Graf 3SGTE

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
PerryCZ
Věčnej rejpal
Příspěvky: 678
Registrován: pon 12.05.2008, 11:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PerryCZ »

Uz take nevydrzim nijak neodpovidat. Kazdopane, i z vlastni zkusenosti od tebe znam "ja nic ja muzikant" pak se nemuzes divit ze se najdou taci co ti nijak vyhrozuji, kdybys delat veci poradne a nedelal zadne smeliny tak by si mel veci klid...
Toyota Celica 2.0 GT
Toyota Celica 2.0 GT na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=33639
Toyota Corolla 1.3 16V na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=35106
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

:D oni mu vyhrozujou aby nerekl lez a vy do nej jeste kopete? ze se nestydite. :lol:
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Dawe24
Řidič
Příspěvky: 290
Registrován: ned 22.02.2009, 20:53
Bydliště: Praha repy

Re: Graf 3SGTE

Příspěvek od Dawe24 »

Já jsem s jeho prací spokojen vše co mi udělal funguje a bez problemu
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Graf 3SGTE

Příspěvek od micron »

hahaha :P jde to mimo mě... ale je to sranda... to jo já sem věděl proč se nespojovat s ničim....to ničí :biggrin: pěkně klídeček mimo... fain ciao amigos... zasraný problémy...
všechno nechat jak je... a jen si užívat klídečku.... joj 3SGE ale tak komu to nestačí ať si dá ekšn.... :biggrin: nějakou chvilku to bude fachat... ale pak to rupne... a bude po prdeli :biggrin: hokus pokus.... bud time... is destroyer... engine will die... that´s reality...
aka proč přežijou jen atmosféry... protože jsou FÉR :biggrin: a nedopujou
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Graf 3SGTE

Příspěvek od TomasGT20 »

