Baterka

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

Avensis T22 D4D,r.v.10/01
Celica 2.0.GTi r.v.05/90
Obrázek
Uživatelský avatar
ALFkeeper
Řidič
Příspěvky: 202
Registrován: pon 22.12.2008, 16:55

Příspěvek od ALFkeeper »

priklanam sa k VARTE..osobne dobre skusenosti 2 rokom -74Ah
a staci zivit i dva zosiky o vykonu 500W kazdy :)))
Uživatelský avatar
Kenny
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 11.10.2007, 11:57
Bydliště: Zlinsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kenny »

banner - varta kdyz se nebavim o drazsich ale banner miva lepsi startovaci proudy :lol: starline (budu slusny urcite Dacan neni sam kdo dela ve Žlut. Bo.....) dal bych to do auta na prodej i kdyz sou lidi co to riskly a maji ju 2roky a ok dalsi dobra vec 3roky zaruka a to treba 50% napr.zhavicu nevydrzi.

4:DACAN neni to proti tobe jen jen vyr. SF nemam rad jako veci veci kterym nema co byt (lana R.B)treba jo to snad nepraskne :lol:
TeLe 1000R - rpm11200 :)


nejedno 3S-GE 4g vcetne cabria vlastne toho co z nej zbylo :)
1UZ-FE
H.-C32
Uživatelský avatar
Dacan
Manager Týmu
Příspěvky: 405
Registrován: stř 30.07.2008, 02:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dacan »

me je to tak nejak jedno,muze to bejt kus od kusu,ale do myho auta bych to snad krome filtru nedal :twisted:
ex 1,6 sti 1992
corolla e11 1,6 gt (81kw)
Uživatelský avatar
Kenny
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 11.10.2007, 11:57
Bydliště: Zlinsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kenny »

:lol: no cece znam lidi co jedou vetsinou SF a neresi to pri reklamaci si necha zapl. praci a tvrdi ze este "vydela" ze ma vic prace..... ja su rad kdyz se prace nevracijen clovek s necim jinym :lol:
TeLe 1000R - rpm11200 :)


nejedno 3S-GE 4g vcetne cabria vlastne toho co z nej zbylo :)
1UZ-FE
H.-C32
Uživatelský avatar
Dacan
Manager Týmu
Příspěvky: 405
Registrován: stř 30.07.2008, 02:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dacan »

to jsou mechanici na hovno :D
ex 1,6 sti 1992
corolla e11 1,6 gt (81kw)
Uživatelský avatar
Laser Beam
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 26.02.2009, 14:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laser Beam »

Oprašuju starý téma,protože mi ruply nervy a na další pitomy testy už nemám sílu :( Vzhledem k tomu,že mně poprvé po 15ti letech zradil cecil,čekám na spojkový válečky(to mám za to,že sem mu dal nový kabát a buhví co ještě)přestávám s pokusama na bavoráku,když cecil nejezdí :mad: V sobotu v mrazech sotva točila baterka,ale nakonec to chytlo,byla koupena v květnu 2000 :shock: za10 let 2až3krát dobitá a asi 4krát dolitá.Neuvěřitelny.Je to Banner a není to ode mne reklama,tuhle značku už neprodávám :wink:
Obrázek
Dawe24
Řidič
Příspěvky: 290
Registrován: ned 22.02.2009, 20:53
Bydliště: Praha repy

Příspěvek od Dawe24 »

Mám Vartu Blue Dynamic 45AH a bez problémů,2.O Gti
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

laser beam> jo moje bannerka taky furt šlape... hoooodně dlouho byla v terranu a hooodně dlouho je v celice... a bude- nabíjim jí tak 1* za půl roku/ 3/4 resp. vždycky na podzim a nedolejvalo se nikdy je bezúdržbová takže už šlape 7 let + podotýkám ani jedno z aut nebydlelo nikdy v garáži a jezděj/ nebo odpočívaj venku celej rok
+ vždycky sem jí dobíjel, když auto bylo na lakování... samozřejmě že vždycky nechaj otevřený dveře, nebo je blbě zabouchnou a bannerku mi vyblili... to je klasika... to už beru jako jasnou věc :-)

Na druhou stranu slyšel jsem hodně stížností zrovna na tu mojí bannerku vysokokapacitní (terénní) v servisech... že si lidi stěžovali a bla bla bla... já vim jedno -stěžujou si jen ty blbínci co jí nedobíjeli... když popojíždíš po Praze, tak jí na plnou kapacitu nedobiješ ježděním... takže ztratí kapacitu- paměť a chcípne.

