Co po koupi Celicy 5.generace?

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Co po koupi Celicy 5.generace?

Příspěvek od micron »

Mno já neřešim čas jako většina,,, mam to tak rozházený... všelijak... kdyby mě někdo sledoval asi by zcvoknul a vzdal to.... klíč neexistuje.... :biggrin: někdy mam prostě mooorě času a někdy nemam... ale nevim kdy mam a nemam...
No a co po koupi celicy-,,,,,,MMMMMMMMMM?MMMMMMM?MMMMMMM?MMMMMMM?MMMMM jako že něco jako je celica.... a je... :biggrin: Myslíte si že mě dostanete na elektiku????!!! nene myslíte si že mě DOSTANOU na vodík?????!!!! NE momentálně těžíme víc než konzumujem... """""this is shock""""" oni nám povídali pohádky... jako že benzín dojde???????? těžíme víc než ž sežerem,,,,, takže hrátky na vodík začínaj bejt zajímavý... ale jsou to pěkně nebezpečný htátky...
benzínu je dost víc než dost a bude... já sem proti smradu dieselů... i když brácha má diesel, a máti i fogi... ale sem proti... teď máti nenápadně pokukuje po XV benzinu že je to jako praktický ne jako Jand Cruiser se kterým vždycky zdemoluje okolní auta... fogimu se líbí že se s nim dá jezdit i jako s dieselem že to mrcajzlíš kolem 3000 rpm a nic to nežere... a bráchovi se líbí že by se mu vešllo XV líp do garáže a nesvítila by kontrolka motoru... :biggrin: Jo ale já jim předám někomu klidně XV, ale až někdo vyrobí něco zajímavějšího... zatim mě to XV fakt baví :-) velice... takže udělat něco podobnýho... ale přidat inteligentní marketing a nekecat... design--- jo uděláme obchod... mitsubishi / toyota / ale ne nudu... resp nesmí to bejt nudnější než upgraded subaru XV... asi tak... jinak řečeno musí to bejt zajímavější než upgraded subaru XV... design, motor, zvuk, výkon, spotřeba, komfort... to stačí :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“