Bohuzel mam s panem Krosmenem taky negativni zkusenost. Poptaval jsem tlumice XYZ, penize poslany na ucet predem, neco kolem 20000kc. Tlumice mi nedodal nikdy! Po nescetne pokusech kdy prvne bral telefony, omlouval se a sliboval napravu, se nestalo nic. Dalsi pokusy kontaktovat pana uz nebyly temer nikdy uspesne, snazil jsem se vsemozne pana kontaktovat (diky Liborovi12 za ochotu, dekuji). Posledni telefonat ktery jsme meli byl o tom ze zkusi sestavit nejaky kalendar splatek a da mi vedet....od te doby jsem se mu nedovolal. Vzdy jsem byl ochoten se domluvit na cemkoliv a vzdy jsem ho prosil at na to nekasle a postavi se tomu. Splatkam jsem se nebranil....Dokazu pochopit ze nekdo neco posere, nebo se mu nedari, takze by mi nevadilo ani kdybych penize dostal i po roce. Bohuzel zadna domluva nefungovala. S panem jsem se snazil domluvit tak rok a pul. Porad jsem cekal a snazil jsem se ho presvedcit at mi penize vrati. Co na tom, ze ja si pujcil na ty tlumice penize a nedostal ty tlumice, co na tom ze celica byla moje jedine auto. Ze celica stala a ja nemohl jezdit a auto si musel pujcovat (to mam stesti), co na tom ze me pan tady vodil za nos nekolik mesicu (prvne bylo spozdeni od odesilatele ktery mel tlumice poslat panu Krosmenovi, pote byla udajne zasilka zadrzovana celniky a cekala na procleni.....(to mi bylo receno tak 2 mesice po objednavce) Datum dodani 14 dnu - mesic. Samozrejme, penize na prvni tlumice jsem splatil a pujcil jsem si znovu abych mohl konecne celicu po 8 mesicich slozit a jezdit. Nic z tech nakladu navic ktere jsem musel dat za pujcene auto, za ty starosti, za ten cas s tim straveny, za ty telefonaty, za to ze jsem si musel znovu pujcit a znovu splacet, nic z toho jsem nechtel aby mi zaplatil, jedine co jsem chtel, tak byly penize za tlumice. Tady pan se haji celou dobu ze prave on je podvedeny a ze se sam soudi o penize a ceka az je dostane, do te doby jak jsem pochopil mi ty penize proste odmita vratit.Otazka je, jak ja muzu za to , ze tady pana nekdo podvedl ? Ja jsem poptaval tlumice po panu Krosmenovi a tomu jsem dal svoje penize, takze on je odpovedny za to abych dostal co jsem si objednal. To ze je pan Krosmen podvedeny (pokud tedy nelze) je samozrejme dost na hov*no jako v mem pripade. Doufam ze brzy dosahne prava a penize ktere nema, mu budou vraceny, stejne jako ty moje. Nicmene to ze zaujima takovy postoj je pekna svinarna. Rok a pul jsem se snazil a prosil, pripadal jsem si jak vul, ale veril jsem v to ze snad proste tady pana premluvim at uz zacne konat a nesere na to, nic. Po nervech ze kdyz neco neudelam, tak penize uz nikdy neuvidim jsem tedy dal vse k soudu... Vyhral jsem asi tak tri soudy ve kterych jsem jasne uvedeny jako poskozeny a tady panu Krosmenovi bylo narizeno aby zaplatil penize a dalsi naklady s tim spojene. Nestalo se tak a tak tady na pana byla podana exekuce.....Stav k dnesnimu dni je takovy, ze mi pan nedodal ani tlumice ani nevratil penize zpet, cela zalezitost se tahne jiz temer tri roky. Od exekutora mi bylo sdeleno ze pana na dane adrese kde se ma nachazet neni mozne zastihnout a ze pan nema zadny majetek a ze mu neni co vzit. Tady se mi chtelo plakat a zaroven se smat.
Chce se mi blit tady z ČR, jejich zakonů a toho jaky je tu bordel a ze dosahnout spravedlnost je tu znacne obtizne kdyz ma byt vykonana a naopak, bordel v zakonech umoznuje to, ze jini lide nevinni se dostavaji do problemu. Tady k panu Krosmenovi se vyjadrovat vice nechci, myslim ze vsem je jasne jaky na neho po dnesku mam nazor. Cela vec me opravdu mrzi i z lidskeho hlediska, davat veci k soudu, soudit se,otravovat si zivot, otravovat zivot Krosmenovi, o to jsem fakt nestal. Nervu co jsem mel....Kdyz vezmu, ze se jedna "pouze" o 20 000 a kolik mi to nadelalo problemu. Co potom lide kteri jsou okradeni o statisice nebo vic? Ani se jim nedivim ze chteji kolikrat konat, kdyz jim stat nepomuze. A jestli tady pan Krosmen ma problemy jeste s dalsimi veriteli, tak je v peknych srackach a mel by rychle situaci resit, a nes*rat na to!! Cela zalezitost mi pekne znechutila lasku k automobilismu a k lidem kteri se v autech pohybuji jsem prestal uplne verit, na toyota klub jsem temer prestal chodit. Je to skoda no.....Doufam ze cela vec se vyresi co nejdrive.
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Re: Graf 3SGTE

Příspěvek od Kubrt »

Chtelo by to popup okno s varovanim pro budouci potencionalni zakazniky, aby vedeli ze jejich penize (zaloha) s nejvetsi pravdepodobnosti budou sproste sneuzity k zaplacnuti pohledavek z minulosti a zaroven podle vsech dalsich indicii nebude odvedena prace takova jak je slibovano a dokonce i pouzite dily mohou byt uplne jine nez dohodnute. :angry:

No Tome je to docela smutny pribeh toho co je to za zmetka a ver ze i kdyz sem nikdo moc nepise ze je to nesere, jen se na to tezko neco krome ( kurva jedna zasrana ) nadavek pise. Snad jednou dostanes svoje penize zpet. Budis tvoje zkusenost jako velky vykricnik ve spojeni se jmenem Petr Kříž.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Dawe24
Řidič
Příspěvky: 290
Registrován: ned 22.02.2009, 20:53
Bydliště: Praha repy

Re: Graf 3SGTE

Příspěvek od Dawe24 »

S penězmi jsem nikdy s tímto člověkem neměl problémy,vše vždy zaplatil řádně a včas
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: Graf 3SGTE

Příspěvek od Myfune »

