? hahahahahaha to by sežral možná jouda ale ne někdo kdo ví co stojí lak- kvalitní lak podotýkám a tolik ani omylem... možná že v autorizovaným servisu- ale tam by to nechal lakovat jedině magor-idiot. :biggrin: Ne ani kdyby mi trhali chloupky na pytlíku tak se stejně tomu budu smát... i přes tu bolest :-) nepřestanu... je to prostě blbost BLBOST!
Nikdy bych si nedovolil ani omylem napsat že sem za lak auta vypláz 120t protože bych musel bejt prostě idiot. :biggrin: 120 bez faktrury nebo s fakturou? Spíš bez... že? nebo s? tu bych chtěl vidět... :biggrin: :biggrin: faktura neni... spíš to vidim jako pokus zaujmout... no mě to zaujalo :-) :biggrin: ale realitu bych viděl někde jinde... mnooohem níž.

jestli se naseru, zavolám mýmu lakýrníkovi a zeptám se ho na cenu... komplet. takovou sumu by si ale nedovolil ani kdyby spadnul z višně :biggrin:
No proč bych to neudělal ihned... volal sem, tááákže celý auto celica celolak s odstrojením nastrojením circa 35.000,- :bigups: 120 comedy na mě nezkoušejte... :biggrin: :biggrin: tomu řikám amatérismus.... :angry: chce někdo kontakt? rád předám... 608/354666
teď sem zajímavej zase já že? :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

Re: nákup 5.té generace

Příspěvek od Srandista »

microne, prosim ta, pretri oci a uber na davke, fakt ti to neprospieva...

Laser Beam predsa napisal, ze spravil celolak A kopec dalsich veci k tomu. Nie ze spravil celolak za 120t. Aspon ja som si nic take nevsimol, a to som si prave vycistil okuliare. Ked tak mi to prosim ukaz, dik.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: nákup 5.té generace

Příspěvek od micron »

no a copak dál... kromě laku pane okuliare...? mě zajímá celá ta komedie... (tajná) zbejvá 100.000 / 80.000 v luftu... 20.000 je mezera aby si moh někdo něco vymyslet.... :biggrin: ne nejsem srandista... vážnista... taky chápu že na někom se musí vydělávat... to je logický... ale prát to veřejně je nevhodný... ale chci to... pražim po těch informacích... :biggrin:
Ber mě jako že bych měl teoretickej zájem o ten úžasnej kousek.... zcela originální fantastickej... sem mohamed iljušin a to auto bych chtěl... povíte mi nějakou pravdu o tom autě? :biggrin:
Jako Mohameda Iljušina je mi jedno co tu píše micron... ale chtěl bych vidět fotky před a po... a co přesně bylo měněný... lak musí bejt úžasnej :bigups: úplně ho žeru i když sem ho neviděl... bude prostě lahodnej. Sbírám takhle divný auta a tohle bych chtěl... :wink: ale neviděl sem ho?

micron> hej ole iljušine klííídek tohle je muj profil.... dej si vodku a neotravuj... koho zajímá tvoje sbírka, ty magore jeden :-) Přece tomu nevěříš? to seš tak zchlastanej? Celý je to blbost. Iljušine, umělá inteligence si tu vymyslela story a ty si v tom? Normálně tam hraješ! Spasiba... cooo ty vole ty tam hraješ!!! jaký Spasiba... dej sem tu vodku... ty a já my tomu vůbec nerozumíme... já už to vůbec nechápu co si to chtěl kurva koupit? ščo???? :biggrin: :biggrin:

Kámo Iljušine... málem tě dostali!!! ščoooo ??? No fakt málem tě dostali... to jsou takový malý česko-slovenský teroristíčci... chápeš? Ja neponevaju?.... vole ty si úplně v prdeli... :biggrin: :biggrin:
My teď jedem hlavně s čínou... to je a bude kurva matroška... ščooo :biggrin: No Iljušine ty si furt v lihu tak se seznámíme s čongama... Takovej solventní číňan by neměl jen jedno tohle auto ale 2... narozdíl od tebe Iljušine... ty tak pořád šetříš... a vůbec celý to s tebou vede k hovnu... ščooooo??? No je to tak... už to prostě neni jako to bejvalo... jde ti o každou korunu... tady shing shong to koupí za 2x tolik... už mě nebavíš iljušine... :biggrin: adios amigo... musíš prostě pochopit že už nejste ty nejsolventnější... adios amigos... :mrgreen:

No tak dost komedie... ale ušlo to... ne nevadí mi nikdo kromě podezřelých arabů... vždycky si je proskenuju očima 3x... nevěřim jim... ale jinak je to comedy.... je to fuck od kud kdo je, je buďto slušnej jako že 90% nebo zmrd... a nebo svině... 7%. (3% se ztratěj)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Laser Beam
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 26.02.2009, 14:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nákup 5.té generace

Příspěvek od Laser Beam »

micron to co bereš musí být strašný svinstvo,měl bys to reklamovat.Jestli tvůj dodavatel těch sraček je trochu solidní,tak pokud mu ukážeš pár svých příspěvku tady odtud,tak ti třeba nabídne něco kvalitnější.Zkus to.Nikde jsem nepsal,že bych dal za lak 120t.Navíc nemám důvod si vymýšlet investice,když nic neprodávám.Dál už ti nehodlám nic vysvětlovat,protože nesnáším zkurvený smažky fetky a podobnou pakáž.
Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: nákup 5.té generace

