Corolla TS Compressor 2005-2007

vše ohledně modelové řady Corolla
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

Příspěvek od Srandista »

Zvuk kompresoru sice pekny, ale bohuzial tam uplne zanika prechod na ostru vacku, a to je naozaj skoda...
Robik
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: stř 01.09.2010, 17:57

Příspěvek od Robik »

No jo no..zase tam není takový velký pokles výkonu před 6t.
Robik
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: stř 01.09.2010, 17:57

Příspěvek od Robik »

Tak kdo jí nakonec koupil? :D
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

řekl bych že zakladatel tématu ;)
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Robik
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: stř 01.09.2010, 17:57

Příspěvek od Robik »

Sakra sakra..a to se teoreticky rýsuje prodej mojeho ATR :(
Tak zvažuji jít zpět k Toyotě..ale nevím jestli by mi po ATRku obyč TS stačilo :(

Koukal jsem je na prodej ještě pěkná pofacelift verze...nebyl se na ní někdo podívat?
http://www.sportovnivozy.cz/39109-toyot ... 2zze-praha
Uživatelský avatar
MilaCorolla
Člen Týmu
Příspěvky: 34
Registrován: stř 04.07.2012, 11:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MilaCorolla »

Robik píše:Sakra sakra..a to se teoreticky rýsuje prodej mojeho ATR :(
Tak zvažuji jít zpět k Toyotě..ale nevím jestli by mi po ATRku obyč TS stačilo :(

Koukal jsem je na prodej ještě pěkná pofacelift verze...nebyl se na ní někdo podívat?
http://www.sportovnivozy.cz/39109-toyot ... 2zze-praha
Nene, ještě u mě nikdo nebyl :-) Už se sice pár lidí ozvalo, ale nejdřív to byli absolutní neznalci (typu co to žere a kolik to jede) a minulý týden, když se udělalo hezky, tak jsem se zase tak trochu rozmyslel :-/ Láknul jsem červeně brzdiče (třeba to přidá aspoň tři koně :-) ), ale aspoň je to ještě o něco hezčí. Koupil jsem šrouby pod vačku (origo toyota - dodání trvalo 2 týdny) a příští týden je asi z principu vyměním (i když co jsem tak pročítal, tak po FL už to takovej problém nebyl), no a udělal jsem opět po 8mi najetých tkm výměnu oleje (5W 50) a filtru + nová k&N vložka vzducháče. Teď ještě zvažuju udělat ramena/stabíky, aby chuděrka jezdila potichu na kočičích hlavách a až se zase trochu svezu, tak bude třeba aktuální...

Jinak s autem jezdím každý den a km přibývají. Ted mam tuším 111 kkm.

Jo a trochu nevkusně, ale přece, jsem z auta vyhodil origo rádio (mám ho pod stolem) a dal jsem tam HU Pio + nějakou tu muziku (JBL Crown + EMPhaser T4 BR). Takže ji mám teď jako "pomalejší" pohodlný povoz s 40ti kilovou zátěží navíc. Ale jak říkám, když se chci svézt, tak natankuju půl nádrže a jede stejně hezky ;-)

Jestli jste někdo s nějakým TS motorem z Prahy a okolí, tak se moc rád sejdu a pokecám.

Kdyžtak kontakt na mě - 775 188 390
nová šedá myška :-) = Corolla TS - 192HP, rv 2005 po FL - 2/2014 prodáno :-(
opět nová šedá, tentokrát už myš :-) = Avensis 2,2 D-4D 110kw, rv 7/2007 po FL
Uživatelský avatar
MilaCorolla
Člen Týmu
Příspěvky: 34
Registrován: stř 04.07.2012, 11:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MilaCorolla »

A ještě taková malá poznámka... Co jsem tak zaznamenal, tak jsou u nás, teda minimálně v Praze, 2 Corollky po FL v 5dvéř provedení a ještě k tomu ve stejné barvě ;-) Tuhle si tak jedu po Václaváku a má ji nějaký MUDr. (je tuším z Bohnic) Takže to byla docela hezká raritka, když jsme stáli vedle sebe na semaforu. On ji má od nova (kupovaná tuším u Emila Fraye), ale je taková víc obouchaná :-( - podle mě ani neví, jak je to tady raritní auto, jen říkal, že prý se mu líbí, že to jede hezky...
nová šedá myška :-) = Corolla TS - 192HP, rv 2005 po FL - 2/2014 prodáno :-(
opět nová šedá, tentokrát už myš :-) = Avensis 2,2 D-4D 110kw, rv 7/2007 po FL
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

