Majitelé celic

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
gabko24
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1720
Registrován: pát 21.03.2008, 12:38

Příspěvek od gabko24 »

tiez mi z BA dlzi jeden trulo 1000sk uz asi 5-6 rokov...
ex: celica 5gen 3S-GE cervena
ex: celica 5gen 3S-GE cierna facelift
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS 300
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

Doky píše:Mně se přes fórum nepovedlo prodat témeř nic :-( a když ano tak mi ještě kupující nějakou tu korunu dluží protože prišel a neměl tolik peněz u sebe :-) a už nereaguje více jak rok.... doplatit zbytek.Já jsem nějak prodej těch dílů které mi zbyly ze 6 G nějak vzdal a jak se znám spíše někoho požádám ať se s tím pohraje a při cenách dílů je to napr. pro mně naprostá ztráta času.
A popravdě já mám stále u sebe palubku od Matese z fóra a zberám se k němu už 2 rokem.Ještě že mně za to neuhání tak když půjdu na Sk asi mu to budu muset odvézt .-) poštou ne :-) to mám jen zlé zkušenosti :-) a palubka je neforemná.
:D jo ta palubka o té vím :) chtěl jsem před rokem když jsem pomáhal mattessovi s elektrikou zkusit udělat přestavbu 6g palubky do mé 5g ale říkal že ju máš ty... dneska už ale nic přestavovat nechci a myslím že mattess už o tom ani neví
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Hoj@n píše:Ma zkusenost z jinych for je takova, ze se udelalo tema se seznamem lidi, kteri jsou problematicti, jakasi cerna listina. kdo se na ni dostal, na toho si prodejci davali pozor...
To je trosku dvousecna zbran ... i kdyz udelat blbce z Libora ze nedodal dily a vymlouva se ze balik poslal pred mesicem a od ty doby vosumkrat by nebylo spatny .... a nebo treba ze Kenny je prebalovac :D ... nic z toho neni pravda pac prebaluje Libor a neposila Kenny :D

Osobne mam asi 15 nakupu a prodeju v poradku, jeden negativni a jeden neutralni - obchod neprobehl. Negativni nechci vyrit, ale dal jsem penize predem a nakonec sem si pripadal jak debil co nepozna datum na balicku...
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

Z TF nemam spatnou zadnou skusenost, asi proto ze jsem i kolem blbosti psal dost mailu, kdyz to bylo "vetsi" chtěl jsem po dotycnem potvrzovaci telefonat a bylo vse OK. Takze foťte, volejte a mailujte.
Uživatelský avatar
Zíbi
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: pon 03.01.2011, 20:20
Bydliště: Katovice

Příspěvek od Zíbi »

Já zatím díly jen nakupuju ale můžu říct že s nakupováním na foru mam moc dobré zkušenosti. Třeba s Michalem, který zachránil mojí celicu a patří mu za mě velký dík! Vlastně jen jedna taková zvláštní zkušenost, už možná půl roku čekám na anténu na 5g.
ST 182 2.0 Gti
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

No myslím černá listina jde obejít novým účtem, dneska volal pán jestli bych nenašel nějaké svody, tak jsem hledal a našel tak potom co jsem řekl pánovi že chci alespoň 50Kč předem na poštovné řekl že si pro ně přijede :D což je supr.
Uživatelský avatar
stenky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 776
Registrován: pát 15.05.2009, 19:07

Příspěvek od stenky »

na International MR2 Owners Clube maju sekciu fora ktora sa vola "trader feedback". tam pisu ludia ako boli spokojni s obchodom (slo by to aj opacne, na kupujuceho). samozrejme traffic a predaj dielov je tam niekolkonasobne vacsi ale je to isty sposob ako si dat vediet kto je fas a kto nie. konieckoncov aj na eGay sa da dat positive, neutral, negative :)
Obrázek
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

Tak já nevím jak to děláte ale dnes jsem se domluvil na prodeji křídla jel jsem pánovi naproti celková cesta cca 50km bez problému jedu zpět a asi po 10km mi volá že si to rozmyslel že křídlo má prasklinu že chce peníze zpět.
Neměl jsem to svědomí a vrátil se peníze dát zpět...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

stát plnej debilů---- czech 8)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

Spíš jsou zvyklí ze supermárketů na vracecí lhůty, taky se mne před měsícem ptal pán jetli mu na převodovku dám záruku... tak jsem bohužel musel říct že ne že je o nulu víc za záruční dobou.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

já si objedna z chiny FM transmitter, megaaa hustej za 200,- nebo 300 to je putna... ale než to sem došlo tak to trvalo cca 30 dní... já otevíral schránku na dopisy den co den, pak sem poslal mail celej nervozní...

a svlečna hned napsala tracking numero... i na takovou "blbost" jako je fm transmitter sem to moh pak sledovat... 23. 11 posílal z číny 12 listopadu se teprv dostal do letadla... a 19.11 byl v Praze pak to šlo sledovat přeš cz. poštu za cenu 0kč.... cool
někdy je těžký sledovat zásilky z Ebay... sám mi poslal tohle... perfect
http://www.17track.net/IndexEn.html

perfekní produkt, jestli teda nevypoví službu... kdysi jsem měl Fm transmitter na micro baterky... ale nebavilo mě ztrácet energii... tenhle jede na vlastní li-ion bateru 4 hod a nebo přes USB... a o to právě jde... ty dřívější šly jen ze zásuvky, ale vznikalo ve zvuku brutální el-mag. šajzung frekvenční vlnění... teď je zvuk jak z CD... Já si takhle pustim v Perle Wi-Fi pak internetový radio... třebas Bassdrive.com... a zvuk je 12 hodin precizní a perfektní... voala...
16g design super... zvuk super, masakr.... konektor micro-usb stejnej jako v androidu... takže máme jeden kablík na všechno :-) a zásuvku nepotřebujem... kablík zdarma, lze hacknout všechny FM frekvence.... dle libosti... dosah solidní... nemá to chybu pokavaď to jaksi nezdechne :-) ale i kdyby to mělo fungovat 1 rok... tak je to skvělý... kvalita zvukovýho přenosu je totiž špička....

Chudák holka z toho byla úplně nešťastná že sem jí npsal kde to je... napsala sama od sebe asi 3 emaily... jako by šlo snad o zlato :-)

Obrázek
Obrázek

http://www.ebay.com/sch/dodotomorrow/m. ... ksid=p3686

no moc supr hračka... :alian: :thumbsup:

No a teď si po reklamní všukce... vlezu pěkně dovany s bublinkama a na Sharpu jezevčíkovi z 90 let pojede BassDrive.com... relax... oleeeee :listen: ta čistota zvuku jefakt neuvěřitelná... :lol: nechte si čvachtat :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

Tak dneska další historka,
Prodal jsem staré elektrony origo celica, s téměř novýma pneu za 2000 takže pakatel. Přijel si pro ně pán prodáno. A teď mi sem přilít že jsem mu kecal že to není rozteč 5*100 :D tak jsem je vzal zpět neboli jsem jak reklamační oddělení :D
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7648
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

ja bych vzal supleru, panovi bych to premeril a kopnul bych ho do prdele..... jedine ze by byly 4x100, ale na to snad neni potreba nic premerovat :-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

no pán spíš zjistil, že se středovou dírou 54,1 to na škodovku nenasadí...
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

Holt jsi to nezvládl marketingově. Měl jsi mu k tomu prodat ještě metr s návodem jak měřit rozteč a spočítat počet děr. Prostě když nabízíš jen poloviční produkt, tak to se pak nediv :-DDD
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Odpovědět

Zpět na „Celica“