ZZ231 VS Shell V-Power racing, Oktanove čislo 100

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
ja_ma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1292
Registrován: ned 29.10.2006, 12:38
Bydliště: Zlín, Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja_ma »

moje st185 to taky nepozna, resp ja to nepoznal, akorad se mi zdalo ze to vice zere... jestli to vyjde tak bude JPN ECU, ktera by mela byt na 98 (100) oktan, tak se uvidi :wink:
Obrázek
sold..TOYOTA CELICA turbo4wd
sold..SUBARU IMPREZA WRX
GOLF V TDI no smoke no power...
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ZZ231 VS Shell V-Power racing, Oktanove čislo 100

Příspěvek od cera »

Lucinka píše:
cera píše: Dal jsem do nadrže rovnych 13 litru, zatim jsem najel 52 km, a mam podle čarek stavu paliva, čtvrt nadrže ... takže uvidime na kolik to vystači, pak to napišu
Hele a vážně si myslíš, že když jsi tam dal 13l, že se to může tak rychle projevit? Vždyť nějaký benzín (podle mě alespoň tak 2 nebo 3l) jsi tam ještě musel mít, což trochu to oktanové č. určitě snížuje, když se to smíchá a taky ta jednotka podle mě nereaguje tak rychle. Ale placebo někdy funguje líp než opravdová kvalita :lol: Že bysme udělali nějakou randomizovanou dvojitě zaslepenou studii? :wink:
Jinak já jsem taky jezdila na V-Power Racing, ale od té doby co stojí víc jak 37Kč už na to fakt nemám a mimi krmím Carrerou 100. Už jsem na tenhle benzín najela asi 1000km a nějaký velký rozdíl jsme nepocítily. Jinak mám spotřebu kolem 8 a při normální jízdě jezdím 2-3tis. ot. a vytáčim jí, když předjíždím, zrychluju na konci vesnice a když hodně spěchám do školy tak v těch 150 to taky točí trochu víc... :lol:
Určitě v nadrže zustalo min. 5 litru, ale bylo to fakt citit, jak řikam, motor prostě zni mnohem klidnějí...a hlavně ta plynulost chodu a ne tak ostra reakce auta na plýnovy pedal,....
Ale jak řikam,každy ma svuj styl jizdy a citi auto take jinak. Ja jezdim hodně a misto radia často posloucham motor (neni to tim že na něj nemam, ale takovej stary zvyk)někdo to možna ani nevšimne
P.S. Pro mně otazka tankovani Natural 95 nebo 100, ma cenu kolem 4000kč z rodinneho rozpočtu, takže ted přemejšlim jestli tankovat 100 nebo zustat u 95,ale co, čas a finančni situace ukaže :roll:
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ZZ231 VS Shell V-Power racing, Oktanove čislo 100

Příspěvek od cera »

aznoh24 píše:
cera píše:
Nechci tady dělat reklamu Shell i když proti němu nic nemam (vic mně vadi Lukoil), prostě chtěl jsem vyzkoušet to nejdrašši palivo na trhu

Děkuji za pozornost
jen otazka,copak s eti nelibi ma lukoil???
No, je to fakt otazka politicka a ne kvality paliva, takže to nema smysl ani rozebirat... :roll:
Uživatelský avatar
aznoh24
Navigátor
Příspěvky: 89
Registrován: ned 15.03.2009, 16:58
Bydliště: Přerov

Příspěvek od aznoh24 »

ok,zajimalo me jestli am treba spatnou zkusenost s benzinem od lukoil,at vime kde tankovat a kde ne:-)
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

aznoh24 píše:ok,zajimalo me jestli am treba spatnou zkusenost s benzinem od lukoil,at vime kde tankovat a kde ne:-)
Ne, myslim že ten benzin, (alespon ten, co putuje do Evropy) je kvalitni, přes všichni ti kontroly špatnej prostě těžko dostane,
Prostě sere mně že během cca dvou, třech let polostatni podnik zvedl ve zemně kde tu ropu těži ceny pět krat, a ani neobtěžoval se ten krok nějak obhajit před lidmi... :mad: to tak nějak dokaže naštvat...
Uživatelský avatar
stefancelicaT20
Manager Týmu
Příspěvky: 444
Registrován: pát 11.09.2009, 18:27
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od stefancelicaT20 »

Ja som tiez vyskusal W-Power od Shellu a bolo pocut ze motor bezi kludnejsie. Ale este lepsie motor bezi na Maxi speed s aditivami Texaco ale tankujem ho len vtedy ak je uz Shell zatvorena alebo nemam cestu okolo nej(kedze je o 17km dalej). Inak stale tankujem 95-ku natural(shell) lebo W-power aj maxi speed je o 10centov drahsi a nestoji mi zato.

A radio sice mam ale tiez ho nepocuvam jedine ak idem niekde dalej zapnem dopravny servis a vsetko :D
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattyno »

ja_ma píše:moje st185 to taky nepozna, resp ja to nepoznal, akorad se mi zdalo ze to vice zere... jestli to vyjde tak bude JPN ECU, ktera by mela byt na 98 (100) oktan, tak se uvidi :wink:
Já chci taky JPN :evil:
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

stefancelicaT20 píše:Ja som tiez vyskusal W-Power od Shellu a bolo pocut ze motor bezi kludnejsie. Ale este lepsie motor bezi na Maxi speed s aditivami Texaco ale tankujem ho len vtedy ak je uz Shell zatvorena alebo nemam cestu okolo nej(kedze je o 17km dalej). Inak stale tankujem 95-ku natural(shell) lebo W-power aj maxi speed je o 10centov drahsi a nestoji mi zato.