Příspěvek od Srandista »

A preco vlastne po necelom roku vlastnictva predavas?
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Robik mluvil o tom kompresoru. To už si může nechat zajít chut. :)
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
MilaCorolla
Člen Týmu
Příspěvky: 34
Registrován: stř 04.07.2012, 11:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MilaCorolla »

Srandista píše:A preco vlastne po necelom roku vlastnictva predavas?
píšu to i na Sportovnich vozech.cz...

Mám teď "rodinné vazby" na východě slovenska a potřebuju se tam semtam dostat... Když jezdím TSkem, tak je to skoro 2000 km projížďka a D1 je pro to auto fakt devastační. O Corollku se opravdu starám a když jsem ji kupoval, měla podvozek jako novej. Já jsem s ní začal jezdit sem-tam D1 a po Praze a už se prostě hlásí ramena a tak je mi dost líto ji ničit a další auto už bych asi moc platit nechtěl. Jinak jak jsem psal výše, jak se udělalo pěkně a zase jsem ji pořádně naleštit, tak se ozval asi nějakej vnitřní hlas a prodej prostě nehrotím a naopak si ji užívám.

Jiný auto, které bude poměr cena/kvalita/výkon za tyhle peníze jsem stejně ještě nesehnal (max vylítanýho Type-R, který je ale kostitřas a jede stejně jak TS a není ani z půlky tak raritní)...
nová šedá myška :-) = Corolla TS - 192HP, rv 2005 po FL - 2/2014 prodáno :-(
opět nová šedá, tentokrát už myš :-) = Avensis 2,2 D-4D 110kw, rv 7/2007 po FL
Robik
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: stř 01.09.2010, 17:57

Příspěvek od Robik »

Mluvil jsem o TTE ale ptal jsem se i na pofacelift ze sportovních vozů..po pravdě Accord Type-R je moje srdcovka ale sešel jsem se o víkendu s jedním klukem co mi za to nabídl částku, která je fakt hodně pěkná...no a vypadal slušně a bude asi stejný puntičkář jako já (necávno jsem vyměňoval v motoru asi 15 šroubků a matiček protože mi přišly rezavé a dal jsem tam nerez).. :D
Takže pokud si to nerozmyslí, koncem tohoto měsíce budu shánět opět auto..bude to stejně jako ATR víkendovka (s ATR jsem za 16 měsíců najel cca 6000 km)

No a jde o to že začíná sezona a rád bych nějakého Japonce který +- by mohl jet alespoň zhruba tak jako ATR...ta kompresorová mi unikla no :-) TSko jsem měl...ikdyž vypadá jako nafouknutá Fábie je to pěkný Sleeper a ve FL se mi vždy líbil...ale koukal jsem že jdou sehnat i EP3ky :)
Mazda a Nissan bohužel nic nenabízí. :)
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

Příspěvek od Srandista »

Robik
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: stř 01.09.2010, 17:57

Příspěvek od Robik »

Jj koukal jsem .....a je na prodej ještě jedna černá 5dvéřová ale klasika bez kompresoru..za to najeto jen cca 70t a za 139t....nebo tak nějak...blbé je že kupec na ATR cukl...nejdříve že má peníze a ted je prý zase nemá :-) tak to vypadá že asi ATRko zlstane doma :) Inzerát nechávám jen ze zajímavosti..je na sportovnivozy.cz :-)
Jerry86
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 07.06.2018, 13:23

Re: Corolla TS Compressor 2005-2007

Příspěvek od Jerry86 »

Ahoj chlapi, nechci zakladat nove tema, tak pisu sem. Je mezi vama nekdo, kdo vlastni Corollu TTE s kompresorem? Rad bych nejake informace idealne od uzivatele a ne jen z brozurky. Planuji totiz jednu koupit. Diky, hezky den :bigups:
radim1011
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: sob 30.03.2013, 11:22
Bydliště: Pardubice

Re: Corolla TS Compressor 2005-2007

Příspěvek od radim1011 »

Ahoj, jo brozurka Ti nic moc nepovi :).Tak se ptej
Odpovědět

Zpět na „Corolla“