Zadní vzpěry 7G

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Petan-7g
Navigátor
Příspěvky: 105
Registrován: ned 26.09.2010, 21:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petan-7g »

Tez bych se pridal k objednavce
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

jestli spravne pocitam, tak uz je nas prozatim uctyhodnych 8 ... zatim hledam po netu, ale nemuzu zjistit tu zvedaci silu, aby se pripadne objednavka vice kusu mohla pripravit nekde na zakazku..

to Sutech: koukal jsem na ty LESJÖFORS a je tam stitek, neni tam i napsan ony magicky udaj? mas i ty se spoilerem, takze by to byla idealni hodnota, ja sice nemam spoiler, ale radeji bych silnejsi
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

For Kenne.

Kouknu ráno na ten štítek,teď už je venku zima a tma :D

Já jsem pro jistotu koupil ty silnější i když křídlo nemám a jsou fakt hypersilný,takže při otvírání kufru je potřeba dávat bacha,aby neuletěly zadní dveře a při zavírání na nich musíme viset oba dva s paní :woot: /..no "trošku" přeháním/

CELICA FOREVER :alian:
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

Jo jo,to je super,8 lidí,ale zejdy se neozývá :D :D Myslím,že lepčí ty silnější vzpěry,když už,tak už.Tak snad to vyjde
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

HBOSS píše:Jo jo,to je super,8 lidí,ale zejdy se neozývá :D :D Myslím,že lepčí ty silnější vzpěry,když už,tak už.Tak snad to vyjde
a pak ti to vycinka zuby ne?:-D
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

Pánové, Zejdy má spoustu práce, všechno postupně. Doufám, že se nám ten problém společně podaří vyřešit......
Teď musím dodělat Standovu čeldu, abych mohl se svou do garáže a naměřit nějak zvedací sílu. Nějaký nápad už mám. Když se objednají vzpěry předimenzované, bude to vylamovat panty víka a na zavření kufru aby byli dva. A když to bude naopak, tak musí být dva zase na otevření a stejně to spadne na hlavu.
Kdyby byl nějaký údaj, bylo by to super, abych to mohl porovnat. Na originálech nic není a když jsem psal Gorčákovi, jestli má nějaké tabulky, tak se neozval.
Zkusím celou věc urychlit. Jakmile budu vědět bližší údaje - začnu komunikovat s výrobcem, ozvu se. Vzpěry mají samozřejmě nějakou toleranci, takže křídlo asi nebude hrát velkou roli. Uvidíme ...
Uživatelský avatar
Hanisek
Řidič
Příspěvky: 211
Registrován: sob 23.06.2007, 16:02
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Hanisek »

Taky bych se pridal, pokud budou.
Toyota Celica 1,8VVT-i
7.gen
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

Vazli píše:
HBOSS píše:Jo jo,to je super,8 lidí,ale zejdy se neozývá :D :D Myslím,že lepčí ty silnější vzpěry,když už,tak už.Tak snad to vyjde
a pak ti to vycinka zuby ne?:-D
Snad ne :) Tak hold bych dal těžší křídlo :D
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

tak vcera sem se smal jak vam padaj dvere a dneska kdyz sem byl prezouvat gumy tak mi to otevrelo kurf jen tak do pulky takze du do toho asi taky:-D
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

Vazli píše:tak vcera sem se smal jak vam padaj dvere a dneska kdyz sem byl prezouvat gumy tak mi to otevrelo kurf jen tak do pulky takze du do toho asi taky:-D
ja si troufam rict, ze driv nebo pozdeji to ceka kazdou 7gen
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

No dneska jsem se nasmál, byl jsem v Toy pro díly a jen tak jsem se zmínil, že plynové vzpěry na Toyoty jsou hodně problematický díl. Technik mi to potvrdil, že tenhle problém mají i jiné modely Toyot a hned mi nabízel, že mi objedná nové. No a potvrdil mi zde obecně známou cenu cca 3600,- Kč bez daně za kus. A hned, že mi nabídne slevu. Tak jsem se ho ptal, jestli 90%. Když nechápal, tak jsem mu řekl, že se dají sehnat za cca 500 - 600,- Kč. Tak už se nevyptával.
Ale abych jenom nepomlouval, slevu jsem nakonec po chvílil dohadování na díly dostal.
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Tak jsem koukal na ten štítek co mám u LESJÖFORS a je tam celkem pendrek,kromě obvyklých výstrah,aby se v tom nikdo nevrtal,jinak na něj vyskočí bubák,je na konci číslo 91151 500N :!: :?:

Jstli jste z toho někdo moudrý a pomůže vám to tak jsem rád pomohl :wink:

CELICA FOREVER :alian:
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

No možná, to první pětičíslí by mohl být nějaký kód výrobku, to poslední by mohla být síla vzpěry. Díky, tak máme aspoň orientační vodítko.
Ten bubák by byl hodně nepříjemný, je tam móóóc atmosfér. :!: :!: :!:
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Možná by se dalo více vyšpionovat přímo na stránkách výrobce LESJÖFORS .

Pozdrav všem co maj boule na hlavách od třetích vrat :wink:

CELICA FOREVER :alian:
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

Vzpěry LESJÖFORS dodává i Elit, ks za 1118,- Kč http://www.elitecat.cz/ArticleSelection.aspx?B=0
Na e-bay za 55,55 $ sada ( 2 ks ), což je cena v elitu za jednu. Nevím, co by stálo poštovné.
Teď je otázka, co se vyplatí a s jakým rizikem.
Firmě LESJÖFORS bych docela věřil, je to renomovaný výrobce pružin a dalšího sortimentu, mají je rozlišené i podle spoileru ( e-bay taky ).
Jeden z našich výrobců je inzeruje ks za 319,- Kč bez daně, ale to se musí ověřit. :lol:
Odpovědět

Zpět na „Celica“