Tak se chci taky pochlubit

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
myjsmevalaši
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: úte 04.06.2013, 19:55
Bydliště: Vsetín

Tak se chci taky pochlubit

Příspěvek od myjsmevalaši »

Je to můj první příspěvek, tak jsem troch nervozní. Vypadá to že to zvládnu.
TAK VÁS VŠECKY ZDRAVÍM. http://imageshack.us/f/836/p1090814sd.jpg/ Více fotek: http://alfvsetin.rajce.idnes.cz/MOJE_CE ... .v._1992_5
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Moc libit, pan moc sikovny. :-) Dobra prace.
Back in Czech.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7648
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

toz pekne to mas, ogare... hlavne to uchovavej jake to je :-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattyno »

Ahoj. Pěkná leštěnka. Zástěrky jsou originály?
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
myjsmevalaši
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: úte 04.06.2013, 19:55
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od myjsmevalaši »

biscuit píše:toz pekne to mas, ogare... hlavne to uchovavej jake to je :-)
No, bude na ní spousta práce. Kupoval jsem jí z důvodu, že jsme potřebovali být s manželkou mobilní oba. Je bez koroze 2011 dovoz Lucembursko. Nyní se pouštím do výměny vrzajících zadních silentbloků. Kola R16 půjdou pryč, budu dávat originál. Časem chci dát zadní křídlo nejlépe s brzdovkou. Žádný tunig prostě krásný veterán pro vnoučata, aby si občas na dědu vzpomněli :lol:
Uživatelský avatar
myjsmevalaši
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: úte 04.06.2013, 19:55
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od myjsmevalaši »

Mattyno píše:Ahoj. Pěkná leštěnka. Zástěrky jsou originály?
Zdravím,při koupi byla velice hezká, ale až TEMPO+vosk a pět hodin usilovné práce, sní udělalo dámu. Zástěrky vypadají na originál, byly tam při koupi vozu.
Uživatelský avatar
zmaxxx
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1316
Registrován: ned 04.05.2008, 18:00
Bydliště: Cajzlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zmaxxx »

myjsmevalaši píše:Kola R16 půjdou pryč, budu dávat originál. Časem chci dát zadní křídlo nejlépe s brzdovkou. Žádný tunig prostě krásný veterán pro vnoučata, aby si občas na dědu vzpomněli :lol:
Za sundání kol :thumbsup:
za křídlo s brzdovkou :roll: - mě osobně se božská líbí především bez křídla :oops: Ta hladká sexy linie přecházející v sexy zadeček... :oops:

Řekni mi, opravdu tohle potřebuje přilepit křídlo a brzdovku? :
Obrázek
Uživatelský avatar
myjsmevalaši
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: úte 04.06.2013, 19:55
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od myjsmevalaši »

zmaxxx píše:
myjsmevalaši píše:Kola R16 půjdou pryč, budu dávat originál. Časem chci dát zadní křídlo nejlépe s brzdovkou. Žádný tunig prostě krásný veterán pro vnoučata, aby si občas na dědu vzpomněli :lol:
Za sundání kol :thumbsup:
za křídlo s brzdovkou :roll: - mě osobně se božská líbí především bez křídla :oops: Ta hladká sexy linie přecházející v sexy zadeček... :oops:

Řekni mi, opravdu tohle potřebuje přilepit křídlo a brzdovku? :
Obrázek
Zdravím, díky že si mi otevřel oči :shock: až budu vymýšlet zas nějaké blbosti, máš výsadní právo mi do toho mluvit :wink:
Uživatelský avatar
zmaxxx
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1316
Registrován: ned 04.05.2008, 18:00
Bydliště: Cajzlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zmaxxx »

myjsmevalaši píše: Zdravím, díky že si mi otevřel oči :shock: až budu vymýšlet zas nějaké blbosti, máš výsadní právo mi do toho mluvit :wink:
:lol: :lol: :lol:
Mě jen dostalo spojení slov "veterán", "žádný tuning" a "dám na to křídlo".