ps: co se stalo? zrovna válečky sem nikdy nepotřeboval, i když sem rozdrtil tu blbou spojku komplet... Herth-BUSS to od tý doby jistí. No to ony někdy dělaj, že když je rozmazlíš, tak z tebe chce vytřískat další lováky, místo aby poděkovala... :lol: jako některý holky... stejný :lol: tě testuje jestli jí opravdu máš rád... :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Rampa89
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2277
Registrován: ned 20.01.2008, 23:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Rampa89 »

Mám nějakou starou vartu, údržbová, snad nejnižší řada, ale tehdy byla na objednávku - kvůli rozměrům, 44ah, letos má 10 let a poprvé se mi minulej týden stalo, že neotočila motorem. Na její obhajobu musím říct, že se s autem 3 měsíce nehýbalo a nebyl čas ji hodit na nabíječku. Uvidím, jestli bude dál sloužit.

Ohledně dobíjení, poslední 2-3 roky jsem ji jednou za 1-2 měsíce hodil na nabíječku, pokud se s autem nejezdilo, jinak nebyl důvod. Celkem jsem překvapenej touto diskuzí, protože jsem bannerky pokládal právě za takový to supermárketový zboží :D , varta mě příjemně překvapila. Výborně taky sloužil původní panasonic, ten po výměně za vartu sloužil ještě v druhým autě a kdo ví, možná slouží do dnes, u toho byla údržba absolutně nulová.
Holomek!
Uživatelský avatar
Laser Beam
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 26.02.2009, 14:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laser Beam »

micron,asi není banner,jako banner.Ten stejný,co v bavoráku vydržel přes 10let,tak v celice chcípl za 3roky :x Ted mám 5let hagena a spokojenost i přesto,že tam řádil lakyrník :D Hagen poputuje do bmw adnes do cecila dorazí exide,s kterým sem dřív nebyl zrovna spokojen,ale uvidíme,třeba se zlepšili :P A k těm válečkum,spojka je komplet nová,ale hydraulika je v prdeli,spadlý pedál,nevím kterej z těch dvou zmetku odešel,tak radši vymněním oba.Ještě sem neslyšel,že by se tohle na celice sralo.A ke všemu to vypadá tak,že do servisu pojedu přes celý brno na laně,taková potupa :oops: :oops:
Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

laser beam> jo určitě nejsou všechny baterky stejný a kapacita navíc je kapacita navíc... já třeba u celicy vim, že odběr proudu je obrovskej když sklápíš/ vyklápíš světla bez nastartovanýho motoru... dost lidí dělá právě to... zaparkujou, vypnou motor a až pak sklápěj světla... to já je sklápim ještě při běhu motoru... + elektrický okna žerou taky brutálně... takže ty používám taky většinou jen při nastartovaným autě... pak žerou basy v autě, když máš live sound na plný kule :-) ale to už je v pohodě odběr... když vidíš na radiu, že při koncertu lehce poblikává display na radiu... bude to chtít dobít...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Laser Beam
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 26.02.2009, 14:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laser Beam »

micron,taky to ted takhle poctivě dělám,nic bez motoru.Ale ted si vzpomínám,že k tomu banneru co vydržel jen 3 roky sem se fakt choval jak hovado :oops: Nebyl problém vše spouštět bez motoru včetně střešního okna atd. :roll: Nebo třeba lidi chtěli vidět vyklápění světel a já to klidně 20min. předváděl :oops: :twisted: Ta spojka fakt KO a lano mně nemine :twisted:
Obrázek
Uživatelský avatar
telleke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 664
Registrován: čtv 18.02.2010, 09:56
Bydliště: Horní Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od telleke »

A na kolik tě vyšla? Já kupoval 60Ah Vartu a s poštou vyšla na 2000,-
Toyota Yaris Verso 1.3VVTi rv. 12/2000, Toyota Yaris 1.0VVTi rv. 11/2001
Uživatelský avatar
mara.mww
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: pon 13.07.2009, 17:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: doporučuju

Příspěvek od mara.mww »

micron píše:vysokokapacitní BANNERku s bejkama :wink:
tak to ani nahodou
Odpovědět

Zpět na „Celica“