Tak se chci taky pochlubit

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

Toz vitaj, je pekna, taky se pridavam s pochvalou.

205/55/R15 mam v TP taky, je to zakladni rozmer pro 6g 2.0, na letni to zas tak netypicky rozmer neni, horsi je to se zimnima... ale na to ti ty 14 poslouzi dobre.

5g je zajimava i bez kridla, souhlasim s biscuitem, ze absence kridla vic sedne ke coupe. K liftbacku to origo kridlo sedi, celkem doplnuje ten tvar.
Prekvapuje me, ze se delalo i s brzdovkou, kdyz predface 6g jeste treti brzdove svetlo nemely.

biscuit: paradni kola, sekne ji to
Uživatelský avatar
myjsmevalaši
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: úte 04.06.2013, 19:55
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od myjsmevalaši »

Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7648
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

gramo: diky ;) (byla to sichta neco vybrat, ale nakonec jsem spokojenej; se vzhledem a hlavne s vahou)

kridlo - myslim, ze bude sichta ho sehnat s tou brzdovkou.. jinak ta rhd co rozebiral idaho, ta ho mela. nevim dokonce, jestli ho nema i ta bila 2.2 coupe... idealni by bylo se honzy zeptat pomoci sz ;)
http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=23286
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
No.Break
Člen Týmu
Příspěvky: 30
Registrován: sob 09.02.2013, 19:31
Bydliště: Koprivnice

Příspěvek od No.Break »

Joe_y píše: Jo až pojedem s Noubrejkem do zatáček na Dušnou, tak se stavíme i na Vsetín :wink:
Uz se ted tesim :P
Celica 6g, ST202L
Uživatelský avatar
myjsmevalaši
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: úte 04.06.2013, 19:55
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od myjsmevalaši »

Joe_y píše: Jo až pojedem s Noubrejkem do zatáček na Dušnou, tak se stavíme i na Vsetín :wink:
Fajn, vezmu vás na Nivy, je to super trať s výhledem na Beskydy.
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

biscuit píše: ...
kridlo - myslim, ze bude sichta ho sehnat s tou brzdovkou.. jinak ta rhd co rozebiral idaho, ta ho mela. nevim dokonce, jestli ho nema i ta bila 2.2 coupe... idealni by bylo se honzy zeptat pomoci sz ;)
http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=23286
No jestli Idaho takové křídlo má a všechno vyjde jak by mělo, mohl bych ho vzít na sraz do Poděbrad, kdyby ses tam chystal. Připadně by ti ho mohl přiblížit Joey, ale to nebudu za něj slibovat. Taky může nastat nějaké nečekané zdržení a na sraz nepojedu...
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Příspěvek od Joey »

gramo píše:Připadně by ti ho mohl přiblížit Joey, ale to nebudu za něj slibovat. Taky může nastat nějaké nečekané zdržení a na sraz nepojedu...
S dovozem nevidím problém, spíše bych se divil kdyby Myjsmevalašijednarodinavalašskéhory... nedorazil na sraz osobně :eh:.
S těmi výhružkami že nedojedeš moc nešpásuj, Idaho umí zabrat a kárek bude "cajk", jak říká dnešní mládež :D.
Uživatelský avatar
myjsmevalaši
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: úte 04.06.2013, 19:55
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od myjsmevalaši »

[quote="Joe_y"][quote="gramo"]
To křídlo nehoří, pro mě je nyní důležité, se zaměřit na výměnu vrzajících zadních silentbloků, ramena. Zaměřit se na přední nápravu, co bude potřeba vyměnit (čepy, silače.atd.). Výměna roz. řemenu, klíňaku. V srpnu STK. Celica do mé kopě téměř rok stála, dle značek které byly v depozitu. Kastla a motoricky je nadstandardní, jen to doladit jako u každého zakoupeného vozu staršího data. Na srazy se zatím nechystám. Ale když někdo pojedete přes Vsetín, nebo budete něco v těchto končinách potřebovat, můžete se ozvat.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7648
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

jak jsem psal, bude se ti pak asi blbe shanet... ale samozrejme ty jsi manazer :-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Ani mi nemluvte, vše klape jak po drátkách až do dneška. Miata místo aby byla hotová v pátek bude až v pondelí, což znamená že čelda muže k lakýrovy až v pondelí večer.. snad to stihne, ale pro nás to znamená nejednu noční šichtu ( tak jako Gramova a Destabilizatorova čelda chtějí být na Čelda srazu, Miatku čeká spolu s námi Mazdakvas ve stejném termínu.. )..
Naposledy upravil(a) Idaho dne čtv 06.06.2013, 21:20, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Jinak k tomu křídlu s brzdovkou, samozřejem že ho mám, jen je bez tech "kapek " po krajích, ale ty by meli být shodné s křídlem bez svetla a ty bych tu našel..
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Zdravim pěknou 5ku 8)
Ramena jsou dneska poslaný, tak ať sloužej :-) STOP vrzání :thumbsup:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
myjsmevalaši
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: úte 04.06.2013, 19:55
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od myjsmevalaši »

micron píše:Zdravim pěknou 5ku 8)
Ramena jsou dneska poslaný, tak ať sloužej :-) STOP vrzání :thumbsup:
Zdravím, díky moc :bigups: dám vědět, jak to dopadlo s vrzáním. Zajímavá přední SPZ :shock: nemají s tím problémy policisté? Je menší a vypadá jako nalepená. Krásně vyniká tvář celici :bomb:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

valach> nevim jaká spz? Dřív sem jezdil s nalepovací, hodně dávno, pak mě to přestalo bavit, tak úplně bez... mno a jakožto že už sem zestárnul :-) Tak tam je tahle menší ofiko... já jí mam ze švajcu, takže měla jinej formát značek - us/jap v zadu a do předu se to hodí taky víc. Sice ideální by byl formát v předu ještě useklej na 1/2, jako to můžou mít na zakázku němci a švýcaři, takovýho pokroku se tady ale těžko dočkáme...
Jinak na tý tvý máš taky podle fotky v předu držáček na US formát značky, ale máš tam tu dlouhou... trochu divný :-) Jinak neni problém si vyměnit značky, dostaneš nový čísla, dozadu dlouhou a do předu US formát, jsou možný kombinace a stojí to asi 500,- na počkání.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
myjsmevalaši
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: úte 04.06.2013, 19:55
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od myjsmevalaši »

micron píše:Zdravim pěknou 5ku 8)
Ramena jsou dneska poslaný, tak ať sloužej :-) STOP vrzání :thumbsup:
Zdravím, je po vrzání a nyní si užívám ježdění po výmolech, kanálech a kočičích hlavách. Je to pro mě opravdu příjemný a překvapující rozdíl. Zasílám postup výměny zadních silentbloků. Na fotografiích jsou i čísla dílu které lze nahradit, podle kodu u Škodovky (originál a původní). Nafotil jsem i pouzdra které byly na soustruhu za okamžik stočené. Nyní mě čeká výměna zadních podélných silentbloků a geometrie. No, ale pánové a Dámy mohu Vám sdělit, že to je velice příjemné svezení. Fotek není moc, ale možná někomu pomohou. Nebyl čas fotit. ODKAZ NA VÝMĚNU:
http://alfvsetin.rajce.idnes.cz/CELICA_ ... lentbloku/
Odpovědět

Zpět na „Celica“