1 divná celica 5 díly

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od uruem »

Chlape co jsi mi psal o tu kapotu z CS, kup tady od microna tu bílou a já ti jí za ní vyměním :D
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od micron »

Já mam v ložnici ještě červenou žraločí.... už pár let :-) vždycky když se probudim, je to to první co vidim :-) jo sem magor... ale jsou větší :-) :biggrin: nechci jí na svý auto... to už vim, ale mam jí jako dekoraci ložnice :-) jako takovej artefakt... nepřekáží a jo je zajímavá :biggrin: neokouká se... paradoxní na těhle žraločích kapotách je to, že si ty sosáky přivlastnilo subaru... aleeee aleee až po celice... to pozor! prostě to celice štíplo subaru... a vzalo si to jako svojí propagandu ovšem bez žaber...
Ty 3 detaily žábry a sosák jsou prostě zajímavý... 100% to upoutá pozornost, good marketing, jsou to hezký detaily "navíc" i když celica je nepotřebuje... teď už je zajímavá i bez...
Když tak přemejšlim už sem se vynadíval, třeba bych jí moh vyměnit za CS že bych měl jako designovou změnu po probuzení :-) žraločí sem měl radši, ale po letech sem se fakt rozhod že jí instalovat nebudu... takže je mi to jedno jestli se budu dívat na boulovatou s dírou nebo na žraločí s žábrama... klidně vyměnim :biggrin: ať se žralok vozí... kupoval sem jí za 4.500,- + náklady na cestu... od Martina tady z fóra... + kupoval sem jí s tim, že cena stoupne... samozřejmě...tooo samozřejmě :biggrin: a u mě nezestárne, mam tu dobrý micro-clima ložnicový :biggrin:
ps: kdysi když sem celi kupoval tak měla právě sosák kapotu (tim mě zaujala a modrou metlou), ale byla bez žaber... bastl (sem nevěděl a nychytal sem se :-))... ale ten sosáček mi pak chyběl a ty žábry co celi nikdy nevozila obzvlášť... po bouračce... tak sem si tu kapotu uložil do depositu do ložnice... jojo :P něž jakoby vyspěju :biggrin: resp. pro takovej ten duševní klídek...
Naposledy upravil(a) micron dne pon 14.04.2014, 21:32, celkem upraveno 7 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od uruem »

Tak jsem právě dozkoumal a ta moje není origo :( smůla
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od micron »

Jak teda vlastně vypadá?
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od uruem »

No jak jí neparkuju přímo doma tak jsem to neprozkoumal, zadívám se na fotku a říkám si co to sakra je? Nějaký čínský bastl.

Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od micron »

Tak se mi Tom ozval... číslo dává (se divim) klidně si můžete poklábosit o tom vraku... 602321378 ale jak sem psal chce se zbavit jen všeho naráz.... zatim vrakoviště nekontaktoval, je to lenochod :-)

Uruem> chyběj bochánky-odfuky :biggrin:
Naposledy upravil(a) micron dne pon 14.04.2014, 21:47, celkem upraveno 3 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od gramo »

Ten výdech na kapotu jsem kdysi viděl prodávat samostatně na nejakém "tuning" shopu, takže se může vyskytovat na ledasčem...

Obrázek

http://www.ebay.co.uk/itm/GT4-Bonnet-Sc ... 1260696307

Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od micron »

Jo fejků je dost... ale nenaučili se fejkovat bochánky :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od uruem »

Tak když jsem zjistil, že nemá ani origo kapotu tak to jí zpečetilo osud. Příští týden jede na vrakáč mršina jedná turboinvalidní kapotofejkoidní.
Uživatelský avatar
Zíbi
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: pon 03.01.2011, 20:20
Bydliště: Katovice

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od Zíbi »

pokud nespěchá tak bych jí příští měsíc vzal :)
ST 182 2.0 Gti
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od micron »

Zibi.... nespěchá... stačí se domluvit s číslem Toma... bude jen rád, je na kolech stačí jen přivalit vozejk... gumy vypadaly i nafoukle... kola má někdo by řek tuzing... já řikám extrem límce dobrej stav... asi 17 ale límce co se neviděj... fakt široký :biggrin: spíš na bmw atd... limousine ale taky maj svou cenu...
ps: má i další fotky... já sem fotil jen co zaujalo mě... má tam snad i ty kola... jinak kastle je jakoby 4x4 GT4 tlustá... ale je orezlá někde špatným místem skladování.... ale dala by se použít případně na renovaci 4x4 případně...

+ mělo to bejt v jiný rubrice... ale tak myslim že se to opakovat nebude... tohle je vyjímka... tak až se prodá zmizí... už aby tomu tak bylo... už aby celej ten omyl zmizel... a dělal radost zvlášť---
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Zíbi
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: pon 03.01.2011, 20:20
Bydliště: Katovice

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od Zíbi »

Neměl bys třeba náhodou u sebe fotku zadku? Zajímalo by mě plato, teda spíš držák plata. Dneska mu zavolám. Dík moc
ST 182 2.0 Gti
Fragnatik
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 17.04.2014, 18:41

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od Fragnatik »

nevím jak se maže příspěvěk, vedle je dotaz správně
Naposledy upravil(a) Fragnatik dne čtv 17.04.2014, 19:27, celkem upraveno 1 x.
Toyota Celica ST182
Fragnatik
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 17.04.2014, 18:41

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od Fragnatik »

zdravíčko , mě špatně funguje ta vracecí pružinka v čudlíku na otvírání okýnka u řidiča , co bys za to chtěl ? :D
Toyota Celica ST182
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od micron »

Zibi> kufr je plnej harampádí z auta... bordel... vejfuk, zimní gumy tam myslim byly a další bordelos... plato tam bylo asi je ale poničený nevim.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“