Možné úpravy motoru 5SFE->5SFTE->5SGE->5SGTE

vše o tuningu na vozech Toyota
Uživatelský avatar
Lachtan
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: ned 06.08.2006, 21:21
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Lachtan »

Idaho píše:
Lachtan píše:...uprava ojničního čepu z 52mm na 48mm
... - proč nenechat puvodní ojnice a vymenit jen hlavu a písty ( vrtání ) ??
Při prohlížení webu jsem našel informace, že ojnice a jejich šrouby jsou na tomto motoru nejslabším místem. Proto měnily ojnice z 3SGE a k nim upravovali kliku. Nevím však pro jaký výkon motor ladily.
Je možno říct jaký výkon jsou schopny origoš ojnice a šrouby přenést?
Pokud by bylo možno použít origoš ojnice třeba s pevnějšíma šroubama, tak by to byla aspoň nějaká úspora. Samozřejmě, při zachování bezpečnosti a spolehlivosti motoru. Ta je pro mě hodně důležitá. Nerad bych koukal na píst s ojnicí skrz blok. Nebo je potřeba vyměnit i ojnice za něco kvalitnějšího pro zachování vysoké spolehlivosti.
S Camry na věčné časy.
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Kolik vydrží sériová ojnice se těžko odhaduje. Běžná rezerva se nechává kvůli životnosti 100% navrch. Ale máš pravdu,také jsem o tom pár zmínek našel. Proto bych volil carillo. Je to sice nářez cca 600us ale jak se říká s jídlem roste chuť. Opravdu lépe spodek výrazně dimenzovat do možnosti vydrže klikove hřídele. Znám spoustu případů kdy někdo překopal motor do třeba cca 250-300hp za nemalý peníz a posléze mu to přestane a to pak je dvojí investice. Pokud ten spodek bude dimenzovaný třeba na těch 500kw a ty půjdeš do "pouhých" 300 zaručuje Ti to opravdu vysokou spolehlivost a km náběh.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Lachtan
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: ned 06.08.2006, 21:21
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Lachtan »

libor12 píše: ...Pokud se spokojís s výkonem do 220kw...
Výkon 220kW!!!! Takhle vysoko jsem na úvod ani náhodou nepomýšlel. Možná někdy časem. V sérii má 100kW. Takže 220kW je víc jak jednou tolik. Hlavní na záčatek bude spolehlivě rozchodit toho hybrida. A když bude nějaký koník navíc, tak to bude takový bonus. Ono asi těch 200kW, kdybych se na ně někdy dostal, by už bylo asi moc pouze na předku a taky by se to nelíbilo převodovce, asi.
libor12 píše: ...Blok je dostatečně masivní a tak nebude problém změnit vrtání tak aby jsi získal tzv. čtvercovy nebo podčtvercovy motor. Jako vhodný adept jsou pisty motoru 22R s vrtáním 90,92,94mm. Volil bych 92.
Vrtání 92mm!? Mezi válcema je tolik masa materiálu, že by se dalo zvětšit z 87mm až na 92mm? To by tam musela být stěna min. 5mm + nějaká stěna tam musí taky zůstat po převrtání. Kolik je bezpečná taková minimální stěna mezi válcema? Opět podotýkám, že chci posládat motor co vydrží a můj syn tuto káru za 18let bude leštit na veteránských značkách. Jako myšlenka mi to přijde zajímavě. Objem zvětšen na 2400ccm je pěkný. Pokud by byla možnost zvětšení vrtání, tak bych volil trošku konzervativnější rozměr - 90mm. Odhaduji, že cenově by to mělo být zhruba na stejno. Jestli to má být uděláno na výdrž, tak bych měl počítat s tím, že motor každopádně ( najeto 176 200 ) půjde na výbrus + nové písty 5SFE. No a pokud by tam šly 92mm ( 90mm ) 22R, tak by akorát musel blok být na mašině o něce déle. Což je sice více peněz, ale na druhou stranu kvalitní 5SFE písty jsem našel pouze jako zakázkovou výrobu. Takže cena asi vyšší než píst 22R, který předpokládám je dostupnější zboží a ne zakázková "kusovka".

