Přední světla KIT

vše ohledně modelové řady MR2
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jamal »

Konečnou cenu sakum prásk sem tu psal dříve tak hledejte. :wink: Jinak na tel. a mailu byli dost ochotní, tak si myslím, že kdyby se vás sešlo víc a udělali tam zajímavou objednávku, tak by vám mohli něco hodit dolů. Jinak já tam někdy na jaře, až se mi sejdou chechtáky, budu asi objednávat ještě prahy a zadní lipy na nárazník... Jo a přišel jsem na první nedostatek. Při montáži KITu je potřeba odstranit dorazy vyklápění. Bez nich se mi ale jedno světlo při volnoběhu vertikálně třepe, tak se bude muset ještě vyřešit toto, pač to časem bude k*rvit výbojku.
Toyota MR2 SW20 115kW
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

to Yokohama, Invader, Lander-tak co hoši-rozhoupete se a napíšete sem jestli máte zájem to dál řešit?Yokohama už psal, že bude mít peníze za pár dnů, já už je mám, tak se taky vyjádřete, jestli stále máte zájem, že bysme to objednali čtyři při jedný objednávce-třeba daj slevu-jak psal Jamal-to křídlo bych vzal okamžitě dokud na něj mám chechtáky, jenom bych potřebova pak od nějakýho angličtináře zjistit, jestli je to křídlo jako originál přimontovatelný na původní díry-nebo jestli je nutný ho přilepovat, nebo jinak upravovat a pokud zjistim, že lze přimontovat na původní díry, tak okamžitě beru
Uživatelský avatar
Invader
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: ned 07.12.2008, 13:14
Bydliště: Sedlec Rules
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invader »

prachy mam taky tak jestli jeste nekdo ja bych do toho sel pokud se domluvime tak muzu poslat 10 000- jako zalohu na svetla staci rict asi by to stejne domlouval jamal kdyz je bral i pred tim no uvidime :)
jo a maciku nevim jak s tema dirama v kapote po starym kridle ale jestli mas seriovku tak je tam der jak naseto
Auto je dar od boha ale buh urcite nepocital s tim ze bude mit clovek lepsi karu nez mel on

MR2 MKII rev 1 (Crash)
MR2 MKII rev 1 + klima (Crash)
MR2 MKII rev 2 + invader kit (in used)

Audi 80 1,8 B3 1990 (car for works)
mazda mx5 1.8NA 96kw
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

ja sem pro-jenom bych potřeboval jestli by jim někdo dovedl poslat email, zda lze přidělat stejně jako originál-jestli to křídlo má v sobě závity, vopravdu chci aby to bylo jako originál, abych se nemusel bát že to za tyhle peníze někdo urve, nebo to někde upadne-nechci nic lepit, každej den votvírám kufr, tím že zvednu křídlo-na těch fotkách to vypadá, že by to mohlo bejt jako na originálu, dělaj to přímo na mr2, tudíž si myslim že by to tak mohlo bejt, peníze na to křídlo taky klidně rovnou stanovenému zástupci zašlu-jenom počítám že Jamal se nám v tom už angažovat nebude, když už má světla doma..., takže sme tři, ještě jak ten Lander
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

no u mě se nic nemění peníze budu mít nejpozději po neděli, jinak mám na ostrově kámoše co by tam mohl napsat nebo zavolat, takže mu zkusím zavolat... a v tom příppadě by mohl dělat prostředníka Marcelus :wink:
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

to by bylo supr-tak mu prosímtě zkus vysvětlit, aby se zeptal na to uchycení křídla, s tím že mám revizi 4-jestli to má závity a díry stejně jako na originálu-koukám žeto asi klapne :D , nikdo další nemá zájem o něco z týhle firmy?Mrkněte na jejich stránky-maj tam těch dílů na mr2 spousty-například ten chladič, co my jsme kupovali s Invaderem bez DPH kolem osmi tisíc(nejlevnější rádoby originál stojí kolem třinácti tisíc), tam maj za 135 liber i s daní-což je celkem velkej rozdíl...
Uživatelský avatar
Invader
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: ned 07.12.2008, 13:14
Bydliště: Sedlec Rules
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invader »

jeste sem psal honza nosek ze by je taky bral tak mozna ten
Auto je dar od boha ale buh urcite nepocital s tim ze bude mit clovek lepsi karu nez mel on

MR2 MKII rev 1 (Crash)
MR2 MKII rev 1 + klima (Crash)
MR2 MKII rev 2 + invader kit (in used)

Audi 80 1,8 B3 1990 (car for works)
mazda mx5 1.8NA 96kw
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

tý jo-já koukám že až se příští rok sejdeme na nějakým srazu ve větším počtu-tak to bude pro neznalý vypadat tak, že jedinej já to mám řádně potuněný-jelikož všichni kromě mě budete mít koulatý světla... :lol:
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

no tak sem mu psal o co jde zhruba s tím že teda budem chtít asi troje světla s křídlem....tak tedka už jen počkat jak to dopadne, jinak to zboží a ty ceny sou docela fajne
to Marcelus: já myslel že revize 4 má tohle křídlo, nebo to je zas ještě jiný? :o
Jan Nosek
Člen Týmu
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 22.03.2007, 21:56
Bydliště: Třebíč

Přední světla KIT

Příspěvek od Jan Nosek »

Můj zájem o ten KIT trvá - Mk2, evropská verze (řízení vlevo).
Až to bude aktuální, dejte vědět, kam poslat prachy.
honza
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

tohle křídlo tam teď mám-revize 4
http://s98.photobucket.com/albums/l264/ ... EWLOGO.jpg

a tohle tam chci-revize 5
http://www.freewebs.com/tonyhudson/tonys%20car.JPG

tudíž pokud se ozve ještě i Lander-tak to jsou štvery světla a jedno křídlo-což už je položka přes 50.000,-kč-to by už mohli dát nějakou slevu
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

tak je to v pořádku-z týhle věty na jejich stránkách sem i já pochopil, že by to mělo sednout na originál díry:D
It uses all the original fixing points on the revision3+ bootlid and the blade is fully adjustable
Uživatelský avatar
Invader
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: ned 07.12.2008, 13:14
Bydliště: Sedlec Rules
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invader »

jo ale osobne bych ho jeste i prilepil jako to mam ja coz budes stejne muset aby te do kufru nechcala voda :(
Auto je dar od boha ale buh urcite nepocital s tim ze bude mit clovek lepsi karu nez mel on

MR2 MKII rev 1 (Crash)
MR2 MKII rev 1 + klima (Crash)
MR2 MKII rev 2 + invader kit (in used)

Audi 80 1,8 B3 1990 (car for works)
mazda mx5 1.8NA 96kw
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

obávám se že se nic lepit nebude, dnes mi přišla odpověď, že křídlo nemaj a už se ani nevyrábí...takže původní schéma bysnysu asi padá jestli si Marcelus neobjedná něco jinýho
Uživatelský avatar
Invader
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: ned 07.12.2008, 13:14
Bydliště: Sedlec Rules
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invader »

no maciku tak te nezbyva nic jinyho nez cekovat ebay
Auto je dar od boha ale buh urcite nepocital s tim ze bude mit clovek lepsi karu nez mel on

MR2 MKII rev 1 (Crash)
MR2 MKII rev 1 + klima (Crash)
MR2 MKII rev 2 + invader kit (in used)

Audi 80 1,8 B3 1990 (car for works)
mazda mx5 1.8NA 96kw
Odpovědět

Zpět na „MR2“