Podsvícení palubní desky

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
BRunner
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1036
Registrován: čtv 01.07.2004, 12:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRunner »

Já je koupil tady, mám to nejblíž a rozumná cena. Okolo 60Kč za sadu dvou kusů. Nevim, jestli zasílají na dobírku. http://www.vysilackymilin.cz/index.php?menuid=8&ck=53

Mají je i v různých e-shopech, ale občas za to chtěj nehorázný peníze.
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

tak jsem si je objednal a namontoval a je to stejny jak ty diody co jsem koupil na jaře v brně prostě to svítí o moc mině než žárovky tak to zkusím ještě s těmi barvami a uvidím jinak nevím.....
docela mě to zklamalo zase vyhozený 400kč i s poštovným
Uživatelský avatar
ALIEN
Manager Týmu
Příspěvky: 478
Registrován: stř 08.02.2006, 16:30
Bydliště: Praha nebo Lom u Mostu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ALIEN »

Petr píše:tak jsem si je objednal a namontoval a je to stejny jak ty diody co jsem koupil na jaře v brně prostě to svítí o moc mině než žárovky tak to zkusím ještě s těmi barvami a uvidím jinak nevím.....
docela mě to zklamalo zase vyhozený 400kč i s poštovným
kup si trpaslika s petrolejnickou,kladivem mu rozmlat ruku,abys osvobodil petrolejnicku a tu zabuduj do palubky.Muzes to vyuzivat i jako nezavysle toni....to se ted bude hodit a hlavu trpajzlika muzes pouzit jako hlavici na radicku a rucicky muzes dat na packy pod volantem (vlastne rucicku a nozicku,pac jedna rucicka padne za obet kladivu) A jeste me napada..telicko muze bejt dobrej katalizator. :lol: Tak me za to nezabijte,mam jen dobrou naladu :lol:
Uživatelský avatar
Slam
Manager Týmu
Příspěvky: 444
Registrován: ned 06.11.2005, 08:58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slam »

... a nezapomeň si v palubce udělat dvířka, abys mohl tu petrolejničku vůbec zapálit a doplňovat petrolej. :lol: :lol: :lol:
Slam

EX Corolla E9 5D hatchback 1,3 rv. 08/89
EX Corolla E11 liftback 4ZZ-FE 1.4, rv. 11/01
EX Corolla E12 5D NG 4ZZ-FE 1.4, r.v. 12/06
EX Yaris NG 1.0 5d, r.v. 03/06

RAV4 2,0 1AZ r.v. 08/08
Yaris 1,5 Hybrid 5d, r.v. 05/2021
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Ja bych ho trpaslika pouzil na automaticky řazeni :lol:
Naposledy upravil(a) Pavo.B. dne pát 03.11.2006, 15:08, celkem upraveno 1 x.
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Pavo.B. píše:Ja bych ho trpaslika pouzil na automaticky zareni :lol:
Hmm nejakýho jadernýho trpaslíka? :D
Uživatelský avatar
Farock
Navigátor
Příspěvky: 122
Registrován: pát 04.11.2005, 15:27
Bydliště: Roudnice n/l
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Farock »

Aco třeba tyhle je jich tam víc jen si vybrat :wink: http://www.autoka.cz/myslím že cena víc neš solidní :D
Toyota Celica 2.0 turbo 4WD
My TOYOTA is fantastic
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

dík za radu ale zrovna tyhle i diody jsem tam měl žárovky jsou gut akorád do 3měsícu to svítí růžově a pak bíle no a ty diody to je slaby když je uplná tma je to dobrý nebo na dálnici ale ve městě nebo tak to jenom trošku svítí ty původní návleky bohužel zelený držely 14let a jsou dobrý pořád ale mě se nelíbí zelený no a červený návleky počase tak zbělaj hold kvalitní japonská guma!!!!
Uživatelský avatar
ALIEN
Manager Týmu
Příspěvky: 478
Registrován: stř 08.02.2006, 16:30
Bydliště: Praha nebo Lom u Mostu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ALIEN »

Petr píše:dík za radu ale zrovna tyhle i diody jsem tam měl žárovky jsou gut akorád do 3měsícu to svítí růžově a pak bíle no a ty diody to je slaby když je uplná tma je to dobrý nebo na dálnici ale ve městě nebo tak to jenom trošku svítí ty původní návleky bohužel zelený držely 14let a jsou dobrý pořád ale mě se nelíbí zelený no a červený návleky počase tak zbělaj hold kvalitní japonská guma!!!!
vzdyt rikam....rozmlat trpajzlika :lol: jo a nezpomen na ty dvirka...
Uživatelský avatar
Leňulka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 978
Registrován: úte 09.11.2004, 15:17
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Leňulka »

BRunner píše:2 Marťas: svítit to má, akorát je trochu prekérka to rozebrat.
rozdelat to prekerka neni aspon pro babske ruce...rozdelavala sem to uz asi 10 krat sice s par sramama ale ztraty jsou povolene :D postavy svitit maji...ale takove pikachoviny bych neresila...kone ti to stejne neprida :wink:
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