A včil z jiného soudku. Někde jste tady řešili regulátor tlaku oleje. Jak se projevuje, když není OK? Může být projevem, že po stání auta třeba 1 a více hodinu po nastartování svítí mazání cca 2s. Nebo je toto normální a je to způsobeno umístěním olejového čidla. Jak se dá regulátor vyměnit. Je přístupný po sundání vany? Nebo se musí vymontovat celé olejové čerpadlo?
S Camry na věčné časy.
Uživatelský avatar
Lachtan
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: ned 06.08.2006, 21:21
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Lachtan »

Pavo.B. píše: ... ja to vidim na ten V6 za 5000,- :wink:
šestivál tam opravdu dávat nechci. Líbí se mi jak šestiválce běží, takže kdybych ho moc chtěl, tak bych provedl výměnu celých aut. 2,2l bych se zbavil a přikoupil bych 3l. Touto cestou se ubírat ale opravdu nebudu.
S Camry na věčné časy.
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Lachtan
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: ned 06.08.2006, 21:21
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Lachtan »

2 Idaho a Libor12:
podařilo se mi sehnat druhý motor 5SFE na jeho prozkoumání. Tím hodným, který jej je ochotný poskytnout je Pavo.B, díky Pavle. Tak bych měl takový návrh. Motor by se k vám dovezl, nemáte náhodou dodávku nebo něco na čem by se dal k vám dovést? Rozebrali by ste ho, zjistili jeho kritická místa a podle toho výsledku navrhli nejschůdnější návrhy na přestavbu motoru. Když je tady ta možnost podrobně motor prostudovat, tak jsou tady opět možnosti 5SFTE, 5SGE a 5SGTE. Pokud by jste zjistili, že motor není neopravitelně poškozen, je totiž z Camry, která sestřelila nějaký překážky co jí stály v cestě. Tak bych ho od Pavla koupil a s Váma se následně domluvil na jeho přestavbě. Určitě je tato varianta lepší, než vycházet pouze z nějakých domněnek a informací ze zahraničních webů. Netvrdím, že bych přestavbu realizoval ihned s jejím dokončením např. do zimy. Asi by to trvalo déle. Kdyby motor použitelný nebyl, musel bych vymyslet jiný plán, ale aspoň by bylo jasno co bude potřeba a jakým směrem se dát.
S Camry na věčné časy.
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

ja si aspon uvolnim garaz a uvidim jak vypada dobre zajetej motor :)
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Tak s odvozem asi problém nebude. Ať jsem se díval jak jsem se díval,osobně bych se přikláněl k verzi 5sgte s větším vrtáním. Samozřejmě motor k dispozici rozebraný do šroubku je to nejlepši řešení. 3s hlavu máš
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

ja bych ho vzal k Idahovi celdou , jenze ma vysokou nakladaci hranu a jen tak ho dovnitr nedostanu - bych musel odhodit viko kufru :) jinak nalozeni u me muzu zaridit vysokozdvizkou to neni problem , zvlast kdyz odhodim prevodovku tak pujde snad i rucne
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Lachtan
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: ned 06.08.2006, 21:21
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Lachtan »

No Pavo, pokud bys to vzal při cestě do Dicompu by bylo asi dost nebezpečné. Hlavně tedy nakládka a vykládka. Možná by pomohla jeho částečná demontáž. Ale myslím si, že blok bez hlavy bude i tak dost těžký na ruční nakládku, třeba i ve dvou lidech. Aby se na celdě ještě neudělala nějaká škoda. Pokud ale projevíš takovou obětavost, tak ti bránit nemůžu. Určitě nej by bylo to odvést na vozíku, nebo dodávkou. Dicompáci, jak jsem pochopil, nějakou takovou možnost mají. Pokud by jste se domluvili přímo spolu by bylo nejjednodušší. Než přeze mě, další mezičlánek.
3S hlavu nemám. Měl jsem zamluven celý motor, ale musel jsem to zrušit, což mě teda docela štve. Na druhou stranu, když bude motor rozebraný, může se zvolit nejvhodnější generace hlavy a jestli 3SGE nebo rovnou 3SGTE.
S Camry na věčné časy.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

