serepetičky toyota, celica, yamaha

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

tak jak se to má v čajně? no tak, že jsem objednal další vzorek -jinej model- a že to prej posílaj se singapuru místo z HK... prej v HK je problém, moc zásilek a je to o hovně... takže jeliman nekecal, fakt posílal zboží 8.3 ale razítko dostalo až 26. 3 cca... HK post office... takže momentálně jdou prej zásilky radši ze Singapuru, aby to šlapalo normálně, viva la crise... :lol: Užse přihlásil nenápadně jeden zájemce oooo přívěšek... ne nebudou jen tak, budou jen na srazu celica 2012 czech a jen pár kousků, kdyžtak si je kupte dle libosti sami... těch pár co vezmu bude jen pro skalní fandy..., resú. pro ty co mi udělali radost.... větší než normální :lol: abnormální :lol: za radost radost prťavá, ale v cajku :lol: neni čas a ani chuť obdarovávat cizince... radši štamgasty :lol: ty už vědi že maj brát mý hemzy v uvozovkách s rezervou "velkou" a berou mě nevirtuálně... těch si vážim :lol: ty chápou tu komedii (tragi) a připravená je nová HD kamera Sony... prej s mnohem delikátnějším systemem než byla ta minule... ta byla jen jako promo test, tahle bude o pár kroků vpřed :lol: ale bude to pořád realita a ne fikce... jak občas bejvá 8) upravená bude jak jinak jen muzika
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

novej vzorek konečně dorazil ze singapuru až do schránky 8) cool... nedá se říct kterej ze 2 je hezčí, oba jsou originály.... obě varianty jsou špičkoidní :lol: neni co dodat... náročnější muselbejt na výrobu ten první... to je jasný... kůže, emblem... ale tenhle je jednodušší ale taky hezkej...

Obrázek
Obrázek

mno asi vezmu 5 variant uno a 5 due... a budu rozdávat dle kalebního výkonu :lol: 10 bych moh rozdat... a další kdyžtak dostanou jako vedlejšák pozdějc :lol: je to fain blbina :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“