Každopádně vypadá moc hezky.
Naposledy upravil(a) zmaxxx dne stř 05.06.2013, 13:45, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
No.Break
Člen Týmu
Příspěvky: 30
Registrován: sob 09.02.2013, 19:31
Bydliště: Koprivnice

Příspěvek od No.Break »

Hodne pekna:)) Az nekdy pojedu do Vsetina na hokej ozvu se a dame sraz:))
Celica 6g, ST202L
Uživatelský avatar
myjsmevalaši
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: úte 04.06.2013, 19:55
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od myjsmevalaši »

No.Break píše:Hodne pekna:)) Az nekdy pojedu do Vsetina na hokej ozvu se a dame sraz:))
Zdravím, tak to každopádně, daj vědět :!: Vyfotíme, zafandíme, dáme aj po kalichu.
Uživatelský avatar
No.Break
Člen Týmu
Příspěvky: 30
Registrován: sob 09.02.2013, 19:31
Bydliště: Koprivnice

Příspěvek od No.Break »

myjsmevalaši píše:
No.Break píše:Hodne pekna:)) Az nekdy pojedu do Vsetina na hokej ozvu se a dame sraz:))
Zdravím, tak to každopádně, daj vědět :!: Vyfotíme, zafandíme, dáme aj po kalichu.
Jo ty taky chodis na hokej?? Tak to je parada:)) Jen pak musim nekoho zajistit kdo me odveze domu:D
Celica 6g, ST202L
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7648
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

kridlo originalni se delalo i s brzdovkou. nebyl bych uplne proti. mne se bez kridla libi spis coupe, nez liftback... ale u svy se mi nechce to davat pryc.. mozna jedine az se bude delat lak nekdy.

jinak valachu, ja doporucuju dat kola 15". davaly se na dvoulitry a turbo verze, takze klidne sezenes original celica kola... nicmene podle me neni moc o co stat...
kazdopadne 15" vypadaj lip a celice jizdne svedcej. 14" jsou rekl bych skoro nedustojny. auto pak vypada trochu smesne...

mam vyzkouseno 14, 15 i 16, od 175 do 215 a 15" 195/60 (nebo 55) mi prijde na sti jako nejlepsi mozna volba.

ja to resil takto, lehouckymi (6,4 kg) 15":
Obrázek
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
myjsmevalaši
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: úte 04.06.2013, 19:55
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od myjsmevalaši »

biscuit píše:kridlo originalni se delalo i s brzdovkou. nebyl bych uplne proti. mne se bez kridla libi spis coupe, nez liftback... ale u svy se mi nechce to davat pryc.. mozna jedine az se bude delat lak nekdy.

jinak valachu, ja doporucuju dat kola 15". davaly se na dvoulitry a turbo verze, takze klidne sezenes original celica kola... nicmene podle me neni moc o co stat...
kazdopadne 15" vypadaj lip a celice jizdne svedcej. 14" jsou rekl bych skoro nedustojny. auto pak vypada trochu smesne...

mam vyzkouseno 14, 15 i 16, od 175 do 215 a 15" 195/60 (nebo 55) mi prijde na sti jako nejlepsi mozna volba.

ja to resil takto, lehouckymi (6,4 kg) 15":
Obrázek
Zdravím, souhlasím s tebou. No R14 jsem koupil od kluka z Kladna (až se na fóru rozkoukám, musím mu poděkovat), včera mi je vyzvedl kamarád, na zimu tady na horách budou ideální. Na léto bych R15 moc rád koupil nebo vyměnil za ty moje R16. Mám však ve VT schválený netypický rozměr na R15 205/55 a na R14 195/65. Možná to nebude vypadat až tak suprově jako na R16, ale Toyotka nabude tak huntovaná a spotřeba se o něco zmírní. Ty R15 ti sednou.
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Příspěvek od Joey »

Zdar Valachu, auto vypadá bezvadně, takže přeji ať alespoň trochu poslouchá :).

5g bez křídla (z 2.0 GTi) vypadá tak trochu nahatě... ( v každém případě věc vkusu)
...tady slečna má taktéž něco na prdelce :wub:

Obrázek

Jo až pojedem s Noubrejkem do zatáček na Dušnou, tak se stavíme i na Vsetín :wink:
Odpovědět

Zpět na „Celica“