navrhuju motor rozebrat, udelat blueprinting a potom oturbit a dohnat na limit ( roztrhat na kusy ). tak bychom zjistili bezne hranice a mohli stanovit bezpečnou výdrž motoru složeného z nových komponent. Získáme ím cenné informace při minimální prvotní inevstici....

( aby to ale neodpaldo jako s motorem v Bobanovi, kterej "trhám" na kusy už přes pul roku, a furt ta sfině drží :D )
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Nakonec proč ne. Jestli bude Lachtan pro. Nějaké to turbo na dorážení se tu najde a uvidí se kolik vydrží série.. Pokud je pravda to co se všude píše tak při 350 začnou praskat první ojnice. O kliku strach nemám a blok to samé,ani když půjdem s vrtáním na 92mm. No jo,jenže na bobikovi to turbo nedotlačí do 300hp a podle mého ten limit motoru bg je někde kolem 500.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

sem zvedavi jak bude vypadat uvnitr , pred tim nez ho znicite , z nicehoz nic zitra jedu k Idahovi tak se pobavime :wink:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Lachtan
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: ned 06.08.2006, 21:21
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Lachtan »

Tož kurňa chlapi. Proč dělat takové brutální věci. Nechci jít do extrémů a z motoru s novýma dílama nechci vydolovat všechny možný koníky, který tam jsou někde schované. Snažím se držet při zemi a nechci někde při plně sešlápnutém plynu ztratit přední nápravu s motorem. Mno moc se mi opravdu do toho poslání motoru do věčných lovišť nechce. Teda pokud nebude někde načnutý od té bouračky a pro běžné použití nepoužitelný. Myslím, že by mohlo na začátek stačit motor rozebrat, proměřit. Prověřit jak pasují chladící kanály z 3S hlav. Jestli se budou muset upravovat, nebo ne. Zda upravit v bloku nebo v hlavě. Která generace 3SGE nebo 3SGTE bude tedy nejvhodnější. Pokud se kanály budou muset upravovat pro jakoukoli hlavu, tak která má nejlepší potenciál a nejvíc bezpečná pro zvyšování výkonu. Proměřit, jestli je v klikové skříni dost prostoru pro ojnice s okem 52mm a šrouby 3/8". Dál na jaké bezpečné vrtání by bylo možno jít. Pokud by 3/8" šrouby do STD vrtání nevlezli, pomohlo by to převrtání na bezpečný průměr? Dovede tipnout cenu na převrtání z 87mm na řekněme těch 92mm. Nikde jsem ani neuvedl na co to vlastně chci. Na běžné rodinné ježdění chci pořídit kombíka, doba se sice dost komplikuje, ale snad to vyjde. A upravenou Camry chci na výlety, srazy i pro můj pocit jisté vyjímečnosti. Neuvažuju o žádných sprintech či okruzích.
Pavo, tak jak bylo v Dicompu. Nedohodli jste rovnou převoz tvého motoru :) ?
S Camry na věčné časy.
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

Lachtan píše: Nikde jsem ani neuvedl na co to vlastně chci. Na běžné rodinné ježdění chci pořídit kombíka, doba se sice dost komplikuje, ale snad to vyjde. A upravenou Camry chci na výlety, srazy i pro můj pocit jisté vyjímečnosti. Neuvažuju o žádných sprintech či okruzích.
Pavo, tak jak bylo v Dicompu. Nedohodli jste rovnou převoz tvého motoru :) ?
Lachtane, ty zvíře... Takhle to začíná :-D Stejně ti to pak nedá a sprinta si zajedeš...
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Odpovědět

Zpět na „Tuning“