Minisraz Celica 14.5.-16.5 2010 Butov (u Plzně)

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět

Přijedu na tuto akci?

Ano
23
48%
Možná
19
40%
Ne
6
13%
 
Celkem hlasů: 48

Uživatelský avatar
Vladas
Navigátor
Příspěvky: 110
Registrován: úte 20.05.2008, 19:25
Bydliště: kousek od Plzně (stříbro)

Příspěvek od Vladas »

Foost píše:Tak ještě pár fotek zde http://foost.galerie.cz/4518601-celica- ... 0#65098490
Ty fotky jsou super, někdy se stavim a hodíš mi to na flashtiče :D
Naposledy upravil(a) Vladas dne úte 18.05.2010, 00:02, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Raimok
Manager Týmu
Příspěvky: 490
Registrován: pon 31.03.2008, 00:58
Bydliště: Praha (Most)

Příspěvek od Raimok »

:-) Celda 6g, ST202-SS, 1994, 129 kW
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

No a kdo další přihodí foto a video ??? Tak kdo ještě nedal tak ať to sem šoupe :lol:
Dalkod
Člen Týmu
Příspěvky: 40
Registrován: ned 31.08.2008, 07:05
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalkod »

zdravím...tak už mam přezuto a nehorázně mi štve,že sem ty kola neměl na srazu...vypadají úžasně...foto v profilu
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

Dalkod píše:zdravím...tak už mam přezuto a nehorázně mi štve,že sem ty kola neměl na srazu...vypadají úžasně...foto v profilu
Ti asi v techničaku zapsane nebudou... 8)
7g, ZZ231
černa
Uživatelský avatar
BaraS
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: sob 11.04.2009, 15:32
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BaraS »

Dalkod píše:zdravím...tak už mam přezuto a nehorázně mi štve,že sem ty kola neměl na srazu...vypadají úžasně...foto v profilu
Diky žes mě vybral vysněný který sem na banán chtěl od doby co jsou :D nee ja na kola teď stejně nebudu mít....na řadě je lak :wink: jinak ale takhle bez pruhu žlutýho a a na stříbrný se mě tak nelíběj :)
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

BaraS píše:
Dalkod píše:zdravím...tak už mam přezuto a nehorázně mi štve,že sem ty kola neměl na srazu...vypadají úžasně...foto v profilu
Diky žes mě vybral vysněný který sem na banán chtěl od doby co jsou :D nee ja na kola teď stejně nebudu mít....na řadě je lak :wink: jinak ale takhle bez pruhu žlutýho a a na stříbrný se mě tak nelíběj :)
A k tomu to neni 6g, že jo? :wink:
To Dalkod: neposlouchej, proste ti zavidi....ja take zavidim...ale nevěnek to neukažu...proto budu řikat že ten origoš, 16 co mam ted na autě je stejně nejlepši... :)
7g, ZZ231
černa
Uživatelský avatar
Lucinka
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: pát 30.01.2009, 16:40
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Lucinka »

Taky se musím přidat k pochvale srazu :wink: Počasí teda nic moc, ale chválím, že v chatkách bylo fajn topení, takže to tolik nevadilo. Ani nejsem nemocná, takže za mě spokojenost. A co tobě Fooste, stačilo ti pondělí k vyléčení? Nevypadal jsi úplně good.
Jinak Aczaszova čepice, která u nás v chatce zůstala po pátečním mejdanu skončila myslím u Barase, tak jí snad taky uvidíš na celorepublikovém sraze :wink:
Uživatelský avatar
Lucinka
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: pát 30.01.2009, 16:40
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Lucinka »

micron píše:garf+ foost> supr fotky... musim se přiznat že sem tentokrát nefotil... lenost maximální... chtěl sem po ránu, teda resp. po obědě/ snídani no dobře po 12h ale to už jste letěli na letiště 8) příště si to dám ale, + HD movies... ps: tak mě napadá... čí byl/ je ten lexus co kopíruje design bočních oken od celicy 5g? po mým levoboku? To mi nějak uniklo... :unsure:
Ten byl myslím Tygra.
Ještě trochu tě poopravím, po 14h :lol: a mohl jsi mi udělat pěknou fotku mimi, ta tam zůstala :wink:
Uživatelský avatar
MungoR
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: úte 11.08.2009, 10:07
Bydliště: Liberec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MungoR »

jj, ten lexus byl tygra.

Taky musim všem co se podíleli na organizaci poděkovat a všem ostatním za skvělou atmosféru na srazu. Původně jsem chtěl kvůli zkouškám odjet už v sobotu dopoledne ale vůbec nelituju že sem se zdržel. Proto taky píšu až teď, do dneška sem ležel ve skriptech :)

Takže doufám že se všichni uvidíme na "hlavním" srazu v září.
Celica VVT-I, 2001
Status: pomalu dojíždíme
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

aczasova čepice skončila u mě a včera si jí u mě v kanclu už vyzvedl. Takže vše by mělo být v pořádku. Dokonce jsem aczasu v té čepici zahlédl i na nějaké té fotce ze srazu :-) Takže pokud jí neměl jen půjčenou, tak by měla být u majitele :D
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
jacques11
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: pát 05.12.2008, 15:16
Bydliště: Kostelec nad Orlicí

Příspěvek od jacques11 »

Myfune píše:aczasova čepice skončila u mě a včera si jí u mě v kanclu už vyzvedl. Takže vše by mělo být v pořádku. Dokonce jsem aczasu v té čepici zahlédl i na nějaké té fotce ze srazu :-) Takže pokud jí neměl jen půjčenou, tak by měla být u majitele :D
a takhle to dopadá, když všici na srazu abstinujou... :? :lol: :roll:
Dalkod
Člen Týmu
Příspěvky: 40
Registrován: ned 31.08.2008, 07:05
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalkod »

to cera: v techničáku zatim nejsou,ale s typovým listem a známejma na STK tam budou cobydup:-)...jinak origo 16" jsou samozřejmě lepší,proto si je necham na zimu:-)))
to BaraS: já je koupil právě proto že sem je na nikom neviděl a prostě mi ty černý k tej stříbrnej sedí:-) a naživo to vypádá dost mastně:-)...když budeš chctít pomoct s výběrem jiných,dej vědět:-))))))))
Thomas CZ
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: ned 15.06.2008, 23:51

Příspěvek od Thomas CZ »

Dalkod píše:to cera: v techničáku zatim nejsou,ale s typovým listem a známejma na STK tam budou cobydup:-)...jinak origo 16" jsou samozřejmě lepší,proto si je necham na zimu:-)))
to BaraS: já je koupil právě proto že sem je na nikom neviděl a prostě mi ty černý k tej stříbrnej sedí:-) a naživo to vypádá dost mastně:-)...když budeš chctít pomoct s výběrem jiných,dej vědět:-))))))))
njoo to uz je jina :lol: k ty stribrny ty cerny kola vypadaj super!!!Aspon te priste pozname i z boku ne jen podle kapoty...
Jinak ono je stejne jedno etli jsou psany v tech. nebo ne pac to je napsany jen ve velkym...na technickou na zimakach a je to :lol: Me kdyz stavej ochranci tak rikam ze to mam ve velkym tech. a nemuzou nic :lol:
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Příspěvek od Tygr »

Však do malého se to ani nepíše (tedy aspoň jsem to v ňom nikdy neviděl) :D Ale oni kdyby si s tím dali tu práci, tak to zjistí hodně rychle, co tam máš :?
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“