Leňulka píše:
BRunner píše:2 Marťas: svítit to má, akorát je trochu prekérka to rozebrat.
rozdelat to prekerka neni aspon pro babske ruce...rozdelavala sem to uz asi 10 krat sice s par sramama ale ztraty jsou povolene :D postavy svitit maji...ale takove pikachoviny bych neresila...kone ti to stejne neprida :wink:
no ja zírám teda na holku dobrý to by se moje divila že i holky se v těch autech rádi hrabou ja bohužel u nás v přerově nikoho takovýho neznám
ja osobně jsem to taky párkrát rozdělal a je to 10min.práce před panelákem a pohoda ale štve mě že to vydrží svítí červeně jen měsíc a nechce se mi to pořád rozdělávat
a o koně mi zas tak nejde to už nemá smysl tunit motor co má najeto 230tis.km to by některý díly už nemusely vydržet a to si hodně lidí neuvědomuje jinak zjistíš že polovinu dílů musíš vyměnit aby jsi poskočil o jeden level
nechci dělat chytrýho ale to jsou zkušenosti
Uživatelský avatar
Leňulka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 978
Registrován: úte 09.11.2004, 15:17
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Leňulka »

Vidim to stejne!!! Nejvic me stve ze opravim jednu vec...a vyse.e se druha...ale tak uz to u starsich aut byva...a natolik sem si zvykla ze uz to spis cekam nez ze by me to zarazilo :roll:
Co se tyka rypani v aute...kdo me zna vi ze nejsem zadne krehke devce co nez jde do mesta stravi 2 hodiny pred zrcadlem...sminky nebo jak se to pise mi nic nerikaji...hadry taky ne a na vonavky si nepotrpim...auta mam jako konicek od 14 let a nebyt spatnych podminek...tak bych pres auta byla i studovana...takto mam jen jeden rok...ale stejne je mi nejvetsi skolou vCela...co slo a na co sem si troufla to sem zkusila a vetsinou zvladla...nekdy sice s obtizema...ale kdyz se chce vsechno jde a navic...pokud to cloveka bavi a ma kolem sebe par skvelych lidi co radi poradi...neni co resit :wink: vim v jakem je moje auto stavu...ale nez s tim mym s prominutim srotem nekoho otravovat tak se radsi mucim sama...myslim ze takto to ma vetsina lidi co sem chodi! A je mezi nama nejaky rozdil? Rikate ze jsem jen zenska...aaaale...vzdyt dnes je tato fraze uz jen prezitek :wink:

jo a co se tyka palubovky...je tam 6 celosklenenek...daji se koupit ledky s patici jako sklenenka...sviti krasne modre...a vydrzi to...doporucuju...delaji se i v cervene :wink:
Uživatelský avatar
Jakuza
Věčnej rejpal
Příspěvky: 574
Registrován: úte 27.09.2005, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakuza »

myslim ze tady by sis urcite vybral LED ktera by ti osvitla cokoli jakkoli a myslim ze zivotnost precka zivotnost tveho auta. :) napis jim sou ochotny..

http://www.tesla-holomy.cz/svetla_led.html
http://www.hifonics.cz/

MR2 (1993) sold
MR2 (1991) sold
VW Bora Variant (2000) sold
Volvo V50 (2005) total crash :-(
Volvo V50 (2006) sold
Lexus IS220d (2007) sold
BMW 325d (2009)
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

jo a co se tyka palubovky...je tam 6 celosklenenek...daji se koupit ledky s patici jako sklenenka...sviti krasne modre...a vydrzi to...doporucuju...delaji se i v cervene :wink:[/quote]
jo to já vím už jsem to odzkoušel ještě zkusím co mi radí jakuza
ale je tam 5 celoskleněnek5W a jedna menší 2W ta je na mezi rychloměrem a otačkoměrem a ta nevybledne ta samá je i v tom kroužku co je kolem kličku když otevřeš dveře
ja to budumuset všechno nafotit at jste v obraze
já vím je to chujovina ale když se do něčeho pustím tak to dotáhnu do konce přiložím tu fotku co za žarovky jsou v celé palubce a co jsem už použil a neosvětčily se
http://www.mkiv.cz/ftp/palubkazarovky.jpg
ještě tam chybí ty rozptylové diody ale ty jsou stejné jak ty na fotce akorád maj zařízlou hlavičku a když jsem je porovnával tak svítí stejně
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1796
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

No tak tohle už mám za sebou,... :lol: TAky jsem to měnil jak to šlo,...barvil žárovky,..ale je to naprd,...nakonec se tam umístily ty diody,...je sice fakt že to nic moc extra nesvítí,..ale co se dá dělat,...

Sakra kdyby jen někdo dělal tohle, sehnat tohle na 6gen. 2.0 GT je faaaak problem,... :( :(

Obrázek
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Odpovědět

Zpět na „Celica“