Dave to je sice hezké, ale taky už jsem měl zkušenost s takovýmto typem člověka. Vlastně děkuj Bohu, že tě to nepotkalo taky, protože takovýmhle lidej je to naprosto u zádele, jestli chceš svoje peníze zpět. Jen ho asi nenapadlo udělat to tobě. Pana Krosmena jsem kdysi potkal na jednom srazu a moc důvěry ve mě nevzbudil. A klidně by jsi mohl být Krosmenův druhej účet :-)
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
PerryCZ
Věčnej rejpal
Příspěvky: 678
Registrován: pon 12.05.2008, 11:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Graf 3SGTE

Příspěvek od PerryCZ »

Dawe, vydim to taky tak jak pise kolega, mas stesti ze si dopadl dobre "no treba za rok budes mluvit podobne jako my". Bud rad, pan Kriz je peknej zmetek!!!!! A asi bych vickrat stesti s touto osobou nepokousel.
Toyota Celica 2.0 GT
Toyota Celica 2.0 GT na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=33639
Toyota Corolla 1.3 16V na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=35106
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Graf 3SGTE

Příspěvek od Mattyno »

Co si neuděláš sám.... :roll:
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Graf 3SGTE

Příspěvek od TomasGT20 »

Mattyno píše:Co si neuděláš sám.... :roll:
Jn, tady Krosmen vystupoval na klubu jako odbornik který autum rozumi, nemá to jako konicka ale jako zivnost, kdo by cekal ze to bude takovy.......
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Graf 3SGTE

Příspěvek od krosmen »

Tady je důvod proč sem nebyl schopen dostát závazkům-je mi jedno kdo si co o mě myslí,ale svoje závazky splácím....

http://krosmen1.rajce.idnes.cz/POHLEDAV ... KRIVONOSKA

napište varování jaký chcete kam chcete kdy chcete ... Je zvláštní že se tady ozývají lidi se splátkama kterejm sem říkal a posílal důvod proč ty peníze ani zboží nejsou ale bylo jim to jedno-dali na info od člověka kterej o tom nic neví a jen žvaní a taky lidi co mi jsou schopný desetkrát deně volat pro radu...
Názor ať si udělá kdo chce jakej chce mě tady na tomhle foru nikterak nezáleží,neživí mě servis toyot.....

K těm pohledávkám,jsou to pohledávky za nedodané zboží a nezaplacenou práci.....
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Re: Graf 3SGTE

Příspěvek od Kubrt »

Proc si to proboha nevytahl u toho soudu jiste by z Tomase udelali blbce ze ty nic ty muzikant a prachy mu dluzi Krivonozka. Tohle je jen pokus o trapny alibismus a naopak i projev vlastni neschopnosti.

nechces mi rict ze komunikujes stylem.

Dobry den, vase penize dorazili na ucet, nezlobte se ale pouziju je k jinym ucelum. Nekontaktujte mne prestavam komunikovat.

S pozdravem Petr Kriz podnikatel.

:D

Kazdopadne to nemeni nic na kvalite pouzitych dilu za ktere ses tak rval, menil fotky jednu za druhou nez jsi se dopracoval ktomu, ze detinsky napises ze ti nekdo vyhrozuje fyzickou likvidaci.

Sam si se pristupem k vlastnim zavazkum odsunul do galerie zmetku ...
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Graf 3SGTE

Příspěvek od aczasa »

No jo.. A co ted s tim? Na jednu stranu socialni site, kde si jezdis s upravenou corsou, na masine, obdivujes italske krasky i ty ctyrkolove a na druhe strane dluhy, nezodpovedny pristup k veritelum a nedostatecna aktivita ve vymahani vlastnich pohledavek.... Jak k tomu clovek jako klient nebo potencialni klient prijde?
Back in Czech.
Uživatelský avatar
PerryCZ
Věčnej rejpal
Příspěvky: 678
Registrován: pon 12.05.2008, 11:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Graf 3SGTE

Příspěvek od PerryCZ »

krosmen píše:Tady je důvod proč sem nebyl schopen..................................................
:-D
zajímavé, jsi zmetek, srab a zbabelec.
Toyota Celica 2.0 GT
Toyota Celica 2.0 GT na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=33639
Toyota Corolla 1.3 16V na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=35106
Odpovědět

Zpět na „Celica“