Příspěvek od micron »

laserbeam... upozorňuju tě že sem nic nikdy nebral možná budu ale ne díky hovadu jako seš ty--- ty seš prostě vedlejší sračka--- seš vedlejší sračka... prostě jeliman... sežer si to jak chceš... :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: udělals ze sebe debila veřejně... tak si to sežer... máš nějakej problém... ale ten si nevyřešíš tady... tady sem psycholog/ psychiatr já... kámo... zkus celica club... nebo bohnice... tam ti pomůžou... :biggrin: :biggrin: :biggrin: jinak FUCK-OFF nevim co víc je to blázen :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: manipulant a ale pozor i investor... ale o tom ani neví :-) ale to by mě právě zajímalo komu investoval jestli si to nevymyslel... psychopat :biggrin:

hmmm... ale nikdy sem nepředpokládal že někomu fakt může rupnout v bedně... takhle jako na živo :-) je to tak... takže toho člověka neznám, nechci ho znát a nezajímá mě... aufshlusss :biggrin:
prostě chudák... přispěl bych mu na léky... ale nechal bych ho zavřenýho :biggrin: žádnej smajlík... tak sorry :-) :crazy:
určitě nejsem první kdo ti řek že si nemocnej... ale to se stává... práce, lidi, sračky... já to chápu... ale neberu že buzníš mě... to si přehnal... protože já sem byl tvuj kamarád... stejně ti rád pomůžu když se necháš léčit... úplně v pohodě... já to chápu...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: nákup 5.té generace

Příspěvek od micron »

Je prostě jasný že laserbeam něco baští od svýho psychiatra... někdo baští to a někdo to... ale prozradil se... fest někdo hulí někdo žere extáze, lsd... atd... nebo prášky ... laserbeam očividně bere moc prášků a nezabírá to... resp. to způsobilo že utratil hodně peněz na nic... a teď za to můžu vlastně já--- :biggrin: protože nejsem tak blbej... prosimtěhlavně nepáchej sebevraždu... to je napsaný v každým příbalovým letáku... neblbni :biggrin: pěkně se uklidni... a pochop že já nejsem tvuj nepřítel... jsem tvuj přítel vole!
Zvláštní je jakej je vlastně rozdíl mezi komunikací slovní a psanou.... obrovskej.... je v tom tak obrovskej rozdíl... SMS vs hovor že si to lidi vůbec nedokážou uvědomit... nehoráznej rozdíl!

Mnooo chtěl sem se něco dozvědět... ale vypadá to tak že laserbeam má fakt psycho problém a skončil.

To sem zrovna nechtěl... nevěděl sem že je fakt nemocnej, možná o tom ani sám neví... ale prostě to propuklo... třeba se najde přičina- tou bych neměl bejt já :-)
podle mě to zpraví pár prášků.... a bude zase jako bejval... něco se určitě stalo doma... atd... vždycky byl v pohodě... :roll:
Něco se mu prostě stalo... problém kterej řešil jinak- investicí do auta... než měl. To si myslim já.

Tohle co psal by nepsal normálně... nikdy by ho to ani nenapadlo... nikdy neřešil částky... věděl co je moc a co je málo... ale najednou ------------- zblbnul sám? čim? to je otázka ale chtěl bych laserbeama mít zpátky normál jako bejval... virtuálně v pohodě... :wub:

právě mi to celý přišlo divný protože Laserbeam nikdy nereagoval takhle agresivně nebo divně... nikdy... až teď ty reakce byly divný... po těch 120T jako by to nebyl on... co se stalo????
tak dluží prachy? kurva hlavně ať se nezabijí... jen to ne!!!!! kolik lidí dluží 3 prdele lidí dluží vole!!!!! neblbni!!!! :sarcasm: fakt píčovina...

Nejhorší sou ty lidi jako já a pár dalších co jsme proti sociálním sítím... všem a chceme mít klid.... ten klid je úžasnej krásnej ale pak zase chybí komunikace s lidstvem... otázka je potřebuju ho?
potřebuju aby mi svítil mobil v 8 ráno potřebuju aby mě ěkdo zval do nudný hospody.... otravuje to... počasí otravuje, všechno otravuje... řiká se tomu deprese.... někdo použije jako antidot marihuanu... někdo pivo, někdo vodku... někdo nic deprese může i bavit... nějakej čas.... cipralex... třeba alternativa... nebo jak sem se dočet... Třezalka tečkovaná (Hypericium Perforatum) zajímavá rostlinka.... jo klidně se přiznám...

Někdy mam deprese... bezdůvodný... ale sem schopnej spát 48h nonstop a víc... pracuju noční denní , 12h a spim třeba 7h h den... málo... pak sem schopnej spát 2 dny... bez jídla a bez pití... otázka je je to nemoc? lidi jezděj na dovolenou aby si lehli na pláži a spali... mně se ale líp spí na gauči v obejváku a nemusim se přemisťovat k moři :-) divný... stejně jako je pro mě divný spát na pláži... nikdy bych to neudělal... pučil bych si buginu a projel si celej ostrov... místo spaní na pláži...
člověk je prostě zvyklej makat... makat... makat... je divný nemakat..... nemá co by dělal... psycho je v tom že tohle je depresivní.... to volno... to krááásný volno... je depresivní... protože nexistuje plán... takže nejkrásnější plán je spát... člověk najde takovejch snů.... kam se vrací.... vrací se tam kde mu bylo krásně... převážně s lidma co už nejsou na planetě--- a je to prostě krásný.... fakt je ten že nechci vnímat čas na mobilu, hodinky zahodim... a před pár chvílema sem zjistil jak je příjemný si vyjít ven bez hodin, bez smart founu, jen s penězma... člověk se dívá na lidi... každej potřebuje čas, mobil... le když ty ho nepotřebuješ... je to krásný... relax- nepotřebovat čas a data...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Re: nákup 5.té generace

Příspěvek od Tygr »

Husty.
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

Re: nákup 5.té generace

Příspěvek od Srandista »

Ty vole, to musi byt iny matros, fakt :o
Odpovědět

Zpět na „Celica“