A radio sice mam ale tiez ho nepocuvam jedine ak idem niekde dalej zapnem dopravny servis a vsetko :D
Když jedu někam daleko tak zpivam....falešně a nahlas, proto asi většinu jezdim sam... :roll:
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

Tak jsem tu nadrž vyprazdnil...najeto kolem 170km na 13 litru V power rasing 100, vychazi 7,6 l, na 100km po Praze...divně co? budu asi muset natankovat plnou a zkusit to znovu už podle toho kolik zbude při opakovanem tankovani, je to nejpřesnějši měřeni co znam...
P.S. Natankoval jsem pro změnu V power 95, varatili se vibrace, cukani a pocit neistoty, ze autu něco chybi... :cry:
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

zz 231 vs shell v-power racing

Příspěvek od Pavel Liška »

Na které benzínce v Trenčíně nebo jeho okolí je 98 a více oktanový benzín o kterém víte,že kvalitní,dik.
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

Přidávám se k Lucince, až budeš něco testovat, netankuj jen 13 litrů, ale dej plnou.

Jestli jsi na hladové oko ujel 40 km, tak jsi měl v nádrži minimálně 5-10 litrů (kolik ti zůstává na rezervu poznáš snadno když dotankuješ plnou a porovnáš s kapacitou nádrže). Takže efekt 100okt bude příště ještě lepší :wink:

Jinak já vždycky jednou do roka natankuju tak 3-5 plných za sebou nějakého 100oktanu. Loni jsem tankoval Vervu 100 a spokojenost :) (a nezadřel jsem :wink: - asi proto, že nemám ZZ :D )

když si kliknete na link v podpisu, tak tam je větši statistika průměrné spotřeby na jednotlivé druhy paliva. Vervu 100 tam mám jako ARAL/BP Ultimate.
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

Moje dosavadní postřehy s palivy:

Natural 98 + čistič ventilů co prodávaj v OBI
průměrná spotřeba 8,31
V-Power 98
průměrná spotřeba 8,37
natural 95 + čistič injektoru
průměrná spotřeba 8,73

98 a V-Poewer jsem vyjezdil po státovce. Když jsem předjížděl auta, tak jsem tomu nakládal i na 5.500 ot, jinak v klidu v obci dle předpisu, mimo obec na přehledných místech chvilkově i 140. Natural 95 jsem vyjel cca 1/2 nádrže po dálnici z HK-Praha-Plzeň a zbytek po státovkách. No na dálnici jsem měl i jednu chvíli na tachu na velice přehledných místech 200, ale jen chvíli a na 14" kolech, takže v reálu bych tipl cca 190. Jinak tak max. 160. Momentálně mám natankováno Carrera 95 a spálena cca 1/4 nádrže, takže průměrou zatím nevím. Ty čističe jsem tam dal teď ze začátku, ale další až tak za 5.000 Km, aby si někdo nenyslel, že to tam leju pořád :D

PS. Až budete někdo chtít testovat auto na dálnici, tak si nejdřív zkontrolujte jak máte dotažené šroubky na plastovém krytí podvozku motoru. Jak jsem bohužel později zjistil, tak to co jsem si myslel že byly dva kamínky o podvozek byli nejspíš dva šroubky pod přední maskou a zbytečně jsem si ubrousil roh plastového krytu. Už sem to dal do kupy, ale štve mě to a v nejbližší době to musí někde na rampu a co pude dotáhnout.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Amadeus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 627
Registrován: stř 22.08.2007, 18:26
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Amadeus »

No já osobně mám špatné zkušenosti s VPower Racing 100 oct. od Shellu.Auto jede celkem klidně ale na volnoběh skáčou otáčky a pomalý rozjezd je cukavý.Ale 100 oct. od OMW jede super.Bez problémů,líp drží otáčky na volnoběh a otáčky letí nahoru jak střela.Tak že můj názor,do 7 jedině OMW Carerra 100. 8) :lol: A taky je hodně poznat rozdíl od kalsické 95 od koho koli.
Obrázek
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

zz 231 vs shell

Příspěvek od Pavel Liška »

Je to asi blbost,ale včera jsem vzal kanystry a jel natankovat 100 benzín a zjistil tuto skutečnost.Trenčín 98 lukoil -32.2 kč shell 100-40 kč,UH-B omv carrera 100-33.9 kč,UH-H omv carrera 100-33.6 kč, Zlín omv carrera 100-34.9,makro 98-32.2 kč.Co tak jedno téma ohledně aktuálních cen 98-100 popř. 95 ve vašem okolí pro porovnání cen a spokojenosti s jeho kvalitou.
Naposledy upravil(a) Pavel Liška dne pon 05.04.2010, 11:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
gabko24
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1720
Registrován: pát 21.03.2008, 12:38

Příspěvek od gabko24 »

pekne spotreby mate... ja na plnu nadrz spravim 340km.. :-(
ex: celica 5gen 3S-GE cervena
ex: celica 5gen 3S-GE cierna facelift
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS 300
Odpovědět

Zpět na „Celica“